Pomysł na rozmowę w innej formie

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
Awatar użytkownika
Vojthas

Pomysł na rozmowę w innej formie

Post autor: Vojthas » 16 mar 2020, 8:08

Podczas kwarantanny (przymusowej czy też dobrowolnej) różne rzeczy przychodzą do głowy. A ten pomysł wraca do mnie jak bumerang co jakiś czas. Myślałem o jakimś firmowym podcaście albo seriach podcastów o sporcie. Wiem, że nie wszyscy tutaj mają dziennikarskie ambicje, ale może ktoś chciałby czasem dla odmiany zamiast dyskutować stukając w klawiaturę po prostu sobie pogadać z kimś innym na ulubione tematy sportowe. W mojej głowie zrodziły się dwa pomysły - albo podsumowanie tygodnia o wszystkim, albo bardziej lub mniej regularnie wypuszczane różne serie np. poniedziałek podsumowujący weekend w siatkówce, trzeci wtorek miesiąca o wioślarstwie itp. Wiem, że czasy, kiedy tylko-igrzyska było marką medialną już minęły, ale jakby się udało, to można przede wszystkim fajnie spędzić czas, po drugie zaprosić do rozmowy jakiegoś sportowca, znanego bardziej nam, albo bardziej mainstreamowego, a po trzecie, jeśli ktoś ma know-how, zyskać na tym parę złotych na coroczną zbiórkę na serwer forumowy.
Pierwsze pytanie - jest ktoś w ogóle chętny na takie coś?

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Re: Pomysł na rozmowę w innej formie

Post autor: runfixe » 16 mar 2020, 9:31

Vojthas pisze:
16 mar 2020, 8:08
a po trzecie, jeśli ktoś ma know-how, zyskać na tym parę złotych na coroczną zbiórkę na serwer forumowy.
Wtedy trzeba by się zarejestrować minimum jako stowarzyszenie i prowadzić konto. Jakby ktoś chciał, to nie ma sprawy, ale musiałby zrobić to ktoś w Polsce, kto się zna na takich sprawach.

Awatar użytkownika
Vojthas

Re: Pomysł na rozmowę w innej formie

Post autor: Vojthas » 16 mar 2020, 9:44

runfixe pisze:
16 mar 2020, 9:31
Vojthas pisze:
16 mar 2020, 8:08
a po trzecie, jeśli ktoś ma know-how, zyskać na tym parę złotych na coroczną zbiórkę na serwer forumowy.
Wtedy trzeba by się zarejestrować minimum jako stowarzyszenie i prowadzić konto. Jakby ktoś chciał, to nie ma sprawy, ale musiałby zrobić to ktoś w Polsce, kto się zna na takich sprawach.
Właśnie o tego typu know-how mi chodziło. I mając świadomość tego, że żyjemy w świecie biurokracji (a pisze to biurokrata z krwi i kości) wymieniłem to dopiero na trzecim miejscu.

ODPOWIEDZ