Kolarstwo szosowe

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
mtk

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: mtk » 26 mar 2020, 20:05

Ja podczas igrzysk w Rio miałem dwa telewizory, jeden obok drugiego i laptop. Na największym TV starty Polaków, na pozostałych reszta. Teraz planowałem to samo, z lepszym skutkiem (jednak w itvp czasem rwało transmisję, player mam nadzieję będzie lepszy, zresztą przepustowość łącz też idzie do przodu) przy okazji Tokio. Ja mam coś takiego, że na igrzyskach interesuje mnie każda walka zapaśnicza, każda w judo, każdy wyścig kajakowy, każdy mecz piłki wodnej, każdy mecz siatkówki plażowej, każdy...... wszystko chciałbym obejrzeć i igrzyska powinny trwać co najmniej miesiąc, a i to byłoby za mało.
Aha - żeby było na temat, każdy kolarski wyścig też bym chciał obejrzeć. A szczególnie bmx, bardzo widowiskowy sport.

Awatar użytkownika
Dominik_Toruń

Post autor: Dominik_Toruń » 26 mar 2020, 20:48

mtk pisze:
26 mar 2020, 20:05
Ja mam coś takiego, że na igrzyskach interesuje mnie każda walka zapaśnicza, każda w judo, każdy wyścig kajakowy, każdy mecz piłki wodnej, każdy mecz siatkówki plażowej, każdy...... wszystko chciałbym obejrzeć i igrzyska powinny trwać co najmniej miesiąc, a i to byłoby za mało.
Aha - żeby było na temat, każdy kolarski wyścig też bym chciał obejrzeć. A szczególnie bmx, bardzo widowiskowy sport.
Mam podobnie, też eksperymentowałem z trzema źródłami (laptop, tablet, smartfon), ale łapałem się na tym, że oglądając trzy, to nie wiem co się dzieje na pierwszym, drugim i trzecim.

mtk

Post autor: mtk » 26 mar 2020, 21:41

Fakt, to łatwe nie jest ;)
Dlatego jednak tradycyjny odbiornik telewizyjny sprawdza się tu lepiej. Szczególnie z dużym ekranem. Jednak łapanie czegoś kątem oka lepiej wychodzi na 55 calach niż na smartfonie.

maruda

Post autor: maruda » 27 mar 2020, 21:22

Sypytkowski jest pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość polskiego kolarstwa. – Przewiduję czarny scenariusz. Nasze ekipy kolarskie jeszcze się nie rozpadają, ale mam sygnały, że wielu sponsorów jest załamanych obecną sytuacją. Wszyscy będą walczyć o utrzymanie swoich firm, a pierwsze cięcia niestety mogą dotknąć sponsorowanych przez nich drużyn sportowych – ocenił.

(PAP)

mrpotato

Post autor: mrpotato » 28 mar 2020, 15:32

maruda pisze:
27 mar 2020, 21:22
Sypytkowski jest pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość polskiego kolarstwa. – Przewiduję czarny scenariusz. Nasze ekipy kolarskie jeszcze się nie rozpadają, ale mam sygnały, że wielu sponsorów jest załamanych obecną sytuacją. Wszyscy będą walczyć o utrzymanie swoich firm, a pierwsze cięcia niestety mogą dotknąć sponsorowanych przez nich drużyn sportowych – ocenił.

(PAP)
Tak trochę w temacie, Kross,producent rowerów, zwalnia 25 procent pracowników, nie wiem czy pochopnie czy nie, nie znam ksiąg
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

ODPOWIEDZ