Spluwaczka

Tematy niezwiązane ze sportem
Krolowa Sniegu

Re: Lekkoatletyka

Post autor: Krolowa Sniegu » 25 lip 2018, 22:01

Monte88 pisze:
25 lip 2018, 21:28
cobra pisze:
24 lip 2018, 17:20
Jako, że rzadko się udzielam pozwolę sobie na wpis człowieka z boku, który ma większy dystans do tego co się dzieje na forum. Uwielbiam to forum właśnie za takie dyskusje, jakiego 3 oszczepanika wysłać na ME, wszyscy wiemy, że znaczenia to nie ma żadnego dla nikogo (poza samymi zainteresowanymi), a jednak dyskusja rozgrzewa :)
Co do forumowiczki królowej, to odbieram większość jej wpisów za merytorycznych, choć w wielu przypadkach bardzo optymistycznych, może po prostu jeszcze mało porażek olimpijskich przeżyła ;) W swoich wpisach co do wyrównania ilości konkurencji męskich/kobiecych jest konsekwentna i generalnie ma racje, że w wielu przypadkach nie ma przesłanek aby mężczyźni mieli więcej konkurencji niż kobiety, ale dostrzega też, że są konkurencje kobiece które wchodzą do programu za szybko. A sama jej obecność na forum dodaje kolorytu w tym męskim gronie:)
Ewidentny przykład nierówności, na który nie zareagował "nasz równościowy uczestnik". Brak słów, a może jedno - "hipokryzja".
Zdecydowałam, że będę Cię ignorować, bo to po prostu nie ma najmniejszego sensu, a z koniem który ewidentnie ma jakiś problem, nie ze mną, ale ze sobą, nie będę się kopać. Tak samo jak nie będę reagować na żadne argumenty ad personam z Twojej strony, bo jak to pisał Schopenhauer "jest to ostatni sposób nieuczciwej argumentacji, stosowany, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szansy na wygranie sporu merytoryczną argumentacją".
Dla dobra innych uczestników, którzy jak sądzę, nie chcą czytać tych Twoich wymysłów, całkowicie niemerytorycznych, zdecydowałam, że każdy Twój post do mnie, niedotyczący sportu będę od teraz po prostu ignorować. Nie wiem co masz na celu, ale ewidentnie widać, że przeszkadza Ci moja obecność tutaj.

maruda

Re: Lekkoatletyka

Post autor: maruda » 25 lip 2018, 22:41

Monte88 pisze:
25 lip 2018, 21:28
cobra pisze:
24 lip 2018, 17:20
Jako, że rzadko się udzielam pozwolę sobie na wpis człowieka z boku, który ma większy dystans do tego co się dzieje na forum. Uwielbiam to forum właśnie za takie dyskusje, jakiego 3 oszczepanika wysłać na ME, wszyscy wiemy, że znaczenia to nie ma żadnego dla nikogo (poza samymi zainteresowanymi), a jednak dyskusja rozgrzewa :)
Co do forumowiczki królowej, to odbieram większość jej wpisów za merytorycznych, choć w wielu przypadkach bardzo optymistycznych, może po prostu jeszcze mało porażek olimpijskich przeżyła ;) W swoich wpisach co do wyrównania ilości konkurencji męskich/kobiecych jest konsekwentna i generalnie ma racje, że w wielu przypadkach nie ma przesłanek aby mężczyźni mieli więcej konkurencji niż kobiety, ale dostrzega też, że są konkurencje kobiece które wchodzą do programu za szybko. A sama jej obecność na forum dodaje kolorytu w tym męskim gronie:)
Ewidentny przykład nierówności, na który nie zareagował "nasz równościowy uczestnik". Brak słów, a może jedno - "hipokryzja".
Czy możesz z łaski swojej w temacie "lekkoatletyka" dyskutować o "lekkoatletyce"? Z góry dziękuję.

Monte88

Re: Spluwaczka

Post autor: Monte88 » 27 lip 2018, 19:40

Zamykając temat:
1) zgadzam się z użytkownikiem Królowa, że nie rozumie on mojej argumentacji (trudno, nie każdy musi),
2) proponuję (koncyliacyjnie), że będę ignorował wszystkie posty użytownika Królowa, bo w każdym z nich używa języka naiwnego politykowania.
3) zachęcam do wnikliwej analizy postów wyżej wymienionego hejtera - nie pozwólmy się obrażać, co spotkało moją osobę.
Dziękuję za wyrazy wsparcia, które otrzymałem.
Quis custodiet ipsos custodes?

Awatar użytkownika
Merlin

Post autor: Merlin » 27 lip 2018, 19:53

Monte88 pisze:
27 lip 2018, 19:40
zachęcam do wnikliwej analizy postów wyżej wymienionego hejtera - nie pozwólmy się obrażać, co spotkało moją osobę.
"Masz rację, dyskusja z Tobą nie ma sensu. Lepiej głupiemu ustąpić".
To jest Twój komentarz. I Ty uważasz, że zostałeś obrażony?

Monte88

Post autor: Monte88 » 27 lip 2018, 19:56

Wolałbym nie poruszać tego tematu. Nie ma to sensu. Agresja innych wiadomosci użytownika, o którym zobowiązałem się nie pisać, jest widoczna na pierwszy rzut oka. Przejdźmy do pisania o sporcie.
Quis custodiet ipsos custodes?

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 27 lip 2018, 21:27

Merlin pisze:
27 lip 2018, 19:53
Monte88 pisze:
27 lip 2018, 19:40
zachęcam do wnikliwej analizy postów wyżej wymienionego hejtera - nie pozwólmy się obrażać, co spotkało moją osobę.
"Masz rację, dyskusja z Tobą nie ma sensu. Lepiej głupiemu ustąpić".
To jest Twój komentarz. I Ty uważasz, że zostałeś obrażony?
Nie ma najmniejszego sensu tego poruszać. Prosiłam o to również moderatora, bo nie chcę robić afery czy być powodem dla którego ktoś otrzyma bana. Jeśli jednak ktokolwiek inny uważa, że jest przeze mnie obrażany w postach czy, że jestem wobec niego agresywna to proponuję to po prostu zgłaszać moderatorowi i jeśli on uzna, że coś jest nie tak to z pokorą przyjmę bana.

ODPOWIEDZ