PZSzerm

no name

PZSzerm

Post autor: no name » 02 gru 2017, 10:56

Nie chciałem w wątku "szermierka"bo dzieje się na bieżąco i mogło by umknąć w gąszczu wyników :)

A tymczasem w szermierce też pranie brudów.
Oczywiście do tych kolarskich to jeszcze trochę brakuje ale polecam artykuł, a głównie poszukanie kilku rzeczowych i merytorycznych komentarzy pod artykułem.

https://sport.trojmiasto.pl/Gdansk-stra ... 18859.html

Ja w temacie nie siedzę, ale podzielę się jednym faktem i jednym osobistym komentarzem.
Fakt jest taki, że córka mojego kolegi z pracy kilka lat uczęszczała do szkółki szermierczej przy liceum sportowym prowadzonej przez małżeństwo Sobczaków i takie otwarte parcie na szkło i kasę jakie emanowało ze strony wspomnianego małżeństwa jest już rzadko spotykane.
Wszystkie spotkania z rodzicami kończyły się kłótniami dotyczącymi finansów.

A przemyślenie jest takie, że mam poważne wątpliwości czy główną inspiracją działalności "publiczno-prywatnej" panów Siessa i Sobczaka mających prawdopodobnie dodatkowo jeszcze parasol ochronny sekretarza PKOl jest jakość polskiej szermierki.

Wywołuję do tablicy Łukasza jako osobę bacznie śledzącą meandry trójmiejskiego sportowego światka.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Re: PZSzerm

Post autor: runfixe » 02 gru 2017, 11:02

Sekretarza PKOL?

no name

Post autor: no name » 02 gru 2017, 11:10

runfixe pisze:
02 gru 2017, 11:02
Sekretarza PKOL?
No przecież Adam Krzesiński to wspólna drużyna i długoletnie wspólne środowisko....

Lukash

Post autor: Lukash » 02 gru 2017, 17:26

Wywołuję do tablicy Łukasza jako osobę bacznie śledzącą meandry trójmiejskiego sportowego światka.
Publicznie za dużo nie będę pisał, ale mam podobne przemyślenia jak Ty.

ODPOWIEDZ