Kandydaci na chorążego

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
Awatar użytkownika
barania głowa

Re: Siatkówka

Post autor: barania głowa » 28 lip 2019, 11:25

Jak się siatkarze załapią na io, to jeżeli terminarz by na to pozwalał, to zrobił z Leona chorążego reprezentacji.
Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 28 lip 2019, 11:37

Bałbym się tej cholernej klątwy ;)

WZP

Post autor: WZP » 28 lip 2019, 17:14

Ciekawe czy Heynen pozwoli siatkarzom iść na otwarcie bo to chyba będą pierwsze Igrzyska w historii kiedy to męski turniej rozpocznie zmagania a żeński zakończy. Tak więc siatkarze zagrają pierwszy mecz dzień po otwarciu.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 28 lip 2019, 18:03

WZP pisze:
28 lip 2019, 17:14
Ciekawe czy Heynen pozwoli siatkarzom iść na otwarcie bo to chyba będą pierwsze Igrzyska w historii kiedy to męski turniej rozpocznie zmagania a żeński zakończy. Tak więc siatkarze zagrają pierwszy mecz dzień po otwarciu.
Myślę, że to zależy od godziny, o której nasi zagrają mecz. Z drugiej strony, jeśli to by miało oznaczać, że na jednego z nich rzucona zostanie "klątwa chorążego", to może lepiej nie?

WZP

Post autor: WZP » 28 lip 2019, 19:44

Vojthas pisze:
28 lip 2019, 18:03
WZP pisze:
28 lip 2019, 17:14
Myślę, że to zależy od godziny, o której nasi zagrają mecz. Z drugiej strony, jeśli to by miało oznaczać, że na jednego z nich rzucona zostanie "klątwa chorążego", to może lepiej nie?
Ja uważam, że tę klątwę wreszcie trzeba zdjąć, wiec dawać Kurka/Kubiaka :)
Oczywiście godzina będzie kluczowa.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 28 lip 2019, 19:50

WZP pisze:
28 lip 2019, 19:44
Vojthas pisze:
28 lip 2019, 18:03

Kubiak jako kapitan powinien, ale po tym, co ostatnio powiedział o Iranie, byłaby to dość kontrowersyjna decyzja. Równie kontrowersyjne byłoby danie flagi Leonowi, tylko wobec drugiej strony barykady światopoglądowej. Ja bym dał, wzorem Soczi i Kupczyka, komuś zasłużonemu, kto kończy karierę - np. Anicie Włodarczyk.

WZP

Post autor: WZP » 28 lip 2019, 20:14

Vojthas pisze:
28 lip 2019, 19:50
WZP pisze:
28 lip 2019, 19:44

Kubiak jako kapitan powinien, ale po tym, co ostatnio powiedział o Iranie, byłaby to dość kontrowersyjna decyzja. Równie kontrowersyjne byłoby danie flagi Leonowi, tylko wobec drugiej strony barykady światopoglądowej. Ja bym dał, wzorem Soczi i Kupczyka, komuś zasłużonemu, kto kończy karierę - np. Anicie Włodarczyk.
Anita super, największa szansa by obalić klątwę.

SzG

Post autor: SzG » 28 lip 2019, 20:19

Dać flagę Fajdkowi . Na nim i tak ciąży klątwa , więc kumulując "-" z "-" daje "+".

Awatar użytkownika
evie178

Post autor: evie178 » 28 lip 2019, 20:30

SzG pisze:
28 lip 2019, 20:19
Dać flagę Fajdkowi . Na nim i tak ciąży klątwa , więc kumulując "-" z "-" daje "+".
Też o tym pomyślałam :lol:

Awatar użytkownika
Wilczek19857

Post autor: Wilczek19857 » 28 lip 2019, 20:34

SzG pisze:
28 lip 2019, 20:19
Też jestem za Fajdkiem lub Małachowskim, Spisak w WKKW, Wloszczowska mtb, Kubot tenis może zdaniem mogą też być chorążymi

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 28 lip 2019, 20:38

Małachowski
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 28 lip 2019, 20:56

Zaraz Was runfixe pogoni za zaśmiecanie wątku ;) Pewnie niedługo ktoś założy wątek o chorążym. A co do siatkarskiego chorążego, to może jednak nie zapeszajmy (chociaż przesądny to tak poważnie nie jestem) i poczekajmy na awans. Ciężko mi sobie wyobrazić, że nie nastąpi to już w sierpniu, ale jednak z drugiej strony absolutna formalność to chyba jednak nie jest? To znaczy wierzmy, że jest, ale niech nie potraktują tego tak siatkarze.

Awatar użytkownika
barania głowa

Post autor: barania głowa » 28 lip 2019, 21:01

Czemu Leon kontrowersyjny. Dla władzy idealny. Przy problemach z przyjmowaniem uchodźców daje jej do ręki potężny argument – u nas nawet reprezentację prowadzi taka osoba. Dla tych co kolor skóry jest problemem i to kluczowym, powie się że klątwa chorążego itd, to lepiej żeby napływowego dotknęło, niż swojaka. Na pewno bylibyśmy zauważeni na otwarciu i szeroko komentowani. Póki co nie słyszałem, żeby wokół Leona były jakieś kontrowersje, typu używki, przemoc rodzinna, kontrowersyjne poglądy itp., co by go mogło wykluczać.

Z innych kandydatur nie widzę Włodarczyk. To osoba o trudnym charakterze, konfliktowa, do tego przesądna, więc ta klątwa mogłaby siąść na psychikę. Poza tym z kobietami mamy złe doświadczenia w tej roli.
Gdyby nie Leon, ja też widziałbym na Małachowskiego. Jeśli załapie się na io, to mógłby być też inny Piotr – Myszka.
Kuburgha pisze:
28 lip 2019, 20:56
Zaraz Was runfixe pogoni za zaśmiecanie wątku ;) Pewnie niedługo ktoś założy wątek o chorążym.
Musi wydzielić nowy watek i przekopiować, bo temat jest ponad siatkarski i będzie powracał.
Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa

Awatar użytkownika
Vojthas

Kandydaci na chorążego

Post autor: Vojthas » 29 lip 2019, 0:13

No to zacznijmy nowy temat - @runfixe mam nadzieję, że jeszcze nie jesteś na urlopie i możesz przenieść, co trzeba.

Awatar użytkownika
Vojthas

Re: Kandydaci na chorążego

Post autor: Vojthas » 29 lip 2019, 0:17

barania głowa pisze:
28 lip 2019, 21:01
Czemu Leon kontrowersyjny. Dla władzy idealny. Przy problemach z przyjmowaniem uchodźców daje jej do ręki potężny argument – u nas nawet reprezentację prowadzi taka osoba. Dla tych co kolor skóry jest problemem i to kluczowym, powie się że klątwa chorążego itd, to lepiej żeby napływowego dotknęło, niż swojaka. Na pewno bylibyśmy zauważeni na otwarciu i szeroko komentowani. Póki co nie słyszałem, żeby wokół Leona były jakieś kontrowersje, typu używki, przemoc rodzinna, kontrowersyjne poglądy itp., co by go mogło wykluczać.

Z innych kandydatur nie widzę Włodarczyk. To osoba o trudnym charakterze, konfliktowa, do tego przesądna, więc ta klątwa mogłaby siąść na psychikę. Poza tym z kobietami mamy złe doświadczenia w tej roli.
Gdyby nie Leon, ja też widziałbym na Małachowskiego. Jeśli załapie się na io, to mógłby być też inny Piotr – Myszka.
Kuburgha pisze:
28 lip 2019, 20:56
Zaraz Was runfixe pogoni za zaśmiecanie wątku ;) Pewnie niedługo ktoś założy wątek o chorążym.
Musi wydzielić nowy watek i przekopiować, bo temat jest ponad siatkarski i będzie powracał.
Leon kontrowersyjny nie dla władzy, ale dla tych, co im się trzeba przypodobać. Nie żebym się nimi przejmował, ale jednak chorąży powinien jednoczyć naród, a nie go dzielić (np. Isia-PiSia - i nie chodzi tylko o otwartość w poglądach politycznych, ale też o późniejsze podejście do tamtych właśnie igrzysk).
Włodarczyk - fakt, konfliktowa, ale pięknie by było, jakby jako chorąży się pod flagą pogodziła z resztą kadry, na czele z Bukowieckim, taki piękny symbol olimpijskiego pokoju... ech, rozmarzyłem się.
Spisak - tak, w Paryżu, kiedy wyrówna rekord Smelczyńskiego i Pawłowskiego (a wierzę, że tak będzie).
Małachowski - byłoby pięknie, zwłaszcza gdyby odczarował klątwę (a nie wiemy, dokąd go za rok trening z Kanterem zaniesie, na razie wygląda to obiecująco, choć czy starczy na Dacresa i Ståhla? A wiemy, że jedzie tam wywalczyć to brakujące złoto, które mu Harting zabrał w Rio).

ODPOWIEDZ