Polskie Medale - Juniorzy

Awatar użytkownika
123qwe
Posty: 356
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Polskie Medale MŚ Juniorów i Kadetów

Post autor: 123qwe » 24 wrz 2017, 9:16

Badminton
Boks
Golf
Gimnastyka
Hokej na trawie
Jeździectwo
Judo
Kajakarstwo
Kolarstwo
Koszykówka
Lekkoatletyka
Łucznictwo
Pięciobój nowoczesny
Piłka nożna
Piłka ręczna
Piłka wodna
Pływanie
Pływanie synchroniczne
Podnoszenie ciężarów
Rugby
Siatkówka
Skoki do wody
Strzelectwo
Szermierka
Taekwondo
Tenis stołowy
Tenis ziemny
Triathlon
Wioślarstwo
Zapasy
Żeglarstwo

Awatar użytkownika
123qwe
Posty: 356
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Polskie Medale - Juniorzy

Post autor: 123qwe » 24 wrz 2017, 9:17

Badminton
Boks
Golf
Gimnastyka
Hokej na trawie
Jeździectwo
Judo
Kajakarstwo
Kolarstwo
Koszykówka
Lekkoatletyka
Łucznictwo
Pięciobój nowoczesny
Piłka nożna
Piłka ręczna
Piłka wodna
Pływanie
Pływanie synchroniczne
Podnoszenie ciężarów
Rugby
Siatkówka
Skoki do wody
Strzelectwo
Szermierka
Taekwondo
Tenis stołowy
Tenis ziemny
Triathlon
Wioślarstwo
Zapasy
Żeglarstwo

Krolowa Sniegu
Posty: 7361
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Polskie Medale ME Juniorów i Kadetów

Post autor: Krolowa Sniegu » 24 wrz 2017, 21:53

Kajakarstwo - juniorzy:
1) Norman Zezula i Dawid Dziurla - C2 500 m - srebro
2) Helena Wiśniewska i Julia Olszewska - K2 500 m - srebro
3) Sandra Ostrowska, Helena Wiśniewska, Martyna Klatt i Julia Olszewska - K4 500 m - srebro
4) Helena Wiśniewska - K1 200 m - srebro
5) Przemysław Korsak, Bartosz Grabowski, Wojciech Tracz, Filip Wecwert - K4 500 m - złoto
6) Norman Zezula, Dominik Bugaj, Dawid Dziurla i Patryk Kowalski - C4 500 m - brąz
Sprawdź, kto został kajakowym mistrzem naszego forum :)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2447
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Polskie Medale ME Juniorów i Kadetów

Post autor: Wilczek19857 » 25 wrz 2017, 1:11

ps. jaki umowny wiek juniora przyjmujemy, gdyż w wielu dyscyplinach jest różnie? do 18 lat? 19? 20? 21?

BADMINTON:
ME U-19 11-16.04 Mulhouse FRA
Robert Cybulski / Paweł Śmiłkowski - debel men - brąz
Wiktoria Dąbczyńska / Aleksandra Goszczyńska - debel kob - brąz
Paweł Śmiłkowski / Magdalena Świerczyńska - mikst - brąz

BOKS:
ME Jun Kob 03-09.07 Sofia BUL
Daria Puszka - kat. 54kg - złoto
Patrycja Borys - kat. 60kg - brąz
Natalia Barbusińska kat. 69kg - srebro
Natalia Marczykowska - kat. 75kg - brąz

JUDO:
ME Jun 15-17.10 Maribor SLO
Julia Kowalczyk - kat. 57kg - brąz

KARATE:
ME U-21 17-19.02 Sofia BUL
Dorota Banaszczyk - kumite kat. 55kg - brąz
ME Jun 17-19.02 Sofia BUL
Miłosz Sabiecki - kumite kat. 61kg - brąz

KOLARSTWO TOROWE:
ME Jun 18-23.07 Anadia POR
Łukasz Kowal / D. Rochna / Krystian Ruta / C. Łączkowski - team sprint - srebro
Cezary Łączkowski - keirin - brąz
Daniel Rochna - keirin - srebro

LEKKOATLETYKA:
ME U-20 20-23.07 Grosseto ITA
Mateusz Rzeźniczak, Antoni Walicki, Maciej Hołub, Tymoteusz Zimny - sztafeta 4x400m - brąz
Tymoteusz Zimny - 400m - srebro
Jakub Andrzejczak - skok w dal - srebro
Szymon Mazur - kula (6kg) - srebro
Oskar Stachnik - dysk (1,75kg) - złoto
Cyprian Mrzygłód - oszczep - złoto
Klaudia Siciarz - 100m ppł - brąz
Anna Niedbała - kula - brąz
Karolina Urban - dysk - srebro

PŁYWANIE BASEN 50M:
ME Jun 28.06.-02.07 Netanya ISR
Bartosz Piszczorowicz / Kornelia Fiedkiewicz / Aleksandra Polańska / Jakub Kraska - sztafeta 4x100m stylem dowolnym mixed - brąz
Karol Ostrowski / B. Piszczorowicz / K. Stokowski / J. Kraska - sztafeta 4x100m stylem dowolnym - złoto
Kamil Kaźmierczak - 50m stylem grzbietowym - brąz
Kacper Stokowski - 100m stylem grzbietowym - złoto
Weronika Hallmann - 50m stylem klasycznym - srebro
Marcel Wągrowski - 400m stylem zmiennym - brąz
K. Kaźmierczak / Rafał Kusto / J. Kraska / B. Piszczorowicz - sztafeta 4x100m stylem zmiennym - brąz
Julia Koluch / W. Hallmann / Katarzyna Kołodziej / A. Polańska - sztafeta 4x100m stylem zmiennym - brąz

SZERMIERKA:
ME Jun 28.02.09.03 Płowdiw BUL
Andrzej Rządkowski, Szymon Czartoryski,Ludwik de Bazelaire - floret drużynowo - brąz
Julia Walczyk - floret indywidualnie - brąz
Julia Chrzanowska, Julia Walczyk, Renata Tomczak - floret drużynowo - srebro
Barbara Brych, Julia Falińska, Anna Mroszczak, Paulina Wilaszek - szpada drużynowo kob - brąz

TAEKWONDO:
ME U-21 06-09.04 Sofia BUL
Jan Gąsiorowski 54kg (ćwierćfinał)
Albert Millert - kat. 68kg - brąz
Patrycja Adamkiewicz - kat. 57kg - złoto

TENIS ZIEMNY:
ME Jun 24-30.07 Moskwa RUS
Maja Chwalińśka - singiel - złoto

WIOŚLARSTWO:
ME Jun 20-21.05 Krefeld GER
Fabian Barański - jedynaka skiff m1x - brąz

WSPINACZKA SPORTOWA:
ME Jun 14-15.09 Slany CZE
Ida Kupś (u-20) - boulder - srebro
Maja Rudka (youth B) - boulder - brąz

ZAPASY:
ME Jun 27.06-2.07 Dortmund GER
Jakub Brylewski - kat. 120kg stylem wolnym - brąz
Beata Kośla - kat. 44kg stylem wolnym - brąz
Agata Walerzak - kat. 48kg stylem wolnym - brąz
Aleksandra Wólczyńska - kat. 63kg stykem wolnym - srebro

ŻEGLARSTWO:
ME Jun 06-13.07 Gdynia POL
Wiktoria Gołębiowska - klasa laser radial - złoto

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2447
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Polskie Medale MŚ Juniorów i Kadetów

Post autor: Wilczek19857 » 25 wrz 2017, 1:32

KAJAKARSTWO GÓRSKIE:
MŚ Jun 18-23.07 Bratysława SVK
Kacper Sztuba - slalom c-1 - złoto

KAJAKARSTWO KLASYCZNE:
MŚ Jun 27-30.07 Pitesti ROM
Helena Wiśniewska / Julia Olszewska - k-2 500m - brąz
Przemysław Korsak / Bartosz Grabowski / Wojciech Tracz / Filip Weckwert - k-4 500m - srebro

KOLARSTWO SZOSOWE:
MŚ Jun 17-24.09 Bergen NOR
Filip Maciejuk - time trial - brąz

KOLARSTWO TOROWE:
MŚ Jun 23-27.08 Montichiari ITA
Cezary Łączkowski, Łukasz Kowal, Daniel Rochna - team sprint - brąz
Daniel Rochna - keirin - srebro

PŁYWANIE BASEN 50M:
MŚ Jun 23.-28.08 Indianapolis USA
Karol Ostrowski, Bartosz Piszczorowicz, Kacper Stokowski, Jakub Kraska - sztafeta 4x100m stylem dowolnym - srebro

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW:
MŚ U-17 03-10.04 Bangkok THA
Bartłomiej Adamus - kat. 85kg - srebro

SZERMIERKA:
MŚ Jun 04-10.04 Płowdiw BUL
Julia Walczyk, Renata Tomczak, Beata Żurowska, Julia Chrzanowska - floret drużynowo - złoto
Maciej Bielec, Wojciech Lubieniecki, Damian Michalak - szpada drużynowo - srebro

WSPINACZKA SPORTOWA:
MŚ Jun (youth a) 30.08-10.09 Innsbruck AUT
Aleksandra Kałucka - speed - złoto

ZAPASY:
MŚ Jun 1-6.08 Tampere FIN
Aleksandra Wólczyńska - 63kg stylem wolnym - brąz

ŻEGLARSTWO:
MŚ U-21 26.07-02.08 Neuwpoort BEL
Magdalena Kwaśna - klasa laser radial - brąz

Awatar użytkownika
123qwe
Posty: 356
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Re: Polskie Medale ME Juniorów i Kadetów

Post autor: 123qwe » 25 wrz 2017, 6:15

proponuje ze kadet to u15,u17,a junior cała reszta prócz u23

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2447
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Polskie Medale ME Młodzieżowców

Post autor: Wilczek19857 » 25 wrz 2017, 15:17

Badminton
nie są rozgrywane
Baseball
nie są rozgrywane
Boks (u-22)
Gimnastyka
nie są rozgrywane
Golf
nie są rozgrywane
Hokej na trawie (u-21)
Jeździectwo (u-25 dressage)
Judo (u-23)
Kajakarstwo górskie (u-23)
Filip Brzeziński / Andrzej Brzeziński - slalom c-2 - ZŁOTO (2016)
Michał Wiercioch / Grzegorz Majerczak - slalom c-2 - BRĄZ (2016)
Kajakarstwo klasyczne (u-23)
Dominika Włodarczyk - k-1 200m - ZŁOTO (2016)
Aleksander Kitewski / Marcel Hołdak - c-2 1000m - BRĄZ (2016)
Dominika Włodarczyk - k-1 200m - ZŁOTO (2017)
Anna Puławska - k-1 500m - BRĄZ (2017)
Justyna Iskrzycka / Katarzyna Kołodziejczyk - k-2 500m - ZŁOTO (2017)
D. Włodarczyk / Paulina Paszek / A. Puławska / K. Kołodziejczyk - k-4 500m - ZŁOTO (2017)
Dorota Borowska - c-1 200m - ZŁOTO (2017)
Karate (u-21)
Dorota Banaszczyk - kumite kat. 55kg - BRĄZ (2017)
Kolarstwo bmx (u-24)
Kolarstwo górskie (u-23)
Kolarstwo szosowe (u-23)
Katarzyna Niewiadoma - wyścig ze startu wspólnego - ZŁOTO (2016)
Kolarstwo torowe (u-23)
Mateusz Rudyk - sprint indywidualny - ZŁOTO (2016)
Michał Lewandowski - keirin - SREBRO (2016)
Szymon Sajnok - omnium - SREBRO (2016)
Katarzyna Kirchenstein /Urszula Łoś - team sprint - BRĄZ (2016)
Monika Graczewska / Justyna Kaczkowska / Daria Pikulik / Łucja Pietrzak - team pursuit - BRĄZ (2016)
Michał Lewandowski / Mateusz Miłek / Patryk Rajkowski / Marcin Czyszczewski - team sprint - BRĄZ (2017)
Dawid Czubak / Sz. Krawczyk / Bartosz Rudyk / D. Staniszewski - team pursuit - BRĄZ (2017)
Justyna Kaczkowska / Weronika Humelt / Nikol Płosaj / Wiktoria Pikulik - team pursuit - SREBRO (2017)
Koszykówka
nie są rozgrywane
Lekkoatletyka (u-23)
Wiktor Suwara, Przemysław Waściński, Dariusz Kowaluk, Kajetan Duszyński - sztafeta 4x400m - SREBRO (2017)
Michał Rozmys - 1500m - BRĄZ (2017)
Konrad Bukowiecki - kula - ZŁOTO (2017)
Ewa Swoboda - 100m - ZŁOTO (2017)
Dominika Muraszewska, Adrianna Janowicz, Mariola Karaś, Aleksandra Gaworska - sztafeta 4x400m - ZŁOTO (2017)
Sofia Ennaoui - 1500m - SREBRO (2017)
Martyna Galant - 1500m - BRĄZ (2017)
Klaudia Kardasz - kula - SREBRO (2017)
Daria Zabawska - dysk - SREBRO (2017)
Marcelina Witek - oszczep - BRĄZ (2017)
Łucznictwo
nie są rozgrywane
Pięciobój nowoczesny (u-23)
Piłka nożna (u-21)
Piłka ręczna
nie są rozgrywane
Piłka wodna
nie są rozgrywane
Pływanie
nie są rozgrywane
Pływanie synchroniczne
nie są rozgrywane
Podnoszenie ciężarów (u-23)
Katarzyna Feledyn – kat. 48kg – BRĄZ (2016)
Katarzyna Kraska – kat. 58kg – BRĄZ (2016)
Jolanta Wiór – kat. 69kg – BRĄZ (2016)
Daniel Bajer – kat. 77kg – BRĄZ (2016)
Rugby 7
nie są rozgrywane
Siatkówka
nie są rozgrywane
Skateboarding
nie są rozgrywane
Skoki do wody
nie są rozgrywane
Softball
nie są rozgrywane
Strzelectwo
nie są rozgrywane
Surfing
nie są rozgrywane
Szermierka (u-23)
Andrzej Rządkowski / Maxime Tarasiewicz / Szymon Kozłowski / Jakub Surwiłło - floret drużynowo - BRĄZ (2015)
Anna Szymczak - floret indywidualnie - BRĄZ (2015)
Martyna Jelińska / Marika Chrzanowska / A. Szymczak / Martyna Długosz - floret drużynowo - SREBRO (2015)
Martyna Swatowska / Magdalena Pawłowska / Anna Mroszczak / Kamila Pytka - szpada drużynowo - BRĄZ (2015)
Martyna Wątora - szabla indywidualnie - ZŁOTO (2015)
M. Wątora / Angelika Wątor / Karolina Walczak / Karolina Kaleta - szabla drużynowo - BRĄZ (2015)
Jakub Surwiłło - floret indywidualnie - SREBRO (2016)
Michał Siess / Jakub Surwiłło / Szymon Kozłowski / Bartosz Cegielski - floret drużynowo - BRĄZ (2016)
Marika Chrzanowska - floret indywidualnie - BRĄZ (2016)
Marika Chrzanowska / Natalia Gołębiowska / Martyna Długosz / Katarzyna Lachman - floret drużynowo - BRĄZ (2016)
Mateusz Antkiewicz - szpada indywidualnie - BRĄZ (2016)
Aleksandra Zamachowska - szpada indywidualnie - ZŁOTO (2016)
Kamila Pytka / Barbara Rutz / Martyna Swatowska / A. Zamachowska - szpada drużynowo - BRĄZ (2016)
Bartosz Cegielski / Michał Siess / Andrzej Rządkowski / Krystian Gryglewski - floret drużynowo - SREBRO (2017)
Marika Chrzanowska - floret indywidualnie - BRĄZ (2017)
Julia Chrzanowska / M. Chrzanowska / Julia Walczyk / Renata Tomczak - floret drużynowo - SREBRO (2017)
Wojciech Kolańczyk - szpada indywidualnie - BRĄZ (2017)
W. Kolańczyk / Damian Michalak / Maciej Bielec / Damian Staszulonek - szpada drużynowo - BRĄZ (2017)
Martyna Swatowska - szpada indywidualnie - ZŁOTO (2017)
Angelika Wątor - szabla indywidualnie - BRĄZ (2017)
Taekwondo (u-21)
Karol Hołubowicz - kat. 80kg - BRĄZ (2016)
Aleksandra Kowalczuk - kat. +73kg - SREBRO (2016)
Albert Millert - kat. 68kg - BRĄZ (2017)
Patrycja Adamkiewicz - kat. 57kg - ZŁOTO (2017)
Tenis stołowy (u-21)
Tenis ziemny
nie są rozgrywane
Triathlon (u-23)
Wioślarstwo (u-23)
Jakub Dominiczak / Dawid Pieniak / Marcin Sobieraj / Mateusz Świętek - m4x - ZŁOTO (2017)
Joanna Śliwińska / Katarzyna Boruch / Monika Sobieszek / Aga Robaszkiewicz - w4x - SREBRO (2017)
Wspinaczka sportowa
nie są rozgrywane
Zapasy (u-23)
Krystian Formela - kat. 85kg styl klasyczny - BRĄZ (2015)
Robert Baran - kat. 125kg styl wolny - BRĄZ (2015)
Daria Osocka - kat. 75g styl wolny - ZŁOTO (2015)
Mateusz Filipczak - kat. 97kg styl wolny - SREBRO (2016)
Mateusz Bernatek - kat. 66kg styl klasyczny - ZŁOTO (2016)
Dawid Klimek - kat. 75kg styl klasyczny - BRĄZ (2016)
Kamil Kościółek - kat. 125kg styl wolny - BRĄZ (2017)
Roman Pacurkowski - kat. 66kg styl klasyczny - ZŁOTO (2017)
Żeglarstwo (u-21)

wiek umowny u-23 czyli od 20-23 lat w dniu rozgrywanych zawodów.

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 1667
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Polskie Medale ME Młodzieżowców

Post autor: Vojthas » 25 wrz 2017, 19:06

W pięcioboju istnieją dwa wieki młodzieżowca - U21 na poziomie światowym (MMŚ, MME) oraz U23 na poziomie europejskim (od tego roku ME U23 jako dodatkowa impreza) i krajowym (MMP). Polecam o liczenie U21, jako bardziej miarodajnego.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 3982
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Polskie Medale MŚ Juniorów i Kadetów

Post autor: runfixe » 21 sie 2018, 12:57

Czy ktoś ma zamiar kontynuować ten wątek czy połączyć go z innym?

Krolowa Sniegu
Posty: 7361
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Polskie Medale MŚ Juniorów i Kadetów

Post autor: Krolowa Sniegu » 21 sie 2018, 14:20

runfixe pisze:
21 sie 2018, 12:57
Czy ktoś ma zamiar kontynuować ten wątek czy połączyć go z innym?
Może jeden wątek medale MŚ i ME juniorów, kadetów i młodzieżowców?
Sprawdź, kto został kajakowym mistrzem naszego forum :)

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 3982
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Polskie Medale MŚ Juniorów i Kadetów

Post autor: runfixe » 21 sie 2018, 14:29

Chyba tak byłoby najlepiej

Krolowa Sniegu
Posty: 7361
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Polskie Medale MŚ Juniorów i Kadetów

Post autor: Krolowa Sniegu » 21 sie 2018, 20:54

runfixe pisze:
21 sie 2018, 14:29
Chyba tak byłoby najlepiej
Tak mi się wydaje, bo trochę dużo tych wątków. Jeśli je scalisz to wrzucę wyniki kajaków i lekkiej z imprez w tych kategoriach wiekowych.
Sprawdź, kto został kajakowym mistrzem naszego forum :)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2447
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Polskie Medale MŚ Juniorów i Kadetów

Post autor: Wilczek19857 » 12 wrz 2018, 18:18

czekam na scalenie tematów, choć optuję za 2 wątkami medale MŚ młodzieżowców, juniorów i kadetów i medale ME młodzieżowców, juniorów i kadetów, wtedy mogę coś wrzucać edytować

ODPOWIEDZ