Dyskusja ogólna o sportach drużynowych

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
maruda

Re: Dyskusja ogólna o sportach drużynowych

Post autor: maruda » 10 wrz 2019, 12:21

barnaba pisze:
10 wrz 2019, 12:18
maruda pisze:
10 wrz 2019, 11:45

Tak :P
Oczywiście były też plebiscyty na "najpopularniejszego" (przypominam rok 1996 - Citko wygrał taki plebiscyt TVP, a w plebiscycie PS na najlepszego sportowca wygrała Renata Mauer; Citko by 10.).
W olimpijskim roku 2008 rzeczony plebiscyt wygrał Robert Kubica, którego największym osiągnięciem było wygranie jednego wyścigu F1, kilka miejsc na podium i 4 miejsce w klasyfikacji generalnej. Wyprzedził złotych medalistów olimpijskich. W "10" był też Gollob (3 miejsce w klasyfikacji generalnej MŚ na żużlu) i Radwańska (2x ćwierćfinał Wielkiego Szlema).

Wynik był wręcz żenujący, świadczył, że głosowały głównie osoby, które sportem interesowały się przy niedzielnym rosole i schabowym.

To było trochę tak, jakby najlepszym aktorem ogłoszono gwiazdkę "Klanu" czy innej "Plebanii". A najlepszym piosenkarzem- Dodę.
Ależ ja mam jak najgorsze zdanie o plebiscycie Przeglądu Sportowego, czemu dawałem wielokrotnie wyraz na tym forum ;)

barnaba

Post autor: barnaba » 10 wrz 2019, 12:24

maruda pisze:
10 wrz 2019, 12:21
barnaba pisze:

W olimpijskim roku 2008 rzeczony plebiscyt wygrał Robert Kubica, którego największym osiągnięciem było wygranie jednego wyścigu F1, kilka miejsc na podium i 4 miejsce w klasyfikacji generalnej. Wyprzedził złotych medalistów olimpijskich. W "10" był też Gollob (3 miejsce w klasyfikacji generalnej MŚ na żużlu) i Radwańska (2x ćwierćfinał Wielkiego Szlema).

Wynik był wręcz żenujący, świadczył, że głosowały głównie osoby, które sportem interesowały się przy niedzielnym rosole i schabowym.

To było trochę tak, jakby najlepszym aktorem ogłoszono gwiazdkę "Klanu" czy innej "Plebanii". A najlepszym piosenkarzem- Dodę.
Ależ ja mam jak najgorsze zdanie o plebiscycie Przeglądu Sportowego, czemu dawałem wielokrotnie wyraz na tym forum ;)
Ja też. Nie wybiera się w nim najlepszego sportowca, tylko najlepszy sportowy produkt popkultury. Aż dziwne, że nie wygrywa Pudzianowski czy inny Popek.
Kiedyś te wyniki miały większy sens- należało kupić gazetę, wyciąć i wypełnić kupon, pofatygować się na pocztę i zapłacić za znaczek. Dziś głosują dzieciaki przez SMS albo internet, które wiedzą o sporcie tyle, że Lewandowski ma ładną żonę i fajnie wygląda w telewizji. :/

anoda

Post autor: anoda » 10 wrz 2019, 12:34

barnaba pisze:
A najlepszym piosenkarzem- Dodę.
Dorota Rabczewska akurat bardzo ładnie śpiewa, ma jeden z lepszych głosów w polskiej muzyce. Wszyscy jednak oceniają ja przez iloraz inteligencji, wygląd, zachowanie czy teksty piosenek. :)

mrpotato

Post autor: mrpotato » 10 wrz 2019, 12:40

anoda pisze:
10 wrz 2019, 12:34
barnaba pisze:
Dorota Rabczewska akurat bardzo ładnie śpiewa, ma jeden z lepszych głosów w polskiej muzyce. Wszyscy jednak oceniają ja przez iloraz inteligencji, wygląd, zachowanie czy teksty piosenek. :)
ad zdanie pierwsze
też tak uważam, ofc mówie o małej probce tego co słyszałem bo mimo wszystko bliżej poznawać twórczości nie mam ochoty a może bardziej czasu
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Awatar użytkownika
Merlin

Post autor: Merlin » 10 wrz 2019, 13:30

anoda pisze:
Żeby ktoś nie pomyślał, że ją obrażasz to sprecyzuję, że córka naszego medalisty MŚ ma bardzo wysoki iloraz inteligencji, który kwalifikuje ją do Mensy.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 10 wrz 2019, 14:55

anoda pisze:
barnaba pisze:
W testach IQ miała 156:)
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

ODPOWIEDZ