Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Wszystkie zarchiwizowane wydarzenia
Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 28 maja 2017, 15:02

W związku z tym iż w tym roku w Bydgoszczy odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, a w roku przed olimpijskim tj. 2019 Drużynowe Mistrzostwa Europy to myślę, że warto śledzić poczynania naszych młodych uzdolnionych lekkoatletów i za 2 lata porównać kto ma szansę na występ w DME, a rok później w IO Tokio 2010:

Terminy uzyskiwania wskaźników PZLA: 29.04.2017 – 02.07.2017 (EA do 03.07.2017)
Bieg na 10 000 metrów:
15.04.2017 – 18.06.2017
Chód na 20 kilometrów:
01.01.2017 – 18.06.2017
Wskaźnik PZLA na 11. Mistrzostwa Europy U23 w Bydgoszczy należy uzyskać
jednokrotnie.
Wskaźniki zawodnicy mogą zdobywać na zawodach określonej rangi – kalendarz IAAF
i EA oraz kalendarz PZLA.
Start w 34. Mistrzostwach Polski U23 w Suwałkach jest obowiązkowy w konkurencji,
w której zawodnik/czka ma startować w 11. Mistrzostwach Europy U23 /poza biegiem
na 10 000 metrów, wielobojami i chodem na 20 km, które mają mistrzostwa Polski
w innym terminie/
W sytuacji, gdy więcej niż trzech zawodników/czek uzyska wskaźniki PZLA, przy
kwalifikacji od Mistrzostw Europy U23 w Bydgoszczy pod uwagę zostaną wzięte
poniższe kryteria:
a) dyspozycja zdrowotna,
b) kolejność w rankingu EA,
c) uzyskane miejsce podczas Mistrzostw Polski U23 2017,
d) dyspozycja startowa,
e) wieloboje – podstawa tabel, start w czerwcowych mistrzostwach Polski
seniorów,
f) start we wcześniejszych imprezach rangi mistrzowskiej międzynarodowej.
Zastrzega się, że jeśli zawodnik nie uzyska wskaźnika PZLA, a uzyska wskaźnik EA to
będzie dołączony do ekipy na daną imprezę pod warunkiem zajmowania co najmniej
16. miejsca w rankingu EA (licząc po trzech zawodników z danego kraju) na dzień
zgłoszenia finalnego do zawodów. Ta zasada nie obowiązuje jeśli wskaźnik PZLA
uzyska maksymalna liczba uczestników.

 KOBIETY		MĘŻCZYŹNI
EAA	PZLA	konkurencja	PZLA	EAA
11.90	11.75 	100m		10.50	10.60
24.45	23.90 	200m		21.20	21.45
55.00	53.90  	400m		47.00	47.85
2:09.00	2:04.50	800m		1:48.00 	1:48.80
4:26.00 	4:18.00	1500m 		3:43.50	3:46.50
16:35.00 16:30.00  5000m 	14:10.00  14:12.50
36:35.00 35:00.00 10000m	 30:00.00  30:15.00
10:35.00 10:20.00  3000m prz	8:55.00 9:10.00
14.10 	13.70 	100/110m ppł 	14.00	14.50
60.75	58.50 	400m ppł	51.50	52.40
1.80	1.81	wzwyż		2.16	2.15
4.00	4.10	tyczka		5.30	5.20
6.15	6.20	w dal		7.60	7.50
12.80	13.10	trójskok	15.70	15.55
14.50	15.50	kula		18.30	17.35
48.50	52.50	dysk		56.00	53.50
60.00	62.00	młot		68.00	63.50
50.00	53.00	oszczep	74.00	70.00
5200	5400	7-bój/10-bój	7500	7200
1:48:00	1:40:00	chód 20 km	1:29:00	1:30:00

STAN NA 21.05.2017
Mężczyźni:
200m (min. 21.20 PZLA) = Dominik Kopeć (20.94)
400m (min. 47.00 PZLA) = Wiktor Suwara (46.75)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA) = Grzegorz Ebel (29:55.77)
skok wzwyż (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.16m)
kula 7.26kg (min. 18.30m PZLA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (18.69m)
dysk 2kg (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Konrad Bukowiecki (56.75m)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA) = Kamila Ciba (11.75)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (58.06)
skok w dal (min. 6.20m PZLA) = Izabela Włodarska (6.23m)
kula 4kg (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.01m)
dysk 1kg (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.86m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (66.65m), Marika Kaczmarek (62.96m)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)
Ostatnio zmieniony 03 cze 2017, 9:04 przez Wilczek19857, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 29 maja 2017, 18:59

STAN NA 29.05.2017
Mężczyźni:
100m (min. 10.50 PZLA) = Dominik Kopeć (10.48)
200m (min. 21.20 PZLA) = Dominik Kopeć (20.94)
400m (min. 47.00 PZLA) = Kajetan Duszyński (46.33), Wiktor Suwara (46.75)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA) = Grzegorz Ebel (29:55.77)
110m ppł (min. 14.00 PZLA) = Dawid Żebrowski (13.95)
skok wzwyż HJ (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.22m)
tyczka PV (min. 5.30m PZLA) = Mateusz Jerzy (5.30m)
kula 7.26kg SP (min. 18.30m PZLA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (18.69m)
dysk 2kg DT (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Konrad Bukowiecki (56.75m)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA) = Kamila Ciba (11.75)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81)
400m (min. 53.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (53.40)
1500m (min. 4:18.00 PZLA) = Sofia Ennaoui (4:05.74)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (58.06)
tyczka PV (min. 4.10m PZLA) = Kamila Przybyła (4.20m)
skok w dal LJ (min. 6.20m PZLA) = Izabela Włodarska (6.23m), Natalia Chacińska (6.23m)
kula 4kg SP (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.01m)
dysk 1kg DT (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.86m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg HT (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (67.17m), Agata Zieńkowicz (64.96m), Marika Kaczmarek (64.05m), Kinga Łepkowska (63.19m), Aleksandra Kokowska (62.05m)
oszczep 600g JT (min. 53.00m PZLA) = Klaudia Maruszewska (56.24m), Marcelina Witek (54.19m)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 01 cze 2017, 14:38

STAN NA 31.05.2017
Mężczyźni:
100m (min. 10.50 PZLA) = Dominik Kopeć[/b] (10.48)
200m (min. 21.20 PZLA) = Dominik Kopeć (20.94)
400m (min. 47.00 PZLA) = Kajetan Duszyński (46.33), Wiktor Suwara (46.75)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA) = Grzegorz Ebel (29:55.77)
110m ppł (min. 14.00 PZLA) = Dawid Żebrowski (13.95)
skok wzwyż HJ (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.22m)
tyczka PV (min. 5.30m PZLA) = Mateusz Jerzy (5.30m)
kula 7.26kg SP (min. 18.30m PZLA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (18.69m)
dysk 2kg DT (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Konrad Bukowiecki (56.75m), Krystian Pawełczyk (56.10m)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA) = Kamila Ciba (11.75)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81)
400m (min. 53.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (53.40)
1500m (min. 4:18.00 PZLA) = Sofia Ennaoui (4:05.74)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (58.06)
tyczka PV (min. 4.10m PZLA) = Kamila Przybyła (4.20m)
skok w dal LJ (min. 6.20m PZLA) = Izabela Włodarska (6.23m), Natalia Chacińska (6.23m)
kula 4kg SP (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.01m)
dysk 1kg DT (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.86m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg HT (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (67.17m), Agata Zieńkowicz (64.96m), Marika Kaczmarek (64.05m), Kinga Łepkowska (63.19m), Aleksandra Kokowska (62.05m)
oszczep 600g JT (min. 53.00m PZLA) = Klaudia Maruszewska (56.24m), Marcelina Witek (54.19m)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 03 cze 2017, 9:03

STAN NA 02.06.2017
Mężczyzni:
100m (min. 10.50 PZLA, 10.60 IAAF) = Dominik Kopeć (10.37), Przemysław Adamski (10.44)
200m (min. 21.20 PZLA) = Dominik Kopeć (20.94)
400m (min. 47.00 PZLA) = Kajetan Duszyński (46.33), Wiktor Suwara (46.75), Dariusz Kowaluk (46.90)
800m (min. 1:48.00 PZLA, 1:48.80 EA) = Michał Rozmys (1:48.78 EA)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA) = Grzegorz Ebel (29:55.77)
110m ppł (min. 14.00 PZLA) = Dawid Żebrowski (13.95)
skok wzwyż HJ (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.22m)
tyczka PV (min. 5.30m PZLA) = Borys Dżaman (5.40m), Mateusz Jerzy (5.30m)
kula 7.26kg SP (min. 18.30m PZLA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (18.80m)
dysk 2kg DT (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Konrad Bukowiecki (56.75m), Krystian Pawełczyk (56.10m)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA) = Kamila Ciba (11.70)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81)
400m (min. 53.90 PZLA) = Aleksandra Gaworska (52.45), Dominika Muraszewska (53.02), Adrianna Janowicz (53.40), Mariola Karaś (53.64)
1500m (min. 4:18.00 PZLA) = Sofia Ennaoui (4:05.74), Martyna Galant (4:08.81)
100m ppł (min. 13.70 PZA) = Marlena Morton (13.60)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (58.06)
tyczka PV (min. 4.10m PZLA) = Kamila Przybyła (4.20m)
skok w dal LJ (min. 6.20m PZLA) = Izabela Włodarska (6.23m), Natalia Chacińska (6.23m)
kula 4kg SP (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.01m)
dysk 1kg DT (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.86m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg HT (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (67.17m), Agata Zieńkowicz (64.96m), Marika Kaczmarek (64.05m), Kinga Łepkowska (63.19m), Aleksandra Kokowska (62.56m)
oszczep 600g JT (min. 53.00m PZLA) = Klaudia Maruszewska (56.24m), Marcelina Witek (54.19m)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 04 cze 2017, 16:36

STAN NA 04.06.2017
Mężczyzni:
100m (min. 10.50 PZLA, 10.60 IAAF) = Dominik Kopeć (10.37), Przemysław Adamski (10.44)
200m (min. 21.20 PZLA) = Dominik Kopeć (20.94)
400m (min. 47.00 PZLA) = Kajetan Duszyński (46.33), Wiktor Suwara (46.75), Dariusz Kowaluk (46.90)
800m (min. 1:48.00 PZLA, 1:48.80 EA) = Michał Rozmys (1:48.78 EA), Mateusz Borkowski (1:48.85 EA)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA) = Grzegorz Ebel (29:55.77)
110m ppł (min. 14.00 PZLA) = Dawid Żebrowski (13.95)
skok wzwyż HJ (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.22m)
tyczka PV (min. 5.30m PZLA) = Borys Dżaman (5.40m), Mateusz Jerzy (5.30m)
kula 7.26kg SP (min. 18.30m PZLA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (18.80m)
dysk 2kg DT (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Konrad Bukowiecki (56.75m), Krystian Pawełczyk (56.10m)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA) = Kamila Ciba (11.70)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81)
400m (min. 53.90 PZLA) = Aleksandra Gaworska (52.45), Dominika Muraszewska (53.02), Adrianna Janowicz (53.40), Mariola Karaś (53.64)
800m (min. 2:04.50 PZLA) = Sofia Ennaoui (2:01.54)
1500m (min. 4:18.00 PZLA) = Sofia Ennaoui (4:05.74), Martyna Galant (4:08.81)
3000m z przeszk (min. 10:20.00 PZLA) = Patrycja Kapała (10:15.97)
100m ppł (min. 13.70 PZA) = Marlena Morton (13.60)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (56.87)
tyczka PV (min. 4.10m PZLA) = Kamila Przybyła (4.20m)
skok w dal LJ (min. 6.20m PZLA) = Izabela Włodarska (6.23m), Natalia Chacińska (6.23m)
kula 4kg SP (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.01m)
dysk 1kg DT (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.86m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg HT (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (67.17m), Agata Zieńkowicz (64.96m), Marika Kaczmarek (64.05m), Kinga Łepkowska (63.19m), Aleksandra Kokowska (62.56m)
oszczep 600g JT (min. 53.00m PZLA) = Klaudia Maruszewska (56.24m), Marcelina Witek (54.19m)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 07 cze 2017, 1:14

STAN NA 06.06.2017
Mężczyzni:
100m (min. 10.50 PZLA, 10.60 IAAF) = Dominik Kopeć (10.37), Przemysław Adamski (10.44)
200m (min. 21.20 PZLA) = Dominik Kopeć (20.94)
400m (min. 47.00 PZLA) = Kajetan Duszyński (46.33), Wiktor Suwara (46.75), Dariusz Kowaluk (46.90)
800m (min. 1:48.00 PZLA, 1:48.80 EA) = Michał Rozmys (1:48.78 EA), Mateusz Borkowski (1:48.85 EA)
1500m (min. 3:43.50 PZLA) = Michał Rozmys (3:36.37)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA) = Grzegorz Ebel (29:55.77)
110m ppł (min. 14.00 PZLA) = Dawid Żebrowski (13.95)
skok wzwyż HJ (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.22m)
tyczka PV (min. 5.30m PZLA) = Borys Dżaman (5.40m), Mateusz Jerzy (5.30m)
kula 7.26kg SP (min. 18.30m PZLA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (19.28m)
dysk 2kg DT (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Konrad Bukowiecki (56.75m), Krystian Pawełczyk (56.10m)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA) = Kamila Ciba (11.70)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81)
400m (min. 53.90 PZLA) = Aleksandra Gaworska (52.45), Dominika Muraszewska (53.02), Adrianna Janowicz (53.40), Mariola Karaś (53.64)
800m (min. 2:04.50 PZLA) = Sofia Ennaoui (2:01.54)
1500m (min. 4:18.00 PZLA) = Sofia Ennaoui (4:05.74), Martyna Galant (4:08.81)
3000m z przeszk (min. 10:20.00 PZLA) = Patrycja Kapała (10:15.97)
100m ppł (min. 13.70 PZA) = Marlena Morton (13.60)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (56.87)
tyczka PV (min. 4.10m PZLA) = Kamila Przybyła (4.20m)
skok w dal LJ (min. 6.20m PZLA) = Izabela Włodarska (6.23m), Natalia Chacińska (6.23m)
kula 4kg SP (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.01m)
dysk 1kg DT (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.90m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg HT (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (67.17m), Agata Zieńkowicz (64.94m), Marika Kaczmarek (64.05m), Kinga Łepkowska (63.19m), Aleksandra Kokowska (62.56m)
oszczep 600g JT (min. 53.00m PZLA) = Klaudia Maruszewska (56.24m), Marcelina Witek (54.19m)
7-bój (min. 5400pkt PZLA) = Paulina Ligarska (5473pkt)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 11 cze 2017, 14:26

STAN NA 11.06.2017
Mężczyzni:
100m (min. 10.50 PZLA, 10.60 IAAF) = Dominik Kopeć (10.37), Przemysław Adamski (10.44)
200m (min. 21.20 PZLA, 21.45 EA) = Dominik Kopeć (20.94), Dariusz Kowaluk (21,22 EA), Eryk Hampel (21,34 EA)
400m (min. 47.00 PZLA) = Kajetan Duszyński (46.33), Dariusz Kowaluk (46.72), Wiktor Suwara (46.75)
800m (min. 1:48.00 PZLA, 1:48.80 EA) = Michał Rozmys (1:47.67), Mateusz Borkowski (1:48.85 EA)
1500m (min. 3:43.50 PZLA, 3:46.50 EA) = Michał Rozmys (3:36.37), Roman Kwiatkowski (3:45.59)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA) = Grzegorz Ebel (29:55.77)
110m ppł (min. 14.00 PZLA, 14.50 EA) = Dawid Żebrowski (13.95), Kacper Schubert (14.16), Marcin Grudka (14.17)
skok wzwyż HJ (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.23m)
tyczka PV (min. 5.30m PZLA) = Borys Dżaman (5.40m), Mateusz Jerzy (5.30m)
kula 7.26kg SP (min. 18.30m PZLA, 17.35m EA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (19.28m), Marcin Wrotyński 17.70m)
dysk 2kg DT (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Konrad Bukowiecki (56.75m), Krystian Pawełczyk (56.10m)
oszczep 800g JT (min. 74.00m PZLA, 70.00m EA) = Rafał Gierek (71.49m)
10-bój (min. 7500pkt PZLA, 7200pkt EA) = Rafał Abramowski (7358pkt)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA, 11. 90 EA) = Ewa Swoboda (11.48), Kamila Ciba (11.70), Ewa Ochocka (11.76)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81)
400m (min. 53.90 PZLA) = Aleksandra Gaworska (52.45), Dominika Muraszewska (53.02), Adrianna Janowicz (53.40), Mariola Karaś (53.64)
800m (min. 2:04.50 PZLA, 2:09.00 EA) = Sofia Ennaoui (2:01.54), Martyna Galant (2:03.66), Angelika Sarna (2:06.61)
1500m (min. 4:18.00 PZLA, 4:26.00 EA) = Sofia Ennaoui (4:05.03), Martyna Galant (4:08.81), Sylwia Indeka (4:19.29)
5000m (min. 16:30.00 PZLA. 16:35.00 EA) = Weronika Pyzik (15:59.00)
10 000m (min. 35:00.00 PZLA, 36:35.00 EA) = Amelia Czerwińska (35:43.62), Sylwia Ślęzak (35:45.93), Aneta Konieczek (36:05.79)
3000m z przeszk (min. 10:20.00 PZLA) = Patrycja Kapała (10:15.97)
100m ppł (min. 13.70 PZA) = Marlena Morton (13.60)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (56.87), Justyna Saganiak (58.46)
tyczka PV (min. 4.10m PZLA) = Kamila Przybyła (4.20m)
skok w dal LJ (min. 6.20m PZLA) = Izabela Włodarska (6.23m), Natalia Chacińska (6.23m)
trójskok (min. 13.10m PZLA, 12.80m EA) = Małgorzata Kiełbasa (12.80m)
kula 4kg SP (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.01m)
dysk 1kg DT (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.90m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg HT (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (69.60m), Agata Zieńkowicz (64.94m), Marika Kaczmarek (64.05m), Kinga Łepkowska (63.19m), Aleksandra Kokowska (62.56m)
oszczep 600g JT (min. 53.00m PZLA, 50.00m EA) = Klaudia Maruszewska (56.24m), Marcelina Witek (54.44m), Aleksandra Ostrowska(52.83m)
7-bój (min. 5400pkt PZLA) = Paulina Ligarska (5473pkt)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 18 cze 2017, 20:45

STAN NA 18.06.2017
Mężczyzni:
100m (min. 10.50 PZLA, 10.60 IAAF) = Dominik Kopeć (10.37), Przemysław Adamski (10.44)
200m (min. 21.20 PZLA, 21.45 EA) = Dominik Kopeć (20.94), Dariusz Kowaluk (21,22 EA), Eryk Hampel (21,34 EA)
400m (min. 47.00 PZLA) = Kajetan Duszyński (46.33), Dariusz Kowaluk (46.72), Wiktor Suwara (46.75)
800m (min. 1:48.00 PZLA, 1:48.80 EA) = Michał Rozmys (1:47.67), Mateusz Borkowski (1:47.89)
1500m (min. 3:43.50 PZLA, 3:46.50 EA) = Michał Rozmys (3:36.37), Roman Kwiatkowski (3:45.59)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA) = Grzegorz Ebel (29:55.77)
110m ppł (min. 14.00 PZLA, 14.50 EA) = Dawid Żebrowski (13.95), Kacper Schubert (14.16), Marcin Grudka (14.17)
skok wzwyż HJ (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.26m)
tyczka PV (min. 5.30m PZLA) = Borys Dżaman (5.40m), Mateusz Jerzy (5.30m)
kula 7.26kg SP (min. 18.30m PZLA, 17.35m EA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (19.28m), Marcin Wrotyński 17.70m)
dysk 2kg DT (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Konrad Bukowiecki (56.75m), Krystian Pawełczyk (57.65m)
oszczep 800g JT (min. 74.00m PZLA, 70.00m EA) = Rafał Gierek (71.49m)
10-bój (min. 7500pkt PZLA, 7200pkt EA) = Rafał Abramowski (7358pkt)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA) = Ewa Swoboda (11.39), Ewa Ochocka (11.62), Kamila Ciba (11.70)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81)
400m (min. 53.90 PZLA) = Aleksandra Gaworska (52.45), Dominika Muraszewska (53.02), Adrianna Janowicz (53.40), Mariola Karaś (53.64)
800m (min. 2:04.50 PZLA) = Sofia Ennaoui (2:01.54), Martyna Galant (2:03.66), Angelika Sarna (2:04.38)
1500m (min. 4:18.00 PZLA, 4:26.00 EA) = Sofia Ennaoui (4:05.03), Martyna Galant (4:08.81), Sylwia Indeka (4:19.29)
5000m (min. 16:30.00 PZLA. 16:35.00 EA) = Weronika Pyzik (15:59.00)
10 000m (min. 35:00.00 PZLA, 36:35.00 EA) = Amelia Czerwińska (35:43.62), Sylwia Ślęzak (35:45.93), Aneta Konieczek (36:05.79)
3000m z przeszk (min. 10:20.00 PZLA) = Aneta Konieczek (9:57.50), Patrycja Kapała (10:15.97)
100m ppł (min. 13.70 PZA) = Marlena Morton (13.60), Ewa Ochocka (13.62)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (56.87), Justyna Saganiak (58.46)
tyczka PV (min. 4.10m PZLA) = Kamila Przybyła (4.30m)
skok w dal LJ (min. 6.20m PZLA) = Izabela Włodarska (6.23m), Natalia Chacińska (6.23m)
trójskok (min. 13.10m PZLA, 12.80m EA) = Małgorzata Kiełbasa (12.80m)
kula 4kg SP (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.23m)
dysk 1kg DT (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.98m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg HT (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (69.60m), Agata Zieńkowicz (64.94m), Marika Kaczmarek (64.05m), Kinga Łepkowska (63.19m), Aleksandra Kokowska (62.56m)
oszczep 600g JT (min. 53.00m PZLA, 50.00m EA) = Marcelina Witek (59.14m), Klaudia Maruszewska (56.24m), Aleksandra Ostrowska(52.83m)
7-bój (min. 5400pkt PZLA) = Paulina Ligarska (5473pkt)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 25 cze 2017, 16:48

STAN NA 25.06.2017
Mężczyzni:
100m (min. 10.50 PZLA, 10.60 EA) = Dominik Kopeć (10.37), Przemysław Adamski (10.44), Michał Jakóbczyk (10.52), Karol Kwiatkowski (10.52)
200m (min. 21.20 PZLA, 21.45 EA) = Dominik Kopeć (20.94), Dariusz Kowaluk (21,22 EA), Eryk Hampel (21,34 EA)
400m (min. 47.00 PZLA) = Kajetan Duszyński (46.33), Dariusz Kowaluk (46.72), Wiktor Suwara (46.75)
800m (min. 1:48.00 PZLA, 1:48.80 EA) = Michał Rozmys (1:47.67), Mateusz Borkowski (1:47.89)
1500m (min. 3:43.50 PZLA, 3:46.50 EA) = Michał Rozmys (3:36.37), Roman Kwiatkowski (3:43.46)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA, 30:15.00 EA) = Grzegorz Ebel (29:55.77), Aleksander Kuśmierz (30:05.23)
110m ppł (min. 14.00 PZLA, 14.50 EA) = Dawid Żebrowski (13.90), Kacper Schubert (13.96), Marcin Grudka (13.98)
skok wzwyż HJ (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.26m)
tyczka PV (min. 5.30m PZLA) = Borys Dżaman (5.40m), Mateusz Jerzy (5.30m)
skok w dal (min. 7.60m PZLA, 7.50m EA) = Rafał Abramowski (7.52m)
kula 7.26kg SP (min. 18.30m PZLA, 17.35m EA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (19.33m), Marcin Wrotyński (17.70m), Tomasz Zelma (17.65m), Bartłomiej Stój (17.54m)
dysk 2kg DT (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Krystian Pawełczyk (57.65m), Konrad Bukowiecki (56.75m)
oszczep 800g JT (min. 74.00m PZLA, 70.00m EA) = Rafał Gierek (72.49m)
10-bój (min. 7500pkt PZLA, 7200pkt EA) = Rafał Abramowski (7358pkt)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA) = Ewa Swoboda (11.39), Ewa Ochocka (11.62), Kamila Ciba (11.70)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81), Magdalena Wronka (23.91)
400m (min. 53.90 PZLA) = Aleksandra Gaworska (52.45), Dominika Muraszewska (53.02), Adrianna Janowicz (53.40), Mariola Karaś (53.64)
800m (min. 2:04.50 PZLA) = Sofia Ennaoui (2:01.54), Martyna Galant (2:03.66), Angelika Sarna (2:04.38)
1500m (min. 4:18.00 PZLA, 4:26.00 EA) = Sofia Ennaoui (4:05.03), Martyna Galant (4:08.81), Sylwia Indeka (4:18.69)
5000m (min. 16:30.00 PZLA. 16:35.00 EA) = Weronika Pyzik (15:59.00)
10 000m (min. 35:00.00 PZLA, 36:35.00 EA) = Amelia Czerwińska (35:43.62), Sylwia Ślęzak (35:45.93), Aneta Konieczek (36:05.79)
3000m z przeszk (min. 10:20.00 PZLA) = Aneta Konieczek (9:57.50), Patrycja Kapała (10:15.97)
100m ppł (min. 13.70 PZA) = Marlena Morton (13.60), Ewa Ochocka (13.62)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (56.87), Justyna Saganiak (58.46)
skok wzwyż (min. 1.81m PZLA, 1.80m EA) = Justyna Konior (1.80m)
tyczka PV (min. 4.10m PZLA) = Kamila Przybyła (4.30m), Wiktoria Wojewódzka (4,10m), Paulina Hnida (4.00m)
skok w dal LJ (min. 6.20m PZLA) = Izabela Włodarska (6.23m), Natalia Chacińska (6.23m), Magdalena Żebrowska (6.16m)
trójskok (min. 13.10m PZLA, 12.80m EA) = Małgorzata Kiełbasa (12.93m)
kula 4kg SP (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.23m)
dysk 1kg DT (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.98m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg HT (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (69.60m), Agata Zieńkowicz (64.94m), Marika Kaczmarek (64.05m), Kinga Łepkowska (63.19m), Aleksandra Kokowska (62.56m)
oszczep 600g JT (min. 53.00m PZLA, 50.00m EA) = Marcelina Witek (60.98m), Klaudia Maruszewska (56.24m), Aleksandra Ostrowska(52.83m)
7-bój (min. 5400pkt PZLA) = Paulina Ligarska (5473pkt)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 02 lip 2017, 18:01

STAN NA 02.07.2017
Mężczyzni:
100m (min. 10.50 PZLA, 10.60 EA) = Dominik Kopeć (10.37), Przemysław Adamski (10.44), Karol Kwiatkowski (10.52)
200m (min. 21.20 PZLA, 21.45 EA) = Dominik Kopeć (20.94), Dariusz Kowaluk (21,22 EA), Eryk Hampel (21,34 EA)
400m (min. 47.00 PZLA) = Kajetan Duszyński (46.33), Wiktor Suwara (46.42), Dariusz Kowaluk (46.58)
800m (min. 1:48.00 PZLA, 1:48.80 EA) = Michał Rozmys (1:47.67), Mateusz Borkowski (1:47.89)
1500m (min. 3:43.50 PZLA, 3:46.50 EA) = Michał Rozmys (3:36.37), Roman Kwiatkowski (3:43.46)
10 000m (min. 30:00:00 PZLA, 30:15.00 EA) = Grzegorz Ebel (29:55.77), Aleksander Kuśmierz (30:05.23)
110m ppł (min. 14.00 PZLA, 14.50 EA) = Dawid Żebrowski (13.90), Kacper Schubert (13.96), Marcin Grudka (13.98)
skok wzwyż HJ (min. 2.16m PZLA) = Norbert Kobielski (2.26m), Igor Kopala (2,15m)
tyczka PV (min. 5.30m PZLA) = Borys Dżaman (5.40m), Mateusz Jerzy (5.30m)
skok w dal (min. 7.60m PZLA, 7.50m EA) = Rafał Abramowski (7.52m)
kula 7.26kg SP (min. 18.30m PZLA, 17.35m EA) = Konrad Bukowiecki (21.51m), Jan Parol (19.33m), Szymon Marchlewski (17.57m)
dysk 2kg DT (min. 56.00m PZLA) = Bartłomiej Stój (61.38m), Konrad Bukowiecki (58.42m), Krystian Pawełczyk (57.65m)
oszczep 800g JT (min. 74.00m PZLA, 70.00m EA) = Rafał Gierek (72.49m)
10-bój (min. 7500pkt PZLA, 7200pkt EA) = Rafał Abramowski (7358pkt)

Kobiety:
100m (min. 11.75 PZLA) = Ewa Swoboda (11.39), Ewa Ochocka (11.62), Kamila Ciba (11.62)
200m (min. 23.90 PZLA) = Adrianna Janowicz (23.81), Magdalena Wronka (23.91)
400m (min. 53.90 PZLA) = Aleksandra Gaworska (52.45), Mariola Karaś (52.95), Dominika Muraszewska (53.02)
800m (min. 2:04.50 PZLA) = Sofia Ennaoui (2:01.54), Martyna Galant (2:03.66), Angelika Sarna (2:04.38)
1500m (min. 4:18.00 PZLA, 4:26.00 EA) = Sofia Ennaoui (4:05.03), Martyna Galant (4:08.81), Sylwia Indeka (4:18.69)
5000m (min. 16:30.00 PZLA. 16:35.00 EA) = Weronika Pyzik (15:59.00)
10 000m (min. 35:00.00 PZLA, 36:35.00 EA) = Amelia Czerwińska (35:43.62), Sylwia Ślęzak (35:45.93), Aneta Konieczek (36:05.79)
3000m z przeszk (min. 10:20.00 PZLA) = Aneta Konieczek (9:57.50), Patrycja Kapała (10:15.97)
100m ppł (min. 13.70 PZA) = Marlena Morton (13.60), Ewa Ochocka (13.62)
400m ppł (min. 58.50 PZLA) = Aleksandra Gaworska (56.87), Justyna Saganiak (58.46)
skok wzwyż (min. 1.81m PZLA, 1.80m EA) = Justyna Konior (1.80m)
tyczka PV (min. 4.10m PZLA) = Kamila Przybyła (4.30m), Wiktoria Wojewódzka (4,10m), Paulina Hnida (4.00m)
skok w dal LJ (min. 6.20m PZLA) = Magdalena Żebrowska (6.27m), Izabela Włodarska (6.23m), Natalia Chacińska (6.23m)
trójskok (min. 13.10m PZLA, 12.80m EA) = Małgorzata Kiełbasa (12.95m)
kula 4kg SP (min. 15.50m PZLA) = Klaudia Kardasz (17.88m)
dysk 1kg DT (min. 52,50m PZLA) = Daria Zabawska (57.98m), Monika Nowak (54.10m), Aleksandra Grubba (53.90m)
młot 4kg HT (min. 62.00m PZLA) = Katarzyna Furmanek (69.60m), Agata Zieńkowicz (64.94m), Marika Kaczmarek (64.35m)
oszczep 600g JT (min. 53.00m PZLA, 50.00m EA) = Marcelina Witek (60.98m), Klaudia Maruszewska (56.24m)
7-bój (min. 5400pkt PZLA) = Paulina Ligarska (5473pkt)
chód 20km (min. 1:40:00 PZLA) = Olga Niedziałek (1:38:57)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 797
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Młodzieżowcy z minimami na ME U-23 w Bydgoszczy

Post autor: Wilczek19857 » 09 lip 2017, 2:06

Ostatecznie skład wygląda tak 13-16.07 = 11. Mistrzostwa Europy U-23 BYDGOSZCZ
sztafeta 4 x 100m - Swoboda, Ciba, Kajewska, Kurz, Ochocka, Wronka
100m - Ewa Swoboda, Kamila Ciba
sztafeta 4 x 400m - Janowicz, Muraszewska, Karaś, Saganiak, Morek, Pałys
400m - Dominika Muraszewska, Adrianna Janowicz, Mariola Karaś
800m - Angelika Sarna
1500m - Sofia Ennaoui, Martyna Galant, Sylwia Indeka
5000m - Weronika Pyzik
3000m z przeszk - Aneta Konieczek, Patrycja Kapała
100m ppł - Marlena Morton, Ewa Ochocka
400m ppł - Aleksandra Gaworska, Justyna Saganiak
tyczka - Kamila Przybyła, Wiktoria Wojewódzka
skok w dal - Izabela Włodarska, Natalia Chacińska, Magdalena Żebrowska
kula - Klaudia Kardasz
dysk - Daria Zabawska, Monika Nowak, Aleksandra Grubba
młot - Katarzyna Furmanek, Agata Zieńkowicz, Marika Kaczmarek, Aleksandra Kokowska
oszczep - Marcelina Witek, Klaudia Maruszewska
7-bój - Paulina Ligarska
chód 20km - Olga Niedziałek

sztafeta 4 x 100m - Kopeć, Adamski, Hampel, Kwiatkowski, Ziółkowski, Wasilewski
100m - Dominik Kopeć, Przemysław Adamski
sztafeta 4 x 400m - Kowaluk, Duszyński, Suwara, Waściński, Mirosław, Smolnicki
400m - Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Wiktor Suwara
800m - Michał Rozmys, Mateusz Borkowski
1500m - Michał Rozmys, Roman Kwiatkowski
10 000m - Grzegorz Ebel
110m ppł - Dawid Żebrowski, Kacper Schubert, Marcin Grudka
wzwyż - Norbert Kobielski, Igor Kopala
tyczka - Borys Dżaman, Mateusz Jerzy
kula - Konrad Bukowiecki, Jan Parol
dysk - Bartłomiej Stój, Krystian Pawełczyk

tylko Rozmys zdecydował się na start w 2 konkurencjach, Kopeć zrezygnował z 200m, Bukowiecki z dysku, Gaworska zrezygnowała z płaskiej 400m, Janowicz zrezygnowała z 200m, Ennaoui i Galant zrezygnowały z 800m.
http://www.european-athletics.org/mm/Do ... eutral.pdf

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości