Short track

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Podział na dyscypliny.
Krolowa Sniegu

Re: Short track

Post autor: Krolowa Sniegu » 18 mar 2018, 23:15

marti pisze:
18 mar 2018, 22:08
Przede wszystkim nie mamy roku poolimpijskiego, tylko olimpijski, zaś te MŚ są marnym dublem igrzysk na niecały miesiąc po ich zakończeniu! Nie wiem, czy warto jest prowadzić statystykę medalową dla sportów zimowych w sezonie rozgrywania igrzysk, na których wszystko zostało podane, jak na tacy- ilość medali, jakość, klasyfikacja medalowa itp.
Ku... czlowieku naprawde jestes trollem. Ilez mozna. Nie obchodza Cie te zawody, uwazasz je za bezwartosciowe. Masz prawo. Ale po jaka cholere zasmiecasz kolejny juz watek tymi bzdurami. Statystyka polega na tym, ze robi sie ja co roku. I bedzie robiona. W swojej prywatnej mozesz tego medalu nie uwzglednic i tyle. I po co Ci te nerwy. Kieruj pretensje do federacji, a nie wylrwasz zale i krzyki na nas. Sa to oficjalnie mistrzostwa? Sa. Natalia zdobyla medal? Zdobyla. Jest wicemistrzynia swiata, juz nanzawsze bedzie, przeszla do historii i tyle. Po cholere psujesz innym radosc z ogladania? Nie chcesz nie patrz. Wlaczaj sport i forum tylko podczas IO.

Krolowa Sniegu

Re: Short track

Post autor: Krolowa Sniegu » 19 mar 2018, 5:38

Krolowa Sniegu pisze:
18 mar 2018, 23:15
marti pisze:
18 mar 2018, 22:08
Przede wszystkim nie mamy roku poolimpijskiego, tylko olimpijski, zaś te MŚ są marnym dublem igrzysk na niecały miesiąc po ich zakończeniu! Nie wiem, czy warto jest prowadzić statystykę medalową dla sportów zimowych w sezonie rozgrywania igrzysk, na których wszystko zostało podane, jak na tacy- ilość medali, jakość, klasyfikacja medalowa itp.
Nie obchodza Cie te zawody, uwazasz je za bezwartosciowe? Masz prawo. Ale po jaka cholere zasmiecasz kolejny juz watek tymi bzdurami. Statystyka polega na tym, ze robi sie ja co roku. I bedzie robiona. W swojej prywatnej mozesz tego medalu nie uwzglednic i tyle. I po co Ci te nerwy. Kieruj pretensje do federacji, a nie wylrwasz zale i krzyki na nas. Sa to oficjalnie mistrzostwa? Sa. Natalia zdobyla medal? Zdobyla. Jest wicemistrzynia swiata, juz nanzawsze bedzie, przeszla do historii i tyle. Po cholere psujesz innym radosc z ogladania? Nie chcesz nie patrz. Wlaczaj sport i forum tylko podczas IO.

ODPOWIEDZ