Piłka nożna

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
anoda

Re: Piłka nożna

Post autor: anoda » 27 mar 2018, 19:44

Wymeczyli Polacy to zwycięstwo, teraz przy zwycięstwach z Wyspami Owczym i Gruzją u siebie oraz z Finlandia na wyjeździe wystarczy nam remis w Danii. Chyba ze Dania się gdzieś potknie tak jak w Gruzji, to wystarcza nam trzy zwycięstwa. :)
Kamil Stoch. Prawdopodobnie najlepszy polski sportowiec w historii.

SzG

Post autor: SzG » 27 mar 2018, 19:48

Już się skończył? Bo ja jeszcze oglądam. Może z opóźnieniem.

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 27 mar 2018, 23:44

anoda pisze:
27 mar 2018, 19:44
Wymeczyli Polacy to zwycięstwo, teraz przy zwycięstwach z Wyspami Owczym i Gruzją u siebie oraz z Finlandia na wyjeździe wystarczy nam remis w Danii. Chyba ze Dania się gdzieś potknie tak jak w Gruzji, to wystarcza nam trzy zwycięstwa. :)
Patrząc jak to wyglądało w kilku dotychczasowych meczach, to chyba większe prawdopodobieństwo, że to my stracimy punkty w meczach z tymi teoretycznie słabszymi niż Duńczycy. Ale obyś miał rację.

A zakładając, że jednak awansujemy na te MME, to ich termin wypada tuż po MŚ u-20 u nas. Ciekawe w wypadku ilu piłkarzy będzie "konflikt interesów" obu reprezentacji (Szymański? Grabara? ktoś jeszcze?) Obstawiam, że priorytet miała by wtedy kadra Magiery. No, ale na razie to miejmy nadzieje, że w ogóle będziemy mieć ten problem, bo na MME droga ciągle bardzo daleka.

balwan

Post autor: balwan » 28 mar 2018, 12:23

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale z drugich miejsc awansuje 4 drużyny a więc Polakom wystarczy wygrać z "słabeuszami" .
Piłki nigdy nie lubiłem ale akurat mecz z Litwą miałem okazję zobaczyć i mnie zastanawia jedno. Jak Szymański który w Legii uważany jest za ogromny talent na tle Litwinów wyglądał katastrofalne ?

Lepszej grupy Polacy raczej wymarzyć sobie nie mogli.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 28 mar 2018, 12:50

Baraże jeszcze są z drugich miejsc później.

Skład
Grabara
Gumny,Wieteska,Bochniewicz,Pestka
Michalak,Piotrowski,Żurkowski,Szymański,Kapustka
Kownacki

Czyli z podstawowego skladu na tą chwilę do u 20 łapią się Szymański i Grabara. Jeśli chodzi o bramkę to jest Majecki więc u20 raczej nie będzie na siłę potrzebować Grabary. Gorzej z Szymańskim.
Tylko trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że za rok taki Chrzanowski,Puchacz czy Kopacz wskoczą o poziom wyżej i mogli by przydać się młodzieżówce...

Druga sprawa to fakt, że raczej nie musimy się bać o to, że kadra seniorska będzie na jesień takiego Kownackiego powoływać. Ewentualnie będzie puszczać na mlodzieżowkę. Jakie to ważne pokazał mecz z Litwą czy sytuacja z Milikiem przed RIO.

anoda

Post autor: anoda » 28 mar 2018, 21:26

Ten Grabara to nie wiem z jakiego powodu wystąpił w meczu młodzieżówki. W roczniku 99 przegrywa rywalizację z Majeckim, a Bułka od niego tez nie jest wcale słabszy. Czy Loska aż tak obniżył loty? Szymański to papierowy tygrys, tak samo jak Wolski, Janczyk, Żyro, Furman, etc. etc. zagrał kilka dobrych spotkań( albo inaczej- kilka razy dobrze dograł piłkę) i już jest wywyższany na piedestal. Za nim przemawia jednak wiek, szybciej w Legii debiutowali chyba tylko Kucharczyk i Borysiuk, ale gdzie oboje teraz są nie muszę nikomu przypominać. Chłopak jest przebojowy, ale ile już takich laurek wystawiano w imię powiedzenia na bezrybiu i rak ryba...
Kamil Stoch. Prawdopodobnie najlepszy polski sportowiec w historii.

Awatar użytkownika
sharkinator

Post autor: sharkinator » 06 kwie 2018, 19:58

Panie tylko zremisowały z Albanią, więc lada moment wylecą z dalszej walki o IO. Tak, wiem że szanse i tak były iluzoryczne, ale miło jest gdy nasze drużyny są w grze zanim się tak naprawdę kwalifikacje zaczną.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 23 kwie 2018, 23:10

Brazylijki jako pierwsze uzyskały kwalifikację na IO.

ODPOWIEDZ