Kalendarz 2019/2020

XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Podział na dyscypliny.
balwan
Posty: 3742
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Kalendarz 2019/2020

Post autor: balwan » 26 paź 2019, 8:56

Kalendarz na sezon 2019/2020 z wyłączeniem Hokeju i Curlingu. Dużo literówek ale to ze względu na brak czasu.
JAk ktoś chcę moze dodać hokej i curling

26-27.10.2019 Bobsleje i Skeleton Youth Serues Lilehammer NOR
26-27.10.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata GS M i W Soelden AUT
29.10-3.11.19 Saneczkarstwo International Raining Winterberg GER
31.10-3.11.19 Łyzwiarstwo Figurowe 12th Tirnavia Ice Cup Trnava SVK
1-3.11.2019Short Track Puchar Swiata Salt Lake City USA
1-3.11.219 Łyzwiarstwo Figurowe Icelab International Cup Bergamo ITA
1-3.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Grand Prix Grenoble FRA
02.11.2020 Snowboard Puchar Swiata BA Modena ITA
03.11.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata BA Modena ITA
04-10.11.2019 Saneczkarstwo International Training Oberhof GER
06-10.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Volvo Open Cup Riga LAT
07-09.11.2019 Bobsleje i Skeleton Youth Series Konigssee GER
08-10.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Grand Prix Chonging CHN
08-10.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Pavel Roman Memorial Olomunuc CZE
08-10.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Prague Ice Cup Praga CZE
8-10.11.2019 Short Track Puchar Swiata Montreal KAN
09-10.11.2019 Biegi Narciarskie Fis Imatra FIN
09-15.11.2019 Saneczkarstwp International Training Innsbruck AUT
10-17.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Tallin Trophy Tallin EST
12-17.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Denkova Staviski Cup Sofia BUL
14-17.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Warsaw Cup POL
15-17.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Grand Prix Moskwa RUS
15-17.11.2019 Short Track Evo CUP Biaystok POL
15-17.11.2019 Biegi Narciarskie FIS Olos FIN
15-17.11.2019 Lyzwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Minsk BLR
15-17.11.2019 Lyzwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Juniorow Bortngard NOR
16-17.11.2019 Biegi Narciarskie FIS Ounsvaara FIN
16.11.2019 Kombinacja Norweska FIS Falun SWE
16-19.11.2019 Saneczkarstwo International Training Insbruck AUT
18-19.11.2019 Bobsleje i Skeleton Youth Series Lake Placid USA
20.11.2019 Bobsleje Monobob Event Lilehammer NOR
20-21.11.2019 Snowboard Puchar Europy SS Landgraaf NED
20-24.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Open D Andorra Canillo AND
20-24.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Skate Celje SLO
21-23.11.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata SS Stubai AUT
21-22.11.2019 Saneczkarstwp Puchar Świata Juniorów Park City USA
22-24.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Grand Prix Sapporo JPN
22-23.11.2019 Biegi Narciarskie FIS Kirovsk RUS
22-23.11.2019 Biegi Narciarskie FIS VErshina RUS
22-24.11.2019 Biegi Narciarskie FIS Gaellivare SWE
22-24.11.2019 Biegi Narciarskie FIS Beitestolen NOR
22-24.11.2019 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Wisła POL
22-24.11.2019 Lyzwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Tomazow Mazowiecki POL
23-24.11.2019 Lyzwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Juniorow Enschede NED
23-24.11.2019 Short Track ISU Junior Challenge Bialystok POL
23-24.11.2019 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Europy Pitztal AUT
23-24.11.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata SL W i M Levi FIN
23-24.11.2019 Biegi Narciarskie FIS Saariselka FIN
23-24.11.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Innsbruck AUT
23-24.11.2019 Bobsleje Puchar Europy Lillehammer NOR
23-24.11.2019 Skeleton Intercontinental CUp Sochi RUS
25.11-1.12.19 Biathlon Puchar IBU Susjoen NOR
25-30.11.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Bosphorus Istanbul Cup Istanbul TUR
27.11-1.12.19 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata DH i SG M Lake Louis KAN
27-28.11.2019 Snowboard Cross Puchar Europy Pitztal AUT
28.11-8.12.19 Biathlon Puchar Świata Oestersund SWE
28.11-01.12.19 Kombinacja Norweska Puchar Świata Ruka FIN
29.11-1.12.19 Short Track Puchar Swiata Nagoji JPN
29.11.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy BA St Anton AUT
29.11.2019 Snowboard Puchar Puchar Europy BA ST Anton AUT
29-30.11.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy AE Ruka FIN
29-30.11.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy GS W Trysil NOR
29-30.11.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL M Funesdalen SWE
29.11-01.12.19 Biegi Narciarskie FIS Gaalaa NOR
29.11-01.12.19 Biegi Narciarskie Puchar Świata Ruka FIN
29.11-03.12.19 Biegi Narciarskie EEC VErshina RUS
29.11-1.12.19 Bobsleje i Skeleton Puchar Świata Park City USA
29.11-01.12.19 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Ruka FIN
30.11-1.12.19 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata GS i SL W Killington USA
30.11.2019 Biegi Narciarskie ML Livigno ITA
30.11-1.12.19 Biegi Narciarskie FIS Syuktyvkar RUS
30.11-1.12.19 Biegi Narciarskie FIS GOMS SUI
30.11-1.12.19 Biegi Narciarskie FIS Ramsau AUT
30.11-1.12.19 Biegi Narciarskie FIS Santa Caterina ITA
30.11-1.12.19 Biegi Narciarskie FIS Kontiolahti FIN
30.11-1.12.19 Saneczkarstwo Puchar Świata Lake Placid USA
30.11-1.12.19 Saneczkarstwo Puchar Świata Junioró Innsbruck AUT
1.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Druskininkai LTU
02-08.12.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Santa Claus Cup Budapeszt HUN
02-03.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy GS M Trysil NOR
02-03.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL W Funesdalen SWE
03-08.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata DH i SG W
03-08.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Śweiata DH SG GS Beaver Creek USA
04-07.12.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Golden Spin Of Zagreb Zagreb CRO
05-08.12.2019 Łyzwiarstwo Figurowe Grand Prix Torino ITA
05-06.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SG. AC W Kvitljef NOR
05-07.12.2019 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Swiata Val Thorens FRA
05-08.12.2019 Bobsleje Puchar Europy Altenberg GER
06-08.12.2019 Lyzwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Sultan KAZ
06-08.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Idre SWE
06-07.12.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Juniorów Konigsse GER
06-08.12.2019 Kombinacja Norweska Puchar Świata Lillehammer NOR
06-08.12.2019 Skoki Narciarskie Puchar Świata W Lillehammer NOR
06-8.12.2019 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Nizgny Tagil RUS
06-08.12.2019 Short Track Puchar Swiata Swiata Szanghaj CHN
7.12.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO Ruka FIN
07-08.12.2019 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Bannoye RUS
07-08.12.2019 Biegi Narciarskie Puchar Świata Lilehhammer NOR
07-08.12.2019 Biegi Narciarskie Slavic Cup Strbskie Pleso SVK
07-08.12.2019 Biegi Narciarskie OPA Pokljuka SLO
07-08.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Ruka FIN
07-08.12.2019 Skeleton Puchar Eropy Winterberg GER
07-08.12.2019 Bobsleje i Skeleton Youth Series Park City USA
07-08.12.2019 Skoki Narciarskie COC M Vikersund NOR
09-10.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy AC i SG M Santa Caterina ITA
09-15.12.2019 Biathlon Puchar IBU Ridnaun ITA
09-15.12.2019 Biathlon Puchar IBU Junioróœ Polkjuka SLO
10-11.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy St Moritz SUI
11-13.12.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata HP Copper USA
11-14.12.2019 Snowboard Cross Puchar Swiata Montafon AUT
12-13.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SG M ZInal SUI
12-14.12.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata BA Pekin CHN
12-14.12.2019 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Swiata Montafon AUT
12-14.12.2019 Snowboard Puchar Swiata HP Copper USA
12-15.12.2019 Biathlon Puchar Świata Hochfilzen AUT
12-15.12.2019 Kombinacja Norweska COC UTAH USA
12-15.12.2019 Biegi Narciarskie SCAN Vuokatti FIN
12-15.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Chusovoy RUS
13.14.12.2019 Snowboard Puchar Swiata BA Pekin CHn
13-14.12.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Whistler KAN
13-15.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Arvieux FRA
13-15.12.2019 Saneczkarstwo Puchar Świata Juniorów Altenberg GER
13-14.12.2019 Bosbleje Puchar Europy Winterberg GER
13-14.12.2019 Skoki Narciarskie COC W i M Notodden NOR
13-14.12.2019 Skeleton International Cup Konigsee GER
13-15.12.2019 Łyzwiarstwo Figurowe 61st Grand Prix Of Bratislava SVK
13-15.12.2019 Bobsleje i Skeleton Pcuhar Swoata Lake Placid USA
13-15.12.2019 Skoki Narciarskie Puchar Świata W i M Kligentahl GER
14.12.2019 Biegi Narciarskie ML Venosta ITA
14.12.2019 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Cortina ITA
14-15.12.2019 Short Track Puchar Swiata Ankara TUR
14-15.12.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata MO DM Thaiwo CHN
14-15.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata Gs i SL M Val D Isere FRA
14-15.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SG W Andalo ITA
15-15.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata SG, PSL SL W St Moritz SUI
14-15.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Oberwiesenthal GER
14-15.12.2019 Biegi Narciarskie Puchar Świata Davos SUI
14-15.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Seefeld AUT
14-15.12.2019 Biegi Narciarskie Slavic Cup Zakopane POL
14-15.12.2019 Skoki Narciarskie COC M Ruka FIN
15.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Lahti FIN
15-17.12.2019 Lyzwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Nagano JPN
16-21.12.2019 Biathlon Puchar IBU Obertilliach AUT
16.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL M Val Di Fassa ITA
16-21.12.2019 Biathlon Puchar IBU Juniorów Martell ITA
16-22.12.19 Biathlon Puchar Świata Le Grand Bornand FRA
17.12.2019 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Śwoata Arosa SUI
17.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata GS W Courchevel FRA
17-20.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy DH W Val Di Fassa ITA
18-20.12.2019 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Europy Val Thorens FRA
18.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL M Obereggen ITA
18-20.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar FIS SL i PSL W i M Białka Tatrzańska POL
18-21.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata DH i SG M Groeden ITA
19.12.2019 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Carezza ITA
19-22.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata DH SG AC W Val Di ISere FRA
19-20.12.2019 Kombinacja Norweska COC Oberwuiesenthal GER
19-21.12.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata BA Atlanta USA
19-21.12.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata HP Secret Garden CHN
19-21.12.2019 Snowboard Cross Puchar Europy Isola FRA
19.12.2019 Bobsleje Monobob Event Konigsse GER
19-21.12.2019 Biegi Narciarskie OPA St Ulrich AUT
20-21.12.2019 Snowboard Puchar Swiata BA Atlanta USA
20-21.12.2019 Snowboard Cross Puchar Swiata Cervina ITA
20-22.12.2019 Snowboard Puchar Swiata HP Secret Garden CHN
20-22.12.2019 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Swiata Innichen ITA
20-22.12.2019 Bobsleje Puchar Europy Konigsse GER
20-22.12.2019 Skoki Narciarskie OPA W i M Seefeld AUT
20-22.12.2019 Skoki Narciarskie Puchar Swiata M Engelberg SUI
20-22.12.2019 Kombinacja Norweska Puchar Świata Ramsau AUT
21.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL PSl Kronplatz ITA
21.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Saukkovaara FIN
21-22.12.2019 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata AE Shimao CHN
21-22.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar FIS SL GS M i W Krynica Zdrój POL
21-22.12.2019 Snowboard PSL/PGS Puchar Europy Hochfugen GER
21-22.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Western Center UKR
21-22.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Oestersund SWE
21-22.12.2019 Biegi Narciarskie Puchar Świata Planica SLO
21-22.12.2019 Skoki Narciarskie Fis CUp M i W Oberwiesenthal GER
21-22.12.2019 Kombinacja Norweska OPA Seefeld AUT
22-23.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata SG i PGS Alta BAdia ITA
26-29.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata Dh SG AC M Bormio ITA
27-30.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar FIS SL i GS M i W Szczawnica POL
27-28.12.2019 Skoki Narciarskie COC M Engelberg SUI
28-29.12.2019 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata GS i SL W Lienz AUT
28-29.12.2019 Skoki Narciraskie Puchar Świata M Oberstdorf GER
28-29.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Sjenica SRB
28-29.12.2019 Biegi Narciarskie Puchar Świata Lenzerheide SUI
29.12.2019 Biegi Narciarskie FIS Kauppi FIN
30.12-01.01.20 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Ga-Pa GER
31.12-1.01.20 Biegi Narciarskie Puchar Świata Toblach ITA
03-05.01.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Va;l Di Fiemme ITA
03-05.02.2020 Bobsleje i Skeleton Puchar Swiata Winterberg GER
03-04.01.2020 Skoki Narciarskie COC M Titisee-Neustadt GER
03-04.01.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Innsbruck AUT
04-05.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata Sl W i M Zagrzeb CRO
04-05.01.2020 Biegi Narciarskie OPA Campra SUI
04-05.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Keuruu FIN
05-06.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL M Vaujany FRA
05-06.01.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata Bischofschofen AUT
05-06.01.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Lackenhof AUT
06-07.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar FIS SL i GS M i W Krynica Zdrój POL
06-12.01.2020 Biathlon Puchar Świata Oberhof GER
06-12.01.2020 Biathlon Puchar IBU Brezno SVK
07-12.01.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Mentor Torun Cup POL
07-08.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Children GS M i W Ustrzyki Dolne POL
07-08.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Mistrzostwa Polski SL GS PSL W i M Szczawnica POL
08-12.01.2020 EduSport Trophy Bucharest ROU
08.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata Slalom M Madonna Di Campiglio ITA
08.01.2020 Skoki Narciarskie Children Chaikobskiy RUS
08-11.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy DH M Wengen SUI
09-22.01.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Winter Yoth Olympic Lausanne SUI
09-11.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SS Font Romeu FRA
09-12.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata DH SG AC W Alternmakt AUT
09-12.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Zainsk RUS
09-12.01.2020 Kombinacja Norweska Puchar Świata Val Di Fiemme ITA
09-20.01.2020 Saneczkarstwo YOuth Olympic St Moritz SUI
09-20.01.2020 Short Track Youth Olympic St Moritz SUI
09-22.01.2020 Biathlon Youth Olympic St Moritz SUI
10-15.01.2020 Narciarstwo Alpejskie YOG Lausanne SUI
10-12.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Vaajakoski FIN
10-11.01.2020 Bobsleje i Skeleton Puchar Europy Insbruck AUT
10-12.01.2020 Bobsleje i Skeleton Puchar Świata La Plagne FRA
10-12.01.2020 Lyzwiarstwo Szybkie Mistrzostwa Europy Heerenveen NED
10-12.01.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Val Di Fiemme ITA
10-12.01.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata K Sapporo JPN
11.01.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Swoata Scuol SUI
11.12.01.2020 Biegi Narciarskie ML San Candito ITA
11-12.01.2020 Snowboard Cross Puchar Europy Puy FRA
11-12.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata GS i SL M Adelboden SUI
11-12.01.2020 Biegi Narciarskie ML Bessans FRA
11-12.01.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Dresden GER
11-12.01.2020 Biegi Narciarskie ML Seefeld AUT
11-12.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Zlatibor SRB
11-12.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Candanchuu ESP
11-12.01.2020 Saneczkarstwo Puchar Świata Altenberg GER
11-12.01.2020 Skoki Narciarskie COC M Bischofschofen AUT
11-12.01.2020 Skoki Narciarskie OPA W Schonach GER
11-12.01.2020 Kombinacja Norweska OPA Schonach GER
13-14.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata MO Airolo SUI
13-19.01.2020 Biathlon Puchar IBU Duszniki Zdrój POL
13-19.01.2020 Biathlon Puchar Świata Ruhlpoding GER
13-18.01.2020 Snowboard Puchar Swiata HP i SS Laax SUI
14-18.01.2020 Łyzwiarstwo Figurowe 13th Europa Cup Skate Helene Belgrade SRB
14-15.01.2020 Snowboard Cross Puchar Europy Gresgehren GER
14-15.01.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Bad Gastein AUT
14.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata SL W Flachau AUT
14-19.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata DH M Wemgem SUI
15-17.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Zlatibor SRB
16-22.01.2020 Narciarstwo Dowolne Swnowboard YOG Lausanne SUI
16-19.01.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata K Zao JPN
16-19.01.2020 Biegi Narciarskie EEC Minsk BLR
17-18.01.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Swiata Naikska KAN
17-18.01.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Europy Funajsflajen SWE
17-18.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL W Zell am See AUT
17-18.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europu Dm Prato Laventina SUi
17-19.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy AE i AET Airolo SUI
17-19.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Lygna NOR
17-19.01.2020 Bobsleje i Skeleton Puchar Świata Insbruck AUT
17-19.01.2020 Bobsleje i Skeleton Puchar Europy Sigulda LAT
17-19.01.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Titisee-Neustadt GER
17-19.01.2020 Kombinacja Norweska COC Kligentahl GER
17-20.01.2020 Skoki Narciarskie YOH Lausanne SUI
17-22.01.2020 Kombinacja Norweska YOG Lausanne SUI
17-18.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata SS Seiseralm ITA
18.01.2020 Biegi Narciarskie ML Zuoz SUI
18.01.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Rogla SLO
18-19.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy GS M Kirchberg AUT
18-19.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata GS i PGS W Sastriere ITA
18-19.01.2020 Snowboard Puchar Europy BA i SS Vars FRA
18-19.01.2020 Biegi Narciarskie ML Obertiliach AUT
18-19.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Lapinlahti FIN
18-19.01.2020 Biegi Narciarskie OPA Prafelato
18-19.01.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Nowe Mesto CZE
18-22.01.2020 Biegi Narciarskie YOG Lausanne SUi
18-19.01.2020 Saneczkarstwo Puchar Świata i ME Lilehammer NOR
18-19.01.2020 Skoki Narciarskie Fis CUp M Zakopane POL
18-19.01.2020 Skoki Narciarskie COC M Kligentahl GER
19.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS VARS FRA
19.01.2020 Biegi Narciarskie Chi Castello ITA
19-22.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy DH W St Anton AUT
20-26.01.2020 Biathlon Puchar Świata Pokljuka SLO
20-26.01.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Mistrzostwa Europy Graz AUT
20-21.01.2020 Biegi Narciarskie CHI Zlatibor SRB
21-26.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata DH SG SL M Kitzbuhel AUT
21-26.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Kirovo RUS
22-26.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy DH i SG M Orcieres FRA
22-23.01.2020 Snowboard Puchar Swiata SS Saiseralm ITA
23.01-2.02.20 Biathlon Mistrzostwa Swiata juniorów Lenzerheide SUI
23-24.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL W Melchsee Frutt SUI
23-26.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata DH i SG W Bansko BUL
23-24.01.2020 Skeleton Intercontinetal Cup Lake Placid USA
24-25.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy HP i SS Crans Montana SUI
24-26.01.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Europy LEnk SUI
24-26,01.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Świoata IDre SWE
24-16.01.2020 Snowboard Cross Puchar Swiata Big White KAN
24-26.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Falun SWE
24-26.01.2020 Short Track Mistrzostwa Europy Debreczyn HUN
24-26.01.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Reykjavik Games ISL
24-26.01.2020 Bobsleje i Skeleton PE i MEJ Altenberg GER
24-26.01.2020 Bobsleje i Skeleton Puvchar Świata Konigssee GER
24-26.01.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata K Rasnov ROU
24-26.01.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Zakopane POL
24-26.01.2020 Kombinacja Norweska Puchar Świata Oberstdorf GER
25.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata MO Tremblant KAN
25.01.2020 Snowboard Puchar Europy HP Crans Montana SUI
25-26.01.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Oberstdorf GER
25-26.01.2020 Biegi Narciarskie ML Kremnica SVK
25-26.01.2020 Saneczkarstwo Puchar Świata Sigulda LAT
25-26.01.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Piancavallo ITA
25-26.01.2020 Skoki Narciarskie COC M Sapporo JPN
25-26.01.2020 Skoki Narciarskie Fis Cup W i M Rastbuehl GER
25-26.01.2020 Skoki Narciarskie COC W Rena NOR
25-26.01.2020 Kombinacja Norweska COC Rena NOR
25-26.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata AE Moskwa RUS
26.01.2020 Biegi Narciarskie ML Val Di Fiemme ITA
26.01.2020 Biegi Narciarskie FIS Candanchu ESP
28.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata SL M Schlamding AUT
28-29.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy GS M Meribel FRA
29-30.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy GS W Morzine FRA
29.01-2.02.20 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata DH i SG W Rosa Khuto RUS
29.01-1.02.20 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata HP i SS Mammoth USA
29.01.2020 Snowboard Puchar Swiata HP SS Mammoth USA
30.01.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS Tignes FRA
30,.01-2.2.20 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata DH i GS M Ga-Pa GER
30-31.01.2020 Bobsleje Puchar Europy i MEU23 Innsbruck AUT
30.01-02.02.20 Kombinacja Norweska Puchar Świata Seefeld AUT
30.01-2.02.20 Łyzwiarstwo Figurowe Dragon trophy Ljubljana SLO
31.01-1.02.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Swiata Megeve FRA
31.01-1.02.20 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL M Jaun SUI
31.01-2.02.20 Short Track Mistrzostwa Swiata Juniorow Bormio ITA
21.01-02.02.20 Snowboard Cross Puchar Swiata Feldberg GER
31.01-2.02.20 Biegi Narciarskie FIS Nove Mesto CZE
31.01-02.02.20 Biegi Narciarskie ML Cogne ITA
31.01-02.02.20 Skoki Narciarskie Puchar Świata K Oberstdorf GER
31.01-02.02.20 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Sapporo JPN
31.01-02.02.20 Saneczkarstwo Puchar Swiata juniorów i MEJ Winterberg GER
31.01.2020 Skeleton Intercontinental CUP Pyengchang KOR
31.01-2.02.2020 Skeleton i Bobsleje Puchar Swiata St Moritz SUI
01.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO Calgary KAN
01.02.2020 Biegi Narciarskie ML Neeruti EST
01.02.2020 Biegi Narciarskie CHI Ravna Gora CRO
01-02.02.2020 Biegi Narciarskie ML Dobbiaco ITA
01-02.02.2020 Biegi Narciarskie ML Oberammergau GER
01-02.02.2020 Biegi Narciarskie FIS Realp SUI
01-02.02.2020 Biegi Narciarskie Slavic CUp Strbskie Pleso SVK
01-02.02.2020 Skoki Narciarskie Fis CUp M Liberec CZE
01-02.02.2020 Saneczkarstwo Puchar Świata Oberhof GER
01-02.02.2020 Skoki Narciarskie COC M Planica SLo
01-02.02.2020 Kombinacja Norweska COC Planica SLO
02.02.2020 Biegi Narciarskie Ml Beret ESP
02.02.2020 Snowboard Puchar Europy SS Jasna
03-09.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Sofia Trophy BUL
03-09.02.2020 Biathlon Puchar IBU Arber GER
03-04.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy MO Tignes FRA
03-06.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy DH M Saalbach AUT
04-08.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy DH SG AC W FRA
04-09.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Bavarian Open Oberstdorf GER
05.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS La Clusaz FRA
06-09.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Nordics Open stavanger NOR
06-09.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata DH i SG DH i SG W GER
06-08.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO AE DM Deer Valley USA
07-08.02.2020 Lyzwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Calgary KAN
07-09.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy AE AET Raubichi BLR
07-08.02.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Europy Dolni Morava CZE
07-09.02.2020 Short Track Puchar Swiata Drezno GER
07-09.02.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Swiata Feldberg GER
07-09.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Egna Dance Trophy Egna ITA
07-08.02.2020 Skoki Narciarskie OPA M Kranj SLO
07-09.02.2020 Biegi Narciarskie OPA Aviano ITA
07-09.02.2020 Biegi Narciarskie EEC Krasnogorsk RUS
07-09.02.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata K Hinzenbach AUT
07-09.02.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Willingen GER
07-09.02.2020 Kombinacja Norweska Puchar Świata Otepaa EST
08.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy BA Kremnica SVK
08.02.2020 Snowboard Puchar Europy BA Gotchen GER
08.02.2020 Biegi Narciarskie ML Pannjarve EST
08-09.02.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Europy Lebzerheide SUI
08-09.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL i GS M Berchtesgadeb GER
08-09.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Świata SL GS PGS M Chamonic FRA
08-09.02.2020 Biegi Narciarskie FIS Ashotsk ARM
08-09.02.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Falun SWE
08-10.02.2020 Bobslehe i Skeleton MSJ i MSU23 Winterberg GER
08-09.02.2020 Skoki Narciarskie COC M i W Brotterode GER
08-09.02.2020 Kombinacja Norweska OPA Kranj SLO
08-09.02.2020 Kombinacja Norweska COC Otepaa EST
08-09.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy MO Are SWE
08-09.02.2020 Biegi Narciarskie ML Bedrichov CZE
08-09.02.2020 Biegi Narciarskie ML Lamoura FRA
08-09.02.2020 Biegi Narciarskie ML Norberg SWE
08-09.02.2020 Biegi Narciarskie FIS Ingalina LTU
08-09.02.2020 Biegi Narciarskie FIS Hakunila FIN
10-16.02.2020 Biathlon Puchar IBU Martell ITA
12-23.02.2020 Biathlon Mistrzostwa Świata Antholz ITA
12-13.02.2020 Snowboard Cross Puchar Europy Dolni Morava CZE
12-15.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata GP i SS Calgary KAN
12-16.02.2020 Biegi Narciarskie FIS Konovskaya RUS
12-14.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SG i AC M Sella Nevea ITA
12-16.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata DH i SG M Yanging CHN
13-16.02.2020 Snowboard Puchar Swiata HP SS Calgary KAN
13-16.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy DH W Crans Montana SUI
13-16.02.2020 Lyzwiarstwo Szybkie Mistrzostwa Swiata Salt lake City USA
13-16.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Ice Challenge Graz AUT
13-16.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Tallin Hotels Cup Tallin EST
14-16.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Jegwirag Cup Miskolc HUN
14-16.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Sarajevo Cup BIH
14.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy BA Kotelnica POL
14-15.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy MO DM Jyvaskayla FIN
14-15.02.2020 Biegi Narciarskie FIS Isafjordur ISL
14-16.02.2020 Biegi Narciarskie JUN Oslo NOR
14-16.02.2020 Bobslehe i Skeleton Puchar Swiata i ME Sigulda LAT
14-16.02.2020 Skoki Narciarski Puchar Świata M Bad Mitterndorf AUT
14-16.02.2020 Skoki Narciarskie COC M Iron Mountain USA
14-16.02.2020 Short Track Puchar Swiata Swiata Dordrecht NED
14-16.02.2020 Kombinacja Norweska COC Eisenerz AUT
15.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata AE Tbilisi GEo
15-16.01.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata GS i SL Maribor SLO
15-16.02.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Europy Simonhohe AUT
15-16.02.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Europy Grasgehren GER
15-16.02.2020 Lyzwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Juniorow Minsk BLR
15-16.02.2020 Biegi Narciarskie ML Val Casies ITA
15-16.02.2020 Biegi Narciarskie Puchar Swiata Oestersund SWE
15-16.02.2020 Biegi Narciarskie FIS Candanchu ESP
15-16.02.2020 Saneczkarstwo MS Sochi RUS
15-16.02.2020 Bobsleje Monobon Event Park City USA
15-16.02.2020 Skoki Narciarskie Fis CUp W i K Villach
15-16.02.2020 Kombinacja Norweska YC1 Knyken NOR
15.02.2020 Snowboard Puchar Europy BA Kotelnica POL
16.02.2020 Snowboard Puchar Europy BA Sarajevo BIH
16.02.2020 Biegi Narciarskie ML Otepaa EST
16.02.2020 Biegi Narciarskie ML Vindelin SWE
18.02.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Are SWE
18-22.02.20 Łyzwiarstwo Figurowe Open Ice Mall Cup Eliat ISR
19-22.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Bellu Memorial Bucharest ROU
19-20.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy MO DM Krasnoer Ozero RUS
19-20.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy GS W Sarntal ITA
20-23.02.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Challenge Cup Den Haag HOL
20.02-1.03.20 Bobsleje i Skeleton MS Altenberg GER
20.02.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Storlien NOR
20-22.02.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Rasnoc ROU
20-21.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy GS M Jasna SVK
20-23.02.2929 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata DH SG AC W Vrans Montana SUI
21.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy BA Davos SUI
21-22.02.2020 Saneczkarstwo MSJ Oberhof GER
21-23.02.2020 Skoki Narciarskie Puchar Swiata k Ljubno SLO
21-23.02.2020 Skoki Narciarskie OPA W i M Villach AUT
21-23.02.2020 Kombinacja Norweska Puchar Świata Tronheim NOR
21-23.02.2020 Lyzwiarstwo Szybkie MSJ Tomaszow Mazowiecki POL
22.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata AE Raubichi BLR
22-23.02.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Swiata Sunny Valley RUS
22-23.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata SL i GS M Yuzawa JPN
22.02.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Peyongchang KOR
22.02.2020 Biegi Narciarskie Ml Korvemaa EST
22.02.2020 Biegi Narciarskie FIS Umea SWE
22-23.02.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Trondheim NOR
22-23.02.2020 Biegi Narciarskie ML Muenster SUI
22-23.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO Dm tazawako JPN
22-23.02.2020 Biegi Narciarskie ML Lahti FIN
22-23.02.2020 Biegi Narciarskie Ml Petrozavodsk RUS
22-23.02.2020 Saneczkarstwo Puchar Świata Winterberg GER
22-23.02.2020 Skoki Narciarskie COC M Val Di Fiemme ITA
22-23.02.2020 Kombinacja Norweska OPA Villach AUT
23..02.2020 Biegi Narciarskie EEC Moskwa RUS
24-25.02.2020 Snowboard Puchar Europy Kopaonik SRB
24.02-1.03.20 Biathlon Puchar IBU Otepae EST
25-26.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy MO DM Taivalkoski FIN
26-27.02.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy GS W Krvavec SLO
26.02-1.03.20 Biegi Narciarskie EEC Kononovskaya RUS
27.02-1.03.20 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy Kvitfjell BIR DG M
28-29.02.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Świata BA Destne CZE
28.02-1.03.20 Biegi Narciarskie ML Jakuszyce POL
28.02-1.03.20 Kombinacja Norweska Puchar Świata Lahti FIN
28.02-1.03.20 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Lahti FIN
28.02-8.03.20 Narciarstwo klasyczne MSJ Oberwiesenthal GER
28.02-1.03.20 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata DM AE Almaty KAZ
28.02-1.03.20 Lyzwiarstwo Szybkie MS w Wieloboju Hamar NOR
29.02.2020 Biegi Narciarskie ML Oslo NOR
29.02.2020 Biegi Narciarskie ML Rybinsk RUS
29.02-1.03.20 Biegi Narciarskie FIS Klosters SUI
29.01-1.03.20 Narciarstwo Alpejskie Puchar SWiata SG i AC M Hintestoder AUT
29.02-1.03.20 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL W Bad Wiesse GER
29.02-1.03.20 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata SG i AC W La Thuile
29.02-1.03.20 Biegi Narciarskie Puchar Świata Lahti FIN
29.02-1.03.20 Biegi Narciarskie ML Leutsch AUT
29.02-1.03.20 Saneczkarstwo Puchar Świata Konigsse GER
29.02-1.03.20 Skoki Narciarskie COC M Rena NOR
29.02-1.03.20 Snowboard PSL/PGS Puchar Europy Gudauri GRU
29.02-1.03.20 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Blue Mountain KAN
01.03.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy BA Gorschen GER
01.03.2020 Biegi Narciarskie Ml Samedan SUI
02-08.03.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Mistrzistwa Swiata juniorów Tallin EST
02-08.03.2020 Biathlon Puchar Świata Nove Mesto CZE
02-08.03.2020 Biathlon Puchar IBU Minsk BLR
02-08.03.2020 Biathlon Puchar IBUJuniorów Arber GER
03-04.03.20 Biegi Narciarskie FIS Igman BIH
04.03.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Drammen NOR
04-06.03.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Europy Bardonecchia ITA
05-08.03.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata Dh i SG M Kvitflejj NOR
05-14.03.2020 Narciarstwo Alpejskie MSJ Narvik NOR
05-08.03.2020 Kombinacja Norweska FIS Sapporo JPN
05-08.03.2020 Skoki Narciarskie Fis M i W Sapporo JPN
06-07.03.2020 Snowboard Cross Puchar Swiata Serra Nevada ESP
06-07.03.2020 Kombinacja Norweska Puchar Świata Oslo NOR
06-08.03.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata K i M Oslo NOR
07-08.03.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Europy Tauplitz AUT
07-08.03.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata Mo AE Krasnyogarsk RUS
07-08.03.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata GS i SL W Ofterschwang GER
07-08.03.2020 Lyzwiarstwo Szybkie Puchar Swiata Heerenveen NED
07.03.2020 Biegi Narciarskie ML Jyvaskyla FIN
07.03.2020 Biegi Narciarskie MIL Haanja EST
07.03.2020 Biegi Narciarskie FIS Albu EST
07.03.2020 Biegi Narciarskie ML Ekaterinburg RUS
07-08.03.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Oslo NOR
07-08.03.2020 Bobsleje Monobob Event La Plagne FRA
07-08.03.2020 Skoki Narciarskie COC M Lahti FIN
07-08.03.2020 Kombinacja Norweska COC Lahti FIN
08.03.2020 Biegi Narciarskie ML Samedan SUI
09-15.03.2020 Biathlon Mistrzostwa Europy juniorów Hochfilzen AUT
09-10.03.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata W i m Lillehammer NOR
09-15.03.2020 Biathlon Puchar Świata Kontiolahti FIN
11-12.03.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Europy Rogla SLO
11-12.03.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata W i M Trondheim NOR
12-14.03.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata Sl GS PSL W Are SWE
13-15.03.2020 Skoki Narciarskie Pucgar Świata W Nizhny Tagil RUS
13-15.03.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Vikersund NOR
13-15.03.2020 Kombinacja Norweska Puchar Świata Schonach GER
13-15.03.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Coupe du Printemps Kockelscherer LUX
13-15.03.2020 Kombinacja Norweska COC Nizgny Tagil RUS
13-15.03.2020 Short Track Mistrzostwa Swiata Seul KOR
14.03,.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Swiata Veysonnaz SUI
14.03.2020 Biegi Narciarskie ML Lilehhammer NOR
14.03.2020 Biegi Narciarskie NC Stribskie Pleso SVK
14.03.2020 Biegi Narciarskie ML Vuokatti FIN
14-15.03.2020 Snowboard Cross Puchar Europy Reiteralm AUT
14-15.03.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata GS SL M Kransja Gora SLO
14-15.03.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Quebec KAN
14-15.03.2020 Biegi Narciarskie FIS Ignalina LTU
14-15.03.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata MO Dm IDre SWE
14-15.03.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Swiata Winterberg GER
14-15.03.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Europu Racines ITA
14-15.03.2020 Skoki Narciarskie COC Zakopane Pol
14-16.03.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europpy HP i SS Laax SUI
15.03.2020 Snowboard Cross Puchar Swuata SUI
15.03.2020 Biegi Narciarskie ML Asiago ITA
16-22.03.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Mistrzostwa Swiata Montreal KAN
16-22.03.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Swiata Finały Cortina D Ampezzo ITA
16-22.03.2020 Biathlon Puchar Świata Oslo NOR
17.03.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Minneapolis USA
18-19.03.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SG M TBD AUT
19-21.03.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Swiata SS Silvaplana SUI
20-21.03.2020 Snowboard Puchar Swiata SS Spindlerovy Mlyn CZE
20-21.03.2020 Snowboard Cross Puchar Europy TBD SUI
20-22.03.2020 Narciarstwo Alpejskie Puchar Europy SL i GS W i M Reiteralm SUI
20-22.03.2020 Biegi Narciarskie OPA Zwiesel GER
20-22.03.2020 Biegi Narciarskie Puchar Świata Canmore KAN
20-22.03.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata M Planica SLo
20-22.03.2020 Skoki Narciarskie Puchar Świata W Chaikobvsky RUS
20-22.03.2020 Short Track ISU Junior Challenge Kolomno UKR
21.03.2020 Biegi Narciarskie ML Rena NOR
21.03.2020 Biegi Narciarskie Slavic Cup Kremnica SVK
21-22.03.2020 Snowboard PSL/PGS Puchar Europy Davos SUI
21-22.03.2020 Skoki Narciarskie COC M Chaikovsky RUS
22.03.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS Kronplatz ITA
25-27.03.2020 Biegi Narciarskie FIS Schuchinsk KAZ
26-29.03.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Egna Spring trophy ITA
27-28.03.2020 Biegi Narciarskie FIS ESP
27-28.03.2020 Narciarstwo Dowolne Puchar Europy SS Livigno ITA
27-28.03.2020 Snowboard Puchar Europy HP BA Kuehtai AUT
27-29.03.2020 Biegi Narciarskie FIS Realp SUI
28.03.2020 Biegi Narciarskie ML Setermoen NOR
28-29.03.2020 Biegi Narciarskie ML Jokkmokk SWE
28-29.03.2020 Short Track Mistrzostwa Polski Tomasoz Mazowiecki
28-29.03.2020 Narciarstwo Dowolne Ski Cross Puchar Europy Raiteralm AUT
03.04.2020 Bobslehe Monobob Event Lake Placid USA
03.05.04.2020 Snowboard Puchar Europy BA SS TBC AUT
03-05.04.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Avas Cup Miszkolc HUN
06-12.04.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Triglab trophy Jesenice SLO
15-18.04.2020 Łyzwiarstwo Figurowe Golden Lynx Gomel BLR

ODPOWIEDZ