Lekkoatletyka

Igrzyska XXXII olimpiady. Kwalifikacje ogólnie i podział na dyscypliny
Awatar użytkownika
Col_Frost

Re: Lekkoatletyka

Post autor: Col_Frost » 09 paź 2019, 14:20

Krolowa Sniegu pisze:
09 paź 2019, 13:21
no name pisze:
09 paź 2019, 13:08
"Chciałem też zaznaczyć, że choć w finale nie pobiegła Anna Kiełbasińska, to z jej pracy w tych MŚ jestem bardzo zadowolony. Sprawdziła się świetnie w kwalifikacjach"

Od teraz wszyscy oponenci Królowej aż do igrzysk mogą stosując Jej styl pisać:
"Nawet Matusiński powiedział, że Kiełbasińska była świetna w kwalifikacjach".
A co miał powiedzieć? Jest medal. A z dziewczyn biła złość po eliminacjach. Zresztą na marginesie dodam, że Magazyn Sportowiec widział, że ona oddała pałeczkę nawet na szóstym miejscu. Ale nie chcę już do tego wracać. Akurat Matusiński nigdy brudów publicznie żadnych nie wyciągał.
Mógł powiedzieć wiele rzeczy. Od "wypadła dobrze, ale mogło być lepiej" przez "coś tam nie zagrało tak jak powinno" po "nie spełniła pokładanych w niej nadziei" i chyba żadna z tych wypowiedzi nie jest czymś niespotykanym w świecie sportu, co? Z dziewczyn bił gniew... A wiesz o co się tak gniewały? Masz pewność, że właśnie na Kiałbasińską? A jeśli nawet to może było tak na gorąco, w emocjach po biegu, a później na chłodno, po analizie startu, spojrzały na to inaczej? Siedzisz im w głowach, że tak wszystko o nich wiesz? Zresztą już dawno ustaliliśmy, że to nie Kiełbasińska była winna pozycji naszej sztafety po 500 metrach.

Swoją drogą kolejny już raz podchodzisz do wypowiedzi niektórych osób wybiórczo, w zależności od tego czy potwierdzają, czy zaprzeczają Twoim tezom. Jeśli dziewczyny zdają się gniewać na Kiełbasińską to oczywiście słusznie, bo zawaliła. Jak trener jej broni, to przecież musi, bo co ma powiedzieć?
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019, 14:24 przez Col_Frost, łącznie zmieniany 2 razy.
TYPER MŚ W SPORTACH WALKI! POWALCZ O ZWYCIĘSTWO, TYPUJ JUŻ TERAZ!

pbest

Post autor: pbest » 09 paź 2019, 14:21

Krolowa Sniegu pisze:
09 paź 2019, 14:18
Greebo pisze:
09 paź 2019, 14:08
Z pozostałych reprezentacji znalazły się 2, które na MS zdobyły więcej medali niż na ME – Estonia (1 – 2), i Bośnia i Hercegowina bo rok temu Tuka na podium się nie znalazł.
No strata 50% to sporo, ale należy na pewno wziąć pod uwagę brak Anity.
Jakie sporo? ME kontra MŚ???

Greebo

Post autor: Greebo » 09 paź 2019, 14:31

pbest pisze:
09 paź 2019, 14:21
Krolowa Sniegu pisze:

No właśnie to zestawienie pokazuje ze 50% to świetny wynik przy takiej ilości medali, zwłaszcza przy braku Anity. :roll:

I jeszcze taka uwaga - Lisek (3), Święty (6), Baumgart (8), Bukowiecki (5), Guba (3), Krukowski (4) i Nowicki (2) w finałach ME osiągnęli lepsze wyniki niż na MŚ (w nawiasie podałem które miejsce na MS zajęliby osiągając wynik z ME). Odwrotna sytuacja dotyczy jedynie Fiodorow, Fajdka, sztafety 4x400m i Lewandowskiego (uwzględniając tylko tych zawodników którzy startowali w obu finałach)

maruda

Post autor: maruda » 09 paź 2019, 14:58

Krolowa Sniegu pisze:
Greebo pisze:
09 paź 2019, 14:08
Z pozostałych reprezentacji znalazły się 2, które na MS zdobyły więcej medali niż na ME – Estonia (1 – 2), i Bośnia i Hercegowina bo rok temu Tuka na podium się nie znalazł.
No nie bardzo sporo, skoro Europa zdobywa na mś mniej niż 50% krążków :)
Ale więcej chyba mówi to ilu Polaków było w czołowej trójce na tych mś (kilkunastu naszych, czyli nasz stały poziom).

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 09 paź 2019, 15:34

pbest pisze:
Przyznam się, że to mój błąd - bo spojrzałam tylko na procent i sądziłam, że to liczba utraconych, a nie utrzymanych medali.
Col_Frost pisze:
09 paź 2019, 14:20
Mógł powiedzieć wiele rzeczy. Od "wypadła dobrze, ale mogło być lepiej" przez "coś tam nie zagrało tak jak powinno" po "nie spełniła pokładanych w niej nadziei" i chyba żadna z tych wypowiedzi nie jest czymś niespotykanym w świecie sportu, co?
Widząc jej stres to by pod nią dołek psychiczny jeszcze dokopał. Ale to tylko moja ocena i tak jak napisałam - cieszmy się z sukcesu, a liczę, że Ania psychicznie utrzyma IO i wtedy zawalczy może i o miejsce w finale.
Sprawdź, kto został kajakowym mistrzem naszego forum :)

pbest

Post autor: pbest » 09 paź 2019, 16:11

Krolowa Sniegu pisze:
09 paź 2019, 15:34
pbest pisze:
Przyznam się, że to mój błąd - bo spojrzałam tylko na procent i sądziłam, że to liczba utraconych, a nie utrzymanych medali.
Akurat przy 50% nie ma to chyba znaczenia czy utraconych czy utrzymanych. :D
Chodzi o to, że jest to liczba medali MŚ względem ME.

Awatar użytkownika
Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 09 paź 2019, 16:44

Krolowa Sniegu pisze:
09 paź 2019, 15:34
Widząc jej stres to by pod nią dołek psychiczny jeszcze dokopał. Ale to tylko moja ocena
W szatni też jej mówi, że jest świetna, nawet jeśli jest tragiczna, żeby tylko jej nie dołować? Raczej trudno z takim podejściem obudzić w zawodniku chęć do dalszego doskonalenia się. Skoro ciągle jest świetny, to po co się poprawiać? ;-)

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 09 paź 2019, 16:53

pbest pisze:
09 paź 2019, 16:11
Akurat przy 50% nie ma to chyba znaczenia czy utraconych czy utrzymanych.
Chodzi o to, że jest to liczba medali MŚ względem ME.
Patrzyłam na procenty. I niższe przy np. Niemcach mnie zmyliły. A tak wychodzi na to, że to my bardzo dużo utrzymujemy.
Col_Frost pisze:
09 paź 2019, 16:44
W szatni też jej mówi, że jest świetna, nawet jeśli jest tragiczna, żeby tylko jej nie dołować? Raczej trudno z takim podejściem obudzić w zawodniku chęć do dalszego doskonalenia się. Skoro ciągle jest świetny, to po co się poprawiać?
Myślę, że wywiad a szatnia to 2 różne sprawy. Ale zostawmy już sztafety ostatecznie na kilka miesięcy :)

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 09 paź 2019, 17:29

Krolowa Sniegu pisze:
09 paź 2019, 16:53
Ale zostawmy już sztafety ostatecznie na kilka miesięcy
I ty w to niby wierzysz? :P

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 09 paź 2019, 18:22

Vojthas pisze:
09 paź 2019, 17:29
I ty w to niby wierzysz?
Dopóki nie będzie hali to raczej nie widzę wielu powód do dyskusji o tym.

Awatar użytkownika
Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 09 paź 2019, 18:36

Zaznaczam, że nie dyskutuję o sztafecie, a o sposobie pojmowania pewnych spraw :-P
Krolowa Sniegu pisze:
09 paź 2019, 16:53
Myślę, że wywiad a szatnia to 2 różne sprawy.
Zgadzam się. Wyjaśnij mi jednak różnicę między tym, że trener powiedziałby w wywiadzie, że "nie było ok", a tym że powiedziałby to zawodniczce w twarz, a w wywiadzie ściemniałby, że było świetnie. Przecież ona i tak wtedy wiedziałaby, że w wywiadzie nie mówi prawdy, więc czemu miałoby to ją mniej zdołować?

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 09 paź 2019, 19:13

Col_Frost pisze:
09 paź 2019, 18:36
Zgadzam się. Wyjaśnij mi jednak różnicę między tym, że trener powiedziałby w wywiadzie, że "nie było ok", a tym że powiedziałby to zawodniczce w twarz, a w wywiadzie ściemniałby, że było świetnie. Przecież ona i tak wtedy wiedziałaby, że w wywiadzie nie mówi prawdy, więc czemu miałoby to ją mniej zdołować?
Bo mówi to na forum. Prosta psychologia - jak w pracy - każdy dobry lider wie, że nie karci się pracownika przy innych, a na osobności.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 09 paź 2019, 19:34

Karci? Nie użyłbym tego słowa. Ja na miejscu trenera powiedziałbym co i jak, delikatnie, acz wprost, a następnie poprosiłbym o wsparcie koleżanek dla Ani. I byłbym stosunkowo szczery w mediach.

Awatar użytkownika
Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 09 paź 2019, 19:41

Krolowa Sniegu pisze:
09 paź 2019, 19:13
Col_Frost pisze:
09 paź 2019, 18:36
Bo mówi to na forum. Prosta psychologia - jak w pracy - każdy dobry lider wie, że nie karci się pracownika przy innych, a na osobności.
Wychodząc z takiego założenia, to generalnie nie ma sensu robić wywiadów z trenerami i sportowcami na temat formy czy oceny występów ich kolegów i koleżanek, bo wszyscy zawsze odpowiedzą, że było świetnie żeby czasami kogoś nie urazić :D Jeśli komuś przeszkadza konstruktywna krytyka w mediach, "zapodana" w dość delikatny sposób, powiedzmy dyplomatyczny, to to już nie jest kwestia wiary czy pewności siebie, a po prostu rozdmuchanego ego. Ale o to ostatnie nie mam powodów posądzać ani Kiełbasińskiej, ani żadnej z Aniołków.

mrpotato

Post autor: mrpotato » 10 paź 2019, 9:03

poważny transfer
Kszczot rozstaje się z trenerem Królem
nowym trenerem Lewandowski
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

ODPOWIEDZ