Plebiscyt PS 2018

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
maruda

Re: Plebiscyt PS 2018

Post autor: maruda » 09 sty 2019, 10:10

Były nie raz takie wyrównane plebiscyty. Na przykład w 1972 roku Witold Woyda zdobył dwa złote medale olimpijskie we florecie, a Władek Komar jeden w pchnięciu kulą, ale był o wiele popularniejszy. Był największym skandalistą w historii PRL-u. Ludzie go kochali. Walka trwała do ostatnich sekund. Ponieważ liczenie głosów odbywało się ręcznie, a Władka Komara nie lubił ówczesny redaktor naczelny, to do dzisiaj nie jesteśmy pewni, czy wyniki są prawdziwe – wspominał na gali Maciej Petruczenko, dziennikarz "Przeglądu Sportowego"
;)

dd100

Post autor: dd100 » 09 sty 2019, 12:28

Kazulinho pisze:
09 sty 2019, 0:53
Vojthas pisze:
09 sty 2019, 0:44
Kazulinho pisze:
09 sty 2019, 0:34
4 strony nawalanki o plebiscyt PS, i tak co roku. I spisek, ustawka, dawanie TVNowi (co? tam to by się dopiero działo, jak oni pojęcia nie mają o sporcie), a niczego to w niczyim życiu nie zmieniło kto tam był 9 czy 10. Jedyne co mnie irytowało to Rudzki, którego kompletnie nie trawię i to przerwanie Kamilowi m.in. przez Rudzkiego
TVN współpracuje teraz z Eurosportem i to oni mieliby dać zaplecze merytoryczne, a sam TVN oprawę. Ustawka jak ustawka, bardziej manipulowanie podprogowe - cały czas tylko siatka i siatka, to i ludzie zagłosowali na Kurka - wygrał tylko o 1,5 tys, podobno w ostatnich minutach.
Czyli tak samo jak Stoch rok temu dzięki zwycięstwom w TCS w innym roku niż ten, o którym był plebiscyt, wyszło na zero ;) i tak nie widzę tej gali w TVNie, nawet przy współpracy z Eurosportem. Nie bardzo wiem kto by to poprowadził, studio prowadzi Korościel, który nie wiadomo czy mógłby poprowadzić to w TVNie, a poza tym sam by tego nie poprowadził, musiałby ktoś inny też. Skończyłoby się na tym, że prowadziliby Wellman z Prokopem, co ogólnie może i nie byłoby złe, ale merytoryki bym się tam nie spodziewał. Zresztą TVN od sportu poza meczami "TVN - politycy/WOŚP/ktoś tam" odciął się dawno i mają go kompletnie gdzieś (i ja np. nic do tego nie mam, mają takie prawo), nawet ich wiadomości sportowe są beznadziejne, więc po co to i im, i nam
Myślę, iż Jaroński z Wyrzykowskim by sobie poradzili ;)

Kazulinho

Post autor: Kazulinho » 10 sty 2019, 20:22

dd100 pisze:
09 sty 2019, 12:28
Kazulinho pisze:
09 sty 2019, 0:53
Vojthas pisze:
09 sty 2019, 0:44

TVN współpracuje teraz z Eurosportem i to oni mieliby dać zaplecze merytoryczne, a sam TVN oprawę. Ustawka jak ustawka, bardziej manipulowanie podprogowe - cały czas tylko siatka i siatka, to i ludzie zagłosowali na Kurka - wygrał tylko o 1,5 tys, podobno w ostatnich minutach.
Czyli tak samo jak Stoch rok temu dzięki zwycięstwom w TCS w innym roku niż ten, o którym był plebiscyt, wyszło na zero ;) i tak nie widzę tej gali w TVNie, nawet przy współpracy z Eurosportem. Nie bardzo wiem kto by to poprowadził, studio prowadzi Korościel, który nie wiadomo czy mógłby poprowadzić to w TVNie, a poza tym sam by tego nie poprowadził, musiałby ktoś inny też. Skończyłoby się na tym, że prowadziliby Wellman z Prokopem, co ogólnie może i nie byłoby złe, ale merytoryki bym się tam nie spodziewał. Zresztą TVN od sportu poza meczami "TVN - politycy/WOŚP/ktoś tam" odciął się dawno i mają go kompletnie gdzieś (i ja np. nic do tego nie mam, mają takie prawo), nawet ich wiadomości sportowe są beznadziejne, więc po co to i im, i nam
Myślę, iż Jaroński z Wyrzykowskim by sobie poradzili ;)
Z prowadzeniem? Tak jak ich uwielbiam, tak stawiam, że zdecydowanie nie. To jest zdecydowanie inna para kaloszy, po tylu latach komentowania byłoby to dla nich bardzo trudne, szczególnie dla Wyrzykowskiego. Kompletnie inne warunki do pracy, przy ich stylu dużo trudniejsze

dd100

Post autor: dd100 » 10 sty 2019, 21:20

Nie wiem jak Wyrzykowski, ale Jaroński nie raz i nie dwa prowadził różne gale, oczywiście w mniejszej skali, ale jakieś tam doświadczenie ma.

maruda

Post autor: maruda » 10 sty 2019, 21:23

dd100 pisze:
10 sty 2019, 21:20
Nie wiem jak Wyrzykowski, ale Jaroński nie raz i nie dwa prowadził różne gale, oczywiście w mniejszej skali, ale jakieś tam doświadczenie ma.
Wyrzykowski ma 75 lat i ewidentnie nie za wszystkim już nadąża (co nie zmienia faktu, że przyjemnie się go słucha).

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 10 sty 2019, 22:15

Oni mogliby komentować prowadzenie Gali, tak jak Łomacz komentował słowa Heynena. :)
sport-na-nowo.blogspot.com - Serdecznie zapraszam!!!

ODPOWIEDZ