Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Wszystkie aktualne i archiwalne typowania
Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 863
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:08

Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: sharkinator » 24 lip 2019, 12:28

Zasady są takie:
3 pkt. - za trafienie dokładnego wyniku spotkania
2 pkt – za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu (np. typowaliśmy 3:1, a było 3:0)
dodatkowo
5 pkt – prawidłowe wytypowanie drużyny, która wywalczy awans z każdej grupy
W razie remisu decyduje:
- liczba poprawnie wytypowanych zwycięzców grup
- liczba zdobytych punktów za mecze „w polskich” grupach
- kolejność zgłoszeń
Wynik końcowy to suma punktów zdobytych za turniej K i M.

Skład turniejów:
KOBIETY
Grupa A – Serbia, Portoryko, Tajlandia, Polska
Grupa B – Chiny, Turcja, Niemcy, Czechy
Grupa C – USA, Argentyna, Bułgaria, Kazachstan
Grupa D – Brazylia, Dominikana, Kamerun, Azerbejdżan
Grupa E – Rosja, Korea Płd, Kanada, Meksyk
Grupa F – Holandia, Włochy, Belgia, Kenia

MĘŻCZYŹNI
Grupa A – Brazylia, Egipt, Bułgaria, Portoryko
Grupa B – USA, Belgia, Holandia, Korea Płd
Grupa C – Włochy, Serbia, Australia, Kamerun
Grupa D – Polska, Francja, Słowenia, Tunezja
Grupa E – Rosja, Iran, Kuba, Meksyk
Grupa F – Kanada, Argentyna, Finlandia, Chiny

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A -
gr. B -
gr. C -
gr. D -
gr. E -
gr. F -

TYPER - mężczyźni
Zwycięzcy:
gr. A -
gr. B -
gr. C -
gr. D -
gr. E -
gr. F -

Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun
Dominikana – Azerbejdżan

2.08
Serbia – Tajlandia
Polska – Portoryko
Chiny – Czechy
Turcja – Niemcy
Argentyna – Bułgaria
USA – Kazachstan
Brazylia – Azerbejdżan
Dominikana – Kamerun
Korea – Kanada
Rosja - Meksyk
Belgia – Holandia
Włochy - Kenia

3.08
Serbia – Portoryko
Polska – Tajlandia
Turcja – Czechy
Chiny – Niemcy
USA – Bułgaria
Kazachstan – Argentyna
Brazylia – Dominikana
Azerbejdżan – Kamerun
Korea – Meksyk
Rosja – Kanada
Holandia – Kenia
Belgia - Włochy

4.08
Tajlandia – Portoryko
Polska – Serbia
Czechy – Niemcy
Chiny – Turcja
USA – Argentyna
Kazachstan – Bułgaria
Meksyk – Kanada
Rosja - Korea
Kenia – Belgia
Holandia - Włochy

Harmonogram M:
9.08
Brazylia - Portoryko
Egipt - Bułgaria
Holandia – Korea
Belgia - USA
Australia – Serbia
Włochy – Kamerun
Polska – Tunezja
Francja – Słowenia
Iran – Kuba
Rosja – Meksyk
Chiny – Finlandia
Kanada - Argentyna

10.08
Brazylia – Egipt
Portoryko – Bułgaria
Belgia – Holandia
USA - Korea
Serbia – Kamerun
Włochy – Australia
Polska – Francja
Tunezja - Słowenia
Iran – Meksyk
Rosja – Kuba
Finlandia – Argentyna
Chiny - Kanada

11.08
Egipt – Portoryko
Brazylia – Bułgaria
Belgia – Korea
USA – Holandia
Kamerun – Australia
Włochy – Serbia
Polska – Słowenia
Tunezja – Francja
Kuba – Meksyk
Rosja – Iran
Kanada – Finlandia
Chiny - Argentyna


Typować można do godz. 24 w dzień poprzedzający rozpoczęcie danego turnieju.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2019, 12:22 przez sharkinator, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 1810
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Typer - kwal. do IO w siatkówce K i M

Post autor: Vojthas » 24 lip 2019, 12:31

sharkinator pisze:
24 lip 2019, 12:28
Harmonogram spotkań umieszczę, jak tylko go znajdę 😊
http://volleyball.ioqt.2019.fivb.com/en

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 1810
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M

Post autor: Vojthas » 24 lip 2019, 12:33

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A - Polska
gr. B - Chiny
gr. C - USA
gr. D - Brazylia
gr. E - Rosja
gr. F - Włochy

TYPER - mężczyźni
Zwycięzcy:
gr. A - Brazylia
gr. B - USA
gr. C - Serbia
gr. D - Polska
gr. E - Iran
gr. F - Kanada

1.08
Brazylia – Kamerun 3:0
Dominikana – Azerbejdżan 1:3

2.08
Serbia – Tajlandia 2:3
Polska – Portoryko 3:0
Chiny – Czechy 3:0
Turcja – Niemcy 3:2
Argentyna – Bułgaria 1:3
USA – Kazachstan 3:0
Brazylia – Azerbejdżan 3:0
Dominikana – Kamerun 3:0
Korea – Kanada 3:0
Rosja - Meksyk 3:0
Belgia – Holandia 1:3
Włochy - Kenia 3:0

3.08
Serbia – Portoryko 3:0
Polska – Tajlandia 3:1
Turcja – Czechy 3:0
Chiny – Niemcy 3:1
USA – Bułgaria 3:0
Kazachstan – Argentyna 0:3
Brazylia – Dominikana 3:1
Azerbejdżan – Kamerun 3:0
Korea – Meksyk 3:0
Rosja – Kanada 3:0
Holandia – Kenia 3:0
Belgia - Włochy 1:3

4.08
Tajlandia – Portoryko 3:0
Polska – Serbia 2:3
Czechy – Niemcy 0:3
Chiny – Turcja 3:1
USA – Argentyna 3:0
Kazachstan – Bułgaria 0:3
Meksyk – Kanada 1:3
Rosja - Korea 3:2
Kenia – Belgia 0:3
Holandia - Włochy 2:3
Ostatnio zmieniony 31 lip 2019, 19:57 przez Vojthas, łącznie zmieniany 1 raz.

Greebo
Posty: 2476
Rejestracja: 29 sie 2017, 21:05

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M

Post autor: Greebo » 25 lip 2019, 11:52

TYPER - kobiety

Zwycięzcy:

gr. A - Serbia
gr. B - Chiny
gr. C - USA
gr. D - Brazylia
gr. E - Rosja
gr. F - Włochy

TYPER - mężczyźni

Zwycięzcy:

gr. A - Brazylia
gr. B - USA
gr. C - Włochy
gr. D - Polska
gr. E - Rosja
gr. F - Kanada

1.08
Brazylia – Kamerun 3-0
Dominikana – Azerbejdżan 3-1

2.08
Serbia – Tajlandia 3-0
Polska – Portoryko 3-0
Chiny – Czechy 3-0
Turcja – Niemcy 3-1
Argentyna – Bułgaria 2-3
USA – Kazachstan 3-0
Brazylia – Azerbejdżan 3-0
Dominikana – Kamerun 3-0
Korea – Kanada 3-1
Rosja - Meksyk 3-0
Belgia – Holandia 1-3
Włochy - Kenia 3-0

3.08
Serbia – Portoryko 3-0
Polska – Tajlandia 3-1
Turcja – Czechy 3-1
Chiny – Niemcy 3-0
USA – Bułgaria 3-1
Kazachstan – Argentyna 1-3
Brazylia – Dominikana 3-1
Azerbejdżan – Kamerun 3-0
Korea – Meksyk 3-0
Rosja – Kanada 3-0
Holandia – Kenia 3-0
Belgia - Włochy 1-3

4.08
Tajlandia – Portoryko 3-1
Polska – Serbia 1-3
Czechy – Niemcy 2-3
Chiny – Turcja 3-1
USA – Argentyna 3-0
Kazachstan – Bułgaria 1-3
Meksyk – Kanada 1-3
Rosja - Korea 3-1
Kenia – Belgia 0-3
Holandia - Włochy 1-3

Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 863
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:08

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: sharkinator » 31 lip 2019, 12:45

Przypominam, że jedna grupa zaczyna mecze już jutro.

pbest
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: pbest » 31 lip 2019, 12:56

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A - Polska
gr. B - Turcja
gr. C - USA
gr. D - Brazylia
gr. E - Rosja
gr. F - Włochy

TYPER - mężczyźni
Zwycięzcy:
gr. A - Brazylia
gr. B - USA
gr. C - Włochy
gr. D - Francja
gr. E - Rosja
gr. F - Argentyna

Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun 3:0
Dominikana – Azerbejdżan 3:2

2.08
Serbia – Tajlandia 3:1
Polska – Portoryko 3:1
Chiny – Czechy 3:0
Turcja – Niemcy 3:1
Argentyna – Bułgaria 1:3
USA – Kazachstan 3:0
Brazylia – Azerbejdżan 3:0
Dominikana – Kamerun 3:0
Korea – Kanada 3:0
Rosja - Meksyk 3:0
Belgia – Holandia 1:3
Włochy - Kenia 3:0

3.08
Serbia – Portoryko 3:0
Polska – Tajlandia 3:2
Turcja – Czechy 3:1
Chiny – Niemcy 3:2
USA – Bułgaria 3:1
Kazachstan – Argentyna 1:3
Brazylia – Dominikana 3:2
Azerbejdżan – Kamerun 3:1
Korea – Meksyk 3:0
Rosja – Kanada 3:0
Holandia – Kenia 3:0
Belgia - Włochy 1:3

4.08
Tajlandia – Portoryko 3:2
Polska – Serbia 3:1
Czechy – Niemcy 2:3
Chiny – Turcja 2:3
USA – Argentyna 3:0
Kazachstan – Bułgaria 1:3
Meksyk – Kanada 2:3
Rosja - Korea 3:0
Kenia – Belgia 0:3
Holandia - Włochy 1:3

Pawło
Posty: 1353
Rejestracja: 22 cze 2017, 11:04

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: Pawło » 31 lip 2019, 13:03

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A - Serbia
gr. B - Chiny
gr. C - USA
gr. D - Brazylia
gr. E - Rosja
gr. F - Holandia

TYPER - mężczyźni
Zwycięzcy:
gr. A - Brazylia
gr. B - USA
gr. C - Włochy
gr. D - Polska
gr. E - Rosja
gr. F - Kanada

Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun 3:0
Dominikana – Azerbejdżan 3:1

2.08
Serbia – Tajlandia 3:0
Polska – Portoryko 3:0
Chiny – Czechy 3:0
Turcja – Niemcy 3:1
Argentyna – Bułgaria 1:3
USA – Kazachstan 3:0
Brazylia – Azerbejdżan 3:0
Dominikana – Kamerun 3:0
Korea – Kanada 3:0
Rosja - Meksyk 3:0
Belgia – Holandia 1:3
Włochy - Kenia 3:0

3.08
Serbia – Portoryko 3:0
Polska – Tajlandia 3:1
Turcja – Czechy 3:0
Chiny – Niemcy 3:0
USA – Bułgaria 3:0
Kazachstan – Argentyna 2:3
Brazylia – Dominikana 3:0
Azerbejdżan – Kamerun 3:0
Korea – Meksyk 3:0
Rosja – Kanada 3:0
Holandia – Kenia 3:0
Belgia - Włochy 1:3

4.08
Tajlandia – Portoryko 3:1
Polska – Serbia 1:3
Czechy – Niemcy 2:3
Chiny – Turcja 3:1
USA – Argentyna 3:0
Kazachstan – Bułgaria 1:3
Meksyk – Kanada 0:3
Rosja - Korea 3:2
Kenia – Belgia 0:3
Holandia - Włochy 3:1

Harmonogram M:
9.08
Brazylia - Portoryko 3:0
Egipt - Bułgaria 1:3
Holandia – Korea 3:2
Belgia - USA 1:3
Australia – Serbia 1:3
Włochy – Kamerun 3:0
Polska – Tunezja 3:0
Francja – Słowenia 3:0
Iran – Kuba 3:0
Rosja – Meksyk 3:0
Chiny – Finlandia 3:2
Kanada - Argentyna 3:1

10.08
Brazylia – Egipt 3:0
Portoryko – Bułgaria 1:3
Belgia – Holandia 3:1
USA - Korea 3:0
Serbia – Kamerun 3:0
Włochy – Australia 3:0
Polska – Francja 3:1
Tunezja - Słowenia 1:3
Iran – Meksyk 3:0
Rosja – Kuba 3:0
Finlandia – Argentyna 1:3
Chiny - Kanada 1:3

11.08
Egipt – Portoryko 3:1
Brazylia – Bułgaria 3:0
Belgia – Korea 3:1
USA – Holandia 3:0
Kamerun – Australia 1:3
Włochy – Serbia 3:1
Polska – Słowenia 3:1
Tunezja – Francja 0:3
Kuba – Meksyk 3:1
Rosja – Iran 3:1
Kanada – Finlandia 3:1
Chiny - Argentyna 2:3
Ostatnio zmieniony 02 sie 2019, 15:58 przez Pawło, łącznie zmieniany 1 raz.

Kuburgha
Posty: 2569
Rejestracja: 24 sty 2017, 15:56

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: Kuburgha » 31 lip 2019, 13:08

sharkinator pisze:
24 lip 2019, 12:28
Typować można do godz. 24 w dzień poprzedzający rozpoczęcie danego turnieju.
Czy od razu trzeba wytypować wszystkie mecze turniejów żeńskich, czy można tylko pierwszą kolejkę, następne dorzucając w trakcie?

wilk stepowy
Posty: 17
Rejestracja: 25 lip 2019, 7:38

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: wilk stepowy » 31 lip 2019, 13:09

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
Grupa A – Serbia
Grupa B – Chiny
Grupa C – USA
Grupa D – Brazylia
Grupa E – Rosja
Grupa F – Holandia

TYPER - mężczyźni
Zwycięzcy:
Grupa A – Brazylia
Grupa B – USA
Grupa C – Serbia
Grupa D – Francja
Grupa E – Rosja
Grupa F – Kanada

Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun 3 : 0
Dominikana – Azerbejdżan 3 : 1

2.08
Serbia – Tajlandia 3 : 0
Polska – Portoryko 3 : 2
Chiny – Czechy 3 : 0
Turcja – Niemcy 0 : 3
Argentyna – Bułgaria 1 : 3
USA – Kazachstan 3 : 0
Brazylia – Azerbejdżan 3 : 0
Dominikana – Kamerun 3 : 0
Korea – Kanada 3 : 0
Rosja – Meksyk 3 : 0
Belgia – Holandia 0 : 3
Włochy – Kenia 3 : 0

3.08
Serbia – Portoryko 3 : 0
Polska – Tajlandia 2 : 3
Turcja – Czechy 3 : 1
Chiny – Niemcy 3 : 1
USA – Bułgaria 3 : 1
Kazachstan – Argentyna 0 : 3
Brazylia – Dominikana 3 : 0
Azerbejdżan – Kamerun 3 : 0
Korea – Meksyk 3 : 0
Rosja – Kanada 3 : 0
Holandia – Kenia 3 : 0
Belgia – Włochy 0 : 3

4.08
Tajlandia – Portoryko 1 : 3
Polska – Serbia 1 : 3
Czechy – Niemcy 0 : 3
Chiny – Turcja 3 : 0
USA – Argentyna 3 : 0
Kazachstan – Bułgaria 0 : 3
Meksyk – Kanada 0 : 3
Rosja – Korea 3 : 0
Kenia – Belgia 0 : 3
Holandia – Włochy 3 : 1

Harmonogram M:

9.08
Brazylia – Portoryko 3 : 0
Egipt – Bułgaria 0 : 3
Holandia – Korea 3 : 0
Belgia – USA 0 : 3
Australia – Serbia 0 : 3
Włochy – Kamerun 3 : 0
Polska – Tunezja 3 : 0
Francja – Słowenia 3 : 0
Iran – Kuba 3 : 2
Rosja – Meksyk 3 : 0
Chiny – Finlandia 0 : 3
Kanada – Argentyna 3 : 2

10.08
Brazylia – Egipt 3 : 0
Portoryko – Bułgaria 0 : 3
Belgia – Holandia 1 : 3
USA – Korea 3 : 0
Serbia – Kamerun 3 : 0
Włochy – Australia 3 : 0
Polska – Francja 2 : 3
Tunezja – Słowenia 0 : 3
Iran – Meksyk 3 : 0
Rosja – Kuba 3 : 1
Finlandia – Argentyna 1 : 3
Chiny – Kanada 0 : 3

11.08
Egipt – Portoryko 0 : 3
Brazylia – Bułgaria 3 : 0
Belgia – Korea 3 : 0
USA – Holandia 3 : 0
Kamerun – Australia 1 : 3
Włochy – Serbia 1 : 3
Polska – Słowenia 3 : 0
Tunezja – Francja 0 : 3
Kuba – Meksyk 3 : 0
Rosja – Iran 3 : 2
Kanada – Finlandia 3 : 0
Chiny – Argentyna 0 : 3

beny1001
Posty: 221
Rejestracja: 26 lip 2017, 14:47

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: beny1001 » 31 lip 2019, 14:49

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A -Polska
gr. B - Chiny
gr. C - USA
gr. D - Brazylia
gr. E - Rosja
gr. F - Włochy

TYPER - mężczyźni
Zwycięzcy:
gr. A -Brazylia
gr. B - USA
gr. C - Serbia
gr. D -Polska
gr. E - Rosja
gr. F - Kanada

Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun 3:0
Dominikana – Azerbejdżan 2:3

2.08
Serbia – Tajlandia 3:1
Polska – Portoryko 3:1
Chiny – Czechy 3:1
Turcja – Niemcy 3:2
Argentyna – Bułgaria 3:2
USA – Kazachstan 3:0
Brazylia – Azerbejdżan 3:0
Dominikana – Kamerun 3:1
Korea – Kanada 3:2
Rosja - Meksyk 3:0
Belgia – Holandia 1:3
Włochy - Kenia 3:0

3.08
Serbia – Portoryko 3:1
Polska – Tajlandia 3:1
Turcja – Czechy 3:0
Chiny – Niemcy 3:1
USA – Bułgaria 3:0
Kazachstan – Argentyna 2;3
Brazylia – Dominikana 3:1
Azerbejdżan – Kamerun 3:0
Korea – Meksyk 3:1
Rosja – Kanada 3:0
Holandia – Kenia 3:0
Belgia - Włochy 1:3

4.08
Tajlandia – Portoryko 3:1
Polska – Serbia 3:2
Czechy – Niemcy 1:3
Chiny – Turcja 3:1
USA – Argentyna 3;0
Kazachstan – Bułgaria 1:3
Meksyk – Kanada 1:3
Rosja - Korea 3:1
Kenia – Belgia 0;3
Holandia - Włochy 2:3
Ostatnio zmieniony 08 sie 2019, 9:55 przez beny1001, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Col_Frost
Posty: 2918
Rejestracja: 13 sty 2017, 13:58

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: Col_Frost » 31 lip 2019, 16:12

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A - Serbia
gr. B - Chiny
gr. C - USA
gr. D - Brazylia
gr. E - Rosja
gr. F - Włochy

TYPER - mężczyźni
Zwycięzcy:
gr. A - Brazylia
gr. B - USA
gr. C - Włochy
gr. D - Polska
gr. E - Rosja
gr. F - Argentyna

Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun 3:0
Dominikana – Azerbejdżan 3:0

2.08
Serbia – Tajlandia 3:1
Polska – Portoryko 3:0
Chiny – Czechy 3:0
Turcja – Niemcy 3:0
Argentyna – Bułgaria 2:3
USA – Kazachstan 3:0
Brazylia – Azerbejdżan 3:0
Dominikana – Kamerun 3:0
Korea – Kanada 3:1
Rosja - Meksyk 3:0
Belgia – Holandia 2:3
Włochy - Kenia 3:0

3.08
Serbia – Portoryko 3:0
Polska – Tajlandia 3:0
Turcja – Czechy 3:0
Chiny – Niemcy 3:0
USA – Bułgaria 3:0
Kazachstan – Argentyna 0:3
Brazylia – Dominikana 3:0
Azerbejdżan – Kamerun 3:0
Korea – Meksyk 3:0
Rosja – Kanada 3:0
Holandia – Kenia 3:0
Belgia - Włochy 1:3

4.08
Tajlandia – Portoryko 3:1
Polska – Serbia 0:3
Czechy – Niemcy 1:3
Chiny – Turcja 3:2
USA – Argentyna 3:1
Kazachstan – Bułgaria 0:3
Meksyk – Kanada 1:3
Rosja - Korea 3:0
Kenia – Belgia 0:3
Holandia - Włochy 2:3

Harmonogram M:
9.08
Brazylia - Portoryko 3:0
Egipt - Bułgaria 0:3
Holandia – Korea 3:0
Belgia - USA 0:3
Australia – Serbia 0:3
Włochy – Kamerun 3:0
Polska – Tunezja 3:0
Francja – Słowenia 3:0
Iran – Kuba 3:2
Rosja – Meksyk 3:0
Chiny – Finlandia 1:3
Kanada - Argentyna 1:3

10.08
Brazylia – Egipt 3:0
Portoryko – Bułgaria 0:3
Belgia – Holandia 2:3
USA - Korea 3:0
Serbia – Kamerun 3:0
Włochy – Australia 3:0
Polska – Francja 3:1
Tunezja - Słowenia 0:3
Iran – Meksyk 3:0
Rosja – Kuba 3:1
Finlandia – Argentyna 1:3
Chiny - Kanada 1:3

11.08
Egipt – Portoryko 3:1
Brazylia – Bułgaria 3:1
Belgia – Korea 3:0
USA – Holandia 3:0
Kamerun – Australia 0:3
Włochy – Serbia 3:2
Polska – Słowenia 3:0
Tunezja – Francja 0:3
Kuba – Meksyk 3:0
Rosja – Iran 3:1
Kanada – Finlandia 3:1
Chiny - Argentyna 0:3

Filip92
Posty: 68
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:59

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: Filip92 » 31 lip 2019, 16:29

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A -Polska
gr. B - Turcja
gr. C - USA
gr. D - Brazylia
gr. E - Rosja
gr. F - Włochy



Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun 3:0
Dominikana – Azerbejdżan 2:3

2.08
Serbia – Tajlandia 3:0
Polska – Portoryko 3:0
Chiny – Czechy 3:2
Turcja – Niemcy 3:1
Argentyna – Bułgaria 3:1
USA – Kazachstan 3:0
Brazylia – Azerbejdżan 3:1
Dominikana – Kamerun 3:1
Korea – Kanada 3:2
Rosja - Meksyk 3:0
Belgia – Holandia 3:2
Włochy - Kenia 3:0

3.08
Serbia – Portoryko 3:0
Polska – Tajlandia 3:1
Turcja – Czechy 3:0
Chiny – Niemcy 1:3
USA – Bułgaria 3:0
Kazachstan – Argentyna 0:3
Brazylia – Dominikana 3:0
Azerbejdżan – Kamerun 3:0
Korea – Meksyk 3:1
Rosja – Kanada 3:0
Holandia – Kenia 3:1
Belgia - Włochy 1:3

4.08
Tajlandia – Portoryko 3:1
Polska – Serbia 3:1
Czechy – Niemcy 3:0
Chiny – Turcja 1:3
USA – Argentyna 3;0
Kazachstan – Bułgaria 1:3
Meksyk – Kanada 1:3
Rosja - Korea 3:0
Kenia – Belgia 0;3
Holandia - Włochy 2:3

Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 863
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:08

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: sharkinator » 31 lip 2019, 16:35

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A -Serbia
gr. B -Chiny
gr. C -USA
gr. D -Brazylia
gr. E -Rosja
gr. F -Włochy

Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun 3-0
Dominikana – Azerbejdżan 3-1

2.08
Serbia – Tajlandia 3-0
Polska – Portoryko 3-0
Chiny – Czechy 3-0
Turcja – Niemcy 3-2
Argentyna – Bułgaria 1-3
USA – Kazachstan 3-0
Brazylia – Azerbejdżan 3-0
Dominikana – Kamerun 3-0
Korea – Kanada 3-1
Rosja - Meksyk 3-0
Belgia – Holandia 1-3
Włochy - Kenia 3-0

3.08
Serbia – Portoryko 3-0
Polska – Tajlandia 3-0
Turcja – Czechy 3-1
Chiny – Niemcy 3-0
USA – Bułgaria 3-0
Kazachstan – Argentyna 2-3
Brazylia – Dominikana 3-1
Azerbejdżan – Kamerun 3-0
Korea – Meksyk 3-0
Rosja – Kanada 3-0
Holandia – Kenia 3-0
Belgia - Włochy 1-3

4.08
Tajlandia – Portoryko 3-1
Polska – Serbia 1-3
Czechy – Niemcy 1-3
Chiny – Turcja 3-1
USA – Argentyna 3-0
Kazachstan – Bułgaria 2-3
Meksyk – Kanada 1-3
Rosja - Korea 3-0
Kenia – Belgia 0-3
Holandia - Włochy 3-2

Kazulinho
Posty: 465
Rejestracja: 01 lut 2017, 23:17

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: Kazulinho » 31 lip 2019, 17:14

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A - Serbia
gr. B - Chiny
gr. C - USA
gr. D - Brazylia
gr. E - Rosja
gr. F - Włochy

TYPER - mężczyźni
Zwycięzcy:
gr. A - Brazylia
gr. B - USA
gr. C - Włochy
gr. D - Polska
gr. E - Rosja
gr. F - Kanada

Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun - 3:0
Dominikana – Azerbejdżan - 2:3

2.08
Serbia – Tajlandia 3:0
Polska – Portoryko 3:1
Chiny – Czechy 3:0
Turcja – Niemcy 3:1
Argentyna – Bułgaria 3:2
USA – Kazachstan 3:0
Brazylia – Azerbejdżan 3:1
Dominikana – Kamerun 3:0
Korea – Kanada 3:2
Rosja - Meksyk 3:0
Belgia – Holandia 1:3
Włochy - Kenia 3:0

3.08
Serbia – Portoryko 3:0
Polska – Tajlandia 3:0
Turcja – Czechy 3:0
Chiny – Niemcy 3:1
USA – Bułgaria 3:0
Kazachstan – Argentyna 1:3
Brazylia – Dominikana 3:0
Azerbejdżan – Kamerun 3:0
Korea – Meksyk 3:0
Rosja – Kanada 3:0
Holandia – Kenia 3:0
Belgia - Włochy 1:3

4.08
Tajlandia – Portoryko 1:3
Polska – Serbia 1:3
Czechy – Niemcy 0:3
Chiny – Turcja 3:2
USA – Argentyna 3:0
Kazachstan – Bułgaria 1:3
Meksyk – Kanada 1:3
Rosja - Korea 3:1
Kenia – Belgia 0:3
Holandia - Włochy 1:3

Harmonogram M:
9.08
Brazylia - Portoryko 3:0
Egipt - Bułgaria 1:3
Holandia – Korea 3:2
Belgia - USA 0:3
Australia – Serbia 1:3
Włochy – Kamerun 3:0
Polska – Tunezja 3:0
Francja – Słowenia 3:0
Iran – Kuba 3:1
Rosja – Meksyk 3:0
Chiny – Finlandia 3:2
Kanada - Argentyna 3:2

10.08
Brazylia – Egipt 3:0
Portoryko – Bułgaria 0:3
Belgia – Holandia 2:3
USA - Korea 3:0
Serbia – Kamerun 3:0
Włochy – Australia 3:1
Polska – Francja 3:2
Tunezja - Słowenia 0:3
Iran – Meksyk 3:0
Rosja – Kuba 3:1
Finlandia – Argentyna 1:3
Chiny - Kanada 2:3

11.08
Egipt – Portoryko 3:1
Brazylia – Bułgaria 3:1
Belgia – Korea 3:1
USA – Holandia 3:0
Kamerun – Australia 0:3
Włochy – Serbia 3:2
Polska – Słowenia 3:1
Tunezja – Francja 0:3
Kuba – Meksyk 3:0
Rosja – Iran 3:2
Kanada – Finlandia 3:1
Chiny - Argentyna 2:3

mrpotato
Posty: 4138
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:30

Re: Typer - kwal. do IO - siatkówka K i M 2019

Post autor: mrpotato » 31 lip 2019, 19:26

TYPER - kobiety
Zwycięzcy:
gr. A -Serbia
gr. B - Usa
gr. C - Chiny
gr. D - Brazylia
gr. E - Rosja
gr. F - Włochy

TYPER - mężczyźni
Zwycięzcy:
gr. A -Brazylia
gr. B - Usa
gr. C - Włochy
gr. D -Polska
gr. E -Rosja
gr. F - Argentyna

Harmonogram K:

1.08
Brazylia – Kamerun 3:0
Dominikana – Azerbejdżan 3:1

2.08
Serbia – Tajlandia 3:0
Polska – Portoryko 3:0
Chiny – Czechy 3:0
Turcja – Niemcy 3:1
Argentyna – Bułgaria 1:3
USA – Kazachstan 3:0
Brazylia – Azerbejdżan 3:0
Dominikana – Kamerun 3:0
Korea – Kanada 3:2
Rosja - Meksyk 3:0
Belgia – Holandia 1:3
Włochy - Kenia 3:0

3.08
Serbia – Portoryko 3:0
Polska – Tajlandia 3:1
Turcja – Czechy 3:0
Chiny – Niemcy 3:0
USA – Bułgaria 3:0
Kazachstan – Argentyna 1:3
Brazylia – Dominikana 3:1
Azerbejdżan – Kamerun 3:0
Korea – Meksyk 3:0
Rosja – Kanada 3:0
Holandia – Kenia 3:0
Belgia - Włochy 0:3

4.08
Tajlandia – Portoryko 3:1
Polska – Serbia 1:3
Czechy – Niemcy 1:3
Chiny – Turcja 3:2
USA – Argentyna 3:0
Kazachstan – Bułgaria 0:3
Meksyk – Kanada 0:3
Rosja - Korea 3:1
Kenia – Belgia 0:3
Holandia - Włochy 2:3

Harmonogram M:
9.08
Brazylia - Portoryko 3:0
Egipt - Bułgaria 1:3
Holandia – Korea 3:0
Belgia - USA 0:3
Australia – Serbia 1:3
Włochy – Kamerun 3:0
Polska – Tunezja 3:0
Francja – Słowenia 3:2
Iran – Kuba 3:0
Rosja – Meksyk 3:0
Chiny – Finlandia 3:2
Kanada - Argentyna 2:3

10.08
Brazylia – Egipt 3:0
Portoryko – Bułgaria 0:3
Belgia – Holandia 3:2
USA - Korea 3:0
Serbia – Kamerun 3:0
Włochy – Australia 3:0
Polska – Francja 3:0
Tunezja - Słowenia 0:3
Iran – Meksyk 3:0
Rosja – Kuba 3:0
Finlandia – Argentyna 1:3
Chiny - Kanada 2:3

11.08
Egipt – Portoryko 3:1
Brazylia – Bułgaria 3:1
Belgia – Korea 3:0
USA – Holandia 3:0
Kamerun – Australia 0:3
Włochy – Serbia 3:1
Polska – Słowenia 3:0
Tunezja – Francja 0:3
Kuba – Meksyk 3:1
Rosja – Iran 3:0
Kanada – Finlandia 3:1
Chiny - Argentyna 1:3
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

ODPOWIEDZ