Kalendarz 2018/2019

XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Podział na dyscypliny.
balwan
Posty: 2181
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Kalendarz 2018/2019

Post autor: balwan » 29 paź 2018, 13:47

Kalendarz 2018/2019 (Wszystkie zawody najwyższych rang międzynarodowych federacji zimowych)

07-11.11.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Volvo Open Cup Ryga LAT
09-11.11.2019 Biegi narciarskie FIS OLOS FIN
09-11.11.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Gran Prix Hiroshima JPN
09-11.11.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Pavel Roman Memorial Olomouc CZE
09-11.11.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Riedell Ice CUp Praga CZE
09-11.11.2018 ShortTrack Puchar Świata Salt Lake City USA
11-18.11.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Alpen Trophy Innsbruck AUT
12-15.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL/GS M/L Solda ITA
12-13.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SG L/M Tignes FRA
13-14.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL L/M Diaolezza SUI
15.11.2018 Biegi narciarskie FIS Ounavara FIN
15-18.11.2018 Skeleton Intercontinental CUp Innsbruck AUT
16-18.11.2018 Biegi narciarskie FIS Bruksvallarna SWE
16-18.11.2018 Biegi narciarskie FIS Beitestoelen NOR
16-18.11.2018 skoki narciarskie Puchar Świata M Wisła POL
16-18.11.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Gran Prix Moskwa RUS
16-18.11.2018 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Świata Obihiro JPN
16-18.11.2018 Skeleton Puchar Europy Innsbruck AUT
16-24.11.2018 Curling Mistrzostwa Europy Tallin EST
17-18.11.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata SL M/L Levi FIN
17-18.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL L/M Kaabdalis SWE
17-18.11.2018 Biegi narciarskie FIS Saariselka FIN
20-21.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS GS L Arosa SUI
20-21.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL L/M Kiruma SWE
21-22.11.2018 Snowboard Puchar Europy SS Landgraaf HOL
21-25.11.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata M DH/SG Lake Louis CAN
21-25.11.2-18 Łyżwiarstwo Figurowe Skate Celje SLO
22-24.11.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata SS Stubai AUT
22-23.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS M GS Zinal SUI
22-25.11.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Mazovia Trophy Warszawa POL
22-26.11.2018 Biegi narciarskie EEC Vershina RUS
23-24.11.2018 Snowboard Puchar Świata BA Pekin CHN
23-25.11.2-18 skoki narciarskie Puchar Świata M Ruka FIN
23-25.11.2018 Biegi narciarskie FIS Kirovsk RUS
23-15.11.2-19 kombinacja Norweska Puchar Świata Ruka FIN
23-25.11.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Grand Prix Grenoble FRA
23-25.11.2018 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Świata Tomakomai JPN
23-25.11.2018 Skeleton Intercontinental Cup Winterberg GER
23-25.11.2018 Biegi narciarskie FIS Gaalaa NOR
23-24.11.2018 Short Track Danubia Series Sanok POL
23-25.11.2018 Saneczkarstwo Puchar Świata Innsbruck AUT
24-25.11.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SX Pitztal AUT
24-25.11.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L GS/SL Killington USA
24-25.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS M SL Hippach AUT
24-25.11.2018 Biegi narciarskie Puchar Świata Ruka FIN
24-25.11.2018 Skeleton Puchar Europy Winterberg GER
24-25.11.2018 Biegi narciarskie FIS Sytkuvkar RUS
24-25.11.2018 Biegi narciarskie FIS Idre SWE
24-25.11.2018 Biegi narciarskie FIS Formazza ITA
24-25.11.2018 Biegi narciarskie FIS Kontiolahti FIN
24-25.11.2018 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Świata Juniorów Tomaszów
26-30.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS GS/SL L/M Val Thorens FRA
26.11-02.12.18 Biathlon IBU Cup Idre SWE
26.11-2.12.18 Łyżwiarstwo Figurowe Tallin Trophy EST
27.11-2.12.18 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L DH/SG Lake Louis CAN
27.11-2.12.18 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata M DH/SG Beaver Creek USA
27-30.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M SG ZInal SUI
2711-2.12.18 Łyżwiarstwo Figurowe Staviski CUp Sofia Bul
28.11-2.12.18 Łyżwiarstwo Figurowe Open Andora Canillo AND
28-29.11.2018 Snowboard Puchar Europy SBX Pitztal AUT
29.11-2.12.18 Łyżwiarstwo Figurowe Christmas Cup Budapeszt HUN
29.11-2.12.18 skoki narciarskie Puchar Świata L Lillehameer NOR
29.11-2.12.18 Kombinacja Norweska Puchar Świata Lillehammer NOR
29-30.11.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL M Levi FIN
29-30.11.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS GS L Soelden AUT
30.11-1.12.18 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L GS Funesdalen SWE
30.11-6.12.18 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M DH/SG/SL Val Garderena ITA
30.11-2.12.18 Biegi narciarskie Puchar Świata Lillehammer NOR
30.11-2.12.19 skoki narciarskie Puchar Świata M Nizhny Tagil RUS
30.11-01.12.19 Saneczkarstwo Puchar Świata Whistler KAN
30.11-09.12.18 Biathlon Puchar Świata Pokljuka SLO
30.11-2.12.18 Biegi narciarskie FIS Santa Caterina ITA
30.11-2.12.18 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy AE Ruka FIN
01-02.12.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL L Pass Thun AUT
01-02.12.2018 Biegi narciarskie FIS St.Ulrich AUT
01-02.12.2018 Biegi narciarskie FIS Krasnoyarsk RUS
01-02.2018 Biegi narciarskie FIS Goms SUI
01-02.12.2018 Biegi narciarskie FIS Ruka FIN
02.12.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS GS L/M Monte Spicco ITA
02-07.12.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Santa Claus Cup Budapeszt
03-04.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL L Trysil NOR
04-05.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy GS M Funesdalen SWE
05-07.12.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata HP Copper USA
05-08.12.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Golden Spin Of Zagreb CRO
05-08.12.2018 Saneczkarstwo Puchar Świata juniorów1) Park City USA
06-07.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L SG/AC Kvitjeff NOR
06-08.12.2018 Snowboard Puchar Świata HP Copper USA
06-08.12.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata SX Val Thorens FRA
06-09.12.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Grand Prix Vancouver KAN
06-09.12.2018 Bobsleje Puchar Europy Altenberg GER
06-09.12.2018 Skeleton Puchar Europy Konigsee GER
07.12.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata MO Ruka FIN
07-09.12.2018 skoki narciarskie Puchar Świata M i L Titisee GER
07-08.12.2018 Saneczkarstwo Puchar Świata Calgary KAN
07-09.12.2018 Bobsleje i Skeleton Puchar Świata Sigulda LAT
07-09.12.2018 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Świata Tomaszów POL
07-09.12.2018 ShortTrack Puchar Świata Almaty KAZ
08-09.12.2018 Snowboard Puchar Europy PGS Hochfugen GER
08-09.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L SG/SL/PSL St.Moritz SUI
09-09.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata M GS/SL Val DIsere FRA
08-09.12.2018 Biegi narciarskie Puchar Świata Beitestolen NOR
08-09.12.2018 Biegi narciarskie FIS Imatra FIN
08-09.12.2018 skoki narciarskie COC M Lillehammer NOR
08-14.12.2018 Hokej na Lodzie MS u20 Div.I B Tychy POL
10-11.12.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SX Arosa SUI
10-16.12.2018 Biathlon IBU Cup juniorów Lenzerheide SUI
10-16.12.2018 Biathlon Puchar Świata Hochfilzen AUT
10-16.12.2018 Biathlon IBU Cup Ridnaun ITA
11-12.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M SG/AC St.Moritz SUI
11-16.12.2018 Biegi narciarskie FIS Tyumen RUS
12-15.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata M DH/SG Groeden ITA
12-16.12.2018 Snowboard Puchar Swiata SBX Montafon AUT
12-16.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L DH/SG /AC Val D Isere FRA
12-15.12.2018 skoki narciarskie OPA L i M Villach AUT
12-16.12.2018 Bobsleje Puchar Europy Konigsse GER
13.12.2018 Snowboard Puchar Swiata PGS Carezza ITA
13-14.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L GS Andalo ITA
13-15.12.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SX Montafon AUT
13-16.12.2018 Biegi narciarskie FIS Chusovoy RUS
14-15.12.2018 Snowboard Puchar Swiata PGS Cortina ITA
14-16.12.2018 Short Track Puchar Swiata TBA
14-16.12.2018 skoki narciarskie Puchar Świata L Premanon FRA
14-16.12.2018 skoki narciarskie Puchar Świata M Engelberg SUI
14-15.12.2018 skoki narciarskie COC L i M Notodden NOR
14-16.12.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Gran Prix of Bratislava SVK
14-16.12.2018 Biegi narciarskie FIS Saukkovara FIN
14-15.12.2018 kombinacja norweska COC Steamboat USA
14-15.12.2018 Saneczkarstwo Puchar Świata Juniorów Calfary KAN
14-15.12.2018 kombinacja norweska OPA Villach AUT
14-16.12.2018 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Heereven HOL
14-16.12.2018 Short Track Danubia Series Spiska SVK
14-16.12.2018 Bobsleje i Skeleton Puchar Swiata WInterberg GER
15-16.12.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO/DM Thaiwwo CHN
15-16.12.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M SL Karlov CZE
15-16.12.2018 Biegi narciarskie Puchar Świata Davos SUI
15-16.12.2018 Biegi narciarskie FIS Oberwiesenthall GER
15-16.12.2018 Biegi narciarskie FIS Horni CZE
15-16.12.2018 Biegi narciarskie FIS Campra SUI
15-16.12.2018 Biegi narciarskie S.C. Strbskie Pleso SVK
15-16.12.2018 skoki narciarskie COC M Ruka FIN
15-16.12.2018 Bobsleje i Skeleton Youth Series Park City USA
15-16.12.2018 Saneczkarstwo Puchar Świata Lake Placid USA
16-17.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata M GS/PGS Alta Badia ITA
17-21.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L DH/SG Zauchensee AUT
17-18.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M GS Val Di Fassa ITA
17-22.12.2018 Biathlon IBU Cup juniorów Premanon FRA
17-23.12.2018 Biathlon Puchar Świata Nowe Mesto CZE
17-22.12.2018 Biathlon Ibu Cup Obertilliah AUT
19.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M SL Obereggen ITA
19-20.12.2018 skoki narciarskie Fis Cup L i M Utah USA
19-20.12.2018 kombinacja norweska COC Park City USA
19-20.12.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS GS L/M Strbskie Ples SVK
19-20.12.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL L/M Zakopane POL
19-21.12.2018 Snowboard Puchar Swiata HP/SS Secret Garden CHN
20-21.12.2018 Snowboard Puchar Swiata SBX Cervina ITA
20-22.12.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SX Val Thorens FRA
20-22.12.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SX Innichen ITA
20-22.12.2018 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata HP Secret Garden CHN
21-22.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata L GS/SL Courchevel FRA
21-22.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M SG Saalbach AUT
21-23.12.2018 Biegi narciarskie JUN OPA Valdidentro ITA
21-23.12.2018 Biegi narciarskie FIS Syanki UKR
21-23.12.2018 kombinacja norweska Puchar Swiata Ramsau AUT
22.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata SL M Madonna DI Campiglio ITA
22-23.12.2018 Bobsleje i Skeleton Youth Series Calgary KAN
26-19.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata M DH/SG Bormio ITA
27-28.12.2018 skoki narciarskie COC M Engelberg SUI
28-29.12.2018 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L SL/GS Semmering AUT
29.12.2018 Biegi narciarskie FIS Villach AUT
29-30.12.2018 Biegi narciarskie S.C. Strbskie Pleso SVK
29-30.12.2018 skoki narciarskie Puchar Świata M Oberstdorf GER
29-30.12.2018 Biegi narciarskie Puchar Świata ITA
31.12-1.1.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Ga-Pa GER
01.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L/M CE Oslo NOR
01.01.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Val Mustair SUI
02-03.01.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Oberstdorf GER
03-05.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Mistrzostwa Polski Szczyrk POL
03-04.01.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Innsbruck AUT
04-06.01.2019 Kombinacja norweska Puchar Świata Otepea EST
04-06.01.2019 Biegi narciarskie OPA/JUN Nove Mesto CZE
04-06.01.2019 kombinacja Norweska COC M Kligentahl GER
04-06.01.2018 Bobsleje i Skeleton Puchar Swiata ALtenberg GER
04-06.01.2018 Bobsleje Puchar Europy Winterberg GER
04-06.01.2019 SHort Track Danubia Series Budapeszt HUN
05-06.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L/M SL Zagrzeb CRO
05-06.01.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Val Di Fiemme ITA
05-06.01.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Bischofschofen AUT
05-06.01.2019 skoki narciarskie COC M Kligentahl GER
05-06.01.2019 kombinacja Norweska COC L Otepaa EST
05-06.01.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Konigsee GER
06-07.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M SL Val Cenis FRA
06-12.01.2019 Hokej na lodzie MS u18 kobiet div.I B
07-09.01.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS L?M SL/GS/SG/AC Krynica POL
07-13.01.2019 Biathlon IBU Cup Duszniki POL
07-13.01.2019 Biathlon Puchar Świata Oberhof GER
08.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata L SL Flachau AUT
08-09.01.2019 Snowboard Puchar Swiata PSL Bad Gastein AUT
08-09.01.2019 Snowboard Puchar Europy SS Jasna SVK
08-12.01.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Mentor Torun Cup POL
08-10.01.2019 Biegi narciarskie FIS Syanki UKR
09-12.01.2019 Łyżwiarstwo Figurowe EduSport Trophy Targu ROU
09-12.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M DH Wengen SUI
10-12.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata Font Romeu SS FRA
10-13.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata L DH/SG St Anton AUT
10-13.01.2019 kombinacja Norweska Puchar Świata Val Di Fiemme ITA
10-13.-1.2019 Bobsleje Puchar Europy i ME Innsbruck AUT
11.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SX Villars SUI
11-12.01.2019 Snowboard Puchar Swiata SS Kreichberg AUT
11-12.01.2019 Snowboard Puchar Europy PSL Bad Gastein AUT
11-12.01.2019 Snowboard Puchar Europy BA Kopaonik SRB
11-12.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L GS/SL Goestling AUT
11-13.01.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L Sapporo JPN
11-13.01.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Val Di Fiemme ITA
11-13.01.2019 kombinacja norweska COC M Rua FIN
11-13.01.2019 SHort Track Mistrzostwa Europy Dordrecht NED
11-13.01.2019 Skeleton Puchar Europy Altenberg GER
11-13.01.2019 Łyżwiarstwo Szybie Mistrzostwa Europy Collabo ITA
11-13.01.2019 Bobsleje i Skeleton Puchar Swiata Konigsee Ger
11-13.01.2019 Bobsleje i Skeleton Mistrzostwa Europy Konigsee GER
11-14.01.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS L?M GS/SL ALbrechtice CZE
12.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO Calgary CAN
12-13.01.2019 Snowboard Puchar Europy SBX St.Voncent FRA
12-13.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata M GS/SL Adelboden SUI
12-13.01.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Dresden GER
12-13.01.2019 skoki narciarskie OPA M Oberwiesentahl GER
12-13.01.2019 Biegi narciarskie FIS Lapnlahti FIN
12-13.01.2019 Biegi narciarskie FIS Falun SWE
12-13.01.2019 kombinacja norweska OPA Schonach GER
12-13.01.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata SIgulda LAT
12-13.01.2019 Skeleton Puchar Europy Altenberg GER
12-13.01.2019 skoki narciarskie COC M Bischofschofen AUT
12-13.01.2019 skoki narciarskie OPA L Schonach GER
12-13.01.2019 skoki narciarskie Fis Cup M Zakopane POL
14-15.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M SL/GS Reiteralm AUT
14-20.01.2019 Biathlon IBU Cup Arber GER
14-20.01.2019 Biatlon Puchar Świata Rohpolding GER
15.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L GS Kronplatz ITA
15-20.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata M DH/AC/SL SUI Wengen
15-18.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L DH Val Di Fassa ITA
15-19.01.2019 Snowboard Puchar Swiata HP/SS Laax SUI
15-19.01.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Europa CUp Skate Belgrade SRB
16-17.01.2019 Snowboard Puchar Europy BA/SS Kreichberg AUT
17-19.01.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Juniorów St Moritz SUI
17-19.01.2019 Saneczkarstwo Mistrzostwa Europy juniorów Calerina SUI
17-20.01.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L Zao JPN
17-20.01.2019 kombinacja Norweska Puchar Świata Chaux=Neuve FRA
17-20.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L DH/SG Cortina ITA
17.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M GS Kronplatz ITA
18-20.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SX Idre SWE
18-19.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO/AE Lake Placid USA
18-20.01.2019 Biegi narciarskie FIS Nes Skianlegg NOR
18-20.01.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Zakopane POL
18-20.01.2019 Skeleton i Bobsleje Puchar Swiata Innsbruck AUT
18-20.01.2019 Skeleton Intercontinental CUP Park City USA
19.01.2019 Snowboard Puchar Swiata PGS Rogla SLO
19-20.01.2019 Snowboard Puchar Europy SBS Gresgehren GER
19-20.01.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Itepea EST
19-20.01.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M GS Pec pod Snezkou CZE
19-21.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M DH Kitzbuhel AUT
19-21.01.2019 skoki narciarskie COC M Sapporo JPN
19-20.01.2019 skoki narciarskie COC i Fis CUp L i M Planica SLO
19-27.01.2019 Narciarstwo klasyczne Mistrzostwa Świata juniorów Lahti FIN
19-20.01.2019 Biegi narciarskie FIS Sparenmos SUI
20-23.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS/BA Vars FRA
21-22.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L GS Zinal SUI
21-23.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Children L/M SG/SL Vratna SVK
21-25.01.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M DH/SG Spndlerovy Mlyn CZE
21-27.01.2019 Biathlon IBU Cup Lenzerheide SUI
21-27.01.2019 Biathlon Puchar Swiata ANtholz ITA
21-27.01.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Mistrzostwa Europy Minsk BLR
22-23.01.2019 Snowboard Puchar Europy BA/SS Font Romeu FRA
22-27.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata DH/SG/SL M Kitzbuhel AUT
24-25.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL L Frutt SUI
24-26.01.2019 Snowboard Puchar Swiata SS Seiseralm ITA
24-26.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SX Lenk SUI
24-27.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L DH/SG Ga-Pa GER
24-27.01.2019 Skeleton Intercocntintal CUP Lake Placid USA
25-26.01.2019 Snowboard Puchar Europy BA SS Vars FRA
25-26.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SX Blue Mountain CAN
25-27.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SS Seiseralm ITA
25-27.01.2019 kombinacja Norweska Puchar Swiata Trondheim NOR
25-27.01.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L Rasnov ROU
25-27.01.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Sapporo JPN
25-27.01.2019 Saneczkarstwo Mistrzostwa Swiata WInterberg GER
25-27.01.2019 Bobsleje i Skeleton Puchar Swiata St Moritz SUI
25-27.01.2019 Bobsleje i Skeleton Puchar Europy i MEJ SIgulda LAT
25-27.01.2019 ShortTrack Mistrzostwa Świata Juniorów Seul KOR
25-28.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M DH Chamonix FRA
25-26.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Children GS/SL L/M Ricky CZE
26.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO Tremblant CAN
26-27.01.2019 Snowboard Puchar Swiata PSL Moskwa RUS
26-27.01.2019 Snowboard Puchar Europy BA Gostchen GER
26-27.01.2019 Snowboard Puchar Europy PGS Lachtal AUT
26-27.01.2019 Snowboard Puchar FIS SBX Pec Pod Snezkou CZE
26-27.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS/BA St Anton AUT
26-27.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy AE Moskwa RUS
26-27.01.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy MO/DM Krasnoe Ozero RUS
26-27.01.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Ulricehanm SWE
26-27.01.2019 Biegi narciarskie ML Kremnica SVK
26-27.01.2019 skoki narciarskie COC M Planica SLO
26-27.01.2019 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Juniorów TBA
26-27.01.2019 kombinacja norweska COC Planica SLO
26-27.01.2019 kombinacja norweska YC1/YC2 Trondheim NOR
28.01-03.02.19 Biathlon Mistrzostwa Świata juniorów Osrble SVK
28-29.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L SG/AC Diablerets SUI
29.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata SL M Schlamding AUT
29-30.01.2019 Snowboard Puchar Europy SBX Val Thorens FRA
29-30.01.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M SL Valcianka SVK
30-31.01.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M SG Val D ISere FRA
30-31.01.2019 skoki narciarskie Fis CUp Erzurum TUR
31.01-3.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Reykjavik Games ISL
31.1.3.2.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata M DH/SG Ga-PA GER
31.1-1.2.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L/M SL/GS/PSL Tignes FRA
31.01-2.2.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SX Longchamp FRA
31.01-1.2.2019 Snowboard Puchar Europy SS Monte Bondone ITA
31.01-10.2.2019 Snowboard Mistrzostwa Swiata Park City USA
01-02.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy MO/DM Taivalvaara FIN
01-02.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata L Sl/GS Maribor SLO
01-03.02.2019 Biegi narciarskie FIS SV Rohrnadsberg GER
01-03.02.2019 Biegi narciarskie FIS Nove Mesto CZE
01-03.02.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L Hinzenbach AUT
01-03.02.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Oberstdorf GER
01-03.02.2019 skoki narciarskie COC M erzurum TUR
01-03.02.2019 kombinacja norweska Puchar Świata kligentahl GER
01-02.02.2019 Saneczkarstwo Mistrzostwa Świata juniorów Innsbruck AUT
01-03.02.2019 Bobsleje i Skeleton Mistrzostwa Swiata juniorów Konigsee GER
01-03.02.2019 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Hamar NOR
01-03.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Egna Dance Trophy Egna ITA
01-03.02.2019 SHort Track Puchar Swiata Dresden GER
01-09.02.2019 Narciarstwo Dowolne Mistrzostwa Świata Park City USA
02-03.02.2019 Snowboard Puchar Europy BA Sarajevo BIH
02-03.02.2019 Narciarstwo Alpejskie UNI L/M SL/GS Bila CZE
02-03.02.2019 Biegi narciarskie Slavic Cup Zakopane POL
02-03.02.2019 Biegi narciarskie FIS Engeberg SUI
02-03.02.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Altenberg GER
04-05.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M SL Gstaad SUI
04-17.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Mistrzostwa Świata Are SWE
04-10.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Mistrzostwa 4 kontynentwó Anaheim USA
04-10.02.2019 Biathlon Puchar Świata Canmore KAN
05-06.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy Mo/DM Jyvaskyla FIN
05-07.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS La CLusaz FRA
05-10.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Bavarian CUP GER
05-10.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Sofia Trophy BUL
06-07.02.2019 Snowboard Puchar Europy SBX Dolni Morava CZE
06-10.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe The Nordics Linkoping SWE
07-10.02.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L Ljubno SLO
07-10.02.2019 łyzwiarstwo Szybkie Mistrzostwa Swiata dystanse Inzell GER
07-10.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Tivoli Cup Ljubljana SLO
08-10.02.2019 Snowboard Puchar Swiata SBX Feldberg GER
08-10.02.2019 Biegi narciarskie OPA Planica SLO
08-10.02.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Lahti FIN
08-10.02.2019 skoki narciarskie OPA L i M Kandersteg SUI
08-10.02.2019 Short Track Puchar Swiata TBA
08-10.02.2019 kombinacja norweska Puchar Świata Lahti FIN
08-10.02.2019 kombinacja Norweska OPA Kandesrteg SUI
08-09.02.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Winterberg GER
09-10.02.2019 Snowboard Puchar Europy PSL Lenzerheide SUI
09-10.02.2019 Snowboard Puchar Europy Crans Montana SUI
09-10.02.2019 Snowboard Puchar Europy SBX Dolni Morava CZE
09-10.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SX Grashegren GER
09-10.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy Mo/DM Bydgsijum SWE
09-10.02.2019 Narciarstwo Alpejskie UNI L/M GS/SL Vysna SVK
09-10.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L GS/SL Berchtesgeden GER
09-10.02.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Lahti FIN
09-10.02.2019 Biegi narciarskie ML Bedrichov CZE
09-10.02.2019 skoki narciarskie COC M Iron Mountain USA
09-10.02.2019 skoki narciarskie Fis CUp L i M Rastbuehl GER
09-10.02.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Oberhof GER
09-10.02.2019 kombinacja norweska COC Eisenerz AUT
09-10.02.2019 Saneczkarstwo Mistrzostwa Europy Oberhof GER
09-10.02.2019 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Juniorów Baselga ITA
11-15.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M DH/AC/SG Sarntal ITA
11-15.02.2019 Narciarstwo Alpejskie EYOF Jahorina BIH
11-17.02.2019 Biathlon Puchar Świata Sal Lake City USA
13.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata AE St Petsbourg RUS
13-15.02.2019 Snowboard Puchar Swiata HP Calgary CAN
14-16.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata HP Calgary CAN
14-17.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L DH Crans Montana SUI
15-16.02.2019 Snowboard Puchar Europy BA Kotelnica Białczanska POL
15-17.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy AE/AET Minsk BLR
15-17.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SX Feldberg GER
15-17.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Jegvirag Cup Miskolc HUN
15-17.02.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L Oberstdorf GER
15-17.02.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Willingen GER
15-16.02.2019 skoki narciarskie COC M Oberstdorf GER
15-16.-2.2019 skoki narciarskie OPA M Kranj SLO
15-17.02.2019 Biegi narciarskie FIS Hommelvik NOR
15-17.02.2019 Łyżwiarstwo Szybkie Mistrzostwa Świata juniorów Baselga ITA
15-17.02.2019 Bobsleje i Skeleton Youth Series St.Moritz SUI
15-17.02.2019 Bobsleje i Skeleton Puchar Świata Lake Placid USA
15-16.02.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Juniorów Oberhof GER
16.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy BA Kotelnica Białczanska POL
16-17.02.2019 Snowboard Puchar Swiata PGS Pyeongchang KOR
16-17.02.2019 Narciarstwo Alpejskie i snowboard FIS L/M SL Karlov CZE
16-17.02.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Cogne ITA
16-17.02.2019 kombinacja norweska COC Rena NOR
16-17.02.2019 kombinacja norweska OPA Kranj SLO
17.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata AE Moskwa RUS
18-24.02.2019 Biathlon Mistrzostwa Europy Minsk BLR
18-27.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Mistrzostwa Swiata juniorów ITA
19.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata M/L CE Stokholm SWE
19.02-3.3.2019 Narciarstwo klasyczne Mistrzostwa Świata Seefeld AUT
20-23.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Ice Mall Cup Eilat ISR
20-24.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Hotels Cup Tallin EST
21-24.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L DH/AC Crans Montana SUI
21-24.02.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Challenge Cup Den Haag NED
22-23.02.2019 Snowboard Puchar Europy HP/BA Davos SUI
22-24.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SX Sunny Valley RUS
22-23.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy BA/HP Davos SUI
22-24.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata M SG/GS/AC Bansko BUL
22-25.02.2019 Bobsleje i Skeleton Youth Series Konigse GER
22-24.02.2019 Bobsleje i Skeleton Puchar Swiata Calgary KAN
22-24.02.2019 SHort Track Danubia Series Ventspilis LOT
23.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS Pec pod Snezkou CZE
23.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata AE Minsk BLR
23-24.02.2019 Snowboard Puchar Swiata PSL/PGS Secret Garden CHN
23-24.02.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO/DM Tazawako JPN
23-24.02.2019 skoki narciarskie COC L i M Brotterode GER
23-24.02.2019 Biegi narciarskie FIS Finsterau GER
23-24.02.2019 skoki narciarskie Fis CUP L i M Villach AUT
23.02-3.03.19 Biathlon IBU Cup Juniorów SWE
23-24.02.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Sochi RUS
23-24.02.2019 Narciarstwo Alpejskie Citzen L/M SL Spndlerovy Mlyn CZE
23-24.02.2019 Łyżwiarstwo Szybkie Mistrzostwa swiata Sprint Heereven HOL
25.02-02.03.19 Biathlon IBU Cup Otepea EST
25.02-03.03.19 Łyżwiarstwo Figurowe Cup of Tyrol Innsbruck AUT
27.02-3.3.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata L DH/SG Rosa Khutor RUS
28.02-3.3.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata M DH/SG Kvitljeff NOR
01.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SX DDolni Morava CZE
01-02.03.2019 Snowboard Puchar Świata SBX Baqueira ESP
01-02.03.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL/GS Oberjoch GER
01-09.03.2019 Bobsleje i Skeleton Mistrzostwa Świata Whistler
01-03.03.2019 Biegi narciarskie ML Szlarska Poreba POL
02.03.2019 Biegi narciarskie FIS Ignalina LIT
02-03.03.2019 Snowboard Puchar Europy PSL/PGS Davos SUI
02-03.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy MO/DM Kripsl AUT
02-03.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO/DM Shumbulak KAZ
02-03.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata AE Secret Garden CHN
02-03.03.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L GS/SL Jasna SVK
02-03.03.2019 Biegi narciarskie OPA/JUN La Brassus SUI
02-03.03.2019 skoki narciarskie COC M Rena NOR
02-12.03.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Uniwersja Krasnoyarsk RUS
02-03.03.2019 Łyżwiarstwo Szybkie Mistrzostwa Świata Wielobój Calgary KAN
04-07.03.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Narcisa Cup Jesenice SLO
04-10.03.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Mistrzostwa Świata Juniorów Zagrzeb CRO
04-10.03.2019 Biathlon Mistrzostwa Europy SJusjojen NOR
06-07.03.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M SG/AC Hintestoder AUT
06-09.03.2019 Snowboard Puchar Swiata HP/SS Mammoth USA
06-09.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata HP/SS Mammoth USA
07-10.03.2019 skoki narciarskie FIS L Sapporo JPN
07-17.03.2019 Biathlon Mistrzostwa Swiata Oestersund SWE
08-09.03.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata L GS/SL SPndlerovy Mlyn CZE
08-10.03.2019 Snowboard Puchar Europy SBX Gudauri GEO
08-10.03.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L i M Oslo NOR
08-09.03.2019 kombinacja norweska Puchar Świata Oslo NOR
08-10.03.2019 kombinacja norweska COC Nizhny Tagil RUS
08-12.03.2019 SHortTrack Mistrzostwa Świata Sofia BUL
09.03.2019 Snowboard Puchar Swiata PGS Scoul SUI
09-10.03.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M GS/SL Strbskie Pleso SVK
09-10.03.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata M GS/SL Kransjka Gora SLO
09-10.03.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata OSLO NOR
09-10.03.2019 Biegi narciarskie Slavic Cup Wisła POL
09-10.03.2019 skoki narciarskie OPA M Chaux FRA
09-10.03.2019 kombinacja norweska FIS Sapporo JPN
09-10.03.2019 kombinacja norweska OPA Chaux FRA
09-10.03.2019 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Salt Lake City
10-11.03.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M SL/GS Kouty CZE
11-12.03.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L i M Lillehammer NOR
11-12.03.2019 kombinacja norweska FIS Sapporo JPN
11-12.03.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy M GS/Sl Kransjka Gora
11-17.03.2019 Biathlon IBU Cup Martello ITA
11-17.03.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L/< DH/SG Sella Nevea ITA
11-17.03.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata ALL Soldeu AND
12.03.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Drammen NOR
13-14.03.2019 Snowboard Puchar Europy SBX Sunny Valley RUS
13-14.03.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L i M Trondheim NOR
14-15.03.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS l/M Gs/SL Spndlerovy Mlyn CZE
14-17.03.2019 Snowboard Puchar Dowolne SS/BA Quebec KAN
14-17.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Dowolne SS/BA Quebec KAN
15-17.03.2019 Snowboard Puchar Europy HP/BA Kuhtai AUT
15-17.03.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L Nizhny Tagil RUS
15-17.03.2019 Biegi narciarskie OPA Oberwiesenthal GER
15-17.03.2019 Biegi narciarskie FIS Harstad NOR
15-17.03.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Coupe de Printemps LUX
15-17.03.2019 kombinacja norweska Puchar Świata Schonach GER
15-17.03.2019 skoki narciarskie Puchar Świata TBA
16.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS Jasna SVK
16.03.2019 Snowboard Puchar Europy SS Pec Pod Snezkou CZE
16-17.03.2019 Snowboard Puchar Europy PGS ROgla SLO
16-17.03.2019 Snowboard Puchar FIS SBS Dolni Morava CZE
16-17.03.2019 Snowboard Puchar Swiata SBX Veysonnaz SUI
16-17.03.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M SL Zakopane POL
16-17.03.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy L SL/GS Folgaria ITA
16-17.03.2019 Biegi narciarskie Puchar Świata Falun SWE
16-17.03.2019 skoki narciarskie COC M Zakopane POL
16-17.03.2019 SHortTrack Mistrzostwa Polski Tomaszów POL
16-18.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SX Gudauri GEO
17.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SX Vausonazz SUI
17-19.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy MO/DM Airolo SUI
18-24.03.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Mistrzostwa Swiata Saitama City JPN
18-24.03.2019 Biathlon Puchar Świata OSLO NOR
19-21.03.2019 Narciarstwo Alpejskie FIS L/M SL/GS/PSL Szczyrk POL
20-21.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata HP Tignes FRA
21-24.03.2019 Snowboard Puchar Europy HP/SS Laax SUI
21-24.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SX Reiteralm AUT
21-24.03.2019 skoki narciarskie Puchar Świata M Planica SLO
22-23.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS/BA Goetschen GER
22-24.03.2019 skoki narciarskie Puchar Świata L Chaikovsky RUS
22-24.03.2019 Biegi narciarskie Puchar Swiata Quebec KAN
22-24.03.2019 SHort Track Danubia Series Rostock GER
22-24.03.2019 Biegi narciarskie FIS Vadsoe NOR
22-24.03.2019 Snowboard Puchar Europy SBX Lenk SUI
22.03.2019 Snowboard Puchar Swiata BA Oslo NOR
23.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata BA Oslo NOR
23-24.03.2019 Snowboard Puchar Swiata PSl Winterberg GER
23-24.03.2019 Biegi Narciarskie Slavic Cup Kremnica SVK
23-24.03.2019 skoki narciarskie COC M Chaikovsky RUS
23-25.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy AE Airolo SUI
25-26.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS Livigno ITA
26-28.03.2019 Narciarstwo Dowolne MSJ SX Rogla SLO
26-28.03.2019 Snowboard Puchar Europy BA/SS Sochi RUS
27-28.03.2019 Biegi Narciarskie FIS Murmansk RUS
28-29.03.2019 Snowboard Puchar Europy SS Livigno ITA
28-31.03.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Egna Spring Trophy Egna ITA
29-30.03.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SS Silvaplana SUI
29-31.03.2019 Biegi narciarskie FIS Engelberg SUI
29.03-5.04.19 Snowboard Mistrzostwa Swiata Juniorów Rogla SLO
01-06.04.2019 Narciarstwo Dowolne MSJ MO/D</AE Chiesa ITA
01-07.04.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Internatonal Event Glasgow GBR
04-06.04.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Belgrade trophy Begrade SRB
04-14.04.2019 Hokej na lodzie MS Kobiet Finlandia
04-14.04.2019 Narciarstwo Dowolne i Snowboard MSJ SS/BA Klaeppen SWE
06-07.04.2019 Snowboard Puchar Europy PSL Racines
06-12.04.2019 Hokej na Lodzie Mistrzostwa Swiata kobiet div I B Pekin CHiny
10-14.04.2019 Snowboard Puchar Europy BA/SS Silvaplana SUI
11-14.4.2019 Łyżwiarstwo Figurowe World Team Trophy Fukuoka JPN
19-21.04.2019 Łyżwiarstwo Figurowe Rooster Cup Courbevoie FRA
28.04-4.05.19 Hokej na Lodzie Mistrzostwa swiata div IB Tallin EST
10-26.05.2019 Hokej na lodzie Mistrzostwa swiata Bratysława SVK

balwan
Posty: 2181
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz 2018/2019

Post autor: balwan » 29 paź 2018, 13:49

W kalendarzu brakuje turnieju towarzyskich w hokeju a w Curlingu są tylko ME. Jak ktoś zna się na tych sportach to fajnie by było gdyby mi tu napisał kalendarz do tych sportów.


W kalendarzu zdarzają się literówki, głównie przy miastach przy takiej ilości zawodów nie chciało mi się bawić poprawiane tych literówek.

Marcinho
Posty: 262
Rejestracja: 31 lip 2018, 19:13

Re: Kalendarz 2018/2019

Post autor: Marcinho » 31 paź 2018, 17:21

08-11.11 2018. Euro Hockey Tour Karjala Tournament
13-16.12 2018 Euro Hockey Tour Channel One Cup
07-10.02 2019 Euro Hockey Tour Beijer Hockey Games
02-05.05 2019 Euro Hockey Tour Carlson Hockey Games

To sa te turnieje co roku w czterech krajach :Czechy ,Rosja Finlandia i Szwecja

Marcinho
Posty: 262
Rejestracja: 31 lip 2018, 19:13

Re: Kalendarz 2018/2019

Post autor: Marcinho » 31 paź 2018, 17:43

08-11 11 2018 Euro Ice Hockey Challenge

Grupa 1 (Mińsk)- BLR,FRA,LAT,SLO
Grupa 2 (Gdańsk)- AUT,DEN,NOR,POL
Grupa 3 (Budapeszt) - ITA,HUN,KAZ,KOR
Grupa 4 (Wilno) - EST,JAP,LTH,ROU

Marcinho
Posty: 262
Rejestracja: 31 lip 2018, 19:13

Re: Kalendarz 2018/2019

Post autor: Marcinho » 31 paź 2018, 17:49

08-11.11 2018 Deutschland Cup (Krefeld)
3 drużyny. Niemcy Szwajcaria i Słowacja

11-14.12.2018 Euro Ice Hockey Challenge -Sarpsborg (NOR)
4 drużyny : Białoruś,Francja , Węgry, Norwegia

Marcinho
Posty: 262
Rejestracja: 31 lip 2018, 19:13

Re: Kalendarz 2018/2019

Post autor: Marcinho » 31 paź 2018, 17:50

balwan pisze:
29 paź 2018, 13:49
W kalendarzu brakuje turnieju towarzyskich w hokeju a w Curlingu są tylko ME. Jak ktoś zna się na tych sportach to fajnie by było gdyby mi tu napisał kalendarz do tych sportów.


W kalendarzu zdarzają się literówki, głównie przy miastach przy takiej ilości zawodów nie chciało mi się bawić poprawiane tych literówek.
Jeszcze coś powinno być. Jak znajdę to wrzuce resztę turnieji.

Marcinho
Posty: 262
Rejestracja: 31 lip 2018, 19:13

Re: Kalendarz 2018/2019

Post autor: Marcinho » 02 lis 2018, 0:29

04-10.02 2019. Austria Cup (Klagenfurt)
4 drużyny : AUT,DEN,FRA,NOR

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości