Lista obecności

dd100

Lista obecności

Post autor: dd100 » 07 mar 2017, 21:27

Ryszard1 pisze:QR_BBPOST
runfixe pisze:Witaj Lukash (?).

No to już niemal komplet na pokładzie.
Brakuje oficjalnie zanna, ale mogę zapewnić, iż jego Nokia3310 jest rozgrzana do czerwoności..
Czyżby Marcin (który też jeszcze zresztą nie powrócił na forum, chyba, że pod innym nickiem) postawił ojcu embargo na kompa? ;)

Ryszard1

Lista obecności

Post autor: Ryszard1 » 08 mar 2017, 9:39

Bardzo prawdopodobny scenariusz ;)

MatG

Lista obecności

Post autor: MatG » 28 mar 2017, 17:35

Udzielam się na forum dość systematycznie, więc myślę, że w końcu wypadałoby się przedstawić ;)

Jak można się domyśleć po nicku mam na imię Mateusz, lat 21. Na co dzień studiuje, pracuję - wszystko w województwie mazowieckim, w obrębie Warszawy i dalszych okolic :P Jak niektórzy wiedzą, a inni się domyślają piszę dla jednego z portali olimpijskich.

W zasadzie interesują mnie wszystkie dyscypliny w których startują nasi reprezentanci, ale moim konikiem jest przede wszystkim łyżwiarstwo figurowe, więc nie zdziwcie się jeśli będę Was zasypywał informacjami tego sportu. Ponadto najbliższe mojemu sercu są łucznictwo, strzelectwo, lekkoatletyka, wspinaczka sportowa, szermierka i sporty gimnastyczne. Z zimowych biathlon i łyżwiarstwo szybkie.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Lista obecności

Post autor: runfixe » 28 mar 2017, 21:17

Witaj, zapraszamy serdecznie do pisania i z chęcią przeczytamy Twoje fachowe wpisy, zwłaszcza w łyżwiarstwie figurowym, którym widać wyraźnie, że się pasjonujesz, ale też we wszystkich innych tematach.

Mam nadzieję, że już się zorientowałeś, że jak nie odpisujemy na jakiś post to nie dlatego, że nas nie interesuje. Sam rzeczowy post wystarczy, a taki był cel tego forum, a forumowy zwyczaj wykluczał komentarze typu "ok, super" :)

RychuGKM

Re: Lista obecności

Post autor: RychuGKM » 10 lip 2017, 20:58

Witam wszystkich po długiej przerwie, i z góry przepraszam ukassiu za nie przeczytanie wiadomości na biathlon.pl :? :oops:

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 10 lip 2017, 21:38

Hej:), lepiej późno niż wcale:)

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 19 lip 2017, 10:41

Sokolista poprosił o usunięcia konta. Po 12 godzinach jakie dałem mu na ewentualną zmianę tej decyzji, prośbę wykonałem zachowując jego posty.

Moim zdaniem szkoda, ale nikogo nie będziemy trzymać na siłę.

kocich

Post autor: kocich » 24 lip 2017, 18:10

Witam wszystkich po bardzo długiej nieobecności

mrpotato

Post autor: mrpotato » 24 lip 2017, 18:17

runfixe pisze:
19 lip 2017, 10:41
Sokolista poprosił o usunięcia konta. Po 12 godzinach jakie dałem mu na ewentualną zmianę tej decyzji, prośbę wykonałem zachowując jego posty.

Moim zdaniem szkoda, ale nikogo nie będziemy trzymać na siłę.
moim skromnym zdaniem tez szkoda, forum uboższe o usera z dużą wiedzą nt.kolarstwa
mam nadzieje ze podjąłeś choc jedna próbe perswazji,często takie decyzje rodzą sie w niepotrzebnych emocjach

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 24 lip 2017, 18:59

Tak, zacheciłem go do zmiany tej decyzji i dałem czas na zastanowienie. Zawsze może też wrócić jakiś sokolista1 itd.

Pawło

Post autor: Pawło » 28 lip 2017, 14:10

Witajcie,
nie zauważyłęm tego wątku wcześniej - gdyby nie Piotrek byłbym Piotrkiem a nie Pawło.

Pozdrawiam serdecznie :)
Piotrek

Piotrek

Post autor: Piotrek » 28 lip 2017, 15:06

Pozdrawiam :D

Slendie

Post autor: Slendie » 03 sie 2017, 3:36

Jako, że na off topicu nie ma działu "przywitaj się" postanowiłem tutaj umieścić ten post.
Witam, mam na imię Rafał i będę prawdopodobnie jednym z młodszych użytkowników tego forum ponieważ w maju skończyłem 18 lat. Co ciekawe na forum wchodzę regularnie od przełomu 2011/2012 roku, czyli od roku przedolimpijskiego, co dla niektórych z was może wydawać się bzdurą wyssaną z palca, bo jaki 13 latek interesowałby w takim stopniu igrzyskami olimpijskimi. Cała "zajawka" na igrzyska wzięła się z Pekinu 2008, a dokładniej mówiąc z ceremonii otwarcia którą jako dziewięciolatek oglądałem z wielkim podziwem i oczarowaniem. Moje najwcześniejsze wspomnienia medalowe też pochodzą z Pekinu głównie medal Mai Włoszczowskiej i wspaniałej czwórki podwójnej. Można powiedzieć, że na starym forum byłem jedną z tych "mitycznych" osób które bez konta regularnie czytały forum i nabijały wejść, czy tez przy ważnych wydarzeniach dostępność online. Rodzi się pytanie dlaczego tak długo nie założyłem konta (konto miałem ale zostało ono usunięte z powodu braku jakiejkolwiek aktywności) otóż zawsze ceniłem sobie wysoką merytoryke tego forum i obiecałem sobie, że nie zacznę się na nim udzielać do czasu aż sam można powiedzieć "nasiąkne" sportem i nabiore doświadczenia. Mówiąc coś więcej o mnie, moimi ulubionymi dyscyplinami są lekkoatletyka, siatkówka zarówno halowa jak i plażowa, ( którą uprawiam) judo, kolarstwo głównie torowe, biathlon, a ostatnim czasem także skoki do wody. Na forum nie będę udzielał się często lecz postaram się przynajmniej trochę zaznaczyć swoją obecność i od czasu do czasu publikować coś, szczególnie w działach z moimi ulubionymi sportami.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 03 sie 2017, 7:46

Witaj serdecznie!

Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 03 sie 2017, 21:30

Internet byłby o wiele lepszym miejscem, gdyby więcej osób postanawiało najpierw zgłębić swoją wiedzę na dany temat, a dopiero potem się wypowiadać, gratuluję postawy. Z drugiej strony jednak więcej śmiałości, my nie gryziemy (bez rozkazu ;) ).

ODPOWIEDZ