2019 MŚ i ME

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1058
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

2019 MŚ i ME

Post autor: Wilczek19857 » 15 lis 2018, 14:48

Mistrzostwa Świata 2019
08-13.01       Skateboarding street      Rio de Janeiro BRA
10-27.01       Piłka ręczna men          Herning DEN / Hamburg GER
25-27.01       Saneczkarstwo tor sztucz  Winterberg GER
31.01-03.02    Saneczkarstwo tor natur   Latzfons ITA
31.01-10.2     Snowboard                 Park City USA
01-09.02       Narciarstwo dowolne       Park City USA
04-10.02       Łyżwiarstwo figurowe      Anaheim USA
04-17.02       Narciarstwo alpejskie     Are SWE
07-10.02       Łyżwiarstwo dystanse      Inzell GER
23-24.02       Łyżwiarstwo sprinty       Heerenveen NED
07-17.03       Biathlon                  Östersund SWE
19.02-03.03    Biegi narciarskie         Seefeld AUT
20.02-03.03    Skoki narciarskie         Seefeld AUT
20.02-03.03    Kombinacja norweska       Seefeld AUT
27.02-03.03    Kolarstwo torowe          Pruszków POL
01-09.03       Bobsleje                  Whistler CAN
02-03.03       Łyżwiarstwo wielobój      Calgary CAN
03-08.03       Skeleton                  Whistler CAN
08-10.03       Short track               Sofia BUL
16-24.03       Curling kob               Silkeborg DEN
18-24.03       Łyżwiarstwo figurowe      Saitama City JPN
30.03-07.04    Curling men               Lethbridge CAN
04-14.04       Hokej na lodzie kob       Espoo FIN
06-12-04       Hokej na lodzie dyw. 1B   Pekin CHN (udział Polek)
20-27.04       Curling mixed doubles     Stavanger NOR
21-28.04       Tenis stołowy             Budapeszt HUN
28.04-04.05    Hokej na lodzie dyw. 1B   Tallin EST (udział Polaków)
11-12.05       Lekkoatletyka relays      Jokohama JPN
15-19.05       Taekwondo WTF             Manchester GBR
10-26.05       Hokej na lodzie men       Bratysława / Kosice SVK      
19-26.05       Badminton mixed team      Nanning CHN
07.06-07.07    Piłka nożna kob           Lyon / Nicea FRA
10-16.06       Łucznictwo                Hertogenbosch NED
11-16.06       Koszykówka 3x3            Amsterdam NED
28.06-07.07    Siatkówka plażowa         Hamburg GER
30.06-14.07    Skateboarding park        Barcelona ESP
01-09.07       Żeglarstwo laser          Sakaiminato JPN
07.07          Triathlon mixed relays    Hamburg GER
12-20.07       Pływanie artystyczne      Gwangju KOR
12-20.07       Skoki do wody             Gwangju KOR
13-19.07       Pływanie open water       Gwangju KOR
14-27.07       Water Polo                Gwangju KOR
15-23.07       Szermierka                Budapeszt HUN
16-24.07       Żeglarstwo laser radial   Sakaiminato JPN
21-28.07       Pływanie basen 50m        Gwangju KOR
23-28.07       Kolarstwo BMX racing      Heusden Zolder BEL
02-09.08       Żeglarstwo 470            Enoshima JPN
19-25.08       Badminton                 Basel SUI
20-21.08       Wspinaczka sportowa       Tokio JPN
21-25.08       Kajakarstwo klasyczne     Szeged HUN
25.08-01.09    Judo                      Tokio JPN
25.08-01.09    Wioślarstwo               Linz Ottensheim AUT
28.08-01.09    Kolarstwo MTB xco         Mont-Sainte-Anne CAN
29.08-01.09    Triathlon                 Lozanna SUI
31.08-15.09    Koszykówka men            Pekin CHN
03-09.09       Pięciobój nowoczesny      Budapeszt HUN
07-21.09       Boks men                  Soczi RUS
14-22.09       Zapasy                    Astana KAZ
16-22.09       Gimnastyka artystyczna    Baku AZE
16-25.09       Podnoszenie ciężarów      Pattaya THA
22-28.09       Żeglarstwo rs:x           Torbole ITA
22-29.09       Kolarstwo szosowe         Yorkshire GBR
24-29.09       Kajakarstwo górskie       La Seu D'Urgell FRA
28.09-06.10    Lekkoatletyka             Doha QAT
??-??.10       Boks kob                  Ułan Ude RUS
04-13.10       Gimnastyka sportowa       Stuttgart GER
12-14.10       Żeglarstwo kitefoil       San Diego USA
28.11-01.12    Gimnastyka trampolina     Tokio JPN
29.11-08.12    Żeglarstwo 49er           Auckland NZL
29.11-08.12    Żeglarstwo 49er fx        Auckland NZL
29.11-08.12    Żeglarstwo nacra 17       Auckland NZL
30.11-15.12    Piłka ręczna kob          ??? JPN
13-21.12       Żeglarstwo finn           Melbourne AUS

* w przypadku piłki ręcznej mężczyzn półfinały odbędą się w Hamburgu, a finały i walki o miejsca 5/8 w Herning
* w przypadku łyżwiarstwa figurowego w Anaheim odbędą się Mistrzostwa 4 kontynentów
* w przypadku piłki nożnej kobiet półfinały i finał odbędą się w Lyonie, a walka o brąz w Nicei
* w przypadku skateboardingu zawody o medale odbędą się w trakcie Roller Games w Barcelonie
* w przypadku koszykówki mężczyzn finały i walki o miejsca 5/8 odbędą się w Pekinie
* w przypadku żeglarstwa kitefoil prawdopodobnie będą liczone World Beach Games


Mistrzostwa Europy 2019
11.01          Skeleton          	 Königssee GER
11-13.01       Short track               Dordrecht NED
11-13.01       Łyżwiarstwo szybkie       Collalbo ITA
12-13.01       Bobsleje               	 Königssee GER
21-27.01       Łyżwiarstwo figurowe      Mińsk BLR
02-03.02       Tenis stołowy top 16      Montreux SUI
09-10.02       Saneczkarstwo tor sztucz  Oberhof GER
13-17.02       Badminton mixed team      Kopenhaga DEN
18-22.02       Biathlon                  Mińsk / Raubicze BLR
26.02-02.03    Łucznictwo hala           Samsun TUR
01-03.03       Lekkoatletyka hala        Glasgow GBR
09-10.03       Lekkoatletyka rzuty PE    Samorin SVK
16-25.03       Strzelectwo 10m air       Osijek CRO
28-31.03       Karate                    Guadalajara ESP
03-13.04       Podnoszenie ciężarów      Batumi GEO
07-13.04       Żeglarstwo rs:x           Palma de Mallorca ESP
08-14.04       Zapasy                    Bukareszt ROU
10-14.04       Gimnastyka sportowa       Szczecin POL
02-10.05       Żeglarstwo 470            Sanremo ITA
09-17.05       Żeglarstwo finn           Marsala ITA
10-12.05       Pływanie artystyczne      ??? ???
13-19.05       Żeglarstwo 49er           Weymouth GBR
13-19.05       Żeglarstwo 49er fx        Weymouth GBR
13-19.05       Żeglarstwo nacra 17       Weymouth GBR
16-19.05       Gimnastyka artystyczna    Baku AZE
18-25.05       Żeglarstwo laser          Porto POR
18-25.05       Żeglarstwo laser radial   Porto POR
19.05          Lekkoatletyka chód PE     Olita LTU
30.05-02.06    Kajakarstwo górskie       Pau FRA
31.05-02.06    Triathlon standard        Weert NED
31.05-02.06    Wioślarstwo               Lucerna SUI
17-22.06       Szermierka                Dusseldorf GER
21-27.06       Łucznictwo                Mińsk BLR
21-30.06       Boks                      Mińsk BLR
22-25.06       Judo                      Mińsk BLR
24-30.06       Badminton                 Mińsk BLR
25-27.06       Kajakarstwo klasyczne     Mińsk BLR
27.06-07.07    Koszykówka kob            Belgrad SRB / Ryga LAT
30.06-06.07    Softball kob              Ostrawa CZE / Rybnik POL
??-??.07       Koszykówka 3x3            Debreczyn HUN     
06.07          Lekkoatletyka 10,000m PE  Londyn GBR
06-07.07       Lekkoatletyka wielobój    Łuck UKR
06-07.07.      Lekkoatletyka wielobój    Ribeira Brava POR
13-14.07       Kolarstwo BMX racing      Valmiera LAT
25-28.07       Kolarstwo MTB xco         Brno CZE
26-28.07       Triathlon sprint          Kazań RUS
05-11.08       Siatkówka plażowa         Moskwa RUS
05-11.08       Skoki do wody             Kijów UKR
06-11.08       Pięciobój nowoczesny      Bath GBR
07-11.08       Kolarstwo szosowe         ???  ???
09-11.08       Lekkoatletyka DME         Bydgoszcz POL
16-25.08       Hokej na trawie           Antwerpia BEL
19-25.08       Jeździectwo ujeżdżenie    Rotterdam NED
19-25.08       Jeździectwo skoki         Rotterdam NED
23.08-08.09    Siatkówka kob             POL / TUR / HUN / SVK
28.08-01.09    Jeździectwo wwkw          Luhmühlen GER
??-??.09       Baseball men              Bonn / Solingen GER
03-08.09       Tenis stołowy             Nantes FRA
03-17.09       Strzelectwo rzutki        Lonato ITA
12-23.09       Strzelectwo 25m / 50m     Bolonia ITA
12-29.09       Siatkówka men             FRA / SLO / BEL / NED 
04-06.10       Wspinaczka sportowa       Edyngurgh GBR
16-20.10       Kolarstwo torowe          Apeldoorn NED
15-23.11       Curling dyw. A i B        Helsinborg SWE (udział Polski)
04-08.12       Pływanie basen 25m        Glasgow GBR

* w przypadku strzelectwa 10m air interesuje nas rywalizacja w karabinie i pistolecie
* w przypadku gimnastyki sportowej odbędą się tylko zawody indywidualne na przyrządach
* w przypadku pływania artystycznego (dawniej synchronicznego) liczone są zawody European Champions Cup
* w przypadku gimnastyki artystycznej odbędą się tylko zawody w indywidualnych zawodach z przyrządami
* w przypadku triathlonu standard oznacza dystans olimpijski
* w przypadku zawodów w Mińsku podczas European Games kilka dyscyplin uznaje je jako oficjalne ME, są to:
łucznictwo, boks, judo, badminton, kajakarstwo klasyczne
* w przypadku lekkoatletyki wielobój super liga odbędzie się w Łucku, zaś Polska będzie startować w 1 lidze w Ribeira Brava POR
* w przypadku lekkoatletyki team to drużynowe mistrzostwa Europy, które zorganizujemy my
* w przypadku tenisa stołowego rozegrane zostaną zarówno indywidualne jak i drużynowe zawody
* w przypadku strzelectwa rzutki interesuje nas rywalizacja w skeet i trap
* w przypadku strzelectwa 25m interesuje nas tylko rywalizacja w pistolecie rapid fire men i standard kob
* w przypadku strzelectwa 50m interesuje nas tylko rywalizacja w karabinie 3 postawy



resztę uzupełnię wkrótce :-)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2018, 9:22 przez Wilczek19857, łącznie zmieniany 36 razy.

Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 1425
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Re: 2019 MŚ i ME

Post autor: Ukassiu » 15 lis 2018, 15:20

Węgry 4 MŚ w jednym roku. Dobrze, że u nas jest ten Pruszków. Fajnie jakby co roku coś z rangą MŚ u nas się odbywało.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

mrpotato
Posty: 1649
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:30

Re: 2019 MŚ i ME

Post autor: mrpotato » 15 lis 2018, 15:25

mam nadzieje (w zasadzie to pewnosc) ze bieda w pzkol nie nabruzdzi przy organizacji mś

ms judo w Tokio tez brzmią smakowicie, jakby nie patrzec - namiastka IO
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Col_Frost
Posty: 676
Rejestracja: 13 sty 2017, 13:58

Re: 2019 MŚ i ME

Post autor: Col_Frost » 15 lis 2018, 16:25

MŚ w boksie kobiet miały być w Trapezuncie, chyba że się coś zmieniło.

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1058
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: 2019 MŚ i ME

Post autor: Wilczek19857 » 15 lis 2018, 16:59

Col_Frost pisze:
15 lis 2018, 16:25
MŚ w boksie kobiet miały być w Trapezuncie, chyba że się coś zmieniło.
jak podaje PZB w Ułan Ude w Rosji mają się odbyć, wiec nie wiem co wpisać?
"Za rok MŚ odbędą się w Ułan-Ude na Syberii"

Col_Frost
Posty: 676
Rejestracja: 13 sty 2017, 13:58

Re: 2019 MŚ i ME

Post autor: Col_Frost » 15 lis 2018, 17:36

Wilczek19857 pisze:
15 lis 2018, 16:59
Col_Frost pisze:
15 lis 2018, 16:25
MŚ w boksie kobiet miały być w Trapezuncie, chyba że się coś zmieniło.
jak podaje PZB w Ułan Ude w Rosji mają się odbyć, wiec nie wiem co wpisać?
"Za rok MŚ odbędą się w Ułan-Ude na Syberii"
PZB z pewnością jest lepiej zorientowane ode mnie, a info o Trapezuncie to ja wygrzebałem gdzieś na początku roku, mogło się od tamtej pory sporo zmienić, zwłaszcza że mówimy o AIBA ;-)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1058
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: 2019 MŚ i ME

Post autor: Wilczek19857 » 15 lis 2018, 22:06

Mam prośbę do wszystkich, jeśli macie uwagi lub chcecie pomóc to piszcie priv proszę
A runfixe będę prosił by przeniósł posty nie kalendarzowe gdyż chciałbym wrzucić tu jeszcze kalendarz MŚ i ME w kategorii juniorów, młodzieżowców, a kadetów pomijam

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2432
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: 2019 MŚ i ME

Post autor: runfixe » 15 lis 2018, 23:20

Wilczek19857 pisze:
15 lis 2018, 22:06
Mam prośbę do wszystkich, jeśli macie uwagi lub chcecie pomóc to piszcie priv proszę
A runfixe będę prosił by przeniósł posty nie kalendarzowe gdyż chciałbym wrzucić tu jeszcze kalendarz MŚ i ME w kategorii juniorów, młodzieżowców, a kadetów pomijam
Ok, jutro stworzę jakiś odpowiedni wątek

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1058
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: 2019 MŚ i ME

Post autor: Wilczek19857 » 16 lis 2018, 20:10

Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodzieżowców 2019
19-27.01       Jun   Biegi narciarskie         Lahti FIN
19-27.01       Jun   Kombinacja norweska       Lahti FIN
19-27.01       Jun   Skoki narciarskie         Lahti FIN
25-27.01       Jun   Short track               Montreal CAN
28.01-03.02    Jun   Biathlon                  Osrbile SVK
01-02.02       Jun   Saneczkarstwo tor sztucz  Innsbruck AUT
02-03.02      U-23   Bobsleje                  Königssee GER
02-03.02       Jun   Bobsleje                  Königssee GER
02-03.02       Jun   Skeleton                  Königssee GER
15-17.02       Jun   Łyżwiarstwo szybkie       Baselga di Pine ITA
18-27.02       Jun   Narciarstwo alpejskie     Val di Fassa ITA
04-10.03       Jun   Łyżwairstwo figurowe      Zagrzeb CRO
26-28.03       Jun   Narciarstwo skikross      Rogla SLO
29.03-05.04    Jun   Snowboard                 Rogla SLO
01-06.04       Jun   Narciarstwo muldy, skoki  Chiesa in Valmalenco ITA
04-14.04       Jun   Snowboard big air, ss     Klaeppen SWE
04-14.04       Jun   Narciarstwo slopesyle     Klaeppen SWE
06-14.04       Jun   Szermierka                Toruń POL
01-08.06       Jun   Podnoszenie ciężarów      Suva FIJ
19-23.06      U-21   Siatkówka plażowa         Songkhla THA
30.06-07.07    Jun   Żeglarstwo 470            Portoroz SLO
03-07.07       Jun   Żeglarstwo 49er           Risor NOR
03-07.07       Jun   Żeglarstwo 49er fx        Risor NOR
03-07.07       Jun   Żeglarstwo nacra17        Risor NOR
07-14.07       Jun   Pięciobój Nowoczesny      Drzonków POL
14-20.07      U-23   Żeglarstwo finn           Anzio ITA
16-21.07      U-23   Kajakarstwo górskie       Kraków POL
16-21.07       Jun   Kajakarstwo górskie       Kraków POL
23-28.07       Jun   Kolarstwo BMX racing      Heusden Zolder BEL
24-28.07      U-23   Wioślarstwo               Sarasota Bradenton USA
24-31.07       Jun   Żeglarstwo laser radial   Kingston CAN
01-04.08      U-23   Kajakarstwo klasyczne     Pitesti ROU
01-04.08       Jun   Kajakarstwo klasyczne     Pitesti ROU
07-11.08       Jun   Wioślarstwo               Tokio JPN
12-28.08       Jun   Zapasy                    Tallin EST
14-18.08       Jun   Kolarstwo torowe          Frankfurt GER
19-25.08       Jun   Łucznictwo                Madryt ESP
20-25.08       Jun   Pływanie basen 50m        Budapeszt HUN
28.08-01.09   U-23   Kolarstwo MTB xco         Mont-Sainte-Anne CAN
28.08-01.09    Jun   Kolarstwo MTB xco         Mont-Sainte-Anne CAN
22-29.09      U-23   Kolarstwo szosowe         Yorkshire GBR
22-29.09       Jun   Kolarstwo szosowe         Yorkshire GBR
16-20.10       Jun   Judo                      Marakesz MAR
23-27.10      U-21   Karate                    Santiago CHI
23-27.10       Jun   Karate                    Santiago CHI
26.10-02.11   U-21   Żeglarstwo laser          Split CRO
26.10-02.11   U-21   Żeglarstwo laser radial   Split CRO
28.10-03.11   U-23   Zapasy                    Budapeszt HUN
24.11-01.12    Jun   Tenis stołowy             Bangkok THA
05-08.12      U-21   Gimnastyka trampolina     Tokio JPN

Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców 2019
12.01         U-23   Bobsleje czwórki men      Innsbruck AUT
12.01          Jun   Bobsleje czwórki men      Innsbruck AUT
17-19.01       Jun   Saneczkarstwo tor sztucz  St. Moritz SUI
25-26.01      U-23   Bobsleje dwójki           Sigulda LAT
25-26.01       Jun   Skeleton                  Sigulda LAT
08-10.02      U-21   Karate                    Aalborg DEN
08-10.02       Jun   Karate                    Aalborg DEN
01-02.02       Jun   Saneczkarstwo tor natur   Umhausen AUT
27.02-03.03    Jun   Szermierka                Foggia ITA
04-10.03      U-23   Zapasy                    Novi Sad SRB
04-10.03       Jun   Biathlon                  Sjusjoen NOR
07-10.03      U-21   Tenis stołowy             Gondomar POR
08-17.03      U-22   Boks                      Władykaukaz RUS
16-25.03       Jun   Strzelectwo 10m air       Osijek CRO
07-13.04       Jun   Żeglarstwo rs:x           Palma de Mallorca ESP
17-19.05       Jun   Wioślarstwo               Essen GER
31.05-02.06    Jun   Triathlon standard        Weert NED
03-09.06       Jun   Zapasy                    Pontevedra ESP
04-09.06       Jun   Pięciobój Nowoczesny      Drzonków POL
19-23.06       Jun   Pływanie artystyczne      Praga CZE
24-30.06       Jun   Skoki do wody             ??? ???
27-30.06      U-20   Siatkówka plażowa         Goteborg SWE
29.06-06.07    Jun   Żeglarstwo laser radial   Kalamaki GRE
03-07.07       Jun   Pływanie basen 50m        Kazań RUS
04-07.07      U-23   Kajakarstwo górskie       Liptowski Mikulasz SVK
04-07.07       Jun   Kajakarstwo górskie       Liptowski Mikulasz SVK
07-15.07      U-23   Podnoszenie ciężarów      Kiszyniów MDA
07-15.07       Jun   Podnoszenie ciężarów      Kiszyniów MDA
07-16.07       Jun   Tenis stołowy             Ostrawa CZE
09-14.07      U-23   Kolarstwo torowe          Gandawa BEL
09-14.07       Jun   Kolarstwo torowe          Gandawa BEL
11-14.07      U-23   Lekkoatletyka             Gavle SWE
11-14.07      U-22   Siatkówka plażowa         Antalya TUR
12-24.07      U-23   Kajakarstwo klasyczne     Racice CZE
12-14.07       Jun   Kajakarstwo klasyczne     Racice CZE
13-14.07       Jun   Kolarstwo BMX racing      Valmiera LAT
18-21.07      U-20   Lekkoatletyka             Boras SWE
22-28.07       Jun   Tenis ziemny              ??? SUI
23-30.07       Jun   Żeglarstwo 470            Vilagarcia ESP
25-28.07      U-23   Kolarstwo MTB xco         Brno CZE
25-28.07       Jun   Kolarstwo MTB xco         Brno CZE
01-04.08       Jun   Pływanie open water       Racice CZE
07-11.08      U-23   Kolarstwo szosowe         ???  ???
07-11.08       Jun   Kolarstwo szosowe         ???  ???
20-27.08      U-21   Żeglarstwo laser          Dziwnów POL
20-27.08      U-21   Żeglarstwo laser radial   Dziwnów POL
03-17.09       Jun   Strzelectwo rzutki        Lonato ITA
07-08.09      U-23   Wioślarstwo               Ioannina GRE
12-15.09       Jun   Judo                      Vantaa FIN
12-23.09       Jun   Strzelectwo 25m / 50m     Bolonia ITA
14-16.09      U-23   Triathlon standard        Valencia ESP
20-27.09      U-24   Pięciobój Nowoczesny      Drzonków POL

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości