Piłka ręczna

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
Kuburgha

Re: Piłka ręczna

Post autor: Kuburgha » 29 gru 2018, 11:59

anoda pisze:
29 gru 2018, 11:52
Z tego kryzysu już nie wyjdziemy. Jedyna szansa to narodzenie się w tym samym czasie kilkunastu wybitnych indywidualnosci.
W zasadzie zgoda z większością wypowiedzi, tu tylko doprecyzowałbym, że pewnie wystarczyłoby kilka wybitnych postaci, a nie kilkanaście.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 29 gru 2018, 12:18

Bramka, skrzydła i koło mamy na niezłym poziomie. Brakuje kilku dobrych rozgrywających.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 02 sty 2019, 12:58

Paczkowski w Veszprem. Oby to był dla niego przełomowy czas. Wygląda na to, że nie bedzie ogromnej rywalizacji miał więc swoje minuty dostanie. Oby tylko bez kontuzji.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

SzG

Post autor: SzG » 04 sty 2019, 20:43

Dzisiaj- przynajmniej do przerwy można być pozytywnie zaskoczonym grą Polaków. Wiadomo,że Hiszpanie traktują ten mecz treningowo ,testują różne warianty gry,ale biorąc pod uwagę drużynę,która przegrywa z Izraelitami trzeba pochwalić za kilka pomysłowych akcji, co w ciągu ostatnich meczów jest rzadkością.

Awatar użytkownika
Merlin

Post autor: Merlin » 12 sty 2019, 19:28

Trzeci dzień MŚ i żadnego komentarza? Oj, inaczej jeszcze niedawno bywało. :(

mrpotato

Post autor: mrpotato » 12 sty 2019, 21:25

Merlin pisze:
12 sty 2019, 19:28
Trzeci dzień MŚ i żadnego komentarza? Oj, inaczej jeszcze niedawno bywało. :(
nie ma nawet transmisji, co tu gadac,moze jak się rozkręci

a na razie może to ze
dziś notujemy druga porazke ze Szwajcaria w meczu towarzyskim
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 12 sty 2019, 22:26

Jakby ktoś znalazł to polecam kuriozalną bramkę jaką Francuzi stracili z Serbami w ostatniej sekundzie pierwszej połowy.

Awatar użytkownika
matt_

Post autor: matt_ » 13 sty 2019, 0:49

Mecze można oglądać w Polsce i to całkowicie legalnie. Wchodzi się na stronę competition.ihf.info, wybiera konkretne spotkanie i zakładkę "View details" a tam "Live streaming", pojawia się odnośnik do streama na YouTube. Nie ma problemu, jeśli chodzi o telefony, tu transmisje też działają :)

Na razie niespecjalnie z tego korzystam. Wciąż jest spory natłok meczów na piłkarskim Pucharze Azji + sprawy osobiste, ale zmieni się to i już teraz co mogę to zerkam. Serbia oraz Rosja toczyły w II połowie fajną, wyrównaną walkę, końcówka spotkania to jednak festiwal nieskuteczności, więc skończyło się remisem. Zobaczymy, czy nie odbije się im to czkawką. Duńczycy dali natomiast pokaz siły przeciwko Tunezji. Ciekawe co z Katarem, czy teraz też się ślizgną mimo wpadki z Angolą (choć Węgrzy z Argentyńczykami podali im dłoń remisując) i co dalej z Chile? Tak jak 2 lata temu sprawili na początku niespodziankę wygrywając z Białorusią, teraz pokonali Austrię. Ostatecznie zakończyło się klapą, tutaj? Trzymam za nich kciuki, 3 drużyny z Ameryki w drugiej rundzie są możliwe :D

Marcinho

Post autor: Marcinho » 14 sty 2019, 23:24

Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 14 sty 2019, 23:39

Marcinho pisze:
14 sty 2019, 23:24
Eurosport ma pokazać 9 meczów.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczn ... -telewizji
Super wiadomość. Co prawda strona podana przez Matta działa doskonale, ale zawsze to lepiej w TV oglądać. Ciekawe kogo wezmą do komentowania?

Swoją drogą czy to nie oznacza, że wbrew wypowiedzi dyrektora TVP Sport, jednak można było zakupić inny pakiet niż całościowy?

Marcinho

Post autor: Marcinho » 14 sty 2019, 23:49

Cięzko powiedzieć. Mi sie wydaje ,że jakby była taka opcja to by TVP wzieła.

A tu kolejna zmian płci. :D

https://sport.tvp.pl/40774655/reprezent ... ienia-plec

Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 14 sty 2019, 23:57

Marcinho pisze:
14 sty 2019, 23:49
Cięzko powiedzieć. Mi sie wydaje ,że jakby była taka opcja to by TVP wzieła.
Właśnie nie jestem pewien. Już wcześniej wydawało mi się dziwne, że przy okazji tak dużej imprezy nie można zakupić praw do transmitowania tylko części spotkań. Przecież to strata zainteresowania całkiem pokaźnej liczby stacji. Złożyłem to na karb IHF-u, który podobnie jak FIVB, potrafi podejmować dziwne i niezrozumiałe decyzje. Teraz jednak zastanawia mnie jedno. Jeśli Eurosport zakupił pakiet całościowy to dlaczego w Playerze można obejrzeć tylko kilka spotkań? Przy okazji turniejów bilardowych, tenisowych, kiedyś badmintonowych itp. zawsze pokazywali tam wszystko co się dało. To samo było w przypadku Bundesligi, albo pucharów w kosza. Dlaczego dla ręcznej mieliby robić wyjątek? Stąd teza, że udało im się kupić tylko część spotkań, a wypowiedź szefa TVP Sport była wymówką, mającą tłumaczyć dlaczego tych praw nie zakupiono.

Marcinho

Post autor: Marcinho » 15 sty 2019, 0:01

Własnie nie wiem czemu Eurosport mógł a Tvp Sport nie wziął przynajmniej kilku meczów.

Outsider

Post autor: Outsider » 15 sty 2019, 0:02

Kacper Merk ma zdaje się spore doświadczenie ze Sportklubu, a przecież Eurosport jest dla niego naturalnym środowiskiem. Tylko, że pewnie będzie też odpowiedzialny za reporterkę na skokach w Zakopanem. Też kojarzę z tej dyscypliny kontrowersyjnego Sylwestra Sikorę, nie wiem czy on się w Eurosporcie jeszcze pojawia?

Możliwe, że Eurosport jako kanał o zasięgu międzynarodowym dostał jednak inne warunki finansowe tj. prawa kupiono hurtem do kilku krajów albo przy braku zainteresowań innych stacji mogli je rozszerzyć na Polskę za jakieś nieduże pieniądze.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 15 sty 2019, 0:06

Eurosport pokazuje kilkanaście meczów w Niemczech (też chyba nie pakiet całościowy, bo ten zdaje się mają ARD/ZDF), więc może być tak.

ODPOWIEDZ