Kandydaci na chorążego

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
mtk

Re: Kandydaci na chorążego

Post autor: mtk » 29 lip 2019, 23:58

Ale w singlu prawdopodobnie wystartowałyby Li i Grzybowska, więc...
No, ale to na razie oczywiście takie gdybania ;)

maruda

Post autor: maruda » 30 lip 2019, 0:03

mtk pisze:
29 lip 2019, 23:58
Ale w singlu prawdopodobnie wystartowałyby Li i Grzybowska, więc...
No, ale to na razie oczywiście takie gdybania ;)
Ten wątek to raczej właśnie gdybaniu służy :)
Grzybowska przed ciążą grała dobrze, zobaczymy jak będzie w najbliższych miesiącach.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 30 lip 2019, 0:17

maruda pisze:
29 lip 2019, 23:55
Nie sądzę, żeby Klepacka miała być rozpatrywana jako chorąży. A w kwalifikacjach krajowych chyba prowadzi? ;)
pbest pisze:
24 lip 2019, 11:06
RS:X kobiety (ME 2019-MŚ 2019-MŚ 2020)
Maja Dziarnowska 12 pkt (12-?-?)
Zofia Noceti-Klepacka 9 pkt (9-?-?)
Karolina Lipińska 2 pkt (2-?-?)
@Krolowa Sniegu ja pisałem ogólnie o starcie, nie o chorążym. Z twojej odpowiedzi wynika, że zawodnicy mieliby bojkotować (co, własną kadrę?), gdyby Klepacka w ogóle na igrzyska pojechała. Domyślam się, że nie o to ci chodziło, choć, znając twoje poglądy na pewne sprawy, cień wątpliwości pozostaje. ;)

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 30 lip 2019, 1:14

maruda pisze:
29 lip 2019, 23:55
Nie sądzę, żeby Klepacka miała być rozpatrywana jako chorąży. A w kwalifikacjach krajowych chyba prowadzi?
Vojthas pisze:
30 lip 2019, 0:17
@Krolowa Sniegu ja pisałem ogólnie o starcie, nie o chorążym. Z twojej odpowiedzi wynika, że zawodnicy mieliby bojkotować (co, własną kadrę?), gdyby Klepacka w ogóle na igrzyska pojechała. Domyślam się, że nie o to ci chodziło, choć, znając twoje poglądy na pewne sprawy, cień wątpliwości pozostaje.
Mówię o kwestii chorążego. I jeśli by nam została ja na miejscu zawodników zrobiłabym bojkot i niech idzie sama.
Do 20 sierpnia można typować w Typerze MŚ w Kajakarstwie 2019! Zapraszam :)
PS. Nie ma pokręconych zasad :P

Pawło

Post autor: Pawło » 30 lip 2019, 8:49

Chyba bardziej piszemy tu kogo byśmy chcieli, a nie czy to będzie możliwe. Przecież może dojść tfu tfu kontuzja czy cokolwiek.
Jasne, że gdyby przyjąć precyzyjne kryteria trzeba się ograniczyć do kilkudziesięciu nazwisk, które zaczynają starty od niedzieli do wtorku powiedzmy, bo fakt - lekkoatleci chyba będą poza wioską.
Partyka to faworyzowanie czego? To imho niezrozumienie sportu do bólu kości. Obstawiam, że Partyka ma taki szacun wśród naszych mistrzów, że nikt by słowa nie pisnął, a raczej by przyklasnęli. Ale to ciekawe poznać inne podejścia

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 30 lip 2019, 9:17

Vojthas pisze:
29 lip 2019, 23:33
W sumie 17 aktywnych sportowców+Partyka osiemnasta.
Czyli jest w wąziutkim gronie.
Vojthas pisze:
Shelton
Piszemy chyba o naszej obecnej kadrze ;)
Krolowa Sniegu pisze:
30 lip 2019, 1:14
I jeśli by nam została ja na miejscu zawodników zrobiłabym bojkot
Ocierasz się o fanatyzm. Popierasz jakiekolwiek manifestacje na IO? Bo jeśli jedne tak, a inne nie, to co to jest? Z uprzejmości nie nazwę. Klepacka nie będzie chorążym, więc nie dyskutujmy już bez sensu o jej kandydaturze.
Pawło pisze:
30 lip 2019, 8:49
Chyba bardziej piszemy tu kogo byśmy chcieli,
I chyba o to tu chodzi.

dd100

Post autor: dd100 » 30 lip 2019, 12:00

Vojthas pisze:
Spisak (wejdzie do klubu 5), Włoszczowska (weszłaby do klubu 5 gdyby nie kontuzja przed Londynem), Małachowski, Lewandowski, Włodarczyk, Fedaczyński, Augustyn, Szost, Burda (wejdzie do klubu 5), Brzeziński, Wasick, Li, Michalik, Wieszczek, Bogacka (wejdzie do klubu 5), Klepacka (wejdzie do klubu 5) i poza konkursem Shelton (byłaby druga w klubie 5, która nie zawsze startowała dla Polski)
W sumie 17 aktywnych sportowców+Partyka osiemnasta.
Oczywiście, jest kwestia tego, na ile realne są starty tych osób - wioślarze się łapią, bo przeszli z ósemki do czwórki i radzą sobie nieźle, Li jest tak pewna jak Partyka, chodziarze raczej też się załapią, co do reszty lekkoatletów nie mam wątpliwości, tak jak do Spisaka i Włoszczowskiej, Wasick jest pewniaczką do sztafety... zapaśniczki już najlepsze lata mają za sobą, Bogacka chyba też, ale gdyby kwalifikacja w karabinie rzutem na taśmę wpadła, to walczyłaby chyba o miejsce, Klepacka... cóż, ja mam nadzieję, że wewnętrzne kwalifikacje wygra ktoś inny.
Tak się ostatnio interesuję pływaniem, iż dopiero ten wpis uzmysłowił mi, że Wasick to Wilk :D

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 30 lip 2019, 12:01

Kuburgha pisze:
30 lip 2019, 9:17
Ocierasz się o fanatyzm. Popierasz jakiekolwiek manifestacje na IO? Bo jeśli jedne tak, a inne nie, to co to jest? Z uprzejmości nie nazwę. Klepacka nie będzie chorążym, więc nie dyskutujmy już bez sensu o jej kandydaturze.
Nie będę tego ciągnąc. Ale tak popieram bojkot, bo danie flagi narodowej i danie się prowadzi kobiecie, która zaprzecza idei igrzysk nie powinno się zdarzyć. I w takiej sytuacji obowiązkiem przyzwoitego sportowca i człowieka jest nie wyjście razem z nią. Jej wybór byłby napluciem w twarz każdemu homoseksualnemu sportowcowi, które wystartuje w Tokio. Zresztą nie ciągnijmy tego, bo nie sądzę, żeby ktokolwiek wpadł na tak poroniony pomysł. Dla mnie Małachowski, ewentualnie Partyka lub któraś z kajakarek.
Do 20 sierpnia można typować w Typerze MŚ w Kajakarstwie 2019! Zapraszam :)
PS. Nie ma pokręconych zasad :P

Monte88

Post autor: Monte88 » 30 lip 2019, 12:14

Krolowa Sniegu pisze:
30 lip 2019, 12:01
Kuburgha pisze:
Nie będę tego ciągnąc. Ale tak popieram bojkot, bo danie flagi narodowej i danie się prowadzi kobiecie, która zaprzecza idei igrzysk nie powinno się zdarzyć. I w takiej sytuacji obowiązkiem przyzwoitego sportowca i człowieka jest nie wyjście razem z nią. Jej wybór byłby napluciem w twarz każdemu homoseksualnemu sportowcowi, które wystartuje w Tokio. Zresztą nie ciągnijmy tego, bo nie sądzę, żeby ktokolwiek wpadł na tak poroniony pomysł. Dla mnie Małachowski, ewentualnie Partyka lub któraś z kajakarek.
Rozumiem Twój punkt widzenia, ale byłbym powściągliwy w takich działaniach. Osobiście każdy ze sportowców mógłby wyrazić swój sprzeciw (media, milczenie, odwrócenie się do niej tyłem), ale parada narodów to święto olimpizmu i nie może być ponownie wykorzystywane politycznie (patrz haniebne letnie 80 lub 84). Ja sam (gdybym brał udział w IO) bym ją opieprzył, ale przy pierwszym spotkaniu, a nie podczas takiego święta.

Ja bym wybrał Bartnika lub Spisaka.
Quis custodiet ipsos custodes?

no name

Post autor: no name » 30 lip 2019, 12:16

Królowa od jakiegoś czasu nie potrafi powstrzymać emocji i po raz któryś tam z kolei przedstawia SWOJE doskonale wszystkim znane radykalne zdanie prowokując do kolejnej politycznej gównoburzy, kiedy to poprzednią runfixe dopiero co ogarnął.
Co ma wspólnego temat "Kandydaci do chorążego" z analizowaniem moralnej jakości Klepackiej w tej roli ???
Dlaczego spośród dwustu potencjalnych kandydatów/kandydatek do pogłębionej analizy w tym temacie wybrałaś akurat ją ???
Przecież ona nawet jeszcze nie ma imiennej kwalifikacji...
"Nie będę ciągnąć, ale oczywiście napiszę ostro to co myślę i moje zdanie powinno być ostateczne".

mrpotato

Post autor: mrpotato » 30 lip 2019, 12:30

proponuje wyluzować bo zaraz zdryfujemy w polityke i pojawią się kolejne prośby o usuniecie konta ;)

ciekaw jestem jaki sportowiec z naszych olimpijczyków lub ew. olimpijczyków na ten moment jest najbardziej rozpoznawalny na swiecie...Radwańska kiedyś była oczywistą sprawą ale teraz? Włodarczyk mimo worka medali kojarzą chyba tylko kibice lekkiej...może ktoś z tenisa zrobi sobie nazwisko w rok albo Lisek jak skoczy z 6.10
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Awatar użytkownika
Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 30 lip 2019, 12:45

Krolowa Sniegu pisze:
Kuburgha pisze:
Abstrahując od problemu Klepackiej. Sport zawodowy i komercja zaprzeczają idei olimpijskiej, a więc pośrednio każdy członek polskiej reprezentacji również :-p
TYPER MŚ W SPORTACH WALKI! POWALCZ O ZWYCIĘSTWO, TYPUJ JUŻ TERAZ!

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 30 lip 2019, 12:47

Krolowa Sniegu pisze:
Ale tak popieram bojkot
No to moim zdaniem jesteś ostatnią osobą na naszym forum, która ma prawo zwracać innym uwagę, że gdziekolwiek tu prezentują swoje poglądy np. polityczne, co tak skrzętnie (i jednostronnie) czynisz. Bo jeśli gotowa jesteś manifestować nie tylko na forum ale nawet na IO, to faktycznie nie brnij w to dalej i już nie ciągnij.

pbest

Post autor: pbest » 30 lip 2019, 12:48

ja bym postawił na Pawła Fajdka...on ma co odczarowywać ;)

może dwie klątwy na raz?

mtk

Post autor: mtk » 30 lip 2019, 12:54

Fakt, jemu już żadna klątwa nie zaszkodzi, a może akurat w jego przypadku będzie na odwrót? :)
No to jeśli nie Partyka, to Fajdek - ja już mam kandydatów.

ODPOWIEDZ