Sportowiec miesiąca - dyskusja

Comiesięczny plebiscyt na najlepszego sportowca
Krolowa Sniegu

Re: Sportowiec miesiąca - dyskusja

Post autor: Krolowa Sniegu » 16 lut 2019, 10:48

Kuburgha pisze:
15 lut 2019, 22:11

Tak, nasz system finansowania sportu to jest jeszcze często patologia, jeśli chodzi o przyznawanie stypendiów.
Ograniczenie wiekowe jest naturalne, bo junior ma swoja kategorie w zawodach mnd. Ograniczenie geograficzne nie wynika z wieku zawodnika. A co ma finansowanie do tego? Jak olejemy nagradzanie juniorow to za chwile nikt nie dotrwa do bycia seniorem.

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 16 lut 2019, 18:17

Ograniczenie to ograniczenie i tyle. Co za różnica? Na prawdę aż tak cenisz te juniorskie sukcesy? Tak jak pisałaś niedawno, że powinni być doceniani tak samo jak dorośli mistrzowie? Przecież to ...wielce oryginalne.
A finansowanie ma do tego tyle, że czasem wymusza stawianie sukcesów juniorskich nad dbanie o to co najważniejsze, czyli rozwój na przyszłość.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 04 mar 2019, 10:34

Wilczek19857 pisze:
03 mar 2019, 21:26
Nominacje marzec 2019
Dawid Kubacki - złoto MŚ na skoczni normalnej
Kamil Stoch - srebro MŚ na skoczni normalnej
Mateusz Rudyk - brąz MŚ sprint ind
Michał Haratyk - złoto HME
Ewa Swoboda - złoto HME
Paweł Wojciechowski - złoto HME
Piotr Lisek - srebro HME
Klaudia Kardasz - za dużą poprawę rekordu życiowego w pchnięciu kulą
Kacper Filipiak - złoto Mistrzostw Europy w snookerze
Floreciści - 5msc PŚ w Kairze
Magomedmurad Gadzhiev - wygrana w pięknym stylu w Memoriale w Bułgarii mocno obsadzonym
Wojciech Pszczolarski / Daniel Staniszewski - 8msc na mistrzostwach świata w madisonie, ale przede wszystkim piękna walka na początku rywalizacji i długie utrzymanie na pozycji medalowej
Wilczku, chyba Ci się pomylili zapaśnicy.

Awatar użytkownika
Wilczek19857

Post autor: Wilczek19857 » 04 mar 2019, 16:02

Chyba tak, miałem na myśli odrodzenie Sahakyana po poprzednim nieudanym turnieju, a tu pokonał mistrza i wice mistrza świata

mrpotato

Post autor: mrpotato » 11 mar 2019, 10:22

panowie,moze byscie uzupełnili swoje listy na marzec o brakujących medalistów hme chociażby, bo potem będzie więcej roboty z grzebaniem w pamięci

nie robie swojej listy analogicznej bo się z waszymi zgadzam zasadniczo i nie chce monzyc bytow
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

maruda

Post autor: maruda » 11 mar 2019, 21:01

mrpotato pisze:
11 mar 2019, 10:22
panowie,moze byscie uzupełnili swoje listy na marzec o brakujących medalistów hme chociażby, bo potem będzie więcej roboty z grzebaniem w pamięci

nie robie swojej listy analogicznej bo się z waszymi zgadzam zasadniczo i nie chce monzyc bytow
Osobiście to mi się ten zwyczaj podawania nowych wpisów z kandydaturami podobał.
Nie jestem w stanie śledzić każdej dyscypliny (podobnie pewnie mają inni :P), i np. dzięki nominacji do sportowca miesiąca szybko dowiadywałem się o sukcesach Polaków w dajmy na to zapasach :)

mrpotato

Post autor: mrpotato » 11 mar 2019, 21:08

maruda pisze:
11 mar 2019, 21:01
mrpotato pisze:
11 mar 2019, 10:22

Osobiście to mi się ten zwyczaj podawania nowych wpisów z kandydaturami podobał.
Nie jestem w stanie śledzić każdej dyscypliny (podobnie pewnie mają inni :P), i np. dzięki nominacji do sportowca miesiąca szybko dowiadywałem się o sukcesach Polaków w dajmy na to zapasach :)
przynajmniej było na biezaco tyle ze przeplatane dysputami nt zasadności co poniektórych nominacji

teraz jest porządek tyle ze tydzień po hme lista propozycji wciąż nie zawiera chyba ze 3 kandydatur
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 11 mar 2019, 23:33

maruda pisze:
11 mar 2019, 22:35
Vojthas pisze:
11 mar 2019, 22:13
Nominacje marzec 2019
Klaudia Kardasz - za dużą poprawę rekordu życiowego w pchnięciu kulą
To było raptem 15 cm względem mistrzostw Europy na stadionie (w dodatku - tam życiówka była w finale, tu w eliminacjach).
Kardasz oczywiście ładnie się rozwija, ale zachwytów nią na tym forum nie do końca rozumiem ;)

(tak, tak, wiem - komentarze w jakimś tam innym wątku chyba :P)
Konkretnie w tym :P

W sumie to skopiowałem z listy z postu wyżej tych, z którymi sam się zgadzałem i sam bym pewnie na to nie wpadł. Ale podtrzymuję.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 15 kwie 2019, 11:59

Przyznam, że pomysł by tworzyć jedną dużą listę, która byłaby aktualizowana, okazał się niewypałem.
Jeżeli byliby nadal chętni to w wątku nominacje mogą dawać ich tyle co chcą i kiedy chcą :)

ODPOWIEDZ