Jak ogladacie?

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Podział na dyscypliny.
cube

Re: Jak ogladacie?

Post autor: cube » 25 sty 2018, 12:02

Mam dodatkowe pytanko, czy ktoś korzystał z eurosport playera? Czy tam będę mógł obejrzeć wszystko podczas Igrzysk i jak to działa poza granicami kraju? Będę akurat za granicą i szukam najlepszej opcji żeby mieć dostęp do wszystkich relacji.

Dark777

Post autor: Dark777 » 25 sty 2018, 12:04

Col_Frost pisze:
25 sty 2018, 11:56
A ma ktoś może informacje jak będą dostępne Eurosporty 3, 4 i 5 u poszczególnych dostawców?
http://satkurier.pl/news/167348/eurospo ... nalow.html

Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 25 sty 2018, 13:13

cube pisze:
25 sty 2018, 12:02
Mam dodatkowe pytanko, czy ktoś korzystał z eurosport playera? Czy tam będę mógł obejrzeć wszystko podczas Igrzysk i jak to działa poza granicami kraju? Będę akurat za granicą i szukam najlepszej opcji żeby mieć dostęp do wszystkich relacji.
W zeszłym roku wykupiłem na sezon zimowy, bo akurat była promocja 3 miesiące w cenie 1. I muszę przyznać, że się przydał. Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale prócz wolnego dostępu do standardowych kanałów Eurosportu, w tym Eurosport News i British Eurosport można było obejrzeć sporo relacji z niepokazywanych w tv zawodów. Np. były kanały ze wszystkimi zawodami PŚ organizowanymi przez FIS i IBU. Niestety w przypadku biathlonu zamiast zwykłej relacji był multicam, z tym że do wyboru były tylko dwie kamery: na strzelnicy i gdzieś na środku trasy biegowej. Ciężko się to oglądało. Ku mojemu zawodowi nie można było w Playerze oglądać saneczkarstwa, a więc jak nie było go w tv to byłem "skazany" na internetowy kanał FIL. Co jeszcze? Dużo tenisa, squasha, snookera i trochę kolarstwa. No i Bundesliga, bo jeszcze wtedy mieli prawa, wszystkie mecze były pokazywane.
Z kwestii technicznych to zdecydowanie lepiej działał mi w aplikacji na telefonie niż w komputerze, ale może było to spowodowane posuniętym już wiekiem mojego PieCyka. Niestety nie wiem jak usługa działa za granicą. Podejrzewam jedynie, że skoro jest to usługa internetowa to przekroczenie granicy niczego nie zmieni, chyba że się wyjedzie poza Unię i włączy się roaming ;)
A już tak trochę w formie podsumowania tego dłuższego wywodu: zastanawiam się czy nie wykupić sobie na czas igrzysk jeszcze raz.
Dark777 pisze:
25 sty 2018, 12:04
Col_Frost pisze:
A ma ktoś może informacje jak będą dostępne Eurosporty 3, 4 i 5 u poszczególnych dostawców?
Dzięki Dark, chociaż miałem nadzieję na jakieś konkretne informacje dotyczące poszczególnych dostawców, a konkretnie UPC, ale po sekcji komentarzy widzę, że chyba nie mam czego oczekiwać ;)

balwan

Post autor: balwan » 25 sty 2018, 13:16

Własne wykonałem maila do Cyfrowego Polsat to uzyskałem taka odpowiedź :"Witaj! Na tę chwilę nie posiadamy takich informacji."

Oczywiście zapytałem się czy Eurosport 3,4,5 będą dostępnie i na jakich warunkach

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 25 sty 2018, 13:33

Ja EuroSport oglądam tylko na playerze. Wykupuję zazwyczaj tylko na sezon zimowy i kolarski.
Jest dużo transmisji bez komentarza, zwłaszcza w zimę, więc można obejrzeć to co się nie łapie do ramówki.

Z tego co pamietam nie działało mi jak wyjeżdżałem za granicę, ale nie jestem na 100% pewien.
Zaraz sprawdzę, czy coś jest napisane w tej sprawie w umowie.

EDIT: sprawdziłem, niestety można oglądać tylko w kraju w którym rejestruje się konto użytkownika.

balwan

Post autor: balwan » 25 sty 2018, 13:38

A jak wygląda z szybkością łącza? Trzeba światłowody czy wystarczy LTE?

Np. Go cyfrowy polsat działa bez zarzutów, wystarczy 500kb/s by się oglądało płynne (Wiadomo do HD dużo brakuje ale ostatnio oglądałem nocami Australian Open i się dało oglądać).

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 25 sty 2018, 13:40

balwan pisze:
25 sty 2018, 13:38

Np. Go cyfrowy polsat działa bez zarzutów, wystarczy 500kb/s by się oglądało płynne (Wiadomo do HD dużo brakuje ale ostatnio oglądałem nocami Australian Open i się dało oglądać).
Ja nie mam światłowodu i działa pięknie, działa nawet jak mam jedynie 3G. Ewentualnie jak masz słabe połączenie, to automatycznie pogarsza jakość ale nie tnie obrazu.

Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 25 sty 2018, 14:42

runfixe pisze:
25 sty 2018, 13:40
balwan pisze:
25 sty 2018, 13:38

Ja nie mam światłowodu i działa pięknie, działa nawet jak mam jedynie 3G. Ewentualnie jak masz słabe połączenie, to automatycznie pogarsza jakość ale nie tnie obrazu.
Potwierdzam, również nigdy nie miałem problemów z płynnym obrazem, nawet na moim nie najnowszym komputerze. Za wprowadzanie w błąd z zagranicznymi wyjazdami przepraszam.

cube

Post autor: cube » 25 sty 2018, 14:51

To mnie bardzo zmartwiliscie z tym wyjazdem. Zna ktoś jakąś dobrą opcje międzynarodowa? A może po prostu na miejscu zamówić playera?

Dark777

Post autor: Dark777 » 29 sty 2018, 22:10

Col_Frost pisze:
25 sty 2018, 13:13
cube pisze:
25 sty 2018, 12:02
W zeszłym roku wykupiłem na sezon zimowy, bo akurat była promocja 3 miesiące w cenie 1. I muszę przyznać, że się przydał. Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale prócz wolnego dostępu do standardowych kanałów Eurosportu, w tym Eurosport News i British Eurosport można było obejrzeć sporo relacji z niepokazywanych w tv zawodów. Np. były kanały ze wszystkimi zawodami PŚ organizowanymi przez FIS i IBU. Niestety w przypadku biathlonu zamiast zwykłej relacji był multicam, z tym że do wyboru były tylko dwie kamery: na strzelnicy i gdzieś na środku trasy biegowej. Ciężko się to oglądało. Ku mojemu zawodowi nie można było w Playerze oglądać saneczkarstwa, a więc jak nie było go w tv to byłem "skazany" na internetowy kanał FIL. Co jeszcze? Dużo tenisa, squasha, snookera i trochę kolarstwa. No i Bundesliga, bo jeszcze wtedy mieli prawa, wszystkie mecze były pokazywane.
Z kwestii technicznych to zdecydowanie lepiej działał mi w aplikacji na telefonie niż w komputerze, ale może było to spowodowane posuniętym już wiekiem mojego PieCyka. Niestety nie wiem jak usługa działa za granicą. Podejrzewam jedynie, że skoro jest to usługa internetowa to przekroczenie granicy niczego nie zmieni, chyba że się wyjedzie poza Unię i włączy się roaming ;)
A już tak trochę w formie podsumowania tego dłuższego wywodu: zastanawiam się czy nie wykupić sobie na czas igrzysk jeszcze raz.
Dark777 pisze:
25 sty 2018, 12:04
Col_Frost pisze:
Dzięki Dark, chociaż miałem nadzieję na jakieś konkretne informacje dotyczące poszczególnych dostawców, a konkretnie UPC, ale po sekcji komentarzy widzę, że chyba nie mam czego oczekiwać ;)
https://media2.pl/media/148083-Trzy-oli ... olska.html

Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 29 sty 2018, 22:16

Dzięki! Dla mnie świetna informacja :D

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 30 sty 2018, 8:24

runfixe pisze:
25 sty 2018, 13:33
Ja EuroSport oglądam tylko na playerze. Wykupuję zazwyczaj tylko na sezon zimowy i kolarski.
Jest dużo transmisji bez komentarza, zwłaszcza w zimę, więc można obejrzeć to co się nie łapie do ramówki.

Z tego co pamietam nie działało mi jak wyjeżdżałem za granicę, ale nie jestem na 100% pewien.
Zaraz sprawdzę, czy coś jest napisane w tej sprawie w umowie.

EDIT: sprawdziłem, niestety można oglądać tylko w kraju w którym rejestruje się konto użytkownika.
Warto wykupić co roku w Black Friday, wtedy pakiet na cały rok kosztował 9,99 zł.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 30 sty 2018, 9:29

Poważnie? No to nie zwróciłem uwagi... ja co miesiąc płace dużo więcej...

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 07 lut 2018, 9:43

W kwestii playera Eurosportu - jakby ktoś szykował się go wykupić za granicą niech się upewni, że w tych krajach eurosport puszcza Igrzyska. Właśnie odkryłem, że francuska telewizja publiczna ma prawa na wyłączność do transmisji i nie ma NIC na Eurosporcie.

balwan

Post autor: balwan » 07 lut 2018, 14:51

Cyfrowy Polsat dodatkowe kanału Eurosportu udostępnia wszystkim za darmo dodatkowo na czas IO tworzy otwarte okno na wszystkie kanały sportowe.

ODPOWIEDZ