Kalendarz Zima 2017/2018

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Podział na dyscypliny.
Krolowa Sniegu
Posty: 3831
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Kalendarz Zima 2017/2018

Post autor: Krolowa Sniegu » 22 paź 2017, 16:41

Wstawiam mój autorski kalendarz na najbliższe 5 miesięcy. Uwzględniłam: biegi narciarskie, skoki narciarskie, biathlon, kombinację norweską oraz biathlon. Jest też (trochę tutaj nie na temat) kolarstwo torowe i trochę lekkiej.
Załączniki
listopad.jpg
listopad.jpg (101.52 KiB) Przejrzano 890 razy
grudzień.jpg
grudzień.jpg (138.72 KiB) Przejrzano 890 razy
styczeń.jpg
styczeń.jpg (137.46 KiB) Przejrzano 890 razy
luty.jpg
luty.jpg (82.11 KiB) Przejrzano 890 razy
marzec.jpg
marzec.jpg (142.92 KiB) Przejrzano 890 razy

Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 1308
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Re: Kalendarz Zima 2017/2018

Post autor: Ukassiu » 22 paź 2017, 23:32

Wow super robota! Dzięki.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2145
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Kalendarz Zima 2017/2018

Post autor: runfixe » 23 paź 2017, 8:48

Fajne, ale przeniosę go tam gdzie są inne kalendarze.

Dark777
Posty: 122
Rejestracja: 01 lut 2017, 19:36
Lokalizacja: Bodmin(UK)

Re: Kalendarz Zima 2017/2018

Post autor: Dark777 » 08 lis 2017, 21:42

Witam,nie bardzo wiedziałem gdzie dodać tę informację, więc postanowiłem że tutaj powinno być ok. Otóż od dzisiaj jest dostępna aplikacja na Igrzyska Olimpijskie w Pyeongchang.Poki co, głównie koncentruje się na trasie znicza olimpijskiego(do 28stycznia).Ale można też znaleźć program igrzysk, jak również informacje na temat biletów oraz jak przebiegają ostatnie przygotowania do igrzysk.

balwan
Posty: 1970
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz Zima 2017/2018

Post autor: balwan » 15 lis 2017, 8:28

Pełny Kalendarz( Brak Tylko Curlinga i Hokeja), zrobiłem zestawienie praktyczne wszystkich zawodów pod egidą federacji międzynarodowych:

22-28.01.2018 Bobsleje i Skeleton MSJ St.Moritz Szwajcaria
23.01.2018 Narciarstwo Alpejskie PS Slalom M Schlamding Austria
23-27.01.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Europa Cup Belgrade Serbia
23-24.01.2018 Narciarstwo Alpejskie PE GS M Val D'Isere Francja
23.01.2018 Narciarstwo Alpejskie PS GS L Kronplatz Włochy
23-24.01.2018 Narciarstwo Alpejskie CHI SL i GS M Vratna Słowacja
23-24.-1.2018 Snowboard PE SS i BA Vars Francja
23-28.01.2018 Biathlon ME Val Ridanna Wlochy
23-28.01.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Bavarian Cup Oberstdorf Niemcy
25-26.01.2018 Narciarstwo Dowolne PE Ski Cross Lenk Szwajcaria
25-28.01.2018 Biathlon IBU Junior Duszniki Zdrój Polska
25-28.01.2018 Saneczkarstwo Puchar Świata Sigulda Łotwa
25-28.01.2018 Kombinacja Norweska Puchar Świata Seefeld Austria
25-28.01.2018 Narciarstwo Alpejskie PS DH i GS M Ga-Pa Niemcy
25-26.01.2018 Narciarstwo Alpejskie PE Slalom L Frutt Szwajcaria
25-26.01.2018 Narciarstwo Alpejskie PE Slalom M Chamonixc Francja\
26-27.01.2018 Narciarstwo Alpejskie CHI GS i SL Horach Czechy
26-28.01.2018 Narciarstwo Dowolne PE BA i SS St.Anton Austria
26-28.01.2018 Snowboard PS PGS i SBX Bansko Bułgaria
26-28.01.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata L Ljubno Słowenia
26-28.01.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata Zakopane Polska
26-28.01.2018 Skoki Narciarskie COC Sapporo Japonia
27-28.01.2018 Narciarstwo Alpejskie PS GS i SL L Lenzrheide Szwajcaria
27-28.01.2018 Snowboard PE Cross Grasgehren Szwajcaria
27-28.01.2018 Snowboard PE HP i BA Crans Montana Szwajcaria
27-28.01.2018 Saneczkarstwo ME Sigulda Łotwa
27-28.01.2018 Biegi Narciarskie Puchar Świata Seefeld Austria
27-28.01.2018 Biegi Narciarskie ML Skalka Słowacja
27-28.01.2018 Łyżwiarstwo Szybkie PSJ Innsbruck Austria
27-28.01.2018 Biegi Narciarskie FIS Liberec Czechy
28.01-3.02.18 Biegi Narciarskie MSJ Kandersteg Szwajcaria
29.01-8.02.18 Narciarstwo Alpejskie MSJ Davos Szwajcaria
30.01-4.02.18 Biathlon MEJ Polkjuka Słowenia
30.01-3.02.18 Kombinacja Norweska MSJ Kandersteg Szwajcaria
30.01-4.02.18 Łyżwiarstwo Figurowe Torun Cup Torun Polska
30.01.2018 Narciarstwo Alpejskie PS City Event Stockholm Szwecja
31.01-1.02.18 Narciarstwo Dowolne PE Moguls Ioezro Rosja
1-4.02.2018 Narciarstwo Alpejskie PS DH L Ga-Pa Niemcy
1-3.02.2018 Narciarstwo Dowolne PE Ski Cross St.Francois Francja
1-3.02.2018 Biathlon Puchar IBU Martell Włochy
1-4.02.2018 Skoki Narciarskie MSJ Kandersteg Szwajcaria
2-4.02.2018 Snowboard PS Cross Feldberg Niemcy
2-4.-2.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata L Hinzenbach Niemcy
2-4.02.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata Willingen Niemcy
2-3.02.2018 Saneczkarstwo MŚJ Altenberg Niemcy
2-4.02.2018 Kombinacja Norweska Puchar Świata Hakuba Japonia
2-4.02.2018 Kombinacja Norweska COC Planica Słowenia
3-4.02.2018 Snowboard PE Cross TBD Francja
3-4.02.2018 Skoki Narciarskie COC Planica SLowenia
3-4.02.2018 Biegi Narciarskie Slavic Cup Zakopane Polska
4-5.02.2018 Narciarstwo Dowolne PE Moguls Jyvaskyla Finlandia
5-6.02.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS GS L i M Ustrzyki Polska
6-7.02.2018 Narciarstwo Dowolne PE Slopestyle Merbel Francja
8-9.02.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL L i M Białka Polska
9-11.02.2018 Kombinacja Norweska COC Eisenerz Austria
9-25.02.2018 ALL Igrzyska Olimpijske
10-11.02.2018 Narciarstwo Alpejskie UNI SL i GS Vysna Słowacja
10-11.02.2018 Snowboard PE PSL Lenzerheide Szwajcaria
10-11.02.2018 Snowboard PE BA i SS Pamporocvo Bułgaria
10-11.02.2018 Narciarstwo Dowolne PE Moguls Are Szwecja
10-11.02.2018 Skoki Narciarskie FIS M+L Winterberg Niemcy
10-11.02.2018 Biegi Narciarskie FIS Klosters Szwajcaria
10-11.02.2018 Skoki Narciarskie COC Iron Mountain USA
12-13.02.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL M i L Zakopane Polska
16-18.02.2018 Narciarstwo Dowolne PE Aerials Minsk Białoruś
16-17.02.2018 Narciarstwo Alpejskie PE Slalom M Jaun Szwajcaria
17-18.02.2018 Narciarstwo Alpejskie PE Slalom L Bad Wiesse Niemcy
17-18.02.2018 Narciarstwo Alpejskie UNI Sla i GS Bila Czechy
17-18.02.108 Biegi Narciarskie FIS Bedrichov Czehy
17-18.02.2018 Skoki Narciarskie COC M+L Broterode Niemcy
18.02.2018 Snowboard PE Big Air Sarajevo Bośnia
19-23.02.2018 Narciarstwo Alpejskie PE DH,SG,AC Sarntal Włochy
20.02.2018 Skoki Narciarskie FIS L+M Orda USA
21-22.02.2018 Narciarstwo Alpejskie PE SL i GS TBD Francja
23-24.02.2018 Snowboard PE HP i BA Davos Szwajcaria
24-28.02.2018 Narciarstwo Alpejskie PE DH i SG L Crans Montana Włochy
24.02.2018 Narciarstwo Dowolne MSJ Aerials Mińsk Białoruś
24-25.02.2018 Narciarstwo Dowolne PE Ski Cross Grasgehren Niemcy
24-25.02.2018 Skoki Narciarskie COC Kligentahl Niemcy
24-25.02.2018 Skoki Narciarskie Fis Cup Villach Austria
24.02.2018 Biegi Narciarskie FIS Saalfeden Austria
24-25.02.2018 Biegi Narciarskie FIS Sparenmos Szwajcaria
25-26.02.2018 Snowboard PE Big Air Kopaonik Serbia
26-27.02.2018 Narciarstwo Alpejskie PE GS M St Moritz Szwajcaria
26.02-4.03.18 Biathlon MSJ Otepea Estonia
27.02-1.03.18 Narciarstwo Alpejskie MP Szczyrk Polska
27-28.02.2018 Narciarstwo Alpejskie MPJ Ustrzyki Dolne Polsa
1-3.03.2018 Narciarstwo Dowolne PE Ski Cross Mittenald Niemcy
1-3.03.2018 Snowboard PE Big Air Gdstchen Niemcy
2-3.02.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS PSL L Jasna Słowacja
2-3.03.2018 Narciarstwo Dowolne PS Slopestyle Jilvaskyla Finlanida
2-4.03.2018 Narciarstwo Dowolne PS Ski Cross Valley Rosja
2-3.03.2018 Narciarstwo Dowolne PE Big Air Bischofwisen Niemcy
2-3.-3.2018 Snowboard PS Cross La Molina Hiszpania
2-4.03.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata Lahti Finlanida
2-4.03.2018 Biegi Narciarskie ML Jakuszyce Polska
2-4.03.2018 Short Track MSJ Tomaszów Polska
2-4.03.2018 Łyżwiarstwo Szybkie PSJ Salt Lake City USA\
2-4.03.2018 Kombinacja Norweska Puchar Świata Lahti Finlandia
3-4.03.2018 Narciarstwo Alpejskie PS SG i AC L Crans Montana Szwajcaria
3-4.03.2018 Narciarstwo Dowolne PS Moguls Tazawako Japonia
3-4.03.2018 Narciarstwo Dowolne PE Moguls Krispl Austria
3-4.03.2018 Narciarstwo Alpejskie PS GS i SL M Kransjka Gora Słowenia
3-4.03.2018 Łyzwiarstwo Szybkie MŚ w sprintach Changhi Chiny
3.03.2018 Snowboard PGS Kayseri Turcja
3-4.03.2018 Skoki Narciarskie COC Rena Norwegia
3-4.03.2018 Biegi Narciarskie Puchar Świata LaHTI Finlandia
3-4.03.2018 Biegi Narciarskie Slavic Cup Wisła Polska
3-6.03.2018 Narciarstwo Alpejskie PE Zjazd Kviltfjev Norwegia
5-11.03.2018 Łyżwiarstwo Figurowe MSJ Sofia Bułgaria
5-6.03.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL L i M Zakopane Polska
6-11.03.2018 Biathlon Puchar Świata Kontiolahti Finlandia\
7.03.2018 Biegi Narciarskie Puchar Świata Dranmen Norwegia
8-11.03.2018 Narciarstwo Alpejskie PS DH i SG Kvitljrf Norwegia
8-9.03.2018 Narciarstwo Alpejskie PE GS L La Molina Hiszpania
9-10.03.2018 Narciarstwo Alpejskie PS GS i SL L Ofterschwang Niemcy
9-10.03.2018 Narciarstwo Dowolne PE Slopestyle Vogel Słowenia
9-10.03.2018 Narciarstwo Dowolne PE Moguls Airolo Szwajcaria
9-11.03.2018 Snowboard PE Cross Lenk Szwajcaria
9-11.03.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata Oslo Norwegia
9-11.03.2018 Skoki Narciarskie Fis Cup L+M Sapporo Japonia
9-11.03.2018 Kombinacja Norweska COC i LCOC Nizhny Tagil Rosja
9-10.03.2018 Kombinacja Norweska Puchar Świata Oslo Norwegia
9-11.03.2018 Biathlon Puchar IBU Uvat Rosja
9-10.03.2018 Łyżwiarstwo Szybkie MŚ Amsterdam Holandia
10-11.03.2018 Narciarstwo Alpejskie PE SL i GS M Berchtestagen Niemcy
10-11.03.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL i GS Strbski Pleso Słowacja
10.03.2018 Narciarstwo Dowolne PS Dual Moguls Airolo Szwajcaria
10-11.03.2018 Skoki Narciarskie COC Zakopane Polska
10-11.03.2018 Biegi Narciarskie Puchar Świata Oslo Norwegia
10-11.03.2018 Snowboard PS Cross Moskwa Rosja
10.03.2018 Snowboard PS PGS Scuol Szwajcaria
10.03.2018 Snowboard PE Slopestyle Sniezka czechy
10-11.03.2018 Snowboard PE PSL Tauplitz Austria
10-11.03.2018 Snowboard Fis Cros Dolna Morava Czechy
11.03.2018 Biegi Narciarskie FIS Albu Estonia
12-18.03.2018 Narciarstwo Alpejskie PS ALL Are Słowacja
12-18.03.2018 Narciarstwo Alpejskie PE ALL Soldeu Andora
12-13.03.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata Lillehammer Norwegia
12-14.03.2018 Kombinacja Norweska Puchar Świata Trondheim Norwegia
13-17.03.2018 Biathlon Puchar IBU Khanty Mansyk Rosja
13-18.03.2018 Biathlon Puchar Świata Oslo Norwegia
13-18.03.2018 Snowboard EC HP i SS Laax Szwajcaria
14-16.03.2018 Narciarstwo Dowolne PS Slopestyle Saiseral Włochy
14-15.03.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata Trondheim Norwegia
15-18.03.2018 Short Track MŚ Montreal Kanada
15-17.03.2018 Snowboard PS Slopestyle Seiseralm Włochy
15-19.03.2018 Narciarstwo Dowolne PE MO,DM,AE Airolo Szwajcaria
16-18.03.2018 Biegi Narciarskie Puchar Świata Falun Szwecja
16-18.03.2018 Kombinacja Norweska Puchar Świata Kligentahl Niemcy
16-18.03.2018 Snowboard PS SBX i BXT Vaysonnaz Szwajcaria
16-18.03.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Cope TBA Luksemburg
17-18.03.2018 Narciarstwo Dowolne PS DM i SX Megeve Francja
17-18.03.2018 Łyżwiarstwo Szybkie Puchar Świata Minsk Białoruś
17-18.03.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata Vikersund Norwegia
17-18.03.2018 Snowboard PS PGS i PRT Wintemberg Niemcy
17-18.03.2018 Snowboard FIS PGS i PSL Spindlerowy Czechy
17-18.03.2018 Skoki Narciarskie Fis Cup L+ M Falun Szwecja
17-18.03.2018 Skoki Narciarskie COC Chaikovsky Rosja
17-18.03.2018 Biegi Narciarskie Slavic Cup Skalka Słowacja
19-25.03.2018 Łyżwiarstwo Figurowe MS Milan Włochy
20-21.03.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL L i M Zakopane Polska
20-21.03.2018 Snowboard PE PGS Rogla Słowenia
20-21.03.2018 Snowboard PE Cross Vaysonazz Szwajcaria
20-25.03.2018 Biathlon Puchar Świata Tyumen Rosja
21-23.03.2018 Narciarstwo Dowolne PS Half Pipe Tignes Francja
21-25.03.2018 Snowboard PS Big Air Quebec Kanada
22-25.03.2018 Narciarstwo Dowolne PS Big Air Quebec Kanada
22-24.03.2018 Narciarstwo Dowolne PE SkiCross Reiteram Austria
22-23.03.2018 Narciarstwo Dowolne PE Slopestyle Livigno Włochy
22-25.03.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata Planica Słowenia
23-25.03.2018 Skoki Narciarskie Puchar Świata L Oberstdorf Niemcy
24-25.03.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL i GS Spindlerovy Czechy
24-25.03.2018 Kombinacja Norweska Puchar Świata Schonach Niemcy
24-25.03.2018 Snowboard PE PSL i PGS Davos Szwajcaria
24-25.03.2018 Snowboard PE HP i BA Kuhtai Austria
28-29.03.2018 Narciarstwo Alpejskie FIS SL i GS Vratna Słowacja
30-31,03.2018 Narciarstwo Dowolne PE Slopestyle Sniezka Czechy
4-8.04.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Triglav Trophy Jasenice Słowenia
5-8.04.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Egna Cup Egna Włochy
6-7.04.2018 Snowboard PE Cross Bad Gastein Austria
7-8.04.2018 Snowboard PE PSL Taches Włochy
14-15.04.2018 Narciarstwo Dowolne MSJ Moguls Duved Szwecja
17-21.04.2018 Snowboard PE SS i BA Corvatsh Austria
19-21.04.2018 Narciarstwo Dowolne PE SS i BA Silvaplana Szwajcaria
20-22.04.2018 Łyżwiarstwo Figurowe Roster Cup Grenpoble Francja
14-19.05.2018 Łyżwiarstwo Figurowe German Cup Oberstdorf Niemcy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości