Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Zasady zdobywania kwalifikacji na imprezy mistrzowskie oraz zawodnicy je spełniający
Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 678
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Vojthas » 17 lis 2018, 8:35

balwan pisze:
17 lis 2018, 6:35
W gimnastykach wydaje mi się że także liczy się PS 2018/2019.
Tylko w sportowej i tylko na przyrządach.

balwan
Posty: 2510
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 27 lis 2018, 8:50

Vojthas pisze:
17 lis 2018, 1:33
16-18.04.2020-Wspinaczka sportowa-Mistrzostwa Europy
20-21.08.2019-Wspinaczka sportowa-Mistrzostwa Świata
28.11.-1.12-Wspinaczka sportowa-Światowy Turniej Kwalifikacyjny
PŚ nie był podany w artykule wspinanie.pl cytowanym przez PKOl, może zmienili zasady

W oficjalnym dokumencie jest ze jedno miejsce uzyska najlpesza zawodniczka/Zawodnik PS 2019.
Rzeczywiście zasady się najprawdopodobniej zmieniły bo wcześniej było za PS więcej miejsc jeśli dobrze pamiętam

balwan
Posty: 2510
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 27 lis 2018, 12:53

Dziś pododawałem dużo zawodów do kalendarza( Naraze nie wrzuciłem )
Kiedyś na Wikipedii widziałem dział kwalifikacjami IO, dziś nie mogę znaleźć , znalazłem tylko piłkę reczną. Jak ktoś ma linka to fajnie by było gdyby wrzucił

Col_Frost
Posty: 758
Rejestracja: 13 sty 2017, 13:58

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Col_Frost » 27 lis 2018, 13:08

balwan pisze:
27 lis 2018, 12:53
Dziś pododawałem dużo zawodów do kalendarza( Naraze nie wrzuciłem )
Kiedyś na Wikipedii widziałem dział kwalifikacjami IO, dziś nie mogę znaleźć , znalazłem tylko piłkę reczną. Jak ktoś ma linka to fajnie by było gdyby wrzucił
O to chodzi?
https://en.wikipedia.org/wiki/Category: ... r_Olympics

balwan
Posty: 2510
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 27 lis 2018, 13:26

Col_Frost pisze:
27 lis 2018, 13:08
balwan pisze:
27 lis 2018, 12:53
Dziś pododawałem dużo zawodów do kalendarza( Naraze nie wrzuciłem )
Kiedyś na Wikipedii widziałem dział kwalifikacjami IO, dziś nie mogę znaleźć , znalazłem tylko piłkę reczną. Jak ktoś ma linka to fajnie by było gdyby wrzucił
O to chodzi?
https://en.wikipedia.org/wiki/Category: ... r_Olympics
O to dzięki ;)

Chydziu
Posty: 14
Rejestracja: 26 sty 2017, 2:10

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Chydziu » 30 lis 2018, 11:41

Witam w tym linku niema kajakarstwa klasycznego i kajakarstwa górskiego + boksu -macie gdzieś to opisane jakie tam zasady?

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 678
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Vojthas » 30 lis 2018, 23:56

18 września 2019-22 września 2019-Siatkówka plażowa-Światowy Turniej Kwalifikacyjny
I inne:
http://www.fivb.org/EN/BeachVolleyball/ ... 8-2019.pdf

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 678
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Vojthas » 17 gru 2018, 21:21

Jeździeckie imprezy zaliczane do rankingu olimpijskiego:
skoki
WKKW=https://inside.fei.org/system/file ... 202018.pdf
ujeżdżenie=https://inside.fei.org/syste ... 2.2018.pdf

23-26 maja 2019 - Jeździectwo - WKKW - turniej kwalifikacyjny grupy C - Baborówko

balwan
Posty: 2510
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 30 gru 2018, 9:37

16.02-17.02.2019 Trampoliny Puchar Świata Baku
02-06.01.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Haga HOL
10-27.01.2019 Piłka reczna Mistrzostwa Świata mężczyzn
10-13.01.2019 kolarstwo kobiet Santos Tour Down Under 2.1 AUS
11-13.01.2019 Szermierka Puchar Świata Floret mężczyzn Paryz
11-13.01.2019 Szermierka Puchar Świata floret kobiet Gdańsk
11-13.01.2019 Szermierka Puchar Świata Szpada kobiet La Havane
11-13.01.2019 Szermierka Puchar Świata Szpada mężczyzn Heidenheim
15-20.01.2019 Tenis Stołowy World Tour Budapeszt HUN
15-20.01.2019 kolarstwo Santos Tour Down Under 2.UWT AUS
17-20.01.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* Visakhapatnam IND
18-20.01.2019 Kolarstwo Torowe Puchar Swiata Nowa Zelandia
19.01.2019 kolarstwo Down Under Classic CRT NZL
19.01.2019 kolarstwo kobiet Gravel and er La femme 1.2 NZL
21-24.01.2019 kolarstwo Tour de Indonesia 2.1 IND
21-27.01.2019 Kolarstwo Amissa Bongo 2.1 GAB
23-27.01.2019 kolarstwoCycle Classic 2.2 NZL
25-27.01.2019 Kolarstwo Torowe Puchar Swiata Honkgong
25-27.01.2019 Karate Premier League Paryż FRA
25-27.01.2019 Szermierka Puchar Świata Floret kobiet St-Maur
25-27.01.2019 Szermierka Grand Prix Szpada kobiet i mężczyzn Doha
25-27.01.2019 Szermierka Puchar świata floret mężczyzn Tokio
25-27.01.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla kobiet Salt Lake City
26.01.2019 Kolarstwo kobiet Cadel Evans road Race 1.1 AUS
27.01.2019 Kolarstwo Cadel Evans Great Ocean road Race 1.UWT AUS
27.01-3.02.2019 kolarstwo San Juan 2.1 ARG
30.01-3.02.2019 kolarstwo Herald Sun Tour 2.1 AUS
30-31.01.2019 Kolarstwo kobiet Herald Sun Tour 2.2 AUS
31.01.2019 Kolarstwo Trofeso Ses Salines 1.1 ESP
01.02.2019 Kolarstwo Trofeo Andratx Lloseta 1.1 ESP
1-3.02.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn Warszawa
1-3.02.2019 Teakwondo G1 Lamaka Cypr
02.02.2019 Kolarstwo Trofeo de tramuntaa 1.1 ESP
02-03.02.2019 Judo Puchar Europy M Odivelas POR
02-03.022019 Tenis Stołowy Puchar Europy Montreux SUI
02-03.02.2019 Judo Puchar Europy W Sofia BUL
03.02.2019 kolarstwo Trofeo Palma 1.1 ESP
03.02.2019 kolarstw GP le Marsellaise 1.1 FRA
05-10.02.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 5* Fort Lauderdale USA
06.02-10.02.2019 kolarstwo Etile de Besseges 2.1 FRA
06-10.02.2019 kolarstwo Volte Valenciana 2.1 ESP
08-10.02.2019 Karate Mistrzostwa Europy Juniorów Aalborg DEN
8-10.02.2019 Szermierka Puchar Świata Szpada kobiet Barcelona
08-10.02.2019 Szermierka Grand Prix Floret kobiet i męczyzn Turin
08-10.02.2019 Szermierka Puchar świata szpada mężczyzn Vancouver
08-12.02.2019 kolarstwo Ronda Philipinas 2.2 PHI
09.02.2019 Kolarstwo GP Gazipasa 1.2 TUR i WE 1.2
09-10.02.2019 Triathlon Puchar Świata Cape Town RPA
09-10.02.2019 Triathlon Zimowe Mistrzostwa Swiata Asiago ITA
09-10.02.2019 Teakwondo G1 Lille FRA
09-14.02.2019 Podnoszenie ciężarów Fajr CUp Ahvaz IRI
09-11.02.2019 Podnoszenie ciężarów Egats Cup Chiang Mai THA
09-10.02.2019 Judo Grand Prix Paryż FRA
10.02.2019 Kolarstwo kobiet Vuelta Valenciana 1.2
10.02.2019 Kolarstwo GP Alanya 1.2 TUR i WE 1.2
11-12.02.2019 Teakwodno G2 Antalaya TUR
12-17.02.2019 kolarstwo Colombia 2.1 COL
13-17.02.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 3* Florida USA
13-17.02.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Lisboa POR
14-17.02.2019 kolarstwo Tour de la Provence 2.1 ME
14-17.02.2019 Skoki do wody Gran Prix Rosctock GER
15-17.02.2019 Karate Premier League Dubai UAE
15-17.02.2019 Teakwondo G1 Antalaya TUR
16.02.2019 Kolarstwo Vuelta de Murcia 1.1 ESP
16-17.02.2019 Trampoliny Puchar Swiata Baku AZE
16-17.02.2019 Judo Puchar Europy M Roma ITA
16-17.02.2019 Judo Puchar Europy Oberwart AUT
16-21.02.2019 kolarstwo Tour of Oman 2.HC
17.02.2019 kolarstwo Clasica de Almeria 1.HC ESP
17.02.2019 Kolarstwo Trofeo Laigueglia 1.HC ITA
17-21.02.2019 kolarstwo Le tour de Filipinas 2.2 PHI
20-23.02.2019 Kolarstwo Vuelta a Andalucia 2.HC ESP
20-24.02.2019 kolarstwo Volta ao Algarve 2.HC POR
20-25.02.2019 Podnoszenie ciężarów Puchar Świata Guzhou CHN
20-28.02.2019 Strzelectwo Puchar Swiata New Delhi
21-24.02.2019 Gimnastyka sportowa Puchar Świata Melbeurne
21-24.02.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 2* W Pench CAM
21-24.02.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* M Sand NOR
21-24.02.2019 kolarstwo kobiet Ciclista Valenciana 2.2 ESP
21-24.02.2019 Kolarstwo Tour of Antalaya 2.2 TUR
22-24.02.2019 kolarstwo Haut Var 2.1 FRA
22.02.2019 Koszykówka mężczyzn Chorwacja Polska
22-24.02.2019 Teakwondo G1 Gujarach UAE
22-24.02.2019 Szermierka Grand Prix Szabla Kobiet i mezczyzn Cancun
22-24.02.2019 Judo Grand SLam Dusseldorf GER
23-24.02.2019 BMX Racing C1 Caen FRA
23-24.02.2019 Triathlon Zimowe mistrzostwa Europy Cheile ROU
23-24.02.2019 Teakwonod G1 Ljubljana SLO
24.02.2019 Kolarstwo GP Izola 1.2 SLO
24-02-02.03.19. kolarstwo UAE Tour 2.UWT UAE
24.02-03.03.19 Kolarstwo Tour du Rwanda 2.1 RWA
25.02.2019 Koszykówka Męczyzn Polska- Chorwacja
25.02-3.03.19 Kolarstwo Vuelta Independencua 2.2 DOM
27.02-3.02.19 Kolarstwo Torowe Mistrzpstwa Swiata Polska
27.02-03.3.19 Piecobój Nowoczesny Puchar Świata Cairo EGP
28.02-3.03.19 Teakwondo G2 Las Vegas USA
28.02-2.03.19. kolarstwo Kobiet Massada-Arad 1.2 ISR
01-03.03.2019 Karate Series-A Salzburg AUT
01-03.2019 Szermierka Puchar Świata Floret kobiet Cancun
01-03.03.2019 Skoki Do wody WorldSeries Sagamihara JPN
01-03.03.2019 Szermierka Puchar świata floret mężczyzn Le Caire
02-03.03.2019 Judo Puchar Europy M Warszawa POL
02.03.03.2019 Judo Puchar Europy W Praga CZE
02.03.2019 Kolarstwo Classic de Ardeche 1.1 FRA
02.03.2019 Kolarstwo Kobiet Omloop Het Niewsblad 1.1 BEL
02.03.2019 Kolarstwo Ommloop Het Nieuwbslad 1.UWT
03.03.2019 BMX Racing C1 Perth AUS
03.03.2019 Kolarstwo Kuurne – Bryxelles-Kuurne 1.HC BEL
03.03.2019 Kolarstwo kobiet Omloop van het Hageland 1.1 BEL
03.03.2019 Kolarstw royal Bernand Drome Classic 1.1 FRA
05.03.2019 Kolarstwo Le Samyn 1.1 BEL
05.03.2019 kolarstwo kobiet Le Samyn 1.2 BEL
06.03.2019 Kolarstwo Trofej Umag 1.2 CRO
06-10.03.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 3* Sydney AUS
06-10.03.2019 Kolarstwo Vuelta Chile 2.2 CHI
07-09.03.2019 Skoki Do wody World Series Pekin CHN
07-10.03.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* M Kg SPeu CAM
07-10.03.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Europy U21 Gndomar POR
08-10.03.2019 kolarstwo Tour of Rhodes 2.2 GRE
08-09.03.2019 Traithlon world Series Abu Dhabi ZEA
08-10.03.2019 Judo Grand Prix Marrakesh MAR
08-15.03.2019 Podnoszenie ciężarów international Open Las Vegas USA
08-15.03.2019 Podnoszene ciężarów Mistrzostwa Swiata juniorów Las Vegas USA
8-10.03.2019 Szermierka Grand Prix szpada kobiet i mężczyzn Budapeszt
08-10.03.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn Padoue
08-10.03.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla kobiet Ateny
09-10.03.2019 Teakwondo G1 Eindhoven HOL
09.03.2019 Kolarstwo Grand Prix Velo Alanya 1.2 TUR
09.03.2019 Kolarstwo Trofej Porec 1.2 CRO
09.03.2019 BMX Racing C1 Saransk RUS
09.03.2019 Kolarstwo kobiet Strade Nianche 1.WWT ITA
09.03.2019 Kolarstwo Strade Bianche 1.UWT ITA
09.03.2019 Kolarstwo kobiet Grand Prix Velo Alanya 1.2 TUR
10.03.2019 Kolarstwo GP Industria & Artigianato 1.HC ITA
10.03.2019 Kolarstwo kobiet omloop van de Westhoeck 1.1 BEL
10.03.2019 Kolarstwo Pierre Monere 1.1 BEL
10.03.2019 Kolarstwo GP Justiniano Hotels 1.2 TUR
10.03.2019 Kolarstwo GP de le Ville de Liller 1.2 FRA
10.03.2019 Kolarstwo 43ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen 1.2 HOL
10-17.03.2019 kolarstwo Paris-Nice 2.UWT FRA
12-16.03.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* M Doha QAT
13-19.03.2019 kolarstwo Tirreno -Adriatico 2.UWT ITA
14-17.03.2019 Gimnastyka sportowa Puchar Świata Baku
14-17.03.2019 kolarstwo Istrian Spring Trophy 2.2 CRO
15.03.2019 Kolarstwo kobiet Drentse Acht Van Westerveld 1.2 HOL
15-17.03.2019 Judo Grand Slam Ekaterinbyrg RUS
15-26.03.2019 Strzelectwo Puchar Swiata Meksyk
16.03.2019 BMX Racing C1 Manchester GBR
16-17.03.2019 Teakwondo G2 Lommel BEL
16-17.03.2019 Szermierka Grand Prix floret kobiet i mężczyzn Anaheim
16-17.03.2019 Traithlon Puchar Świata Mooloolaba AUS
16-25.03.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Europy 10m Osijek SLO ****
17.03.2019 Kolarstwo Classica de Arrabida 1.2 POR
17.03.2019 Kolarstwo ROnde van drenthe 1.HC HOL
17.03.2019 kolarstwo kobiet ronde van Drenthe 1.WWT
17.03.2019 kolarstwo 103 Popolarissima 1.2 ITA
17.03.2019 kolarstwo Paris-Troyes 1.2 FRA
17-21.03.2019 kolarstwo Tour De Taiwan 2.1 TPE
20.03.2019 kolarstwo kobiet Nokere Koerse 1.1 Bel
20.03.2019 Kolarstwo Nokere Koerse 1.HC BEL
20-23.03.2019 Gimnastyka sportowa Puchar Świata Doha
20-24.03.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 3* Texas USA
20-24.03.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Muscat OMA
20-24.03.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Guadalajara ESP
20-24.2019 Kolarstwo Volta ao Alentejo 2.2 POR
21-24.03.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 2* M Siem Reap CAM
22.03..2019 kolarstwo Bredene Koksijde Classic 1.HC BEL
22-24.03.2019 kolarstwo Tour de Tochigi JPN 2.2
22-25.03.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa małych krajów cospiua MLT
22-24.03.2019 Szermierka Puchar świata Szpada mężczyzn Buenos Aires
22-24.032019 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn Budapeszt
22-24.03.2019 Szermierka Puchar Swiata szpada kobiet Chengdu
22-24.03.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla kobiet Sint-Niklaas
23.03.2019 Kolarstwo Milano-San Remo 1.UWT ITA
24.03.2019 Triathlon Puchar Europy Huelva ESP
24.03.2019 Kolarstwo GP de Denain 1.HC FRA
24.03.2019 kolarstwo kobiet Trofeo Alfredo Binda 1.WWT ITA
24-31.03.19 kolarstwo Le tour de Langkawi 2.HC MAS
25-31.03.2019 kolarstwo Tour de Normandie 2.2 FRA
25-31.03.2019 kolarstwo Colta Ciclista a Catalunya 2.UWT ESP
26-31.03.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Doha QAT
27.03.2019 kolarstwo Driedaasgse Bruge De Panne 1.UWT BEL
27-31.03.2019 kolarstwo Coppi e Bartali 2.1 ITA
28-31.03.2019 Karate Mistrzostwa Europy seniorów Gyadalajara ESP
28-31.03.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* Miguel BRA
28.03.2019 kolarstwo kobiet Driedaagse Brugge de Panne 1.WWT BEL
29.03.2019 kolarstwo E3 BinckBank Classic 1.UWT BEL
29.03.2019 kolarstwo Fatih Sultan Mehmet Edirne Race 1.2 TUR
29.03-30.03.19 Kolarstwo Kobiet Aphrodite CYcling Race 2.2 CYP
29-31.03.2019 Judo Grand Prix Tbilisi GEO
30.03.2019 Kolarstwo Classic Loire Atlantique FRA 1.1
30.03.2019 kolarstwo Kirklareli Race 1.2 TUR
30-31.03.2019 Teakwondo G1 Hamburg GER
30-31.03.2019 Triathlon Puchar Świata New Plymouth NZL
30-31.03.2019 BMX Racing HC Verona ITA
31.032019 kolarstwo Gent-Wevelgem 1.UWT BEL
31.03.2019 kolarstwo kobiet Gent -Wevelgem 1.WWT
31.03.2019 kolarstwo Cholet – Pays de la Loire FRa 1.1.
01-06.04.2019 kolarstwo Tour od Thailand 2.1 THA
03.04.2019 kolarstwo kobiet Dward door Vlaanderen 1.1 BEL
03.04.2019 kolarstwo Dwars door Vlaanderen 1.UWT BEL
03-13.04.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Europy Butumi GEO
04-07.04.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1*Battambang CAM
04-07.04.2019 Skoki Do wody Grand Prix Calgary CAN
04-07.04.2019 kolarstwo kobiet Joe Martin Stage Race 2.2 USA
04-07.04.2019 kolarstwo Joe Martin Stage Race 2.2 USA
04-07.04.2019 kollarstwo Konya Tour od Mevlana 2.2 TUR
05.04.2019 kolarstwo Route Adelie de Vitre 1.1 FRA
05-07.04.2019 Judo Grand Prix Antalaya TUR
06.04.2019 kolarstwo Volta Limburg Classic 1.1 HOL
06.04.2019 kolarstwo Gran Premio Miguel Indurain 1.1 ESP
06-06.04.2019 Wspinaczka Puchar Świata Meiringen SUI
07.04.2019 kolarstwo Vuelta Ciclista a La Roja 1.1 ESP
07.04.2019 kolarstwo G Adria Mobil 1.2 SLO
07.04.2019 kolarstw kobiet Tour des Flandres 1.WWT BEL
07.04.2019 kolarstwo Tour des Flandres 1.UWT BEL
07.04.2019 kolarstwo Trophe Harmonie Mutuelle 1.1 FRA
07.04.2019 Triathlon Puchar Europy Meilla ESP
07.04.2019 Teakwodno G1 Spanish
05-16.04.2019 Strzelectwo Puchar Swiata UAE
08-11.04.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* Satun THA
08.04.2019 Kolarstwo kobiet GP de Dottignies 1.2 BEL
08-10.04.2019 kolarstwo kobiet Tour of Thailand 2.1 THA
08-13.04.2019 kolarstwo Itzulia Basque 2.UWT ESP
09-12.04.2019 kolarstwo Pays de la Loire 2.1 FRA
10-14.04 2019 Gimnastyka sportowa Mistrzostwa Europy Szczecin POL
10-14.04.2019 Piecobój Nowoczesny Puchar Świata Sofia BUL
10-14.04.2019 Kolarstwo kobiet healthy Ageing Tour 2.1 HOL
10-14.04.2019 kolarstwo Tour of Israel 2.1 ISR
10.04.2019 kolarstwo Scheldeprijs 1.HC BEL
11-14.04.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* Langkawi MAL
12-14.04.2019 Skoki Do wody Grand Prix
12-14.04.2019 kolartswo Circuit des Ardennes 2.2 FRA
12-14.04.2019 Kolarstwo Serra da Estrela 2.1 POR
12-13.04.2019 teakwondo G1 Kijów UKR
13-14.04.2019 Wspinaczka Puchar Świata Moskwa RUS
14.04.2019 Kolarstwo Paris – Roubaix 1.UWT FRA
14.04.2019 Kolarstwo Primavera de Amorebieta 1.1 ESP
16.04.2019 Kolarstwo Paris-Camembert 1.1 FRA
16-21.04.2019 Kolarstwo Tour of <Turkey 2.UWT TUR
17-21.04.2019 Kolarstwo Tour de Loir 2.2 FRA
17.04.2019 Kolarstwo kobiet Brabantse Pilj 1.1 BEL
17.04.2019 Kolarstwo De Brabentse Pilj 1.HC BEL
17-21.04.2019 Kolarstwo Tour de Iskandar Johor 2.2 MAL
18-21.04.2019 Kolarstwo Belgrade Banjaluka 2.1 BIH
18-21.04.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1*Goteborg SWE
19-21.04.2019 Karate Premier League Rabat MAR
20.04.2019 Kolarstwo Tour de Finistre 1.1 FRA
20.04.2019 Kolarstwo Vueta Uruguya 2.2 URU
20-21.04.2019 BMX Racing HC Zolder BEL
20-21.04.2019 Trampoliny Puchar Swiata Minsk BLR
20-21.04.2019 Teakwondo G1 Sofia BUl
21.04.2019 Kolarstwo kobiet Amstel Gild Race 1.wwt Hol
21.04.2019 Kolarstwo Amstel Gold Race 1.UWT HOL
21-28.04.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Świata Budapeszt HUN
23-31.04.2019 Strzelectwo Puchar Swiata Pekin
22.04.2019 Kolarstwo Tro-Bro Leon 1.1 FRA
22-26.04.2019 Kolarstwo Tour of the Alps 2.HC ITA
23.04-1.05.19 Hokej na trawie World Hokey series meżcyznzn Kuala Lumpur
23-28.04.2019 Kolarstwo Tour of <Croatia 2.1 CRO
24.04.2019 Kolarstwo kobiet Le Fleche Wallone 1.WWT BEL
24.04..2019 Kolarstwo Le Geche Wallone 1.UWT BEL
24-28.04.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Xiamen CHN
25.04.2019 Kolarstwo kobiet GP della Liberazione 1.2 ITA
25-28.04.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* Bangkok THA
25.04-1.5.2019 Kolarstwo Bretagne Cycliste 2.2 FRA
25028.04.2019 Kolarstwo Tour of Merin 2.2 TUR
26-28.04.2019 Kolarstwo Vuelta Castilla Leon 2.1 ESP
26-28.04.2019 Szermierka Grand Prix Szabla kobiet i mężczyzn Seul
26-28.04.2019 Skoki Do wody World Series Montreal CAN
26-28.042019 teakwondo G2 Wuxi CHN
27.04.2019 Kolarstwo Visegrad 4 Bicykle GP Czech 1.2 CZE
27.04.2019 Kolarstwo kobiet Oomlop van Borsele 1.1 HOL
27-28.04.2019 Wspinaczka Puchar Świata Chonging CHN
27.04.2019 Triathlon Puchar Europy Quartiera POR
27-28.04.2019 Kolarstwo Tour du Jura FRA 2.2
27-28.04.2019 BMX Racing Puchar Świata Manchester GBR
27-28.04.2019 Triathlon World Series Bermuda BER
27.4-4.5.19 Triathlon Mistrzostwa w triathlonie Pontevedra ESP
28.04.2019 Kolarstwo kobiet Legie Bastogne Liege 1.WWT BEL
28.04.2019 Kolarstwo Giro Dell Appenino 1.1 ITA
28.04.2019 Kolarstwo Liege Bastogne Liege 1.UWT BEL
28.04.2019 Kolarstwo 15th Turtlan cclassic 1.2 GBR
28.04.2019 Kolarstwo Visegrad 4 Bicyle GP Polski 1.2 POL
30.04-5.05.2019 Kolarstwo Tour de Romandie 2.UWT SUI
01-005.05.2019 Kolarstwo Five Rings of Moscov 2.2 RUS
01-05.05.2019 Kolarstwo Tour of the Gila 2.2 ME i WE
01.05.2019 Kolarstwo Eschborn – Frankfurt 1.UWT GER
01.05.2019 Kolarstwo Cycling Portugal 1.2 POR
01.05.2019 Kolarstwo Memoria Andrzeja Trochanowskiego 1.2 POL
01-05.05.19 Tenis Stołowy ITTF Challenge Belgrade SRB
01-05.05.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 3* Kuala Lampur MAL
02-05.05.2019 Kolarstwo Tour de Yorkshire 2.HC GBR
02-05.05.2019 Kolarstwo Tour of Mesopotamia 2.2 TUR
02-05.05.2019 Kolarstwo kobuet Gracia 2.2 CZE
02.05.2019 Kolarstwo Memoria Romana Sieminskiego 1.2 POL
02-03.05.2019 <Kolarstwo kobiet Tour de Yorskhire 2.1 GBR
02-06.05.2019 Piecobój Nowoczesny Puchar Świata Szekesfehafer HUN
03-04.05.2019 Kolarstwo Kobiet Cycling Assocation 2.1 THA
03-05.05.2019 Kolarstwo Vuelta Mendo 2.1 ESP
3-5.05.2019 Szermierka Grand Prix Szpada kobiet i mężczyzn Cali
3-5.05.2019 Szermierka Puchar Świata floret kobiet Tauberbischofen
3-5.05.2019 Szermierka Puchar Świata floret mężczyzn St-Petesbourg
04-05.2019 Wspinaczka Puchar Świata Wujang CHN
04-05.05.2019 BMX Racing C1 Rade NOR
04.05.2019 Kolarstwo Ronde Van Overjissel HOL 1.2
04.05.2019 Kolarstwo GP Himmerland Rundt 1.2 DUN
05.05.2019 Kolarstwo Skive – Lobet 1.2 DUN
05.05.2019 Kolarstwo Ente Brenne 1.2 FRA
05.05.2019 Kolarstwo kobiet The Goden era 1.1 THA
05.05..2019 Kolarstwo Trofeo Arvedi 1.2 ITA
04-05.05.2019 Triathlon Puchr Swiata Madryt ESP
07-18.05.2019 Strzelectwo Puchar Swiata Changwon
8-10.05.2019 Karate Swiatowy turniej kwalifikacyjny
08-12.05.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Otocec SLO
08-10.05.2019 Kolarstwo kobiet Tour of Upssala 2.2 SWE
08-12.05.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Los Angeles USA
09-19.05.2019 Zeglarstwo ME Finn
09-12.05.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* Tuan Vietnam
09-12.05.2019 Kolarstwo Vuelta de Madrid 2.1 ESP
09-12.05.2019 Kolarstwo Rhone Alpes Isere Tour 2.2 FRA
09-11.05.2019 Ko9larstwo kobiet Tour of Chongming 2.WWT CHN
10-12.05.2019 Kolarstwo Grody Piastowskie 2.2 POL
10-12.05.2019 Kolarstwo Sri Lanka T-Cup 2.2 Sri
10-12.05.2019 Kolarstwo kobiet Festival Elsy Jacobs 2.1 LUX
10-12.05.2019 pływanie synchroniczne eurpejski turniej Q
10-12.05.2019 Judo Grand SLam Baku AZE
10-12.05.2019 Skoki Do wody world Series Kazan RUS
10-12.05.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn adryt
10-12.05.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla Kobiet Tunis
11-12.05.2019 BMX Racing Puchar Świata Papendal HOL
11.05.2019 Kolarstwo PWZ Zudenveld Tour 1.2 HOL
11.05.2019 Kolarstwo Minsk Cup 1.2 BLR
11.05.2019 Kolarstwo Visegrad 4 Kerekparverseny 1.2 HUN
11.05.2019 Kolarstwo Scandinavian Race 1.2 SWE
11.05.2019 Kolarstwo Sundvolden GP 1.2 NOR
11-12.05.2019 Podnoszenie ciężarów IWF Grand PRIX Lima PER
11=12.05.2019 Traithlon Puchar Świata CHangdu CHN
11.05-2.06.2019 Kolarstwo Giro d’Itaia 2.UWT ITA
12.05.2019 Kolarstwo Visegrad 4 Bycicle Cup Gp Slovakia 1.2 SVK
12.05.2019 Kolarstwo Ringerike GP 1.2 NOR
12.05.2019 Kolarstwo GP Minsk 1.2 BLR
12.05.2019 Kolarstwo GP de la Somme 1.2 FRA
12.05.2019 Kolarstwo Fleche Ardennaise 1.2 BEL
12.05.2019 Kolarstwo Kobiet Trofeo Maarten Wynants 1.1 BEL
12.05.2019 Kolarstwo Kobiet Pannonhalma 1.2 HUN
12-18.05.2019 Kolarstwo Amgen Tour Of California 2.UWT USA
14-18.05.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Zagrzeb CRO
14.052019 Kolarstwo Kobiet Emakumeen Saria 1.2 ESP
14-19.05.2019 Kolarstwo Tour of Limpopo 2.2 RPA
14-19.05.2019 Kolarstwo 4 dni dunkietki 2.HC FRA
15-19.05.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Itapema BRA
15-19.05.2019 Teakwondo Mistrzostwa Świata Manchester Gbr
16-10.05.2019 Kolarstwo Kobiet Vuelta Burgos 2.1 ESP
16-18.05 2019 Kolarstwo kobiet Amgen Tour Of California 2.WWT
16-18.05.2019 Kolarstwo Kobiet Gonon-Wassen 1.2 ISR
17-19.05.2019 Kolarstwo Vuelta Aragon 2.1 ESP
17-19.05.2019 Kolarstwo kobiet Tour de Venezuela 1.2 VEN
17-19.05.2019 Kolarstwo Tour deure et ot 2.2 FRA
17-19.05.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Albstadt GER
17-19.05.2019 Szermierka Puchar Swiata Szpada mężczyzn Paryż
17-19.05.2019 Szermierka Puchar świata Szpada kobiet Dubai
17-19.05.2019 Skoki Do wody World Series Londyn GBR
17-19.05.2019 Karate Series A Istanbul TUR
17-19.05.2019 Szermierka Grand Prix Floret kobiet i mężczyzn Szhanghai
18.05.2019 Triathlon Puchar Europy Olsztyn POL
18-19.05.2019 Wspinaczka Puchar Świata Monachium GER
18-19.05.2019 Triathlon World Series Yokohama JPN
19.05.2019 BMX Racing C1 Dessel BEL
19-26.05.2019 Kolarstwo Tour of Japan 2.1 JPN
19-26.05.2019 Kolarstwo Ras Tailetann 2.2 ITL
19.05.2019 Kolarstwo GP C<riqueilon 1.2 BEL
21-26.05.2019 Piecobój Nowoczesny Puchar Świata Kladno CZE
22-26.05.2019 Koarstwo Baltyk-Karkonosze 2.2 POL
22-25.05.2019 Kolarstwo Kobiet Emakumeen XXXXII Bira 2.WWT ESP
22-26.05.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Bagkok THA
22-26.05.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Jinjang CHN
23-26.05.2019 Kolarstwo Pruride PH 2.2 PHI
23-25.05.2019 Kolarstwo Tour of Estonia 2.1 EST
23-26.05.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* Manila PHI
23-26.05.2019 Jeździectwo Zawody kwalifikacyjne Grupa C i F/G WKKW POL
24-26.05.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Nove Mesto Cze
24-26.05.2019 Kolarstwo Hammer Stavanger 2.1 NOR
24-26.05.2019 Kolarstwo Tour de l’Ain 2.1 FRA
24-26.05.2019 Kolarstwo Les Hauts 2.2 FRA
24-26.05.2019 Judo Grand Prix Hohot CHN
25.05.2019 BMX Racing HC Sarrians FRA
25.05-2.06.18 Hokej na trawie World Hokey series kobiet Japonia
25-26.05.2019 Trathlon Puchar Swiata Cagliari ITA
24-26.05.2019 Szermierka Grand Prixz Szabla kobiet i mężczyzn Moskwa
24-31.05 2019 Strzelectwo Puchar Swiata Monachium
26.05.2019 Kolarstwo Grote Prijs Marcel Kint 1.1 BEL
26.05.2019 Kolarstwo kobiet Hagendorn 1.2 SUI
26-30.05.2019 Kolarstwo Tour of Taiuan 2.2 CHN
26.05.2019 Kolarstwo kobiet Tour of Taiuan 1.2 CHN
27.05.2019 Kolarstwo kobiet Winston Saem 1.1 USA
27.05.2019 Kolarstwo Winston Salem 1.1 USA
28.05-2.06.19 Tenis Stołowy World Tour Platinum Shenzen CHN
28.05-2.06.2019 Kolarstwo Tour of Norway 2.HC NOR
28.05-2.06.2019 Kolarstwo Kobiet Lotto Thuringen 2.1 GER
29.05-2.06.2019 Kolarstwo Fleche de Sun 2.2 LUX
29.5-2.6.19 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Ostrava CZE
30.05-2.06.2019 kolarstwo Szlakiem Walk Majora Hubala 2.1 POL
30.05.-2.06.2019 Koarstwo Tour de Kumano 2.2 JPN
30.05.2019 Kolarstwo kobiet La Classique Morbihan 1.1 FRA
30.05-2.6.19 Siatkówka Plażowa World Tour 2* W Nanjing CHN
30.05-2.6.2019 Kajakarstwo Górskie Mistrzostwa Europy Pau ***
31.05-2.06.2019 Kolarstwo Tour de Mirabelle 2.2 FRA
31.05-2.6.19 Trathlon Mistrzostwa Europy Weert HOL
016.2019 Kolarstwo Kobiet Morbihan Dames 1.1 FRA
01-09.06.2019 Kolarstwo Tur de Cameuron 2.2 CAM
01-02.06.2019 Judo Puchar Europy Bukareszt ROU
01-08.06.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Świata juniorów Suva Fiji
02.06.2019 BMX Racing C1 Ahnatal GER
02.06.2019 olarstwo kobiet Goiik 1.1 BEL
02.06.2019 Kolarstwo Trofeo Alcide Degasoeru 1.2 ITA
02.06.2019 Kolarstwo De Laune 1.1 FRA
02.06.2019 Kolarstwo Rund Um Koln 1.1 GER
03-16.06.2019 Łucznictwo Mistrzostwa Świata Rotterdam
04-09.06.2019 Tenis Stołowy Word Tour Hong Kong HKG
05-09.06.2019 Kolarstwo Tour de Serbie 2.2 SRB
06-09.06.2019 Kolarstwwo kobiet Tour de Bretagne 2.2 FRA
05-09.06.2019 kolarstwo Tour de Luxembourg 2.HC LUX
06-09.06.2019 Kolarstwo Boucles de la Mayenne 2.1 FRA
06-16.06.2019 Hokej na trawie Hokey Series turniej z Polakami
06-09.06.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 2* Singapore SNG
06.06.2019 Kolarstwo kobiet GP de Gatineu 1.1 KAN
07.06.2019 Kolarstwo kobiet Chrono de Gatineu 1.1 KAN
07.06.2019 Kolarstwo kobiet Ljubjana TT 1.2 SLO
07-09.06.2019 Teakwondo Grand Prix Roma ITA
07-09.06.2019 Kolarstwo Hammer Limburg 2.1 HOL
07-09.06.2019 Karate Premier League Shanghai CHN
07-08.09.2019 Wspinaczka Puchar Świata Vail USA
07-09.06.2019 Skoki Do wody Grand Prix Madrit ESP
07-09.0.2019 Kolarstwo Tour of Bihor 2.1 ROU
08.09.2019 Kolarstwo kobiet Salverda Omloop 1.2 HOL
08.09.2019 Kolarstwo Dward door de Vlaamse Ardennen 1.1 BEL
08-09.06.2019 Traithlon Puchar Europy Dnipro UKR
09.06.2019 Kolarstwo Memorial Philippre Va Comingsloo 1.2 BEL
09-09.06.2019 BMX Racing Puchar Świata Saint Centin FRA
08-09.06.2019 Trathlon Puchar Świata Huatulco MEX
08-09.06.2019 Triathlon World Series Leeds GBR
08-09.06.2019 teakwondo G1 Innsbrck AUT
09.06.2019 Kolarstwo Gran Premio Citta di ygano 1.1 SUI
09.06.2019 Kolarstwo kobiet Dwars Door de Westhoeck 1.1 BEL
09-16.06.2019 Kolarstwo Criterium du Dauphine 2.UWT GBR
10-15.06.2019 Kolarstwo kobiet Energy Womens Tours 2.WWT GBR
11-16.06.2019 Kolarstwo Tour de Hongrie 2.1 HUN
12-16.06.2019 Kolarstwo kobiet Vuelta Femenina a Guatemala 2.2 GUA
12-16.06.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Sapporo JPN
12-16.06.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Warszawa POL
12-16.06.2019 Kolarstwo Tour de Korea 2.1 KOR
12-16.06.2019 Kolarstwo Belgium Tour 2.HC BEL
13-16.06.2019 Kolarstwo GP de Saguenay 2.2 KAN
13-16.06.2019 olarstwo Ronde de L’Oise 2.2 FRA
13-16.06.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 2* W Nantong CHN
13.06.2019 Kolarstwo Grosser Preis des Kantons Aaragu 1.HC SUI
13-16.06.2019 Kolarstwo Oberosterreichrundharft 2.2 AUT
14-16.06.2019 Kolarstwo Tour of Malopolska 2.2 POL
14-16.06.2019 Skoki do wody Grand Prix Bolzano ITA
14-16.06.2019 Łucznictwo Igrzyska Europejskie Minsk
15-23.06.2019 Koszykówka  Mistrzostwa Europy kobiet 2019
15-16.06.2019 Triathlon Puchar Swiata Astana KAZ
15-16.06.2019 Teakwondo G1 Hengen LUX
15-16.06.2019 Triathlon World Series Nottingham GBR
15-23.06.2019 Kolarstwo Tour de Suisse 2.UWT
15.06.2019 Podnoszenie cięzaró Alpe Adria Cup Sarajevo BIH
15-23.06.2019 Hokej na trawie World Hockey series mezczyzn La Touguet
16.06.2019 Kolarstwo kobiet Diamond Tour 1.1 BEL
16.06.2019 Kolarstw Poort Omloop 1.2 HOL
16-27.06.2019 Hokej na trawie World Hokey series kobiet Valencia (turniej z Polkami)
16-30.06.2019 Piłka nozna Mistrzostwa Europy U21 Wlochy
17.06.2019 Kolarstwo Dwars door Het Hageand 1.1 BEL
17-22.06.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Europy Dusseldorf
19-23.06.2019 Teakwondo Mistrzostwa EUrpy Sofia BUL
19-23.06.2019 Kolarstwo Tour de Beauce 2.2 KAN
19-23.06.2019 Kolarstwo ZLM Tour 2.1 HOL
19-23.06.2019 Kolarstwo Tour de Slovenia 2.HC
20-23.06.2019 Kolarstwo Mont Blanc 2.2 FRA
20-23.06.2019 Kolarstwo Le Depeche du Muidi 2.1 FRA
20-30.06.2019 strzelectwo Igrzyska Europejski Minsk
20-23.06.2019 Siatkówka Plażowa MS u 21 Songhla THA
20-23.06.2019 Trathlon Mistrzostwa Europy juniorów Kiztbuhel AUT
20-30.06.2019 Tenis Stołowy Igrzyska Europejskie Minsk BLR
21-23.06.2019 Karate Series A Montral KAN
22.06.2019 Kolarstwo GP Doliny Baryczy Zmigrod 1.2 POL
22.06.2019 Kolarstwo Heitsse Pilj 1.1 BEL
22-23.06.2019 Trathlon Puchar Świata Antwerp BEL
22-25.06.2019 Judo Igrzyska Europejski MINSk BLR
23.06.2019 Kolarstwo Elfsedenronde 1.1 BEL
23.06.2019 Kolarstwo Gran Prix Doliny Baryczy Milcz 1.2 POL
26.06,2019 Koarstwo Wielertofee Jong Mar 1.2 BEL
26.06.2019 Kolarstwo 72 Halle Ingooigem 1.1 BEL
27-30.06.2019 Piecoboj nowoczesny Finał Pucharu świata 2019
27-29.06.2019 Teakwondo G2 Goald Coast AUS
28-29.06.2019 Triathlon World Series Montreal KAN
28.6-7.7.19 Triathlon Mistrzosstwa Europy Targu ROU
28.06-7.07.19 Siatkówka Plażowa Mistrzostwa Swiata Hamburg GER
29.06.2019 Triathlon Puchar Europy Holten HOL
29.06.2019 Kolarstwo Górskie Kvam NOR
29-30.06.2019 Karate Igrzyska Europejskie Minsk BLR
01-09.07.2019 Zeglarstwo MS Laser
04-07.07.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 2* Qidong CHN
02.07.2019 Kolarstwo Trofeo Citta di Brescia 1.2 ITA
02-06.07.2019 olarstwo Wyscig Solidarnosci i Olimpijczykow 2.2 POL
02-07.07.2019 Tenis Stołowy World Tour Korea
03-07.07.2019 Kolarstwo Sibiu Cycling Tour 2.1 ROU
05-07.07.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Vallnord AND
05-07.07.2019 Judo Grand Prix Montreal CAN
05-06.07.2019 Wspinaczka Puchar Świata Vilars SUI
05-14.07.2019 Kolarstwo kob iet Giro d’Itaia 2.WWT ITA
06.07.2019 Kolarstwo kobiet Restart Zalagerszeg 1.2 HUN
06-07.07.2019 Triathlon World Series Hamburg GER
06-07.07.2019 Kolarstwo Steps of Romans 2.2 BU
06-12.07.2019 Kolarstwo Tour of Austria 2.1 AUT
06-28.07.2019 Kolarstwo Tour De france 2.UWT
07.07.2019 Kolarstwo Delta Road Race 1.2 Kan i WE
07-16.07.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Europy juniorów Ostrava
07-15.07.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Europy juniorów Chisinau MDA
07-13.07.2019 teakwondo Uniwersjada Napoli ITA
09-14.07.2018 Kolarstwo Cuelta Miranda 2.2 VEN
09-14.07.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Geelong AUS
09-14.07.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 5* Gstaad SUI
11-14.07.2019 Kolarstwo Trogfeo Juaquium Agostinho POR 2.2 POR
11-14.07.2019 Kolarstwo kobbiet Gtour de Feminin 2.2 CZE
11-14.07.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* W Daegu KOR
11-13.07.2019 Wspinaczka Puchar Świata Chamonix FRA
12-14.07.2019 Judo Grand Prix Budapeszt HUN
12-14.07.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Les Gets FRA
12.07.2019 Kolarstwo Chrono King Armstrong 1.2 USA i WE
13-14.07.2019 BMX Racing Mistrzostwa Europy Valmera LAT
13-14.07.2019 Trahlon Puchar Swiata Tiszujarve HUN
14.07,2019 Kolarstwo Giro del Medio Brenta 1.2 ITA
14-27.07.2019 Kolarstwo Tour od Qinghai Lake 2.HC CHN
12-28.07.19 Pływanie Synchroniczne Mistrzostwa Świata Korea
12-28.07.2019 Pływanie Mistrzostwa swiata w pływaniu
15-23.07.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Swiata Budapeszt
15-17.07.2019 Teakwondo G1 Seoul KOR
16-24.07.2019 Zeglarstwo MS Laser Radial
17-21.07.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Espinho POR
17-21.07.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 3* Edmonton KAN
12-28.07.2019 skoki do wody Mistrzostwa Świata 2019 Korea
18-21.07.2019 Tenis Stołowy T2 Diamong TBC
18-21.07.2019 <kolarstwo kobiet Bene Tour 2.1 BEL
18-21.07.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* W Ulsan KOR
19.07.2019 Kolarstwo kobiet Tour de France 1.WWT
19-20.07.2019 Wspinaczka Puchar Świata Briancon FRA
20.07.2019 Kolarstwo <kisvarda 1,2 HUN
20-21.07.2019 Triathlon World Series Edmondon KAN
21.07.2019 Kolarstwo Toktyo 2020 test event 1.2 JPN
23-28.07.2019 Kolarstwo Sulle Rotte del Serenissima 2.1 ITA
23-28.07.2019 BMX Racing Mistrzostwa Swiata Heusden BEL
24-27.07.2019 Kolarstwo Dookola Mazowsza 1.2 POL
24-28.07.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Pyengchang KOR
24-28.07.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Tokio JPN
25-28.07.2019 Kolarsto górskie Mistrzostwa Europy Brno CZE
25-28.07.2019 Kolarstwo kobiet Tour Oyrenees 2.2 FRA
25.07.2019 Kolarstwo Gran Prix Cerami 1.1 BEL
25.07.2019 Kolarstwo Ordiziako Klasika 1.1 ESP
26-28.08.2019 Kolarstwo Tour of Kosova 2.2 KOS
26-28.07.2019 Judo Grand Prix Zagrzeb CRO
26-28.07.2019 Triathlon Mistrzostwa Europy Kazan RUS
27-31.07.2019 Kolarstwo Tour de Wallonie 2.HC
28.07.2019 Kolarstwo GP Perenchies 1.2 FRA
31.07-4.8.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 5* Wieden AUT
31.07.2019 Kolarstwo Memorial Ricardo Otxoa 1.1 ESP
31.07-04.08.2019 Kolarstwo Tour Alsace 2.2 FRA
31.07-11.08.2019 Kolarstwo Volta Portugal 2.1 POR
01.08.2019 Kolarstwo kobiet Kreiz Breizh 1.2 FRA
02-04.08.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Val Di Sole ITA
02-11.08.2019 Kolarstwo Tpur de Gwadelupa 2.2 FRA
02-09.08.2019 Żeglarstwo MS 470
03-04.08.2019 Triathlon Puchar Europy Malmoo SWE
03.08.2019 BMX Racing C1 Omsk RUS
03.08.2019 BMX Racing C1 Berlin GER
03.08.2019 Kolarstwo kobiet Donostia San Sebastian 1.1 ESP
03.08.2019 Kolarstwo kobiet Prudential RideLondon 1.WWT GBR
03.08.2019 Kolarstwo kobiet Erpe-Mere 1.2 BEL
03.08.2019 Kolarstwo Classica San Sebastian 1.UWT ESP
03.08.2019 Kolarstwo Hansa Bryg 1.2 SWE
03-05.08.2019 Kolarstwo Kreiz Briezh 2.2 FRA
03-09.08.2019 Kolarstwo Tour de Pologne 2.UWT POL
04.08.2019 Kolarstwo Prudential Ride London 1.UWT GBR
04.08.2019 Kolarstwo Gp Kranj 1.2 SLO
0-7.08.2019 Kolarstwo kobiet Gran premio Femenino 1.2 CRC
05-11.08.2019 skoki do wody Mistrzostwa Europy 2019
06-11.08.2019 Piecoboj nowoczesny Mistrzostwa Europy 2019
06-10.08.2019 Kolarstwo Tour de Szeklerland 2.2 ROU
07-11.08.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Lagos NGR
07-11.08.2019 Judo Mistrzostwa Świata kadetów TBC
07-11.08.2019 Kolarstwo Mistrzostwa Europy
09-11.08.2019 Kolarstwo kobiet Tour of Scotland 2.1 GBR
09-11.08.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Lenzerheide SUO
10-21.08.2019-Wspinaczka sportowa-Mistrzostwa Świata
11-22.08 2019 Strzelectwo Puchar Świata Lahti
11.08.2019 Kolarstwo Oita Urbatn 1.2 JPN
11.08.2019 Kolarstwo kobiet Merxem Classic 1.2 BE
11.08.2019 Kolarstwo Slag om Norg 1.1 HOL
11.08.2019 Kolarstwo Antwerpe Havenpijl 1.2 BEL
12-18.08.2019 Kolarstwo Tour of Utah 2.HC USA
12-18.08.2019 Kolarstwo Binck Bank Tour 2.UWT HOL
13-18.08.2019 Tenis Stołowy World Tour Panagyurishte BUL
13-17.08.2019 Kolarstwo Volta Burgos 2.HC ESP
14-18.08.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 4* Moskwa RUS
15-18.08.2019 Triathlon Zawody kwalifikacyjne MIKSTach Tokio JPN
15-18.08.2019 Kolarstwo Czech Cyling Tour 2.1 CZE
15-18.08.2019 Koarstwo Race of Norway 2.HC NOR
16.08.2019 Kolarstwo kobiet Vargarda 1.WWT SWE
17.08.2019 Kolarstwo Puchar MON 1.2 POL
17.08.2019 Kolarstwo Memorial henryka Lasaka 1.2 POL
17.08.2019 Kolarstwo kobiet Sofie de Vuyst 1.2 BEL
18.08.2019 Kolarstwo Puchar uzdrowisk karpackich 1.2 POL
18.08.2019 Kolarstwo La Poly Normandie 1.1 FRA
18.08.2019 Kolarstwo Tour de Funen 1.1 DUN
18.08.2019 Triathlon Puchar Europy Keckemet HUN
16-25.08.2019 Hokej na trawie Mistrzostwa Europy mężczyzn i kobiet
19-25.08.2019 Jeździectwo Mistrzostwa Europy w ujezdzeniu i w skokach Rotterdam
20-25.08.2019 Tenis Stołowy World Tour Olomunuc CZE
20.08.2019 Kolarstwo GP de Merbries 1.2 FRA
20.08.2019 Kolarstwo GP Stad Zottegem 1.1 BEL
20-25.08.2019 Kolarstwo Balltic Chain Tour 2.2 EST
21-25.08.2019 Kolarstwo Tour of Denmark 2.HC DEN
21.08.2019 Kolarstwo Veenendaal Cassic kobiet 1.1 HOL
21.08.2019 Kolarstwo Veenendaal Classic 1.1 HOL
21-24.08.2019 Kolarstwo Tour du Limousin 2.1 FRA
21-25.08.2019 Kajakoarstwo Mistrzostwa Swiata Szeged
21-24.08.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 18 M Salalh OMA
21-24.08.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 1* Rubavu RWA
22-25.08.2019 Kolarstwo kobiet Rour of Norway 2.WWT NOR
22-25.08.2019 Kolarstwo Colorado Cassic 2.HC NOR
23-25.08.2019 Teakwondo MS Team Chiny
24-25.08.2019 Triathlon Puchar Świata Karolvy Vary CZE
24.08-15.09.19 Kolarstwo Vuelta a Espana 2.UWT ESP
25.08.2019 Kolarstwo Schall Sels Marskem 1.1 BEL
25.08.2019 Koarstwo Hamburg Cyclassics 1.UWT GER
25.08-1.09.19 Judo Mistrzostwa Świata Tokio JPN
25.08-1.09.19 Wioslarstwo Mistrzostwa Świata 2019 Linz
26.08-03.09.19 Strzelectwo Puchar Swiata Rio
27-30.08.2019 Kolarstwo Tour Poitou 2.1 FRA
28.08-01.09.19 Jeździectwo Mistrzostwa Europy w WKKW Luhmuhlen
28.08-109.19 Kolarstwo Górskie Mistrzostwa Swiata Mont Sainte Anne
28.08.2019 <kolarstwo Overijse 1.1 BEL
29.08-1.9.2019 Traithlon World Series Lozanna SUI
29.08-1.09.19 kolarstwo eutschalnd Tour 2.HC GER
30.08.2019 Kolarstwo Remembrance Race 1.1 BEL
30.08.2019 Kolarstwo kobiet La Picto 1.2 FRA
30.08-31.08.2019 Podnoszenie ciężarów Cup of Blue Meissen GER
31.08.2019 Kolarstwo Meulebeke 1.1 BEL
31.08.2019 Kolarstwo kobiet GP de Plouay 1.WWT FRA
31.08.2019 BMX Racing C1 Peer BEL
31.08-1.09.19 Kolarstwo Tour of Almaty KAZ 2.1
31.08-15.09.19 Koszykówka Mistrzostwa Świata mężczyzn 2019
01.09.2019 Kolarstwo Croatia-Slovenia 1.2 SLO
01.09.2019 Kolarwtwo Rondom Leuven 1.1 BEL
01.09.2019 kolarstwo Bretagne Classic 1.UWT FRA
01.09.2019 Kolarstwo GP de la ville 1.2 FRA
01.09.2019 kolarstwo Ronde van Midden Nederland 1.2 HOL
02-04.09.2019 Kolarstwo Tour od Xingtai 2.2 CHN
02-09.09.2019 Piecoboj nowoczesny Mistrzostwa swiata 2019
03-17.09.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Europy skeet/trap Lorato
03-08.09.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Europy Nantes FRA
03-08.09.2019 Kolarstwo Kobiet Boels Ladies Tour 2.WWT HOL
04-08.09.2019 Siatkówka Plażowa World Tour 5* Roma ITA
04-08.09.2019 Kolarstwo Tour of Bohemia 2.2 CZE
05-14.09.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Europy juniorów Constanta ROU
05-07.09.2019 Kolarstwo Giro del Friuli 2.2 ITA
06.08.2019 Kolarstwo Hafjell 1.2 NOR
06-08.09.2019 Kolarstwo kobiet Giro Toscana 2.2 ITA
06-08.09.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata SnowShoe USA
06-08.09.2019 Karate Premier League Tokio JPN
06-08.09.2019 Kolarstwo Tour de Hokkaido 2.2 JPN
07.09.2019 Kolarstwo Lilehammer GP 1.2
07.09.2019 kolarstwo Tour du Jura 1.2 SUI
07.09.2019 Kolarstwo Brussels Classic 1.HC BEL
07-08.09.2019 Triathlon Puchar Swiata Banyoles ESP
08-15.09.2019 kolarstwo Tour of Britain 2.HC GBR
08.09.2019 kolarstwo kobiet La Voix du Notd 1.2 FRA
08.09.2019 Kolarstwo Masculin International 1.2 FRA
08.09.2019 kolarstwo La Voix du Nord 1.HC FRA
08.09.2019 kolarstwo Sels Trophy 1.1 BEL
08.09.2019 kolarstwo kobiet trophee European 1.1 FRA
08.09.2019 Kolarstwo Gylne Gutuer 1.2 NOR
08.09.2019 BMX Racing C1 Uithorn HOL
10-13.09.2019 kolarstwo kobiet Lotto Belgium Tour 2.1 BEL
11-15.09.2019 Kolarstwo Turul Romaniei 2.1 ROU
12-23.09.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Europy 25/50m Bologna
12-22.09.2019 Judo Grand Prix Perth AUS
13.09.2019 kolarstwo GP Cydlicte de Quebec 1.UWT KAN
13-15.09.2019 Teakwondo Grand Prix Chiba JPN
13-14.09.2019 teakwondo g1 Richmonf KAN
13-14.09.2019 Teakwondo G1 Warszawa POL
13-19.09.2019 kolarstwo kobiet de l Ardeche 2.1 FRA
15.09.2019 kolarstwo Duo Normand 1.1 FRA
14.09.2019 Kolarstwo Coppa Agostoni 1.1 ITA
14.09.2019 Kolarstwo De Kustpilj 1.2 BEL
14.09.2019 Triathlon Mistrzostwa Europy u23 Valencia ESP
14-22.09.2019 Zapasy Mistrzostwa Swiata Astana KAZ
14-15.09.2019 BMX Racing Puchar Świata USA
14015.09.2019 kolarstwo kobiet Vuelyta 1.WWT ESP
15.09.2019 Kolarstwo GP Gratwein 1.2 AUT
15.09.2019 Kolarstwo Tour du Doubs 1.1 FRA
15.09.2019 Kolarstwo GP Montreal 1.UWT
15.09.2019 kolarstwo Coppa Bernocci 1.1 ITA
16-25.09.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Świata Pattaya THA
16.09-22.09.2019 Gimnastyka artystyczna 2019 MS Baku AZE
17-18.09.2019 kolarstwo Memorial Alfredo Martini 2.1 ITA
18.09.2019 kolarstwo GP de Wallonie 1.1 BEL
18-21.09.2019 kolarstwo Tour de Slovaqiue SVK
19.09.2019 kolatrstwo Coppa Sabatini 1.1 ITA
20.09.2019 kolarstwo Van Vlarderen 1.1. BEl
20-22.09.2019 Karate Series A Santiago Chi
20-22.09.2019 teakwondo G1 Tirana ALB
21.09.2019 Kolarstwo Memorial Marco Pantani 1.1 ITA
21.09.2019 Kolarstwo Primus Classic 1.HC BEL
21-22.09.2019 Trampoliny Puchar Swiata Khabarovsk RUS
21-22.09.2019 Triathlon Puchar Świata Weihai CHN
22.09.2019 Kolarstwo kobiet Pas de Calais Fwminin 1.2 FRA
22.09.2019 Kilarstwo Pas de Calais 1.1 FRA
22.09.2019 Kolarstwo Gooikse Pilj 1.1 BEL
22/09/2019 Kolarstwo Trofeo Matteotti 1.1 ITA
22.09.2019 Triathlon Puchar Europy Constanta ROU
22-29.09.2019 Koarstwo Szosowe Mistrzostwa Swiata Yorkshire
22-28.09.2019 Żeglarstwo SM RSx
24-29.09.2019 Kajakarstwo Górskie Mistrzostwa Swiata La Seu D Urgell
25-29.09.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Asuncion PAR
25-26.09.2019 Teakowndo Olympic Test Chiba JPN
25.09.2019 kolarstwo Omloop Litchervelde 1.1 BEL
26-29.09.2019 kolarstwo Tour od Black Sea 2.2 TUR
26-29.09.2019 Tenis Stołowy T2 diamond TBC
26-29.09.2019 Teakwondo G1 Rosja
28029.09.2019 teakwondo G1 bucharest ROU
28-29.09.2019 BMX Racing Puchar Świata Santiago ARG
28-29.09.2019 Wspinaczka Puchar Świata Kranj SLO
29.09.2019 Kolarstwo Paris-Chauny 1.1 FRA
01-06.10.2019 Tenis Stołowy World Tour Stokholm SWE
02-06.2019 kolarstwo Tour of Iran 2.1 IRI
03.10.2019 Kolarstwo Giro Mumnsterland 1.HC GER
03-06.10.2019 Jeździectwo Finał Nations Cup 2019 skoki TBA
4-13.10.2019 2019 Gimnastyka sportowa Mistrzostwa Świata
04-06.10.2019 Karate Premier League Moskwa RUS
05.10.2019 kolarstwo kobiet Giro dell Emilia 1.1 ITA
05.10.2019 kolarstwo Giro del Emillia 1HC ITA
05.10.2019 kolarstwo Tour de Eurometropoe 1.HC BEL
05-06.10.2019 Teakwondo G1 Riga LAT
05-06.10.2019 BMX Racing C1 Saransk RUS
05-06.10.2019 Triathlon Puchar Europy Alanya TUR
05-06.10.2019 Trampoliny Puchar Swiata Valladolid ESP
05-06.10.2019 Judo Puchar Europy Belgrade SRB
05-12.10.2019 kolarstwo Veulta Ecuador 2.2 ECU
06.10.2019 kolarstwo Gran Premio Bruno Beghelli 1.HC ITA
06.10.2019 Kolarstwo Tour de Vendee 1.1 FRA
06.10.2019 kolarstwo kobiet Bruno Beghelli 1.1 ITA
06.10.2019 Kolarstwo Ardenne Cassic 1.1 BEL
08.10.2019 kolarstwo Memorial Frank Vendenbroucke 1.1 BEL
08.10.2019 kolarstwo Tre Valli Veresine 1.HC ITA
08-12.10.2019 Kolarstwo Jelajag Malaysia 2.2 MAS
08-16.10.2019 Strzelectwo Puchar Swiata UAE
08-13.10.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Bremen GE
09.10.2019 kolarstwo Milano-Torino 1.HC ITA
10.10.2019 kolarstwo Gran Piemonte 1.HC ITA
10.10.2019 Kolarstwo Paris-Bourges 1.1 FRA
12.10.2019 kolarstwo Ronde Van Zeeland 1.1 HOL
12.10.2019 kolarstwo Il ombardia 1.UWT ITA
12-13.10.2019 Kolarstwo Hammer Honk Kong 2.1 HKG
12-13.10.2019 Judo Puchar Europy Tallin EST
12-13.10.2019 BMX Racing Proba przedolimpijska Tokio JPN
12-13.10.2019 Teakwondo G1 Zenica BIH
13.10.2019 Kolarstwo Kemoen Classic 1.1 BEL
13.10.2019 Kolarstwo Paris Tours Elite 1HC FRA
16-20.10.2019 Kolarstwo GP Chantal Biya CMR 2.2
16-20.10.2019 Judo Mistrzostwa Swiata Juniorów MAR
16-20.10.2019 Tenis Stołowy Challenge Cancun MEX
16-20.10.2019 Tenis Stołowy ITTF CHalenge Władysławowo POL
17-22.10.2019 Kolarstwo Tour of Guangxi 2.UWT CHN
18-20.10.2019 Tenis Stołowy Puchar Swiata kobiet Chengdu CHN
18-20.10.2019 Teakwondo G1 Ateny GRE
18-20.10.2019 Teakwondo G4 Sofia BUL
19-20.10.2019 Triathlon Puchar Świata Tonqyeong KOR
19-20.10.2019 Wspinaczka Puchar Świata Xiamen CHN
20.10.2019 Kolarstwo Japan Cup 1.HC JPN
20.10.2019 Kolarstwo Chrono des nations 1.1 FRA i kobiet
20.10.2019 kolarstwo kobiet Tour odGuanxi 1.WWT CHN
20.10.2019 Teakwodno G1 Croatia
20.10.2019 BMX Racing C1 Osaka JPN
23-27.10.2019 Karate Mistrzostwa Swiata Juniorów Santiago Chile
25-27.10.2019 Judo Grand Slam Abu Dhabi UAE
25-27.10.2019 Tenis Stołowy Puchar Swiata mężczyzn Chengdu CHN
26-27.10.2019 Wspinaczka Puchar Świata Inzai JPN
26-27.10.2019 Triathlon Puchar Świata Miyazaki JPN
27.10.2019 Kolarstwo Zakonczenie rankingu
30.10.3.11.19 Tenis Stołowy ITTF Challenge Minsk BLR
30.10-3.11.19 Tenis Stołowy ITTF Challenge Agadir MEX
01-03.11.2019 Teakwondo G2 Wuxi CHN
02-03.11.2019 Triathlon Puchar Swiata Salinas ECU
07-12.11.2019 Teakwondo G1 Xian CHN
08-10.11.2019 Judo Grand Prix Taskhent UZB
08-11.11.2019 Skoki Do wody grand Prix
09.11.2019 Teakwondo G1 Zagrzeb CRO
09-10.11.2019 Triathlon Puchar Swiata Santo Domingo DOM
12-17.11.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Linz AUT
13-17.11.2019 Tenis Stołowy World Tour ITTF Challenge Jogjakarta INA
15-17.11.2019 Judo Grand Prix Haga HOL
15-17.11.2019 Skoki do wody Grand Prix Kuala Lumpur MAS
15-17.11.2019 Teakwodno G1 Paryz FRA
19-23.11.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Antalaya TUR
21-24.11.2019 Gimnastyka Sportowa PS Cotbbus GER
22-24.11.2019 Judo Grand SLam Osaka JPN
22-24.11.2019 Skoki do wody Singapoure SGP
22-24.11.2019 teakwondo G1 Ramla ISR
24-30.11.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Swiata juniorów
28.11-1.12.19 Tenis Stołowy T2 Diamonf TBC
28.11.-1.12.19 -Wspinaczka sportowa-Światowy Turniej Kwalifikacyjny
28.11-1.12.2019 Trampoliny MS 2019 Tokio JPN
29.11-8.12.2019 Zeglarstwo MS 49er, Nacra17
29.11-1.12.19 Karate Premier Legue Madrit ESP
04-08.12.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Markham CAN
6-7.12.2019 Teakowndo Grand Prix Finał Moskwa
12-15.12.2019 Tenis Stołowy World Tour Final TBD
14-15.12.2019 BMX Racing C1 Saint entiene FRA
17-22.12.2019 Teakwondo Grand Prix Wuxi CHN
10-26.01.2020 Piłka reczna Mistrzstwa Europy mężczyzn
13-16.02.2020 Gimnastyka Sportowa Puchar Swiata Melbourne AUS
15-16.02.2020 Trampoliny Puchar Swiata Baku AZE
07.03.2020 Gimnastyka Sportowa Puchar Swiata USA
12-15.03.2020 Gimnastyka Sportowa Puchar Swiata Baku AZE
16-19.03.2020 Piłka reczna mezcyzn Turnieje kwalifikacyjne
19-22.03.2020 Piłka reczna kobiet Turnieje kwalifikacyjne
19-22.03.2020 Zapasy Europejski Turniej Kwalifikacyjny ITA?SRB
21-22.03.2020 Gimnastyka Sportowa Puchar Swiata Stuttgart GER
25-28.03.2020 Gimnastyka Sportowa Puchar Swiata Doga WAT
28.03.2020 Gimnastyka Sportowa Puchar Swiata Birmingham GBR
03-05.04.2020 Zapasy Światowy runiej kwalifikacyjny Sofia BUL
03-05.04.2020 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Pesaro ITA
05.04.2020 Gimnastyka Sportowa Puchar Swiata Tokio JPN
10-12.04.2020 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Sofia BUL
13-19.04.2020 Żeglarstwo Europejskie Regaty Kwalyfikacyjne PS Genui
15-26.04.2020 Szermierka Europejski turniej kwalifikacyjny
16-18.04.2020-Wspinaczka sportowa-Mistrzostwa Europy
16-19.04.2020 piłka reczna Turnieje kwalifikacyjne mężczyzn
17-19.04.2020 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Taskhent UZB
24-25.04.2020 Trampoliny Puchar Swiata Brescia ITA
24-27.04.2020 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Baku AZE
27-29.04.20 Wioslarstwo Europejskie regaty kwalifikacyjny Varese Wlochy
30.04-3.05.20 Zapasy Światowy Turniej kwalifikacyjny
01-30.05.2010 Siatkówka Plazowa Puchar Kontynentalny 2 etap
8-10.05.2020 Karate Swiatowy turniej kwalifikacyjny
15-17.05.2020 Kajakarstwo Górskie Mistrzostwa Europy Lee Valley
17-19.05.20 Wioslarstwo Swiatowe refaty kwalifikacyjne lucerna SUI

21-22.05.2020 Kajakarstwo Europejski turniej kwalifikacyjny Poznan
26-31.05.2020 BMX Racing Mistrzstwa Swiata 2020
29.05-1.06.2020 Kajakarstwo Puchar Swiata Duisburg
8-14.06.2020 Koszykówka turniej kwalifikacyjny kobiet
22-28.06.2010 Siatkówka Plazowa Puchar Kontynentalny 2 Final
23-28.06.2020 Koszykówka turniej kwalifikacyjny mężczyzn
03-04.07.2020 Trampoliny Puchar Swiata Arosa SUI
10-12.07.2020 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Kazan RUS

Dodalem kilka brakujacych zawodow. Brak Golfa, Jezdziectwa i koszykowki 3x3 . Pozostale dyscipliny beda aktualizowane gdy pojawia sie kalendarze kwalifikacji

balwan
Posty: 2510
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 14 sty 2019, 6:39

Niestety najprawdopodobniej nie znajdę czasu by aktualizować kalendarz kwalifikacji. Jakby ktoś chciał się tego podjąć to zapraszam na priv. Ja mam wypisane wszystkie zawody jakie brakuje w kalendarzu. I które by pasowało wpisać w odpowiedni czasie (zazwyczaj gdy pojawia się terminy ) ale też już np. jest Jeździectwo które już nie mam czasu wpisać.
Myślałem że początek roku będę miał luźniejszy i uda mi się ogarnąć kalendarz

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2574
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: runfixe » 17 sty 2019, 11:21

Najbliższe bezpośrednie kwalifikacje już w lutym na Pucharze Świata w strzelectwie. Chyba, że czegoś nie zauważyłem.

maruda
Posty: 4516
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: maruda » 17 sty 2019, 11:33

W lekkoatletyce trwają już (od 1 stycznia) kwalifikacje w maratonie, chodzie, wielobojach i sztafetach.

Na dziś zasady są takie, że decyduje ranking - a zatem starty w hali (też np. w wielobojach) mają być uwzględniane.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2574
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: runfixe » 17 sty 2019, 12:59

Pisałem o bezpośrednich kwalifikacjach, nie o rankingach.

maruda
Posty: 4516
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: maruda » 17 sty 2019, 16:52

runfixe pisze:
17 sty 2019, 12:59
Pisałem o bezpośrednich kwalifikacjach, nie o rankingach.
Tak, tak - to nie było w kontrze do Ciebie, tylko informacyjnie ;)
Trwają też np. kwalifikacje w kolarstwie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość