Kolarstwo torowe

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Re: Kolarstwo torowe

Post autor: runfixe » 07 mar 2019, 12:47

Całlum Skinner - mistrz i wicemistrz z Rio w sprincie - zakończył karierę w wieku 26 lat.
Zbudowanie przez Brytyjczyków mistrzowskiej drużyny na przyszły rok wydaje mi się coraz mniej prawdopodobne,

cobra

Post autor: cobra » 07 mar 2019, 13:44

no name pisze:
07 mar 2019, 10:23
Kazulinho pisze:
06 mar 2019, 22:25
Co do Łopacińskiego: Mieliśmy z Adrianem92 trochę inne odczucia. W sensie pod względem emocjonalnym może i nieźle, ale czasem można było odnieść wrażenie, że nie bardzo wie, co mówi i trochę się gubi, tak jakby usiadł tam przed chwilą nieprzygotowany (co nie jest niemożliwe, do tej pory jakoś Łopacińskiego z torowym nikt chyba nie kojarzył).

Ale ważna informacja - tak było w czwartek. Nie wykluczam, że do weekendu się wyrobił
A mamy pewność, że w tygodniu i w weekend to była ta sama osoba ?
Bo znalazłem sobie tego Łopacińskiego na YT i nie jestem przekonany, że to jest ten sam akcent i barwa głosu. Oczywiście mikrofon i nagłośnienie zniekształca, ale wątpliwości pozostają.

Byłem na zawodach w sobotę i też zwróciłem uwagę na super spikerkę. Po przeczytaniu tu informacji, że to Łopaciński się mocno zdziwiłem, bo jako fan żużla znam go z komentowania tej dyscypliny i tam delikatnie mówiąc szału nie ma. Ale też wydaje mi się, że go widziałem podczas przery na lunchu i nawet pomyślałem, co on tu robi nie zdając sobie sprawy, że to on odwala super robotę jako spiker a głos mi też niespecjalnie pasował do niego.
Abstrahując kto rzeczywiście był tym spikerem, to pierwszy raz byłem na zawodach kolarstwa torowego i na żywo dyscyplina robi dużo większe wrażenie niż w tv, szczególnie nie czuje się w tv tej prędkości i tego, jak ta dyscyplina jest niebezpieczna.

no name

Post autor: no name » 07 mar 2019, 14:15

Generalnie pod względem jakości odbioru dla widza to było świetnie ułożone - oprócz Łopacińskiego, równie świetny spiker anglojęzyczny i non stop żywa i na bieżąco aktualizowana tablica. Wszystko bez błędów, bez logów, bez literówek.
Do tego jeszcze bogaty, profesjonalny, wydrukowany na świetnym papierze i bezpłatny program (a właściwie folder informacyjny), którego dla nikogo chętnego nie zabrakło.
Świetna organizacyjna robota.
A pamiętam MŚ w wioślarstwie, a potem w kajakach na Malcie w Poznaniu - tam sporo rzeczy było kulawych.

Awatar użytkownika
Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 07 mar 2019, 14:44

runfixe pisze:
07 mar 2019, 12:47
Całlum Skinner - mistrz i wicemistrz z Rio w sprincie - zakończył karierę w wieku 26 lat.
Zbudowanie przez Brytyjczyków mistrzowskiej drużyny na przyszły rok wydaje mi się coraz mniej prawdopodobne,
Bez przesady, on bodajże od Rio nie jeździł na torze, a przynajmniej nie w ważniejszych zawodach. Rok temu bez niego Brytyjczycy zdobyli srebro na MŚ, choć fakt, że przegrali z Holendrami sporą różnicą. Ci ostatni zdominowali ten sezon, ale wcale nie musi to mieć przełożenia na kolejny. Brytyjczycy mają przecież Carlina, Kenny'ego i sporą bazę, z której mogą wyłonić kolejnych. Za wcześnie by ich skreślać, o wiele za wcześnie.

no name

Post autor: no name » 07 mar 2019, 23:51

Na UCI jest już zaktualizowany po MŚ ranking olimpijski.
Sprinterzy na styku. Wyprzedzili Japonię i Chiny, za to spadli za Rosję. Będzie ciężka walka o obronę pozycji, tym bardziej, że Azjaci będą łatwiej wysoko punktować w mistrzostwach kontynentu.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 10 mar 2019, 20:46

Kelly Catlin - srebrna medalistka z Rio de Janeiro w wyścigu drużynowym na dochodzenie, trzykrotna mistrzyni świata w drużynie, popełniła samobójstwo w wieku 23 lat :(

Kazulinho

Post autor: Kazulinho » 13 mar 2019, 23:25

no name pisze:
Kazulinho pisze:
06 mar 2019, 22:25
Co do Łopacińskiego: Mieliśmy z Adrianem92 trochę inne odczucia. W sensie pod względem emocjonalnym może i nieźle, ale czasem można było odnieść wrażenie, że nie bardzo wie, co mówi i trochę się gubi, tak jakby usiadł tam przed chwilą nieprzygotowany (co nie jest niemożliwe, do tej pory jakoś Łopacińskiego z torowym nikt chyba nie kojarzył).

Ale ważna informacja - tak było w czwartek. Nie wykluczam, że do weekendu się wyrobił
Bo znalazłem sobie tego Łopacińskiego na YT i nie jestem przekonany, że to jest ten sam akcent i barwa głosu. Oczywiście mikrofon i nagłośnienie zniekształca, ale wątpliwości pozostają.
Nie mam pojęcia. W czwartek na pewno Łopaciński, bo rozpoznaliśmy z Adrianem, a to, że tu ktoś znalazł tylko to potwierdza. A w weekend nie wiem. Nie sugerowałbym się innymi nagraniami, bo na hali brzmiał trochę inaczej

no name

Post autor: no name » 14 mar 2019, 7:54

Kazulinho pisze:
13 mar 2019, 23:25
no name pisze:

Nie mam pojęcia. W czwartek na pewno Łopaciński, bo rozpoznaliśmy z Adrianem, a to, że tu ktoś znalazł tylko to potwierdza. A w weekend nie wiem. Nie sugerowałbym się innymi nagraniami, bo na hali brzmiał trochę inaczej
A pamiętacie jak zapowiadał Polaków przed startami?
Bo w weekend zawsze w charakterystyczny sposób. Za każdym razem takim zdaniem:
"A teraz Wasz! Biało - Czerwony! - i potem imię i nazwisko"
Jeżeli w ten sposób to na pewno on bo to bardzo charakterystyczne.

Kazulinho

Post autor: Kazulinho » 14 mar 2019, 21:33

no name pisze:
14 mar 2019, 7:54
Kazulinho pisze:
13 mar 2019, 23:25

A pamiętacie jak zapowiadał Polaków przed startami?
Bo w weekend zawsze w charakterystyczny sposób. Za każdym razem takim zdaniem:
"A teraz Wasz! Biało - Czerwony! - i potem imię i nazwisko"
Jeżeli w ten sposób to na pewno on bo to bardzo charakterystyczne.
Tak, to on. Czyli był całe mistrzostwa. Może później po prostu był lepiej przygotowany niż w czwartek

balwan

Post autor: balwan » 19 maja 2019, 19:22

Pawłowska powróciła na Tor, zobaczymy czy zdecyduje się na starty w PS.

balwan

Post autor: balwan » 20 maja 2019, 19:43

Orlen wspomoże finansowo kolejnych sportowców , tym razem siódemkę Polskich torowców.

Co jak co ale Bańka jako minister wiele zrobił dla portfeli Polskich sportowców. Mam nadzieję że jego następcą też będzie tak się starał.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 20 maja 2019, 20:06

balwan pisze:
20 maja 2019, 19:43
Co jak co ale Bańka jako minister wiele zrobił dla portfeli Polskich sportowców. Mam nadzieję że jego następcą też będzie tak się starał.
Że tak spytam, jaką funkcję w Orlenie sprawuje Bańka? Z tego co pamiętam, to Orlen wspierał polskich sportowców już dawno - kiedyś był nawet sponsorem tytularnym LSK wycofała się z tego właśnie za rządów obecnych, o Dakarze nie wspominam, bo to akurat motoryzacja to ich naturalna branża. Ja wiem, że Bańka dużo zrobił, ale akurat to według mnie nie ma z nim nic wspólnego. Nawet jeśli takie decyzje zapadają na szczeblu politycznym (wiadomo, kim jest prezes Orlenu - dawnym wójtem z ramienia PiS), to raczej nie w jego gabinecie. Jakoś Kubica też nie z nim negocjował, tylko z tym panem, który cieszył się kiedyś z jego wypadku.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 20 maja 2019, 20:30

To on stworzył program team 100 i od roku kontynuacje w postaci sponsoringu indywidualnego dla najlepszych sportowców.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 20 maja 2019, 21:18

Ukassiu pisze:
20 maja 2019, 20:30
To on stworzył program team 100 i od roku kontynuacje w postaci sponsoringu indywidualnego dla najlepszych sportowców.
Fakt, stworzył Team100. Co to ma jednak wspólnego z Orlenem?

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 21 maja 2019, 2:35

Nie Orlen tylko kilka największych spółek. Myślisz, że tak o sobie Orlen zasponsorował torowców?

Zresztą poczytaj sam:
https://www.google.com/amp/s/www.przegl ... nv1vsr.amp
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

ODPOWIEDZ