Sport w TV

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
zuczek

Sport w TV

Post autor: zuczek » 31 sie 2019, 20:06

Z pewną taką nieśmiałością pozwolę sobie założyć nowy wątek pt. "Sport w TV". Generalnie chodzi o to, żeby wrzucać tutaj plan transmisji sportowych, które możemy obejrzeć w TV w danym dniu. Zauważyłem, że w poszczególnych tematach jest sporo takich informacji, ale brakuje jednego wątku, gdzie to wszystko można zebrać w jedną całość. Przykładowo, Niedziela 1.09. I spis transmisji, stacji telewizyjnych, słowem co, gdzie i o której można w tym dniu zobaczyć. Liczę na zrozumienie.

mrpotato

Re: Sport w TV

Post autor: mrpotato » 31 sie 2019, 20:26

Wątpie zeby sie przyjeło, to zabiera czas i najczesciej bylby to dubel z wątku poswieconego dyscyplinie..moim zdaniem najlepsza metoda to przegladac bedace na gorze watki tematyczne, jak jest na gorze znaczy ze cos sie dzieje albo bedzie dziac

Ale ofc nie zniechecam do propozycji wyjsciowej
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 31 sie 2019, 20:28

Ja bym proponowała zmienić na transmisje sportowe i wtedy byśmy wrzucali i to co w TV i np. plan startów w wiosłach z linkiem do transmisji, bo w wątkach to później ginie
Sprawdź, kto został kajakowym mistrzem naszego forum :)

zuczek

Post autor: zuczek » 31 sie 2019, 20:30

Ale serio wolisz wchodzić w poszczególne watki i sprawdzać po kolei co gdzie i o której dzisiaj można zobaczyć? Ja przykładowo dzisiaj 20 razy wchodziłem w temat o wioślarstwie i szukałem strony, na której @Krolowa Sniegu wrzuciła rozkład jazdy na dzisiaj. Wolę to mieć w jednym miejscu, ale co kto lubi...
Oczywiście to była odpowiedź do @mrpotato

mrpotato

Post autor: mrpotato » 31 sie 2019, 20:34

zuczek pisze:
31 sie 2019, 20:30
Ale serio wolisz wchodzić w poszczególne watki i sprawdzać po kolei co gdzie i o której dzisiaj można zobaczyć? Ja przykładowo dzisiaj 20 razy wchodziłem w temat o wioślarstwie i szukałem strony, na której @Krolowa Sniegu wrzuciła rozkład jazdy na dzisiaj. Wolę to mieć w jednym miejscu, ale co kto lubi...
Serio wolę, tam piszą podekscytowani wydarzeniem pasjonaci, nie wiem czy ktos bedzie chcial dublowac informacje i mnozyc byty, jak bedzie chcial to chwala mu za to

mrpotato

Post autor: mrpotato » 31 sie 2019, 20:39

Ale jakby co to 20.45 start elity m Mś xco i sam Wawak na trasie choc nie wiem czy go chociaz raz pokażą....redbull.tv i tvpsport

Outsider

Post autor: Outsider » 31 sie 2019, 20:42

Przecież taki wątek już istnieje, zawiera stałą bazę linków w pierwszym poście, ale ma też służyć linkowaniu mniej dostępnych imprez:
Tutaj: http://www.forum.tylko-igrzyska.pl/view ... =10&t=1119
Więc nie widzę sensu dublować tematu.

A po drugie, jeśli chodzi tylko o TV to jest świetna strona, która taką listę pokazuje wg dyscyplin:
http://taksiegra.pl
I przykładowo na dzisiaj: http://taksiegra.pl/sport-w-tv-sobota-31-sierpnia-2019/
Wiem, że nie ogranicza się tylko do dyscyplin olimpijskich, ale by zrobić coś takiego, co byłoby kompletne, trzeba by siedzieć masę czasu, a sądzę, że nikt nie będzie się poświęcał, by robić coś takiego u nas na forum.

A pewnie łatwiej jest wrzucić w wątku, przy okazji bieżącego komentowania. Jakaś dyscyplina na forum być powinna, ale zbyt duża to jednak upierdliwość.

ODPOWIEDZ