Lista obecności

Awatar użytkownika
Ukassiu

Lista obecności

Post autor: Ukassiu » 10 lut 2017, 9:22

No właśnie mają okazję by zacząć od nowa nawet pod innym nickiem. Coraz więcej nas i bardzo dobrze.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

L__

Lista obecności

Post autor: L__ » 22 lut 2017, 13:12

Znalazłem się sam. Zaraz po upadku forum straciłem dostęp do skrzynki gdzie miałem maile do części towarzystwa.

Ale google wystarczyło. Szacunek za odbudowę.

Potem stwierdziłem, że nie będę się ujawniał, więc wpisywać będę się tylko jak uznam, że warto się do czegoś przypierdzielić.
L__=Lukash

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Lista obecności

Post autor: runfixe » 22 lut 2017, 13:24

Witaj Lukash (?).

No to już niemal komplet na pokładzie.

Dużo nam pomogło szybkie wypozycjonowanie przez Google.

Poza tym dodam ogłoszenie ogólne:
Ostatnio (i w dalszej perspektywie) jestem dość zawalony pracą, więc jakby ktoś miał jakieś pomysły co można jeszcze zmienić na forum, to proszę się nie wahać.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Lista obecności

Post autor: runfixe » 22 lut 2017, 17:55

Widzę, że wszyscy co się rejestrowali w okresie kiedy wprowadziłem aktywację przez mail, nie dali rady aktywować konta. Może maile były traktowane jako spam? Przepraszam za tą niedogodność. Już wszystko po staremu.

Csalo, jeśli chce mieć konto Csalo a nie Csalo_, to skasuję jedno - to nieaktywne, a ty normalnie będziesz mogł zmienić nazwę konta.

jerrypl

Lista obecności

Post autor: jerrypl » 23 lut 2017, 15:30

Witam wszystkich:) Jestem Jerry i lubię piłkę nożną, a także biegi narciarskie, stąd moja okazja tutaj. Na razie będę się głównie udzielał w typerze biegów narciarskich na MŚ w Lahti. W wolnej chwili lubię wyjść na rower lub pograć w zakłady bukmacherskie.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Lista obecności

Post autor: runfixe » 26 lut 2017, 14:45

Zygy się rejestrował, jak nie działała rejestracja. Zachęcam go do powtórnego spróbowania.

Csalo_

Lista obecności

Post autor: Csalo_ » 26 lut 2017, 21:34

runfixe pisze:QR_BBPOST Widzę, że wszyscy co się rejestrowali w okresie kiedy wprowadziłem aktywację przez mail, nie dali rady aktywować konta. Może maile były traktowane jako spam? Przepraszam za tą niedogodność. Już wszystko po staremu.

Csalo, jeśli chce mieć konto Csalo a nie Csalo_, to skasuję jedno - to nieaktywne, a ty normalnie będziesz mogł zmienić nazwę konta.
Witam wszystkich.
Tamto oczywiście skasuj, a teraz to mi już wszystko jedno jaka nazwa.

dd100

Lista obecności

Post autor: dd100 » 07 mar 2017, 21:27

Ryszard1 pisze:QR_BBPOST
runfixe pisze:Witaj Lukash (?).

No to już niemal komplet na pokładzie.
Brakuje oficjalnie zanna, ale mogę zapewnić, iż jego Nokia3310 jest rozgrzana do czerwoności..
Czyżby Marcin (który też jeszcze zresztą nie powrócił na forum, chyba, że pod innym nickiem) postawił ojcu embargo na kompa? ;)

MatG

Lista obecności

Post autor: MatG » 28 mar 2017, 17:35

Udzielam się na forum dość systematycznie, więc myślę, że w końcu wypadałoby się przedstawić ;)

Jak można się domyśleć po nicku mam na imię Mateusz, lat 21. Na co dzień studiuje, pracuję - wszystko w województwie mazowieckim, w obrębie Warszawy i dalszych okolic :P Jak niektórzy wiedzą, a inni się domyślają piszę dla jednego z portali olimpijskich.

W zasadzie interesują mnie wszystkie dyscypliny w których startują nasi reprezentanci, ale moim konikiem jest przede wszystkim łyżwiarstwo figurowe, więc nie zdziwcie się jeśli będę Was zasypywał informacjami tego sportu. Ponadto najbliższe mojemu sercu są łucznictwo, strzelectwo, lekkoatletyka, wspinaczka sportowa, szermierka i sporty gimnastyczne. Z zimowych biathlon i łyżwiarstwo szybkie.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Lista obecności

Post autor: runfixe » 28 mar 2017, 21:17

Witaj, zapraszamy serdecznie do pisania i z chęcią przeczytamy Twoje fachowe wpisy, zwłaszcza w łyżwiarstwie figurowym, którym widać wyraźnie, że się pasjonujesz, ale też we wszystkich innych tematach.

Mam nadzieję, że już się zorientowałeś, że jak nie odpisujemy na jakiś post to nie dlatego, że nas nie interesuje. Sam rzeczowy post wystarczy, a taki był cel tego forum, a forumowy zwyczaj wykluczał komentarze typu "ok, super" :)

RychuGKM

Re: Lista obecności

Post autor: RychuGKM » 10 lip 2017, 20:58

Witam wszystkich po długiej przerwie, i z góry przepraszam ukassiu za nie przeczytanie wiadomości na biathlon.pl :? :oops:

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 10 lip 2017, 21:38

Hej:), lepiej późno niż wcale:)
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 19 lip 2017, 10:41

Sokolista poprosił o usunięcia konta. Po 12 godzinach jakie dałem mu na ewentualną zmianę tej decyzji, prośbę wykonałem zachowując jego posty.

Moim zdaniem szkoda, ale nikogo nie będziemy trzymać na siłę.

kocich

Post autor: kocich » 24 lip 2017, 18:10

Witam wszystkich po bardzo długiej nieobecności

mrpotato

Post autor: mrpotato » 24 lip 2017, 18:17

runfixe pisze:
19 lip 2017, 10:41
Sokolista poprosił o usunięcia konta. Po 12 godzinach jakie dałem mu na ewentualną zmianę tej decyzji, prośbę wykonałem zachowując jego posty.

Moim zdaniem szkoda, ale nikogo nie będziemy trzymać na siłę.
moim skromnym zdaniem tez szkoda, forum uboższe o usera z dużą wiedzą nt.kolarstwa
mam nadzieje ze podjąłeś choc jedna próbe perswazji,często takie decyzje rodzą sie w niepotrzebnych emocjach
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

ODPOWIEDZ