Kolarstwo szosowe

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
balwan

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: balwan » 02 lut 2018, 20:26

http://kurierwilenski.lt/2014/02/21/eug ... czlowieka/

Tutaj więcej o Bujak, z pochodzenia jest Litwinką.

dd100

Post autor: dd100 » 06 lut 2018, 16:28

W cieniu nadchodzących IO w Kolumbii zaczął si wyścig z udziałem CCC'
Link do transmisji: http://envivo.senalcolombia.tv/senal-en-vivo/

balwan

Post autor: balwan » 08 lut 2018, 11:26

Były zarty z Czarneckim na tym forum a nowym prezesem został Polityk z opozycji. Najgorsze nie jest to ze nowy prezes jest z opozycji.
Największe problemy to:
a) Nowy prezes to przyjaciel Banaszka i juz w wywiadach bronił Banaszka
b) Nowy prezes nie przyszedł na spotkanie z Ministerstwem gdy zaproszeni zostali wszyszczy z zarządu PZKOL
c) Nowy prezes w planach na odbudowę związku ani słowem o współpracy z ministerstwem a deja vu Banaszka i obiecywanie sponsorów.

Niestety szykuje się teraz do tego wojna na tle politycznym na linii PZKOL - Ministerstwo sportu.

maruda

Post autor: maruda » 08 lut 2018, 11:32

balwan pisze:
08 lut 2018, 11:26
Były zarty z Czarneckim na tym forum a nowym prezesem został Polityk z opozycji. Najgorsze nie jest to ze nowy prezes jest z opozycji.
Największe problemy to:
b) Nowy prezes nie przyszedł na spotkanie z Ministerstwem gdy zaproszeni zostali wszyszczy z zarządu PZKOL
c) Nowy prezes w planach na odbudowę związku ani słowem o współpracy z ministerstwem a deja vu Banaszka i obiecywanie sponsorów.

Niestety szykuje się teraz do tego wojna na tle politycznym na linii PZKOL - Ministerstwo sportu.
Dla mnie Pożak to bardziej były kolarz, niż polityk.

balwan

Post autor: balwan » 08 lut 2018, 11:36

maruda pisze:
08 lut 2018, 11:32
balwan pisze:
08 lut 2018, 11:26
Największe problemy to:

Dla mnie Pożak to bardziej były kolarz, niż polityk.
Oczywiście że tak, ale jednak należy do partii i w Polityce samorządowej się liczy. Dla mnie to nawet mógłby być nawet z Ruchu Palikota byle by chciał współpracować z ministerstwem. A nie że pierwszy wywiad i ani słowa , do tego Bańka też niefortunny wywiad i nie zanosi się na współpracę.

balwan

Post autor: balwan » 11 lut 2018, 17:28

Rafał Majka oskarżony o doping , chodzi o Testosteron.
Chodzi o sprawę dopingu w altopacku.

Gracjan Szeląg według tych samych informacji był namawiany na EPO kilkukrotnie , zawsze odmawiał

matti

Post autor: matti » 11 lut 2018, 18:54

Proponuje zabawić się w typowanie.

Który sportowiec uprawiający dyscyplinę wytrzymałościową na światowym poziomie nie stosował/nie stosuje środków dopingujących?

maruda

Post autor: maruda » 11 lut 2018, 19:10

matti pisze:
11 lut 2018, 18:54

Który sportowiec uprawiający dyscyplinę wytrzymałościową na światowym poziomie nie stosował/nie stosuje środków dopingujących?
Myślisz, że taki Wojdak się koksuje?

mrpotato

Post autor: mrpotato » 11 lut 2018, 19:14

matti pisze:

red Wyrzykowski odnosząc się do czasow kiedy miał wielką stycznosc z peletonem powiedział
ze dałby sobie uciac reke za czystość 2 kolarzy : Ursa Zimmermanna i Gillesa Delion, that's all...

teraz niby scigaja kolarzy niczym Tommy Lee Jones Harrisona Forda a mimo to wiele, mniej lub bardziej
miedzy wierszami, swiadczy ze do czystości w tej grze wciąż daleko

testosteron dużo daje wytrzymalosciowcowi ? pewnie więcej niż sama owsianka na mleku co rano ale co konkretnie? i ciekawe jaką linie obrony Rafał przyjmie?
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 11 lut 2018, 19:14

matti pisze:

Może Janusz Kusociński?
maruda pisze:
11 lut 2018, 19:10

A Ty jak myślisz? Mogę sobie pozwolić odpowiedzieć pytaniem na pytanie, bo nie pytałeś mnie.

dd100

Post autor: dd100 » 11 lut 2018, 19:30

balwan pisze:
11 lut 2018, 17:28
Rafał Majka oskarżony o doping , chodzi o Testosteron.
Chodzi o sprawę dopingu w altopacku.

Gracjan Szeląg według tych samych informacji był namawiany na EPO kilkukrotnie , zawsze odmawiał
Niby w końcu się złamał i wziął.
mrpotato pisze:
11 lut 2018, 19:14
i ciekawe jaką linie obrony Rafał przyjmie?
Nie mam zamiaru wypowiadać się tu o czystości lub nie RM, ale jak na razie to oskarżenie polega na jedna baba drugiej babie powiedziała...
Rafał nie jeździł w Altopacku. I nie oskarżył go jego były trener (pracujący obecnie w oskarżanej drużynie), tylko dyrektor sportowy Altopacku. To oskarżenie to może też być jakaś forma obrony, gdyż niby Majka wrzucał zużyte opakowania do ogrodu swojego sąsiada, który jest także podejrzany w tej całej aferze.

mrpotato

Post autor: mrpotato » 11 lut 2018, 19:35

dd100 pisze:
11 lut 2018, 19:30

mrpotato pisze:
i ciekawe jaką linie obrony Rafał przyjmie?
Nie mam zamiaru wypowiadać się tu o czystości lub nie RM, ale jak na razie to oskarżenie polega na jedna baba drugiej babie powiedziała...
Rafał nie jeździł w Altopacku. I nie oskarżył go jego były trener (pracujący obecnie w oskarżanej drużynie), tylko dyrektor sportowy Altopacku. To oskarżenie to może też być jakaś forma obrony, gdyż niby Majka wrzucał zużyte opakowania do ogrodu swojego sąsiada, który jest także podejrzany w tej całej aferze.
no, obrona póki co w znaczeniu, jak się odniesie
bo ze media teraz będą to ostro piłować to jasne
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

maruda

Post autor: maruda » 11 lut 2018, 19:47

Kuburgha pisze:
matti pisze:

Może Janusz Kusociński?
maruda pisze:
11 lut 2018, 19:10

A Ty jak myślisz? Mogę sobie pozwolić odpowiedzieć pytaniem na pytanie, bo nie pytałeś mnie.
Szczerze? Mam pewną wiedzę na temat dopingu w polskim sporcie - wiem o niektórych sportowcach (niektórzy z nich to medaliści najważniejszych światowych/europejskich zawodów), którzy łamali przepisy antydopingowe.
O Wojdaku w tym kontekście nie wiem nic :)

maruda

Post autor: maruda » 15 lut 2018, 18:06

Kwiatkowski w formie ;)

maruda

Post autor: maruda » 17 lut 2018, 0:59

Dobra czasówka Kwiatkowskiego w Portugalii.
Świetne wyniki kolarzy z grupy Sky - 4 w pierwszej "10" (a wyścig jeśli chodzi o czasowców niesamowicie obsadzony), m.in. Łukasz Wiśniowski...
Na dwa etapy (pagórkowate, jeden z podjazdem na mecie) do końca Kwiatek jest drugi w generalce za Geraintem Thomasem, który może w tym roku wygrać któryś z wielkich Tourów.

ODPOWIEDZ