Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

pbest
Posty: 1846
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: pbest » 03 mar 2018, 21:35

Złoto:
1.Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2446
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: runfixe » 17 mar 2018, 22:00

Dyscypliny letnie:

Złoto:
1.Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium

Dyscypliny zimowe:

Srebro:
1. Natalia Maliszewska* - short track, 500 m. (Mistrzostwa w terminie poolimpijskim)

Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 1427
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: Ukassiu » 25 sie 2018, 13:47

Dyscypliny letnie:

Złoto:
1. Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium


Srebro:


Brąz:
2. Dorota Borowska - kajakarstwo, C1 200m

Dyscypliny zimowe:

Srebro:
1. Natalia Maliszewska* - short track, 500 m. (Mistrzostwa w terminie poolimpijskim)
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Krolowa Sniegu
Posty: 4093
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: Krolowa Sniegu » 26 sie 2018, 14:23

Dyscypliny letnie:

Złoto:
1. Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium


Srebro:


Brąz:
2. Dorota Borowska - kajakarstwo, C1 200m
3. Karolina Naja, Anna Pulawska, Katarzyna Kolodziejczyk i Helena Wisniewska - kajakarstwo, K4 500m

Dyscypliny zimowe:

Srebro:
1. Natalia Maliszewska* - short track, 500 m. (Mistrzostwa w terminie poolimpijskim)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1058
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: Wilczek19857 » 07 wrz 2018, 6:07

Dyscypliny letnie:

Złoto:
1. Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium
2. Tomasz Bartnik - strzelectwo, karabin 3 postawy


Srebro:


Brąz:
3. Dorota Borowska - kajakarstwo, C1 200m
4. Karolina Naja, Anna Pulawska, Katarzyna Kolodziejczyk i Helena Wisniewska - kajakarstwo, K4 500m

Dyscypliny zimowe:

Srebro:
1. Natalia Maliszewska* - short track, 500 m. (Mistrzostwa w terminie poolimpijskim)

Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 1427
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: Ukassiu » 15 wrz 2018, 12:12

Dyscypliny letnie:

Złoto:
1. Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium
2. Tomasz Bartnik - strzelectwo, karabin 3 postawy
3. Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Springwald, Katarzyna Zillmann - wioślarstwo, W4x


Srebro:


Brąz:
4. Dorota Borowska - kajakarstwo, C1 200m
5. Karolina Naja, Anna Pulawska, Katarzyna Kolodziejczyk i Helena Wisniewska - kajakarstwo, K4 500m

Dyscypliny zimowe:

Srebro:
1. Natalia Maliszewska* - short track, 500 m. (Mistrzostwa w terminie poolimpijskim)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2018, 12:26 przez Ukassiu, łącznie zmieniany 1 raz.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Krolowa Sniegu
Posty: 4093
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: Krolowa Sniegu » 30 wrz 2018, 22:58

Dyscypliny letnie:

Złoto:
1. Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium
2. Tomasz Bartnik - strzelectwo, karabin 3 postawy
3. Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Springwald, Katarzyna Zillmann - wioślarstwo, W4x
4. Drużyna siatkarzy (Piotr Nowakowski, Dawid Konarski, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk, Damian Schulz, Damian Wojtaszek, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Jakub Kochanowski, Paweł Zatroski, Bartosz Kwolek, Mateusz Bieniek)

Srebro:


Brąz:
5. Dorota Borowska - kajakarstwo, C1 200m
6. Karolina Naja, Anna Pulawska, Katarzyna Kolodziejczyk i Helena Wisniewska - kajakarstwo, K4 500m

Liczba dyscyplin: 5

Dyscypliny zimowe:

Srebro:
1. Natalia Maliszewska* - short track, 500 m. (Mistrzostwa w terminie poolimpijskim)

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2446
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: runfixe » 27 paź 2018, 19:40

Dyscypliny letnie:

Złoto:
1. Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium
2. Tomasz Bartnik - strzelectwo, karabin 3 postawy
3. Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Springwald, Katarzyna Zillmann - wioślarstwo, W4x
4. Drużyna siatkarzy (Piotr Nowakowski, Dawid Konarski, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk, Damian Schulz, Damian Wojtaszek, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Jakub Kochanowski, Paweł Zatroski, Bartosz Kwolek, Mateusz Bieniek)

Srebro:


Brąz:
5. Dorota Borowska - kajakarstwo, C1 200m
6. Karolina Naja, Anna Pulawska, Katarzyna Kolodziejczyk i Helena Wisniewska - kajakarstwo, K4 500m
7. Gevorg Sahakyan - zapasy, 67 kg styl klasyczny.

Liczba dyscyplin: 6

Dyscypliny zimowe:

Srebro:
1. Natalia Maliszewska* - short track, 500 m. (Mistrzostwa w terminie poolimpijskim)

maruda
Posty: 3790
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: maruda » 09 lis 2018, 15:18

Dyscypliny letnie:

Złoto:
1. Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium
2. Tomasz Bartnik - strzelectwo, karabin 3 postawy
3. Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Springwald, Katarzyna Zillmann - wioślarstwo, W4x
4. Drużyna siatkarzy (Piotr Nowakowski, Dawid Konarski, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk, Damian Schulz, Damian Wojtaszek, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Jakub Kochanowski, Paweł Zatorski, Bartosz Kwolek, Mateusz Bieniek)

Srebro:


Brąz:
5. Dorota Borowska - kajakarstwo, C1 200m
6. Karolina Naja, Anna Pulawska, Katarzyna Kolodziejczyk i Helena Wisniewska - kajakarstwo, K4 500m
7. Gevorg Sahakyan - zapasy, 67 kg styl klasyczny
8. Arkadiusz Michalski - podnoszenie ciężarów, kat. do 109 kg.

Liczba dyscyplin: 7

Dyscypliny zimowe:

Srebro:
1. Natalia Maliszewska* - short track, 500 m. (Mistrzostwa w terminie poolimpijskim)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1058
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Polskie medale Mistrzostw Świata 2018

Post autor: Wilczek19857 » 10 lis 2018, 13:29

Dyscypliny letnie:

Złoto:
1. Szymon Sajnok - kolarstwo torowe, omnium
2. Tomasz Bartnik - strzelectwo, karabin 3 postawy
3. Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Springwald, Katarzyna Zillmann - wioślarstwo, W4x
4. Drużyna siatkarzy (Piotr Nowakowski, Dawid Konarski, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk, Damian Schulz, Damian Wojtaszek, Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Jakub Kochanowski, Paweł Zatorski, Bartosz Kwolek, Mateusz Bieniek)
5. Dorota Banaszczyk - Karate, kumite kat. 55kg

Srebro:

Brąz:
6. Dorota Borowska - kajakarstwo, C1 200m
7. Karolina Naja, Anna Pulawska, Katarzyna Kolodziejczyk i Helena Wisniewska - kajakarstwo, K4 500m
8. Gevorg Sahakyan - zapasy, 67 kg styl klasyczny
9. Arkadiusz Michalski - podnoszenie ciężarów, kat. do 109 kg.

Liczba dyscyplin: 8

Dyscypliny zimowe:

Srebro:
1. Natalia Maliszewska* - short track, 500 m. (Mistrzostwa w terminie poolimpijskim)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości