Kolarstwo szosowe

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
zdechlak

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: zdechlak » 28 sty 2018, 6:12

Myśle ze najbliższe tygodnie będą najważniejszymi tygodniami dla Polskiego Kolarstwa. Dariusz Banaszek na swoim fotelu wytrzymał tylko miesiąc bez kasy, i teraz dobrze by było żeby nowym Prezesem został ktoś kto ma dobre kontakty z Ministerstwem.
Nowy prezes PZKOL będzie miał mega trudne zadania, najpierw będzie musiał się dogadać z Ministerstwem, później zminimalizować problemy finansowe w związku. O nowych sponsorów bedzie mega ciężko, dlatego trzeba trzymac kciuki za dobre wyniki Polskich zawodników aby było jakies Pole przetargu.

Nie wiem kto bedzie kandytował ale najlepiej by sobie poradził Lang, nie przepadam za nim ale myślę ze to jedyna osoba która by była w stanie naprawić wszystko. Do tego ma dobre kontakty z Banką. Tylko On pewnie nie zaangażuje się aż tak.

Najgorsze co może się stać teraz , to to gdy nowym Prezesem zostanie ktoś z gronia wspólpracowników Banaszka,
Nowym Prezesem może zostać tylko ktoś z aktualnego zarządu, który został wybrany przez Pana Dariusza Banaszka.

zdechlak

Post autor: zdechlak » 29 sty 2018, 19:12

Eugenia Bujak będzie reprezentowac Słowenie.

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 29 sty 2018, 20:02

zdechlak pisze:
29 sty 2018, 19:12
Eugenia Bujak będzie reprezentowac Słowenie.
O ile rozumiem ludzi, którzy zmieniają reprezentację, bo mieszkają w innym państwie, mają małżonka stamtąd lub ich rodzice pochodzą z danego państwa. Jednak tekst jedynie o nowych możliwościach i zawodowstwie w Słowenii, a posiadaniu Polski w sercu...

balwan

Post autor: balwan » 29 sty 2018, 20:06

"W 2017 roku zakończyłam swoją karierę reprezentując Polskę. Udało się razem z Wami zdobyć kilka wartościowych sukcesów, pracując dla kogoś jak i na moje konto. Chciałabym wszystkim podziękować za wspólna prace i poświęcenie. Za wszystkie piękne wspomnienia. Za osiągnięcia na podwórku krajowym jak i międzynarodowym. Gdyby nie Polski Związek Kolarski z pewnością nie osiągnęłabym tak wiele. Dziękuje za szkolenie. Zawsze starałam się pomagać na tyle ile mam siły, jeśli kogoś kiedyś zawiodłam przepraszam, być może w tym momencie nie mogłam lepiej, bądź nie mogłam dać z siebie więcej. Ja jednak z czystym sumieniem wsiadam w inny pociąg. Przyjęłam podwójne obywatelstwo. To jest moja prywatna decyzja. Dostałam nowe możliwości rozwoju, które chciałabym wykorzystać. W sporcie reprezentuje Słowenię, którą też pokochałam, ale Polskę mam w sercu i tam jest mój dom. Dziękuje rodzinie, która jest zawsze ze mną nie zależnie od tego jaką drogą podążam. Dziękuje Słowenii za nowy rozdział i nowe możliwości!"

Nie wiem dlaczego ale te pogrubione zdanie mnie zabolało jako Patriotę.

zdechlak

Post autor: zdechlak » 29 sty 2018, 20:11

To jest tylko Jej spokojny wpis o tym mowiło się juz od dawna. Atmosfera w Kadrze Kobiet była kiepska. Bujak nie dostawała w niej zadnych szans na najwazniejszych imprezach to tez miało znaczenie, a zawodniczka ktora wygrywa klasyk WT mierzy w cos więcej niz robota jak nie na jedną Kaske to na drugą.

anoda

Post autor: anoda » 29 sty 2018, 20:17

Co za świat. Dzisiaj jestem Polakiem, budzę się i jestem Sloweńcem, bo już się wypaliłem w Polsce. Tak samo jak z tymi obozami, stworzyli je Niemcy, a dzisiaj piszą, że to były polskie obozy. Można robić już chyba wszystko na co ma się ochotę. A moralność i inne wartości? A kogo to...
Kamil Stoch. Prawdopodobnie najlepszy polski sportowiec w historii.

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 29 sty 2018, 20:33

zdechlak pisze:
29 sty 2018, 20:11
To jest tylko Jej spokojny wpis o tym mowiło się juz od dawna. Atmosfera w Kadrze Kobiet była kiepska. Bujak nie dostawała w niej zadnych szans na najwazniejszych imprezach to tez miało znaczenie, a zawodniczka ktora wygrywa klasyk WT mierzy w cos więcej niz robota jak nie na jedną Kaske to na drugą.
To śmieszne. Czyli teraz każdy sportowiec, który nie jest liderem swojej kadry powinien zmienić obywatelstwo...

zdechlak

Post autor: zdechlak » 29 sty 2018, 20:44

Ona nie zmieniła obywatelstwa bo takowe ma podwojne, ona zdecydowała się tylko na reprezentowanie Słowenii, ktora od lat ją bardzo mocno wspierała. Co innego gdy ktos nie jest liderem bo jest słabszy a co innego gdy ktos nie jest liderem bo jej nie chcą.

Pawło

Post autor: Pawło » 29 sty 2018, 22:25

serio się dziwicie, że kobieta mogła mieć dość tej sytuacji?

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 29 sty 2018, 22:32

Żeby tylko Kasia nie poszła do Holandii lub USA...

mrpotato

Post autor: mrpotato » 29 sty 2018, 22:38

Grubo ..my tu analizujemy szanse Eugenii na liderowanie kadrze przy płaskich trasach a tu taki myk...grubo...

Awatar użytkownika
123qwe

Post autor: 123qwe » 29 sty 2018, 22:53

Jej prawo jej wybór..
Ja natomiast skorzystam ze swojego i życzę jej sportowo jak najsłabszych wyników

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 29 sty 2018, 23:33

runfixe pisze:
29 sty 2018, 22:32
Żeby tylko Kasia nie poszła do Holandii lub USA...
Z Holenderkami się mocno przyjaźni. Zresztą na trasie MŚ w zeszłym roku, na treningu jeździła z Holenderkami, co pokazała AvB na fotkach.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 29 sty 2018, 23:43

Pawło pisze:
29 sty 2018, 22:25

Sorry, ale ja kompletnie nie rozumiem jak można zmienić kraj który się reprezentuje. To chore. Poza tym na hakiej zasadzie dostała Sloweńskie obywatelstwo?

maruda

Post autor: maruda » 29 sty 2018, 23:59

Ukassiu pisze:
29 sty 2018, 23:43
Pawło pisze:
29 sty 2018, 22:25

Sorry, ale ja kompletnie nie rozumiem jak można zmienić kraj który się reprezentuje. To chore. Poza tym na hakiej zasadzie dostała Sloweńskie obywatelstwo?
Jeździ od 2014 w słoweńskiej grupie zawodowej, nic dziwnego że dostała obywatelstwo.

ODPOWIEDZ