Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Zasady zdobywania kwalifikacji na imprezy mistrzowskie oraz zawodnicy je spełniający
cOx
Posty: 127
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: cOx » 08 sie 2018, 13:54

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 1
Liczba miejsc startowych: 1
Liczba zawodników:1

1. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju

cOx
Posty: 127
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Re: Kadra Polski na IO 2020 - lista

Post autor: cOx » 10 sie 2018, 18:36

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 3
Liczba miejsc startowych: 3
Liczba zawodników: 3

1. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
2. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
3. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1432
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kadra Polski na IO 2020 - lista

Post autor: Wilczek19857 » 07 wrz 2018, 6:12

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 5
Liczba miejsc startowych: 5
Liczba zawodników: 4

1. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
2. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
3. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
4. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
5. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

cOx
Posty: 127
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: cOx » 14 kwie 2019, 13:31

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 8
Liczba miejsc startowych: 8
Liczba zawodników: 7

1. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
2. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*

3. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
4. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
5. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
6. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
7. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
8. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

maruda
Posty: 7323
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 03 maja 2019, 19:31

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 9
Liczba miejsc startowych: 9
Liczba zawodników: 8

1. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
2. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*
3. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Michał Haratyk*
4. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
5. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
6. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
7. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
8. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
9. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, 12:52 przez maruda, łącznie zmieniany 1 raz.

maruda
Posty: 7323
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 11 maja 2019, 12:51

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 10
Liczba miejsc startowych: 10
Liczba zawodników: 9

1. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
2. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*
3. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Michał Haratyk*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*
5. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
6. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
7. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
8. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
9. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
10. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

maruda
Posty: 7323
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 19 maja 2019, 10:53

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 10
Liczba miejsc startowych: 11
Liczba zawodników: 10

1. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
2. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*
3. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Artur Brzozowski*
4. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Michał Haratyk*
5. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*
6. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
7. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
8. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
9. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
10. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
11. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

maruda
Posty: 7323
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 21 maja 2019, 13:11

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 10
Liczba miejsc startowych: 11
Liczba zawodników: 10

1. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
2. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*
3. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Artur Brzozowski*[/b]
4. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Michał Haratyk*
5. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*
6. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Anita Włodarczyk*
7. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
8. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
9. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
10. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
11. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
12. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

cOx
Posty: 127
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: cOx » 26 maja 2019, 22:48

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 13
Liczba miejsc startowych: 16
Liczba zawodników: 14

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju

3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*
8. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
9. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
10. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
11. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
12. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
13. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

pbest
Posty: 2269
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: pbest » 27 maja 2019, 8:53

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 13
Liczba miejsc startowych: 17
Liczba zawodników: 15

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju

3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*
8. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
9. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
10. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
11. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
12. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
13. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

cOx
Posty: 127
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: cOx » 30 maja 2019, 17:34

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 13
Liczba miejsc startowych: 18
Liczba zawodników: 16

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*
8. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
9. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
10. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
11. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
12. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
13. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

maruda
Posty: 7323
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 06 cze 2019, 20:32

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 14
Liczba miejsc startowych: 19
Liczba zawodników: 17

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*
8. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*
9. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
10. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
11. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
12. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
13. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
14. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

maruda
Posty: 7323
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 09 cze 2019, 17:04

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 15
Liczba miejsc startowych: 20
Liczba zawodników: 18

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*
8. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*
9. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
10. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
11. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
12. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
13. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
14. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
15. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
Ostatnio zmieniony 11 cze 2019, 19:51 przez maruda, łącznie zmieniany 1 raz.

maruda
Posty: 7323
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 11 cze 2019, 19:50

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 16
Liczba miejsc startowych: 21
Liczba zawodników: 19

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*
8. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*
9. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
10. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*
11. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
12. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
13. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
14. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
15. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
16. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

maruda
Posty: 7323
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 12 cze 2019, 19:25

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 16
Liczba miejsc startowych: 22
Liczba zawodników: 20

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
8. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*
9. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
10. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*
11. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
12. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
13. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
14. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
15. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
16. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju

*w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA

ODPOWIEDZ