Media sportowe

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
Awatar użytkownika
Vojthas

Re: Media sportowe

Post autor: Vojthas » 13 lip 2019, 21:35

Dobra, tyle razy krytykowałem innych dziennikarzy, pora, żeby ktoś skrytykował mnie. Oceniajcie szczerze, ale miejcie też trochę litości dla debiutanta.
film
sport-na-nowo.blogspot.com - Serdecznie zapraszam!!!

maruda

Post autor: maruda » 13 lip 2019, 22:30

Vojthas pisze:
13 lip 2019, 21:35
Dobra, tyle razy krytykowałem innych dziennikarzy, pora, żeby ktoś skrytykował mnie. Oceniajcie szczerze, ale miejcie też trochę litości dla debiutanta.
film
Tak tylko przeleciałem na szybko.
Mniej krzyczenia ;) poza tym ok :)

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 13 lip 2019, 23:19

Dobra dykcja, dobrze stawiane polskie akcenty, czasami chyba jednak mikrofon był dość daleko.
Niestety drżący obraz powoduje bóle głowy i długo nie wytrzymałem.
Podziwiam zacięcie :)

mrpotato

Post autor: mrpotato » wczoraj, 22:12

Vojthas pisze:
film
po pierwsze przydałaby się stabilizacja obrazu albo zredukowac ilość pitego alkoholu ;)
głosowo przyzwoicie, czasami idziesz w zbyt wysoki ton ale to do przepracowania i skorygowania,jednak całościowo nie drażni imho a to najważniejsze

czuć pasję i szczere zainteresowanie tematem, w związku z tym powinni cię wpuszczać na bardziej eksponowane miejscówki, miałbys lepsze kadry i nie musiał biegać po wale wśród ludu
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » wczoraj, 23:23

mrpotato pisze:
wczoraj, 22:12
Vojthas pisze:
film
po pierwsze przydałaby się stabilizacja obrazu albo zredukowac ilość pitego alkoholu ;)
głosowo przyzwoicie, czasami idziesz w zbyt wysoki ton ale to do przepracowania i skorygowania,jednak całościowo nie drażni imho a to najważniejsze

czuć pasję i szczere zainteresowanie tematem, w związku z tym powinni cię wpuszczać na bardziej eksponowane miejscówki, miałbys lepsze kadry i nie musiał biegać po wale wśród ludu
1. Alkoholu nie piję, więc zdecydowanie problem ze stabilizacją obrazu - nie będę zrzucał na sprzęt, bo nawet nie ma na co :P 0. Ale w związku z tym rozważam w przyszłości relację audio.
2. W Drzonkowie to mnie wpuszczają wszędzie od lat ;) Ten wał to najlepsze miejsce - dlatego tam tyle ludu.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » dzisiaj, 19:53

bart4 pisze:
dzisiaj, 19:32
Czytanka.
Fajny wywiad z Malwiną Smarzek. Presja, gra we Włoszech, (jaka kur) nerwica, miłość, kompleksy, początki w Chemiku.

http://weszlo.com/2019/07/15/zdretwiala ... e-umieram/
Ku*wa mać, jak mnie to całe weszło drażni... "Łapiński opowiadał mi...", "Spytałem kiedyś Glika...", "Znam małżeństwo Witanów..." - do cholery, z kim i o kim to w końcu jest wywiad?

ODPOWIEDZ