Polskie Medale ME Młodzieżowców

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 836
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Polskie Medale ME Młodzieżowców

Post autor: Wilczek19857 » 25 wrz 2017, 15:17

Badminton
nie są rozgrywane
Baseball
nie są rozgrywane
Boks (u-22)
Gimnastyka
nie są rozgrywane
Golf
nie są rozgrywane
Hokej na trawie (u-21)
Jeździectwo (u-25 dressage)
Judo (u-23)
Kajakarstwo górskie (u-23)
Filip Brzeziński / Andrzej Brzeziński - slalom c-2 - ZŁOTO (2016)
Michał Wiercioch / Grzegorz Majerczak - slalom c-2 - BRĄZ (2016)
Kajakarstwo klasyczne (u-23)
Dominika Włodarczyk - k-1 200m - ZŁOTO (2016)
Aleksander Kitewski / Marcel Hołdak - c-2 1000m - BRĄZ (2016)
Dominika Włodarczyk - k-1 200m - ZŁOTO (2017)
Anna Puławska - k-1 500m - BRĄZ (2017)
Justyna Iskrzycka / Katarzyna Kołodziejczyk - k-2 500m - ZŁOTO (2017)
D. Włodarczyk / Paulina Paszek / A. Puławska / K. Kołodziejczyk - k-4 500m - ZŁOTO (2017)
Dorota Borowska - c-1 200m - ZŁOTO (2017)
Karate (u-21)
Dorota Banaszczyk - kumite kat. 55kg - BRĄZ (2017)
Kolarstwo bmx (u-24)
Kolarstwo górskie (u-23)
Kolarstwo szosowe (u-23)
Katarzyna Niewiadoma - wyścig ze startu wspólnego - ZŁOTO (2016)
Kolarstwo torowe (u-23)
Mateusz Rudyk - sprint indywidualny - ZŁOTO (2016)
Michał Lewandowski - keirin - SREBRO (2016)
Szymon Sajnok - omnium - SREBRO (2016)
Katarzyna Kirchenstein /Urszula Łoś - team sprint - BRĄZ (2016)
Monika Graczewska / Justyna Kaczkowska / Daria Pikulik / Łucja Pietrzak - team pursuit - BRĄZ (2016)
Michał Lewandowski / Mateusz Miłek / Patryk Rajkowski / Marcin Czyszczewski - team sprint - BRĄZ (2017)
Dawid Czubak / Sz. Krawczyk / Bartosz Rudyk / D. Staniszewski - team pursuit - BRĄZ (2017)
Justyna Kaczkowska / Weronika Humelt / Nikol Płosaj / Wiktoria Pikulik - team pursuit - SREBRO (2017)
Koszykówka
nie są rozgrywane
Lekkoatletyka (u-23)
Wiktor Suwara, Przemysław Waściński, Dariusz Kowaluk, Kajetan Duszyński - sztafeta 4x400m - SREBRO (2017)
Michał Rozmys - 1500m - BRĄZ (2017)
Konrad Bukowiecki - kula - ZŁOTO (2017)
Ewa Swoboda - 100m - ZŁOTO (2017)
Dominika Muraszewska, Adrianna Janowicz, Mariola Karaś, Aleksandra Gaworska - sztafeta 4x400m - ZŁOTO (2017)
Sofia Ennaoui - 1500m - SREBRO (2017)
Martyna Galant - 1500m - BRĄZ (2017)
Klaudia Kardasz - kula - SREBRO (2017)
Daria Zabawska - dysk - SREBRO (2017)
Marcelina Witek - oszczep - BRĄZ (2017)
Łucznictwo
nie są rozgrywane
Pięciobój nowoczesny (u-23)
Piłka nożna (u-21)
Piłka ręczna
nie są rozgrywane
Piłka wodna
nie są rozgrywane
Pływanie
nie są rozgrywane
Pływanie synchroniczne
nie są rozgrywane
Podnoszenie ciężarów (u-23)
Katarzyna Feledyn – kat. 48kg – BRĄZ (2016)
Katarzyna Kraska – kat. 58kg – BRĄZ (2016)
Jolanta Wiór – kat. 69kg – BRĄZ (2016)
Daniel Bajer – kat. 77kg – BRĄZ (2016)
Rugby 7
nie są rozgrywane
Siatkówka
nie są rozgrywane
Skateboarding
nie są rozgrywane
Skoki do wody
nie są rozgrywane
Softball
nie są rozgrywane
Strzelectwo
nie są rozgrywane
Surfing
nie są rozgrywane
Szermierka (u-23)
Andrzej Rządkowski / Maxime Tarasiewicz / Szymon Kozłowski / Jakub Surwiłło - floret drużynowo - BRĄZ (2015)
Anna Szymczak - floret indywidualnie - BRĄZ (2015)
Martyna Jelińska / Marika Chrzanowska / A. Szymczak / Martyna Długosz - floret drużynowo - SREBRO (2015)
Martyna Swatowska / Magdalena Pawłowska / Anna Mroszczak / Kamila Pytka - szpada drużynowo - BRĄZ (2015)
Martyna Wątora - szabla indywidualnie - ZŁOTO (2015)
M. Wątora / Angelika Wątor / Karolina Walczak / Karolina Kaleta - szabla drużynowo - BRĄZ (2015)
Jakub Surwiłło - floret indywidualnie - SREBRO (2016)
Michał Siess / Jakub Surwiłło / Szymon Kozłowski / Bartosz Cegielski - floret drużynowo - BRĄZ (2016)
Marika Chrzanowska - floret indywidualnie - BRĄZ (2016)
Marika Chrzanowska / Natalia Gołębiowska / Martyna Długosz / Katarzyna Lachman - floret drużynowo - BRĄZ (2016)
Mateusz Antkiewicz - szpada indywidualnie - BRĄZ (2016)
Aleksandra Zamachowska - szpada indywidualnie - ZŁOTO (2016)
Kamila Pytka / Barbara Rutz / Martyna Swatowska / A. Zamachowska - szpada drużynowo - BRĄZ (2016)
Bartosz Cegielski / Michał Siess / Andrzej Rządkowski / Krystian Gryglewski - floret drużynowo - SREBRO (2017)
Marika Chrzanowska - floret indywidualnie - BRĄZ (2017)
Julia Chrzanowska / M. Chrzanowska / Julia Walczyk / Renata Tomczak - floret drużynowo - SREBRO (2017)
Wojciech Kolańczyk - szpada indywidualnie - BRĄZ (2017)
W. Kolańczyk / Damian Michalak / Maciej Bielec / Damian Staszulonek - szpada drużynowo - BRĄZ (2017)
Martyna Swatowska - szpada indywidualnie - ZŁOTO (2017)
Angelika Wątor - szabla indywidualnie - BRĄZ (2017)
Taekwondo (u-21)
Karol Hołubowicz - kat. 80kg - BRĄZ (2016)
Aleksandra Kowalczuk - kat. +73kg - SREBRO (2016)
Albert Millert - kat. 68kg - BRĄZ (2017)
Patrycja Adamkiewicz - kat. 57kg - ZŁOTO (2017)
Tenis stołowy (u-21)
Tenis ziemny
nie są rozgrywane
Triathlon (u-23)
Wioślarstwo (u-23)
Jakub Dominiczak / Dawid Pieniak / Marcin Sobieraj / Mateusz Świętek - m4x - ZŁOTO (2017)
Joanna Śliwińska / Katarzyna Boruch / Monika Sobieszek / Aga Robaszkiewicz - w4x - SREBRO (2017)
Wspinaczka sportowa
nie są rozgrywane
Zapasy (u-23)
Krystian Formela - kat. 85kg styl klasyczny - BRĄZ (2015)
Robert Baran - kat. 125kg styl wolny - BRĄZ (2015)
Daria Osocka - kat. 75g styl wolny - ZŁOTO (2015)
Mateusz Filipczak - kat. 97kg styl wolny - SREBRO (2016)
Mateusz Bernatek - kat. 66kg styl klasyczny - ZŁOTO (2016)
Dawid Klimek - kat. 75kg styl klasyczny - BRĄZ (2016)
Kamil Kościółek - kat. 125kg styl wolny - BRĄZ (2017)
Roman Pacurkowski - kat. 66kg styl klasyczny - ZŁOTO (2017)
Żeglarstwo (u-21)

wiek umowny u-23 czyli od 20-23 lat w dniu rozgrywanych zawodów.

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 498
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Polskie Medale ME Młodzieżowców

Post autor: Vojthas » 25 wrz 2017, 19:06

W pięcioboju istnieją dwa wieki młodzieżowca - U21 na poziomie światowym (MMŚ, MME) oraz U23 na poziomie europejskim (od tego roku ME U23 jako dodatkowa impreza) i krajowym (MMP). Polecam o liczenie U21, jako bardziej miarodajnego.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość