[WAŻNE] Nowy początek

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

[WAŻNE] Nowy początek

Post autor: runfixe » 03 sty 2017, 7:28

!!! REAKTYWACJA !!!

Drodzy forumowicze,

Witam was na reaktywowanym forum tylkoigrzyska, pod nową nazwą tylko-igrzyska.pl.

Niestety nie udało się odzyskać poprzedniej wersji, wraz z archiwami, co jest niestety niepowetowaną stratą. Nie będąc nigdy w administracji poprzedniego forum i nie znając dokładnie historii własnościowej ani układów z portalami, które je przez jakiś czas gościły, nie chcę się rozwodzić nad gdybaniami nad przyczynami zniknięcia forum. Jednak sytuacja gdy domena wygasa po raz drugi, tracimy hosting i nie można odnaleźć archiwów, pozostawia we mnie niesmak.

Jestem osobą prywatną, która podjęła się stworzenia tego forum w celach czysto hobbystycznych. Zdecydowałem się na reaktywację, gdyż nie widziałem żadnej chęci walki o forum ze strony dawnej administracji, poza tym były administrator deklarował, że odda domenę (co się nie udało). Będąc wielkim fanem tego forum, nie mogłem patrzeć jak przez niemal miesiąc nic się nie działo. Wobec braku sprzeciwu 30-tu członków naszej grupy dyskusyjnej podjąłem się więc tej misji. Nie zamierzam z tego czerpać żadnych zysków i deklaruję brak jakiekolwiek konfliktu interesów z innym portalami sportowymi czy innymi mediami. Koszty funkcjonowania forum nie są wygórowane, każdą partycypację finansową będę uważał za dobrowalny datek. Po głębszym zapoznaniu się z forum powiem wam czy możliwe jest stworzenie jakiegoś premium member.

Rozpoczynamy nowe rozdanie. Wizualnie forum jest jakie było, jest to nowsza nakładka poprzedniego. Zmieni się struktura z tego prozaicznego powodu, że raz nie pamiętam szczegółów poprzedniego, dwa czasami nie potrafię wszystkiego poukładać tak jak chcę, trzy niektóre zmiany moim zdaniem były potrzebne. Pozostaję otwarty na wasze sugestie - na początku wszystko poukładam by wyglądało na spójną całość, potem razem możemy przedyskutować inne rozwiązania.

Pierwsze tygodnie będą więc dość niestabilne i pełne zmian, zanim wyłoni się ostateczna forma forum.

Bardzo chciałbym wiec was prosić o pomoc. By przywrócić dynamikę poprzedniego forum jesteście nam wszyscy potrzebni. Trzeba zapełnić fora tematami jak to było uprzednio, trzeba przetestować różne dostępy do uprawnień i nowe funkcjonalności. Proszę zgłaszajcie mi wszystkie awarie czy dziwne ograniczenia, a ja postaram się je naprawić.
Twórzcie więc tematy tak jak to było wcześniej, a w razie problemów piszcie do mnie.

Forum to my, wspólnota sportowych zapaleńców, którzy stworzyli najszybszy portal sportowy w polskim, czy światowym internecie. Dlatego potrzebni jesteśmy wszyscy, ale działający w tejże wspólnocie. Proszę zostawić dawne animozje z boku. Nie jesteśmy tu by prowadzić prywatne wojenki.

W sprawie regulaminu, pragnąłbym by działa tzw. netykieta i faktyczna moderacja. Językiem urzędowym pozostaje polski, z jego ortografią i interpunkcją, z miejscem na zapożyczenia i żarty z formą i językiem. Za trollowanie, spamowanie i obrażanie innych użytkowników będą wyciągane konsekwencje. W tym celu będą potrzebni chętni do moderacji, zgadzający się z moja wizją regulaminu forum.

Proponuję, jeśli nie upraszam, o zachowanie dawnych nicków, wtedy lepiej się zorientujemy kto jest kim.
Poinformujcie o reaktywacji tych co nie są na liście FB a byli aktywnymi uczestnikami naszych dyskusji.

Forum jest w waszych rękach - piszcie i twórzcie!

Witam was jeszcze raz serdecznie. Mam nadzieje, że wspólnie szybko stworzymy od nowa naszą wspólnotę fanów.

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Runfixe

ODPOWIEDZ