Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Wszystkie aktualne i archiwalne typowania
mgars
Posty: 187
Rejestracja: 13 sty 2017, 20:54

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: mgars » 04 lut 2018, 22:33

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 9-16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - poza16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 9-16
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - 9-16
Kamil Stoch skocznia normalna - złoto JOKER
Dawid Kubacki skocznia normalna - srebro
Stefan Hula skocznia normalna - 4-8
Kamil Stoch skocznia duża - srebro
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - złoto JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 4-8
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - poza 16
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 4-8
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - poza 16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 4

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1. Luiza Złotkowska start masowy - 9-16
2. Piotr Żyła skocznia duża - 4-8
3. Monika Hojnisz bieg indywidualny - 4-8

Greebo
Posty: 358
Rejestracja: 29 sie 2017, 21:05

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Greebo » 05 lut 2018, 11:00

Na powtórkę z typerka IO'16 szans nie mam, ale można się pobawić:

Lista obowiązkowa:

Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 9-16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 9-16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 9-16
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - poza 16
Drużyna kombinatorów - 9-16
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna -złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna - 9-16
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - srebro JOKER
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - srebro
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8 - JOKER

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Maciej Kot skocznia normalna 9-16
2- Piotr Żyła duża skocznia - 9-16
3-

janisz
Posty: 15
Rejestracja: 07 sty 2017, 10:51

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: janisz » 05 lut 2018, 13:22

Weronika Nowakowska sprint 7,5km - miejsce 4-8
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - miejsce 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - miejsce 9-16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - miejsce 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - miejsce 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - miejsce 4-8
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - poza 16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - miejsce 9-16
Sztafeta biegaczek 4x5km - miejsce 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - miejsce 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - miejsce 4-8 JOKER
Sztafeta saneczkarzy - miejsce 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - poza 16
Drużyna kombinatorów - miejsce 4-8
Natalia Maliszewska 500m - miejsce 9-16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - medal (srebro)
Dawid Kubacki skocznia normalna - miejsce 9-16
Stefan Hula skocznia normalna - miejsce 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - medal (złoto)
Dawid Kubacki skocznia duża - miejsce 4-8
Stefan Hula skocznia duża - miejsce 9-16
Drużyna skoczków - medal (złoto) JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - miejsce 4-8
Artur Nogal 500m - poza 16
Sebastian Kłosiński 1000m - miejsce 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - miejsce 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - miejsce 4-8
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - miejsce 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - miejsce 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - poza 16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - miejsce 9-16
Karolina Bosiek 3000m - miejsce 9-16
Drużyna panczenistek - miejsce 4-8

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Maciej Kot skocznia normalna - miejsce 4-8
2-
3-

pbest
Posty: 1847
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: pbest » 05 lut 2018, 19:33

Małe podsumowanie nieścisłości i braków:
anoda pisze:
29 sty 2018, 18:01
Sztafeta biegaczek 4x5km - poza 8
nie ma takiej opcji jak 'poza 8'
Ryszard1 pisze:
29 sty 2018, 12:30
Typy dodatkowe:
Grzegorz Guzik: sprint biathlonowy - poza 16
Maciej Kurowski - 1 m saneczkarstwo - poza 16
Bobsleje - 4 m poza 16
typy dodatkowe nie mogą być 'poza 16'
Wilczek19857 pisze:
01 lut 2018, 16:54
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8 JOKER
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 4-8 JOKER
Artur Waś 500m - SREBRO JOKER
za dużo trochę tych Jokerów ;)
Ukassiu pisze:
03 lut 2018, 16:45
Sztafeta saneczkarzy - 4-8 JOKER
Drużyna panczenistek - 4-8 JOKER
max 1 Joker może dotyczyć drużyny/sztafety

pbest
Posty: 1847
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: pbest » 05 lut 2018, 20:58

Mamy 25 uczestników na razie, do rekordu z Rio jeszcze daleko (42), ale liczę na złamanie 30.

Jeszcze 30 godzin do końca typowania!

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1058
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Wilczek19857 » 05 lut 2018, 21:36

To rezygnuję z jokera w łyżwiarstwie figurowym

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2446
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: runfixe » 05 lut 2018, 23:08

Nie wiem czy wszyscy zarejestrowali, że typer kończy się jutro... chcesz bym dał ogłoszenie ogólne?

balwan
Posty: 2368
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: balwan » 06 lut 2018, 8:48

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 9-16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 4-8
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 4-8
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - poza 16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 9-16
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16 Joker
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - 9-16
Kamil Stoch skocznia normalna - 4-8
Dawid Kubacki skocznia normalna -4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 4-8
Kamil Stoch skocznia duża - srebro
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - Srebro JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 4-8
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 4-8
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 2

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1.Czyszczon wyscig masowy 4-8
2.Kwiatkowski Snowboard Slalom 9-16
3. Michalski 500m 9-16

jerro
Posty: 57
Rejestracja: 12 sty 2017, 14:14

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: jerro » 06 lut 2018, 12:05

Jak zwykle na końcu :) ale życzę Wam wszystkim wygranej a naszym sportowcom wiatru pod narty, udanego smarowania nart, celnych strzałów, przychylnego lodu, perfekcyjnych zjazdów i pozytywnego nastawienia.

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 4-8
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 4-8
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 4-8
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - 4-8
Bartosz Konopko 500m - 9-16
Kamil Stoch skocznia normalna - Srebro
Dawid Kubacki skocznia normalna - Brąz
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - Złoto
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - Złoto JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16 JOKER
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 4-8
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 4-8
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 4-8
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1. Maciej Kot - skocznia normalna 4-8
2. Piotr Żyła - skocznia duża 4-8
3.

Lukash
Posty: 193
Rejestracja: 29 lis 2017, 13:22

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Lukash » 06 lut 2018, 13:42

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - poza 16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 9-16
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - poza 16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 4-8
Kamil Stoch skocznia duża - złoto
Dawid Kubacki skocznia duża - 9-16
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - złoto JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 9-16
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8 JOKER

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1-Magdalena Czyszczoń masowy 9-16
2-Ewa Kuls-Kusyk 9-16
3-Katarzyna Bachleda-Curuś 3000m 9-16

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1058
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Wilczek19857 » 06 lut 2018, 16:12

Wilczek19857 pisze:
01 lut 2018, 16:54
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - 9-16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - BRĄZ
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 4-8
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 4-8
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - BRĄZ
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8 JOKER
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - BRĄZ
Bartosz Konopko 500m - 9-16
Kamil Stoch skocznia normalna - ZŁOTO
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - SREBRO
Dawid Kubacki skocznia duża - poza 16
Stefan Hula skocznia duża - 4-8
Drużyna skoczków - ZŁOTO
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - SREBRO JOKER
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 4-8
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 4-8
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 4-8
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - BRĄZ
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 4 w tym skoki, łyżwy, biegi

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Magdalena Warakomska 1000m 4-8
2- Zuzanna Smykała snowboardcross 9-16
3- Maciej Kot skocznia normalna 4-8

idę VABANK po metal :D
kilka zmian w moim typowaniu 😁 póki mogę

pbest
Posty: 1847
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: pbest » 06 lut 2018, 17:51

runfixe pisze:
05 lut 2018, 23:08
Nie wiem czy wszyscy zarejestrowali, że typer kończy się jutro... chcesz bym dał ogłoszenie ogólne?
Pewnie. Działaj 😀

Krolowa Sniegu
Posty: 4093
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Krolowa Sniegu » 06 lut 2018, 18:25

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - srebro
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - brąz
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 4-8
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - 8-16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 8-16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - brąz
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - srebro
Sztafeta biegaczek 4x5km - 4-8
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 8-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 8-16
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - brąz
Bartosz Konopko 500m - 8-16
Kamil Stoch skocznia normalna - złoto JOKER
Dawid Kubacki skocznia normalna - srebro
Stefan Hula skocznia normalna - 4-8
Kamil Stoch skocznia duża - złoto
Dawid Kubacki skocznia duża - brąz
Stefan Hula skocznia duża - srebro
Drużyna skoczków - złoto JOKER
Aleksandra Król - 8-16
Artur Waś 500m - brąz
Artur Nogal 500m - 8-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 8-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 8-16
Zbigniew Bródka 1500m - 4-8
Jan Szymański 1500m - 8-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 8-16
Natalia Czerwonka 1000m - 8-16
Natalia Czerwonka 1500m - 8-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - brąz
Karolina Bosiek 3000m - 8-16
Drużyna panczenistek - srebro

Liczba medali: 5

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Maciej Kot - skocznia normalna - 4-8
2- Magdalena Czyszczoń - bieg masowy - 4-8
3-

Zaczynam walkę z wilczkiem o metal.

Krolowa Sniegu
Posty: 4093
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Krolowa Sniegu » 06 lut 2018, 18:26

Wilczek19857 pisze:
06 lut 2018, 16:12
Wilczek19857 pisze:
01 lut 2018, 16:54
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - 9-16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - BRĄZ
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 4-8
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 4-8
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - BRĄZ
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8 JOKER
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - BRĄZ
Bartosz Konopko 500m - 9-16
Kamil Stoch skocznia normalna - ZŁOTO
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - SREBRO
Dawid Kubacki skocznia duża - poza 16
Stefan Hula skocznia duża - 4-8
Drużyna skoczków - ZŁOTO
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - SREBRO JOKER
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 4-8
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 4-8
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 4-8
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - BRĄZ
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 4 w tym skoki, łyżwy, biegi

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Magdalena Warakomska 1000m 4-8
2- Zuzanna Smykała snowboardcross 9-16
3- Maciej Kot skocznia normalna 4-8

idę VABANK po metal :D
kilka zmian w moim typowaniu 😁 póki mogę
Ja idę po metal więc będzie walka. Masz 8 typowanych medali, mi wyszło 14 :D

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1058
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Wilczek19857 » 06 lut 2018, 18:33

Krolowa Sniegu pisze:
06 lut 2018, 18:26
Wilczek19857 pisze:
06 lut 2018, 16:12
Ja idę po metal więc będzie walka. Masz 8 typowanych medali, mi wyszło 14 :D
liczę na niespodzianki, ale realnie typuje 4 medale, więc walka z tobą będzie przyjemnoscia

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość