Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 2556
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: Ukassiu » 01 mar 2019, 17:43

Post aktualizowany po każdym medalu


Dyscypliny letnie (1-5-5):


Złoto:
1. Mikołaj Burda, Mateusz Wilangowski, Marcin Brzeziński i Michał Szpakowski - wioślarstwo, M4-

Srebro:
2. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
3. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
4.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m
5. Agnieszka Kobus-Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Springwald i Marta Wieliczko - wioślarstwo, W4x
6.Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański - wioślarstwo, M4x

Brąz:
7. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
8. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
9. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
10. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg
11. Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup - wioślarstwo, M2x


Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2019, 14:37 przez Ukassiu, łącznie zmieniany 12 razy.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

pbest
Posty: 2828
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: pbest » 03 mar 2019, 16:28

Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
Kamil Stoch - skoki narciarskie


Dyscypliny letnie (0-0-1):

Brąz:
Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 4123
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: runfixe » 23 cze 2019, 18:52

Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie


Dyscypliny letnie (0-0-2):

Brąz:
1. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
2. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3

Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 2556
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: Ukassiu » 24 sie 2019, 11:42

Dyscypliny letnie (0-2-2):

Srebro
1. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
2. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m

Brąz:
3. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
4. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3


Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 2556
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: Ukassiu » 25 sie 2019, 12:24

Dyscypliny letnie (0-3-3):

Srebro
1. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
2. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
3.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m

Brąz:
4. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
5. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
6. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m

Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2588
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: Wilczek19857 » 27 sie 2019, 13:19

Dyscypliny letnie (0-3-4):

Srebro
1. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
2. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
3.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m

Brąz:
4. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
5. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
6. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
7. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg

Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie

Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 2556
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: Ukassiu » 31 sie 2019, 14:58

Dyscypliny letnie (1-5-4):


Złoto:
1. Mikołaj Burda, Mateusz Wilangowski, Marcin Brzeziński i Michał Szpakowski - wioślarstwo, M4-

Srebro:
2. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
3. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
4.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m
5. Agnieszka Kobus-Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Springwald i Marta Wieliczko - wioślarstwo, W4x
6.Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański - wioślarstwo, M4x

Brąz:
7. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
8. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
9. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
10. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg

Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 2556
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: Ukassiu » 01 wrz 2019, 14:35

Dyscypliny letnie (1-5-5):


Złoto:
1. Mikołaj Burda, Mateusz Wilangowski, Marcin Brzeziński i Michał Szpakowski - wioślarstwo, M4-

Srebro:
2. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
3. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
4.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m
5. Agnieszka Kobus-Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Springwald i Marta Wieliczko - wioślarstwo, W4x
6.Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański - wioślarstwo, M4x

Brąz:
7. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
8. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
9. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
10. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg
11. Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup - wioślarstwo, M2x


Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2588
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: Wilczek19857 » 28 wrz 2019, 19:39

Dyscypliny letnie (1-6-5):


Złoto:
1. Mikołaj Burda, Mateusz Wilangowski, Marcin Brzeziński i Michał Szpakowski - wioślarstwo, M4-

Srebro:
2. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
3. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
4.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m
5. Agnieszka Kobus-Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Springwald i Marta Wieliczko - wioślarstwo, W4x
6.Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański - wioślarstwo, M4x
7. Joanna Fiodorow - lekkoatletyka - rzut młotem

Brąz:
8. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
9. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
10. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
11. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg
12. Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup - wioślarstwo, M2x


Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2588
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: Wilczek19857 » 01 paź 2019, 21:31

Dyscypliny letnie (1-6-6):


Złoto:
1. Mikołaj Burda, Mateusz Wilangowski, Marcin Brzeziński i Michał Szpakowski - wioślarstwo, M4-

Srebro:
2. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
3. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
4.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m
5. Agnieszka Kobus-Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Springwald i Marta Wieliczko - wioślarstwo, W4x
6.Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański - wioślarstwo, M4x
7. Joanna Fiodorow - lekkoatletyka - rzut młotem

Brąz:
8. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
9. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
10. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
11. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg
12. Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup - wioślarstwo, M2x
13. Piotr Lisek - Lekkoatletyka - skok o tyczce


Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie

jerro
Posty: 95
Rejestracja: 12 sty 2017, 14:14

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: jerro » 03 paź 2019, 0:03

Dyscypliny letnie (2-6-6):


Złoto:
1. Mikołaj Burda, Mateusz Wilangowski, Marcin Brzeziński i Michał Szpakowski - wioślarstwo, M4-
2. Paweł Fajdek - lekkoatletyka - rzut młotem

Srebro:
3. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
4. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
5.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m
6. Agnieszka Kobus-Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Springwald i Marta Wieliczko - wioślarstwo, W4x
7.Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański - wioślarstwo, M4x
8. Joanna Fiodorow - lekkoatletyka - rzut młotem

Brąz:
9. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
10. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
11. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
12. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg
13. Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup - wioślarstwo, M2x
14. Piotr Lisek - Lekkoatletyka - skok o tyczce


Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie

maruda
Posty: 9947
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: maruda » 03 paź 2019, 2:01

Dyscypliny letnie (2-6-7):


Złoto:
1. Mikołaj Burda, Mateusz Wilangowski, Marcin Brzeziński i Michał Szpakowski - wioślarstwo, M4-
2. Paweł Fajdek - lekkoatletyka - rzut młotem

Srebro:
3. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
4. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
5.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m
6. Agnieszka Kobus-Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Springwald i Marta Wieliczko - wioślarstwo, W4x
7.Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański - wioślarstwo, M4x
8. Joanna Fiodorow - lekkoatletyka - rzut młotem

Brąz:
9. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
10. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
11. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
12. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg
13. Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup - wioślarstwo, M2x
14. Piotr Lisek - Lekkoatletyka - skok o tyczce
15. Wojciech Nowicki - lekkoatletyka - rzut młotem

Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2588
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: Wilczek19857 » 06 paź 2019, 19:26

Dyscypliny letnie (2-6-8):


Złoto:
1. Mikołaj Burda, Mateusz Wilangowski, Marcin Brzeziński i Michał Szpakowski - wioślarstwo, M4-
2. Paweł Fajdek - lekkoatletyka - rzut młotem

Srebro:
3. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
4. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
5.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m
6. Agnieszka Kobus-Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Springwald i Marta Wieliczko - wioślarstwo, W4x
7.Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański - wioślarstwo, M4x
8. Joanna Fiodorow - lekkoatletyka - rzut młotem

Brąz:
9. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
10. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
11. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
12. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg
13. Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup - wioślarstwo, M2x
14. Piotr Lisek - lekkoatletyka - skok o tyczce
15. Wojciech Nowicki - lekkoatletyka - rzut młotem
16. Marcin Lewandowski - lekkoatletyka - bieg na 1500m

Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 4123
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2019

Post autor: runfixe » 06 paź 2019, 23:18

Dyscypliny letnie (2-7-8):


Złoto:
1. Mikołaj Burda, Mateusz Wilangowski, Marcin Brzeziński i Michał Szpakowski - wioślarstwo, M4-
2. Paweł Fajdek - lekkoatletyka - rzut młotem

Srebro:
3. Marta Walczykiewicz - kajakarstwo, k1-200m
4. Karolina Naja, Anna Puławska - kajakarstwo, k2-500m
5.Tomasz Kaczor - kajakarstwo, C1-1000m
6. Agnieszka Kobus-Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Springwald i Marta Wieliczko - wioślarstwo, W4x
7.Dominik Czaja, Wiktor Chabel, Szymon Pośnik i Fabian Barański - wioślarstwo, M4x
8. Joanna Fiodorow - lekkoatletyka - rzut młotem
9. Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic, Anna Kiełbasińska - lekkoatletyka, sztafeta 4x400 kobiet

Brąz:
10. Mateusz Rudyk - kolarstwo torowe - sprint ind.
11. Reprezentacja Polski (Michael Hicks, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski) - Koszykówka 3x3
12. Karolina Naja, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk, Helena Wiśniewska - kajakarstwo, k4 - 500m
13. Julia Kowalczyk - judo, kat. 57kg
14. Mirosław Ziętarski, Mateusz Biskup - wioślarstwo, M2x
15. Piotr Lisek - lekkoatletyka - skok o tyczce
16. Wojciech Nowicki - lekkoatletyka - rzut młotem
17. Marcin Lewandowski - lekkoatletyka - bieg na 1500m

Dyscypliny zimowe (1-1-0):

Złoto:
1. Dawid Kubacki - skoki narciarskie.

Srebro:
2. Kamil Stoch - skoki narciarskie

ODPOWIEDZ