Piłka ręczna

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
Pawło

Re: Piłka ręczna

Post autor: Pawło » 06 gru 2018, 10:17

czy ZPRP wykorzystał należycie koniunkturę? ale pytanie jest o kwestie sportowe czy prywatno-biznesowe? ;) (skąd w ogóle pomysł, że w naszym sporcie funkcjonuje takie pojęcie? to raczej poza kilkoma dydcyplinami totalne ad hoc, tu też)

no name

Post autor: no name » 06 gru 2018, 10:34

https://sport.onet.pl/pilka-reczna/mist ... ek/6g81jf9

Facet ewidentnie boi się o swój pierdzistołek i pogorszenie stopy życiowej. Prawdopodobnie miejsce znalazł by w jakimś klubie 2 Bundesligi co nie byłoby komfortowe.
"Na to nas po prostu stać, lepiej nie będzie i nie oczekujcie zbyt wiele, ale rezygnować nie zamierzam bo dobrze się na ciepłym stołku siedzi" Noż k...wa nie mogę.
Jakoś Rasmussen z tymi samymi dziewczynami potrafił na imprezach docelowych pokonać m.in Francję, Rumunię, Rosję, Szwecję i Węgry i dało się.

Pawło

Post autor: Pawło » 06 gru 2018, 12:59

no name pisze:
06 gru 2018, 10:34
https://sport.onet.pl/pilka-reczna/mist ... ek/6g81jf9

Facet ewidentnie boi się o swój pierdzistołek i pogorszenie stopy życiowej. Prawdopodobnie miejsce znalazł by w jakimś klubie 2 Bundesligi co nie byłoby komfortowe.
"Na to nas po prostu stać, lepiej nie będzie i nie oczekujcie zbyt wiele, ale rezygnować nie zamierzam bo dobrze się na ciepłym stołku siedzi" Noż k...wa nie mogę.
Jakoś Rasmussen z tymi samymi dziewczynami potrafił na imprezach docelowych pokonać m.in Francję, Rumunię, Rosję, Szwecję i Węgry i dało się.
tak, identycznie odebrałem jego wypowiedź, ale mi ciśnie się podsumowanie w stylu "ja p....ę, nie do wiary". Chyba mu się ręczna z wodną pomyliły

no name

Post autor: no name » 06 gru 2018, 13:39

jedne ME - 0 zwycięstw i brak wyjścia z grupy
eliminacje MŚ - przerąbane i awans tylko dzięki dzikiej karcie w którą wkład miał zerowy
MŚ - brak wyjścia z grupy (jako jedyna drużyna europejska)
kolejne ME - 0 zwycięstw i brak wyjścia z grupy

a dzisiaj czytamy

-"nie boję się wyzwania, jakim jest praca z kadrą..."
- "współpraca wygląda dobrze...
- "bo to dlatego, ze na co dzień zawodniczki rzucają słabszym bramkarkom.."
- "wszystko przez pomyłki sędziów stolikowych.."
-"przecież robimy postępy i w kompromitujący sposób nie przegrywamy"
- "wytrzymałość kondycyjna to nie sprawa selekcjonera..."
-"te dziewczyny ciągle słyszą, że mają wygrywać z najlepszymi..."

Profesor przeciętniactwa. Operacja się udała tylko pacjent wielokrotnie zdechł już.

Pawło

Post autor: Pawło » 06 gru 2018, 14:16

z taką mentalnością powinno się prawnie zabronić trenowania repry w PL - nawet jak powstanie kobieca w wodnej, a ten trenuje kadrę x lat w 1 z naszych sportów "narodowych", zalicza ciągły zjazd a pitoli takie kocopały. Zupełny brak jaj i poczucia odpowiedzialności do tego, tacy ludzie wkurzają mnie najbardziej

mrpotato

Post autor: mrpotato » 12 gru 2018, 20:34

tymczasem dziś o 21 ostatni mecz grupowy Ned-Ger i gdyby dziwnym trafem wygrały Niemki to piec druzyn ma po 6 punktów i chyba idzie wyższa matematyka żeby wyłonić dwie na 1/2

w grupie 1 Rosjanki zaliczyły kolejny kontrolowany mecz dając Szwedkom nadzieje na 1/2 ale Fra musiałaby umoczyć z Srb
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 12 gru 2018, 22:49

Był już chyba taki wypadek w ciężarach:
https://sport.onet.pl/ofsajd/reprezento ... ry/0ymbkfg

Może to recepta na sukces? Mogłoby się okazać, że Krowicki zostałby trenerem mistrzyń olimpijskich, gdyby naszą reprezentację wzmocniły Michalina Jurecka i Karolina Bielecka ;) Na poziomie pań to spokojnie poradziliby/poradziłyby sobie pewnie nawet do Paryża.

no name

Post autor: no name » 15 gru 2018, 16:53

A więc Serbia.
I rewanż w Polsce.
Oczywiście mogła być Słowenia.
Ale mogło być też dużo dużo gorzej.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 15 gru 2018, 16:54

Przy dobrej grze do przejścia. Z Krowickim to możliwe?
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

mrpotato

Post autor: mrpotato » 15 gru 2018, 21:15

Ukassiu pisze:
15 gru 2018, 16:54
Przy dobrej grze do przejścia. Z Krowickim to możliwe?
rozum mowi ze niezbyt możliwe
ale drzemiący w każdym kibicu mały patriota mówi ze cien nadziei można mieć
byle nie przyjechać z Serbii z jakims solidnym bagazem
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

mtk

Post autor: mtk » 15 gru 2018, 21:58

Bardzo dobre losowanie. Serbki mogły przez nasze panie zostać ograne już na tych ME. Wg mnie przy obecnym stanie reprezentacji męskiej działacze ZPRP powinni postawić na kobiety, znaleźć kasę na trenera, który potrafiłby tchnąć nowego ducha w dziewczyny i może być dobrze. Inaczej nawet Cypryjki mogą być nie do ogrania. :D

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 15 gru 2018, 23:23

mtk pisze:
15 gru 2018, 21:58
znaleźć kasę na trenera, który potrafiłby tchnąć nowego ducha w dziewczyny i może być dobrze.
Wydaje mi się, że zmiana trenera nie nastąpi wcześniej niż po definitywnym przerżnięciu szans na olimpijską kwalifikację. Trochę się zdziwię jeśli ZPRP zdecyduje się na zmiany wcześniej (chyba, że dojdzie do jakiegoś buntu w kadrze). Ale życie zaskakuje mnie często...

Marcinho

Post autor: Marcinho » 27 gru 2018, 0:56

Słoweniec Aljosa Cudić przyjął katarskie obywatelstwo. W 2014/15 bronił w Śląsku Wrocław.

balwan

Post autor: balwan » 28 gru 2018, 17:44

Włączyłem mecz Polska - Japonia. I tak beznadziejniej gry w Ataku to ciężko wytłumaczyć ... Do tego do obrony wracają jakby byli w ciężkim treningu...a ja przypomnieć że to Japonia na MŚ gra a Polska nie

anoda

Post autor: anoda » 29 gru 2018, 11:52

Z tego kryzysu już nie wyjdziemy. Jedyna szansa to narodzenie się w tym samym czasie kilkunastu wybitnych indywidualnosci. Na system szkolenia nie ma co liczyć. Pamiętam te pierwsze ME na których objaiwli się moim oczom Lijewscy, Jurasik, Tkaczyk itp. Mimo że sukcesu wtedy nie osiągnęli, to po stylu gry widać było ogromny potencjał. Teraz nic nie widać.
Majchrzak respect

ODPOWIEDZ