Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Zasady zdobywania kwalifikacji na imprezy mistrzowskie oraz zawodnicy je spełniający
kocich
Posty: 311
Rejestracja: 24 lip 2017, 17:57
Lokalizacja: Grodno

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: kocich » 23 lip 2019, 13:52

Zrobi ktoś rozpiskę kwalifikacji na chociażby sierpień?

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 1511
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Vojthas » 23 lip 2019, 14:16

2 sierpnia 2019-4 sierpnia 2019-Siatkówka-Interkontynentalny Turniej Kwalifikacyjny kobiet
2 sierpnia 2019-9 sierpnia 2019-Żeglarstwo-Mistrzostwa Świata 470
5 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Skoki do wody-Mistrzostwa Europy
6 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Pięciobój nowoczesny-Mistrzostwa Europy
9 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Siatkówka-Interkontynentalny Turniej Kwalifikacyjny mężczyzn
11 sierpnia 2019-22 sierpnia 2019-Strzelectwo-Puchar Świata w Lahti

12 sierpnia 2019-13 sierpnia 2019-Jeździectwo – skoki-Turniej Kwalifikacyjny – Grupa G
12 sierpnia 2019-18 sierpnia 2019-Hokej na trawie-Afrykański Turniej Kwalifikacyjny
14 sierpnia 2019-18 sierpnia 2019-Hokej na trawie-Puchar Oceanii
15 sierpnia 2019-18 sierpnia 2019-Triathlon-Światowy Turniej Kwalifikacyjny
16 sierpnia 2019-25 sierpnia 2019-Hokej na trawie-Mistrzostwa Europy
16 sierpnia 2019-25 sierpnia 2019-Koszykówka-Mistrzostwa Afryki kobiet
19 sierpnia 2019-25 sierpnia 2019-Jeździectwo – skoki-Mistrzostwa Europy
19 sierpnia 2019-25 sierpnia 2019-Jeździectwo – ujeżdżenie-Mistrzostwa Europy
20 sierpnia 2019-21 sierpnia 2019-Wspinaczka sportowa-Mistrzostwa Świata
21 sierpnia 2019-25 sierpnia 2019-Kajakarstwo-Mistrzostwa Świata
23 sierpnia 2019-3 września 2019-Łucznictwo-Igrzyska Afrykańskie
23 sierpnia 2019-3 września 2019-Tenis stołowy-Igrzyska Afrykańskie
23 sierpnia 2019-3 września 2019-Tenis ziemny-Igrzyska Afrykańskie
25 sierpnia 2019-1 września 2019-Softball-Amerykański Turniej Kwalifikacyjny
25 sierpnia 2019-1 września 2019-Wioślarstwo-Mistrzostwa Świata
25 sierpnia 2019-1 września 2019-Żeglarstwo-Azjatyckie Regaty Kwalifikacyjne Finn
26 sierpnia 2019-3 września 2019-Strzelectwo-Puchar Świata w Rio de Janeiro
28 sierpnia 2019-1 września 2019-Jeździectwo – WKKW-Mistrzostwa Europy
28 sierpnia 2019-1 września 2019-Kolarstwo górskie-Mistrzostwa Świata
31 sierpnia 2019-15 września 2019-Koszykówka-Mistrzostwa Świata mężczyzn

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2191
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 29 lip 2019, 22:51

Skład reprezentacji Polski na poniższe kwalifikacje:
2 sierpnia 2019-9 sierpnia 2019-Żeglarstwo-Mistrzostwa Świata 470
Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar
5 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Skoki do wody-Mistrzostwa Europy
Andrzej Rzeszutek, Kacper Lesiak, Kaja Skrzek, Aleksandra Błażowska
6 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Pięciobój nowoczesny-Mistrzostwa Europy
Oktawia Nowacka, Natalia Maliszewska, Łukasz Gutkowski, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Jarosław Świderski,
* Szymon Staśkiewicz i Oskar Paradowski (tylko sztafeta)
11 sierpnia 2019-22 sierpnia 2019-Strzelectwo-Puchar Świata w Lahti
Sandra Bernal trap
Piotr Kowalczyk, Jakub Trzebiński, Tomasz Pasierbski trap
Agnieszka Sieracka, Natalia Szamrej skręt
* Aleksandra Jarmolińska skeet ( już wywalczyła OQ)
Jakub Werys skeet
20 sierpnia 2019-21 sierpnia 2019-Wspinaczka sportowa-Mistrzostwa Świata
Marcin Dzieński, Jakub Ziętek, Aleksandra Rudzińska, Aleksandra Kałucka, Natalia Kałucka, Anna Brożek, Patrycja Chudziak
21 sierpnia 2019-25 sierpnia 2019-Kajakarstwo-Mistrzostwa Świata
??
25 sierpnia 2019-1 września 2019-Wioślarstwo-Mistrzostwa Świata
Artur Mikołajczewski/Jerzy Kowalski LM2x
Weronika Deresz/Katarzyna Wełna LW2x
Natan Węgrzycki-Szymczyk M1x
Bartosz Modrzyński/Łukasz Posyłajka M2-
Monika Sobieszek/Anna Wierzbowska W2-
Mateusz Biskup/Mirosław Ziętarski M2x
Martyna Radosz/Krystyna Lemańczyk-Dobrzelak W2x
Mikołaj Burda/Mateusz Wilangowski/Marcin Brzeziński/Michał Szpakowski M4-
Monika Chabel/Joanna Dittmann/Maria Wierzbowska/Olga Michałkiewicz W4-
Dominik Czaja/Wiktor Chabel/Szymon Pośnik/Fabian Barański M4x
Agnieszka Kobus-Zawojska/Maria Springwald/Marta Wieliczko/Katarzyna Zillmann W4x
26 sierpnia 2019-3 września 2019-Strzelectwo-Puchar Świata w Rio de Janeiro
Beata Bartków-Kwiatkowska, Natalia Król pistolet 10m, 25m
* Klaudia Breś pistolet 10m, 25m (już wywalczyła OQ)
Szymon Wojtyna pistolet 10m
Piotr Daniluk, Oskar Mliwek pistolet 10m, 25m
Patryk Sakowski pistolet 25m
Natalia Kochańska, Agnieszka Nagay, Aleksandra Szutko karabin 10m, 50m
Maciej Kowalewicz karabin 10m, 50m

W jeździectwie dla grupy C, w której jest Polska nie ma szans na kwalifikację
Ma ktoś skład w kajakarstwie?
Ostatnio zmieniony 29 lip 2019, 23:10 przez Wilczek19857, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 1511
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Vojthas » 29 lip 2019, 22:56

Wilczek19857 pisze:
29 lip 2019, 22:51
6 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Pięciobój nowoczesny-Mistrzostwa Europy
Oktawia Nowacka, Natalia Maliszewska, Łukasz Gutkowski, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Jarosław Świderski, Szymon Staśkiewicz, Oskar Paradowski
Szymona i Oziego można wykreślić, oni jadą tylko na nieolimpijską sztafetę.

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2191
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 29 lip 2019, 23:00

Vojthas pisze:
29 lip 2019, 22:56
Wilczek19857 pisze:
29 lip 2019, 22:51
6 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Pięciobój nowoczesny-Mistrzostwa Europy
Oktawia Nowacka, Natalia Maliszewska, Łukasz Gutkowski, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Jarosław Świderski, Szymon Staśkiewicz, Oskar Paradowski
Szymona i Oziego można wykreślić, oni jadą tylko na nieolimpijską sztafetę.
Ok poprawione, a i dodam, że w strzelectwie nie wypisałem Breś i Jarmolińskiej, które już nie mogą zdobyć kolejnej kwalifikacji
Ostatnio zmieniony 29 lip 2019, 23:02 przez Wilczek19857, łącznie zmieniany 1 raz.

maruda
Posty: 8672
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: maruda » 29 lip 2019, 23:01

Vojthas pisze:
29 lip 2019, 22:56
Wilczek19857 pisze:
29 lip 2019, 22:51
6 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Pięciobój nowoczesny-Mistrzostwa Europy
Oktawia Nowacka, Natalia Maliszewska, Łukasz Gutkowski, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Jarosław Świderski, Szymon Staśkiewicz, Oskar Paradowski
Szymona i Oziego można wykreślić, oni jadą tylko na nieolimpijską sztafetę.
Tych, którzy nie walczą o olimpijskie przepustki bym raczej jakoś oznaczał, niż wykreślał (nie podajemy w poszczególnych wątkach składów na PŚ, a w sumie to pewnie wielu interesuje czy Bartnik albo Breś startują - nawet jeżeli kwalifikacje już mają :P).

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2191
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 29 lip 2019, 23:05

maruda pisze:
29 lip 2019, 23:01
Vojthas pisze:
29 lip 2019, 22:56

Szymona i Oziego można wykreślić, oni jadą tylko na nieolimpijską sztafetę.
Tych, którzy nie walczą o olimpijskie przepustki bym raczej jakoś oznaczał, niż wykreślał (nie podajemy w poszczególnych wątkach składów na PŚ, a w sumie to pewnie wielu interesuje czy Bartnik albo Breś startują - nawet jeżeli kwalifikacje już mają :P).
Oki to jeszcze raz dopiszę z gwiazdką *

maruda
Posty: 8672
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: maruda » 29 lip 2019, 23:05

Wilczek19857 pisze:
29 lip 2019, 23:05
maruda pisze:
29 lip 2019, 23:01

Tych, którzy nie walczą o olimpijskie przepustki bym raczej jakoś oznaczał, niż wykreślał (nie podajemy w poszczególnych wątkach składów na PŚ, a w sumie to pewnie wielu interesuje czy Bartnik albo Breś startują - nawet jeżeli kwalifikacje już mają :P).
Oki to jeszcze raz dopiszę z gwiazdką *
Dzięki!

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2191
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 30 lip 2019, 1:25

Skład reprezentacji Polski na poniższe kwalifikacje:
2 sierpnia 2019-9 sierpnia 2019-Żeglarstwo-Mistrzostwa Świata 470
Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar
5 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Skoki do wody-Mistrzostwa Europy
Andrzej Rzeszutek, Kacper Lesiak, Kaja Skrzek, Aleksandra Błażowska
5 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Siatkówka plażowa-Mistrzostwa Europy
Grzegorz Fijałek/Michał Bryl
Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
Kinga Wojtasik/Katarzyna Kociołek
Martyna Kłoda/Agata Ceynowa
6 sierpnia 2019-11 sierpnia 2019-Pięciobój nowoczesny-Mistrzostwa Europy
Oktawia Nowacka, Natalia Maliszewska, Łukasz Gutkowski, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Jarosław Świderski,
* Szymon Staśkiewicz i Oskar Paradowski (tylko sztafeta)
7 sierpnia-11 sierpnia 2019-Kolarstwo szosowe-mistrzostwach Europy
Katarzyna Pawłowska time trial elite, road race elite
Agnieszka Skalniak, Aurela Nerlo time trial u23, road race u23
Marcin Białobłocki, Wojciech Ziółkowski time trial elite
Filip Maciejuk, Damian Papierski time trial u23, rr u23
Monika Brzeźna, Weronika Humelt, Karolina Karasiewicz,
Karolina Perekitko, Łucja Pietrzak, Dorota Przęzak, Karolina Sowa, Katarzyna Wilkos road race elite
Marta Jaskulska, Karolina Kumiega, Marta Lach, Kaja Rysz road race u23
Paweł Bernaś, Piotr Brożyna, Paweł Franczak, Michał Gołaś, Kamil Gradek, Sylwester Janiszewski, Kamil Małecki, Michał Paluta, Maciej Paterski, Szymon Sajnok, Grzegorz Stępniak, Patryk Stosz road race elite
Stanisław Aniołowski, Marceli Bogusławski, Mateusz Kostański, Karol Kuklewicz, Jakub Murias road race u23
15 sierpnia 2019-22 sierpnia 2019-Strzelectwo-Puchar Świata w Lahti
Sandra Bernal trap
Piotr Kowalczyk, Jakub Trzebiński, Tomasz Pasierbski trap
Agnieszka Sieracka, Natalia Szamrej skręt
* Aleksandra Jarmolińska skeet ( już wywalczyła OQ)
Jakub Werys skeet
19 sierpnia -25 sierpnia 2019-Badminton-Mistrzostwa Świata w Basel
Michał Rogalski singiel
Paweł Śmiłkowski/Magdalena Świerczyński mikst
20 sierpnia 2019-21 sierpnia 2019-Wspinaczka sportowa-Mistrzostwa Świata
Marcin Dzieński, Jakub Ziętek, Aleksandra Rudzińska, Aleksandra Kałucka, Natalia Kałucka, Anna Brożek, Patrycja Chudziak
21 sierpnia 2019-25 sierpnia 2019-Kajakarstwo-Mistrzostwa Świata
Paweł Kaczmarek k-1 200m
Marta Walczykiewicz k-1 200m
* Piotr Mazur/Bartosz Grabowski k-2 200m (nie olimp)
* Przemysław Korsak k-1 500m (nie olimp)
Justyna Iskrzycka k-1 500m
Karolina Naja/Anna Puławska k-2 500m
Martin Brzeziński/Przemysław Korsak/Rafał Rosolski/Bartosz Stabno k-4 500m
Karolina Naja/Katarzyna Kołodziejczyk/Anna Puławska/Helena Wiśniewska k-4 500m
Rafał Rosolski k-1 1000m
* Justyna Iskrzycka k-1 1000m (nie olimp)
* Rafał Rosolski k-1 5000m (nie olimp)
* Tomasz Barniak c-1 200m (nie olimp)
Dorota Borowska c-1 200m
* Arsen Śliwiński/Michał Łubniewski c-2 200m (nie ol)
* Sylwia Szczerbińska/Magda Stanny c-2 200m (nie ol)
* Wiktor Głazunow c-1 500m (nie olimp)
* Julia Walczak c-1 500m (nie olimp.)
* Arsen Śliwiński/Michał Łubniewski c-2 500m (nie ol.)
Sylwia Szczerbińska/Magda Stanny c-2 500m
* Aleksander Kitewski/Tomasz Barniak/Wiktor Głazunow/Marcin Grzybowski c-4 500m (nie olimp)
Tomasz Kaczor c-1 1000m
Mateusz Kamiński/Michał Kudła c-2 1000m
* Mateusz Kamiński c-1 5000m (nie olimp)
* Magda Stanny c-1 5000m (nie olimp)
25 sierpnia 2019-1 września 2019-Wioślarstwo-Mistrzostwa Świata
* Miłosz Jankowski LM1x (nie olimp)
Artur Mikołajczewski/Jerzy Kowalski LM2x
Weronika Deresz/Katarzyna Wełna LW2x
Natan Węgrzycki-Szymczyk M1x
Bartosz Modrzyński/Łukasz Posyłajka M2-
Monika Sobieszek/Anna Wierzbowska W2-
Mateusz Biskup/Mirosław Ziętarski M2x
Martyna Radosz/Krystyna Lemańczyk-Dobrzelak W2x
Mikołaj Burda/Mateusz Wilangowski/Marcin Brzeziński/Michał Szpakowski M4-
Monika Chabel/Joanna Dittmann/Maria Wierzbowska/Olga Michałkiewicz W4-
Dominik Czaja/Wiktor Chabel/Szymon Pośnik/Fabian Barański M4x
Agnieszka Kobus-Zawojska/Maria Springwald/Marta Wieliczko/Katarzyna Zillmann W4x
25 sierpnia 2019-1 września 2019-Judo-Mistrzostwa Świata
Agata Perenc i Aleksandra Kaleta 52kg
Anna Borowska i Julia Kowalczyk 57kg
* Arleta Podolak 57kg (rezerwowa)
Agata Ozdoba-Błach i Karolina Tałach-Gast 63kg
Daria Pogorzelec i Eliza Wróblewska 70kg
Beata Pacut 78kg
Tomer Golomb 60kg
Patryk Wawrzyczek 66kg
Wiktor Mrówczyński 73kg
Damian Szwarnowiecki i Sebastian Marcinkiewicz 81kg
Iwo Baraniecki i Oleksii Lysenko 100kg
28 sierpnia 2019-1 września 2019-Kolarstwo górskie-Mistrzostwa Świata
Maja Włoszczowska i Aleksandra Podgórska elita k
Bartłomiej Wawak elita m
Gabriela Wojtyła u23
Filip Helta i Michał Topór u23
28 sierpnia 2019-2 września 2019-Strzelectwo-Puchar Świata w Rio de Janeiro
Beata Bartków-Kwiatkowska, Natalia Król pistolet 10m, 25m
* Klaudia Breś pistolet 10m, 25m (już wywalczyła OQ)
Szymon Wojtyna pistolet 10m
Piotr Daniluk, Oskar Mliwek pistolet 10m, 25m
Patryk Sakowski pistolet 25m
Natalia Kochańska, Agnieszka Nagay, Aleksandra Szutko karabin 10m, 50m
Maciej Kowalewicz karabin 10m, 50m

W jeździectwie dla grupy C, w której jest Polska nie ma szans na kwalifikację

ukośnie zawody wliczane do rankingu olimpijskiego, ale nie będące bezpośrednią kwalifikacją
Ostatnio zmieniony 21 sie 2019, 19:30 przez Wilczek19857, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2191
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 08 sie 2019, 21:54

Tak sobie myślę, że najprościej było by gdyby we wszystkich dyscyplinach Mistrzostwa Świata były kwalifikacją główną we wszystkich dyscyplinach, gdzie medaliści mieli by zapewniony awans na Igrzyska, następnie Mistrzostwa kontynentalne, gdzie w większości wszyscy medaliści poza zespołowymi grami tylko złoci medaliści, a potem turnieje dodatkowe lub rankingi

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2191
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 23 sie 2019, 14:52

Skład reprezentacji Polski na poniższe kwalifikacje:
21 sierpnia 2019-25 sierpnia 2019-Kajakarstwo-Mistrzostwa Świata
Paweł Kaczmarek k-1 200m
Marta Walczykiewicz k-1 200m
Justyna Iskrzycka k-1 500m
Karolina Naja/Anna Puławska k-2 500m
Martin Brzeziński/Przemysław Korsak/Rafał Rosolski/Bartosz Stabno k-4 500m
Karolina Naja/Katarzyna Kołodziejczyk/Anna Puławska/Helena Wiśniewska k-4 500m
Rafał Rosolski k-1 1000m
Dorota Borowska c-1 200m
Sylwia Szczerbińska/Julia Walczak c-2 500m
Tomasz Kaczor c-1 1000m
Mateusz Kamiński/Michał Kudła c-2 1000m
25 sierpnia 2019-1 września 2019-Wioślarstwo-Mistrzostwa Świata
Artur Mikołajczewski/Jerzy Kowalski LM2x
Weronika Deresz/Katarzyna Wełna LW2x
Natan Węgrzycki-Szymczyk M1x
Bartosz Modrzyński/Łukasz Posyłajka M2-
Monika Sobieszek/Anna Wierzbowska W2-
Mateusz Biskup/Mirosław Ziętarski M2x
Martyna Radosz/Krystyna Lemańczyk-Dobrzelak W2x
Mikołaj Burda/Mateusz Wilangowski/Marcin Brzeziński/Michał Szpakowski M4-
Monika Chabel/Joanna Dittmann/Maria Wierzbowska/Olga Michałkiewicz W4-
Dominik Czaja/Wiktor Chabel/Szymon Pośnik/Fabian Barański M4x
Agnieszka Kobus-Zawojska/Maria Springwald/Marta Wieliczko/Katarzyna Zillmann W4x
25 sierpnia 2019-1 września 2019-Judo-Mistrzostwa Świata
Agata Perenc i Aleksandra Kaleta 52kg
Anna Borowska i Julia Kowalczyk 57kg
Agata Ozdoba-Błach i Karolina Tałach-Gast 63kg
Daria Pogorzelec i Eliza Wróblewska 70kg
Beata Pacut 78kg
Tomer Golomb 60kg
Patryk Wawrzyczek 66kg
Wiktor Mrówczyński 73kg
Damian Szwarnowiecki i Sebastian Marcinkiewicz 81kg
Iwo Baraniecki i Oleksii Lysenko 100kg
28 sierpnia 2019-1 września 2019-Kolarstwo górskie-Mistrzostwa Świata
Maja Włoszczowska i Aleksandra Podgórska elita k
Bartłomiej Wawak elita m
Gabriela Wojtyła u23
Filip Helta i Michał Topór u23
28 sierpnia 2019-2 września 2019-Strzelectwo-Puchar Świata w Rio de Janeiro
Beata Bartków-Kwiatkowska, Natalia Król pistolet 10m, 25m
* Klaudia Breś pistolet 10m, 25m (już wywalczyła OQ)
Szymon Wojtyna pistolet 10m
Piotr Daniluk, Oskar Mliwek pistolet 10m, 25m
Patryk Sakowski pistolet 25m
Natalia Kochańska, Agnieszka Nagay, Aleksandra Szutko karabin 10m, 50m
Maciej Kowalewicz karabin 10m, 50m
28 sierpnia 2019-2 września 2019-Triathlon-Mistrzostwa Świata
Maria Cześnik elita K
Kamil Damentka u23 M
Roksana Słupek u23 K
Alicja Ulatowska u23 K
Julia Sanecka junior K
Magdalena Sudak junior K

ukośnie zawody wliczane do rankingu olimpijskiego, ale nie będące bezpośrednią kwalifikacją
Ostatnio zmieniony 23 sie 2019, 19:00 przez Wilczek19857, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 1511
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Vojthas » 23 sie 2019, 15:35

2-8 września-Pięciobój nowoczesny-Mistrzostwa Świata
Marta Kobecka, Anna Maliszewska, Oktawia Nowacka - K
Łukasz Gutkowski*, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz - M
*ma już kwalifikację

Krolowa Sniegu
Posty: 6949
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Krolowa Sniegu » 23 sie 2019, 18:46

@Wilczek19857 jest sens podawać nieolimpijskie konkurencje w kalendarzu kwalifikacji na IO? :P
Sprawdź, kto został kajakowym mistrzem naszego forum :)

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2191
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 23 sie 2019, 18:57

Krolowa Sniegu pisze:
23 sie 2019, 18:46
@Wilczek19857 jest sens podawać nieolimpijskie konkurencje w kalendarzu kwalifikacji na IO? :P
Sam się zastanawiam, choć ktoś życzył sobie wcześniej by w piecioboju wypisać panów ze sztafety, ale fakt nie będę wypisywać wszystkich bo dłużej się wyszukuje zastanawiam się czy wpisać juniorów w mtb bo nie mam pewności czy ich wyniki do rankingu olimpijskiego się wliczają ewentualnie

Awatar użytkownika
Col_Frost
Posty: 2411
Rejestracja: 13 sty 2017, 13:58

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Col_Frost » 23 sie 2019, 20:01

Wilczek19857 pisze:
23 sie 2019, 18:57
zastanawiam się czy wpisać juniorów w mtb bo nie mam pewności czy ich wyniki do rankingu olimpijskiego się wliczają ewentualnie
Liczą się, chociaż najczęściej nie znajdują się wśród najlepszych wyników danego zawodnika. A dzieje się tak dlatego, że praktycznie dowolne zawody U23 lub elity są traktowane jako te ważniejsze. Co za tym idzie, punkty za MŚ juniorów rzadko lądują na koncie reprezentacji w rankingu ;-)
TYPER MŚ W SPORTACH WALKI! POWALCZ O ZWYCIĘSTWO, TYPUJ JUŻ TERAZ!

ODPOWIEDZ