Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Zasady zdobywania kwalifikacji na imprezy mistrzowskie oraz zawodnicy je spełniający
Awatar użytkownika
Ukassiu
Posty: 1384
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01
Lokalizacja: Mielec

Re: Kalendarz

Post autor: Ukassiu » 23 sty 2018, 17:27

Może MŚ dać pogrubione? Bylo by czytelniej. A ME np. z podkreśleniem?
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

balwan
Posty: 2223
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz

Post autor: balwan » 23 sty 2018, 17:34

Ukassiu pisze:
23 sty 2018, 17:27
Może MŚ dać pogrubione? Bylo by czytelniej. A ME np. z podkreśleniem?
Myślałem pobawić się kolorami, Jak będa już zasady kwalifikacji to w tedy postaram sie zrobic czytelny temat.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2369
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: runfixe » 21 sie 2018, 13:19

Zapraszam chętnych do pisania w tym wątku o terminach turniejów liczących się do kwalifikacji olimpijskich.

balwan
Posty: 2223
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 14 paź 2018, 12:32

Obiecywałem że uda mi się zrobisz kalendarz , niestety stanęło na tym że mam wszystko popisane ale nie mam czasu by połączyć to w kupe . I myślę że w tym miesiącu nie uda mi się.
Tym bardziej że rusza sezon zimowy i wolny czas którego ostatnio mam mało chciałbym poświęcić na moich ulubionych konkurencjach ;)


Myślę że do świąt uda mi się jednak znaleźć trochę czasu na to. I przygotować kalendarz.

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1020
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 14 lis 2018, 23:44

:D niedługo podrzuce coś

balwan
Posty: 2223
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 15 lis 2018, 7:38

Ja pewnie w tym tygodniu wrzucę to co mam do tej pory. Niestety od czasu poprzedniego posta brak wolnego czasu.

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1020
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 15 lis 2018, 12:39

balwan pisze:
15 lis 2018, 7:38
Ja pewnie w tym tygodniu wrzucę to co mam do tej pory. Niestety od czasu poprzedniego posta brak wolnego czasu.
ps. całoroczny czy tym razem bardziej sprecyzowany masz kalendarz odnośnie kwalifikacji? bo wiele imprez rankingowych liczonych jest dopiero od maja (nie wszystkie, ale większość zaczyna zbierać punkty dopiero)

balwan
Posty: 2223
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 15 lis 2018, 13:17

Wilczek19857 pisze:
15 lis 2018, 12:39
balwan pisze:
15 lis 2018, 7:38
Ja pewnie w tym tygodniu wrzucę to co mam do tej pory. Niestety od czasu poprzedniego posta brak wolnego czasu.
ps. całoroczny czy tym razem bardziej sprecyzowany masz kalendarz odnośnie kwalifikacji? bo wiele imprez rankingowych liczonych jest dopiero od maja (nie wszystkie, ale większość zaczyna zbierać punkty dopiero)
Pod kwalifikacje

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 1020
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 15 lis 2018, 13:44

ok ja właśnie wpisuję i dziś wrzuće kalendarz MŚ i ME na 2019r w dziale Kalendarz w Inne tematy sportowe
Lecz mam tylko letnie dyscypliny, więc mógłby mi ktoś podrzucić zimowe.
Mogę tez dorzucić Kalendarz na 2019 z MŚ i ME U-23 i Juniorów bo kadetami się raczej nie zajmuję.

balwan
Posty: 2223
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 16 lis 2018, 10:32

05-11.11.2018 BMX Freestyle Mistrzostwa Świata Chengdu
6-11.11.2018 Karate Mistrzostwa Świata Madryt
7-10.11.2018 Trampoliny Mistrzostwa Świata St.Petersbourg
09-11.11.2018 Judo Grand Prix Tashkent
09-11.11.2018 Szermierka Puchar Świata Szpada kobiet Tallin
09-11.11.2018 Szermierka Puchar świata floret mężczyzn Bonn
09-11.11.2018 Szermierka Puchar Świata Szabla kobiet Orleans
10.11.11.2018 Taekwondo G1 Croatia Open
10-11.11.2018 Triathlon Puchar Świata Miyazaki Japonia
12-20.11.2018 Piłka Nożna Mistrzostwa Europy u21 baraże
15-18.11.2018 Taekwondo G8 Taipei
16-18.11.2018 Judo Grand Prix Haga
16-18.11.2018 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn ALger
17-18.11.2018 Taekwondo G2 Paris Open
22-23.11.2018 Taekwondo G8 Finał Grand Prix
22-25.11.2018 Gimnastyka sportowa Puchar Świata Cottbus
23-25.11.2018 Judo Grand Slam Osaka
23-25.11.2018 Szermierka Puchar świata szpada mężczyzn Brno
23-25.11.2018 Szermierka Puchar świata floret kobiet ALger
29.11-16.12.2018 Piłka ręczna Mistrzostwa Europy kobiet
29.11.2018 Koszykówka mężczyzn Holandia – polska
30.11.-2.12.19 Kolarstwo Torowe Puchar Świata Niemcy
02.12.2018 Koszykówka mężczyzn Polska – Włochy
07-09.12.2018 Karate Series A – 1 Shanghai
08-09.12.2019 BMX Racing C1 Francja
9-16.12.2018 Taekwondo Grand Slam Wuxi
15-16.12.2018 Judo Masters Guangzhou
19-23..12.2018 Podnoszenie ciężarów Qatar CUP QAT
16.02-17.02.2019 Trampoliny Puchar Świata Baku
10-27.01.2019 Piłka ręczna Mistrzostwa Świata mężczyzn
11-13.01.2019 Szermierka Puchar Świata Floret mężczyzn Paryz
11-13.01.2019 Szermierka Puchar Świata floret kobiet Gdańsk
11-13.01.2019 Szermierka Puchar Świata Szpada kobiet La Havane
11-13.01.2019 Szermierka Puchar Świata Szpada mężczyzn Heidenheim
15-20.01.2019 Tenis Stołowy World Tour Budapeszt HUN
18-20.01.2019 Kolarstwo Torowe Puchar Świata Nowa Zelandia
25-27.01.2019 Kolarstwo Torowe Puchar Świata Honkgong
25-27.01.2019 Karate Premier League Paryż FRA
25-27.01.2019 Szermierka Puchar Świata Floret kobiet St-Maur
25-27.01.2019 Szermierka Grand Prix Szpada kobiet i mężczyzn Doha
25-27.01.2019 Szermierka Puchar świata floret mężczyzn Tokio
25-27.01.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla kobiet Salt Lake City
1-3.02.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn Warszawa
02-03.02.2019 Judo Puchar Europy M Odivelas POR
02-03.022019 Tenis Stołowy Puchar Europy Montreux SUI
02-03.02.2019 Judo Puchar Europy W Sofia BUL
08-10.02.2019 Karate Mistrzostwa Europy Juniorów Aalborg DEN
8-10.02.2019 Szermierka Puchar Świata Szpada kobiet Barcelona
08-10.02.2019 Szermierka Grand Prix Floret kobiet i mężczyzn Turin
08-10.02.2019 Szermierka Puchar świata szpada mężczyzn Vancouver
09-10.02.2019 Triathlon Puchar Świata Cape Town RPA
09-10.02.2019 Triathlon Zimowe Mistrzostwa Świata Asiago ITA
09-14.02.2019 Podnoszenie ciężarów Fajr CUp Ahvaz IRI
09-11.02.2019 Podnoszenie ciężarów Egats Cup Chiang Mai THA
09-10.02.2019 Judo Grand Prix Paryż FRA
13-17.02.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Lisboa POR
15-17.02.2019 Karate Premier League Dubai UAE
16-17.02.2019 Judo Puchar Europy M Roma ITA
16-17.02.2019 Judo Puchar Europy Oberwart AUT
20-25.02.2019 Podnoszenie ciężarów Puchar Świata Guzhou CHN
20-28.02.2019 Strzelectwo Puchar Świata New Delhi
21-24.02.2019 Gimnastyka sportowa Puchar Świata Melbeurne
22.02.2019 Koszykówka mężczyzn Chorwacja Polska
22-24.02.2019 Szermierka Grand Prix Szabla Kobiet i mężczyzn Cancun
22-24.02.2019 Judo Grand SLam Dusseldorf GER
23-24.02.2019 BMX Racing C1 Caen FRA
23-24.02.2019 Triathlon Zimowe mistrzostwa Europy Cheile ROU
25.02.2019 Koszykówka Męczyzn Polska- Chorwacja
27.02-3.02.19 Kolarstwo Torowe Mistrzpstwa Świata Polska
01-03.03.2019 Karate Series-A Salzburg AUT
01-03.2019 Szermierka Puchar Świata Floret kobiet Cancun
01-03.03.2019 Szermierka Puchar świata floret mężczyzn Le Caire
02-03.03.2019 Judo Puchar Europy M Warszawa POL
02.03.03.2019 Judo Puchar Europy W Praga CZE
03.03.2019 BMX Racing C1 Perth AUS
07-10.03.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Europy U21 Gndomar POR
08-09.03.2019 Traithlon world Series Abu Dhabi ZEA
08-10.03.2019 Judo Grand Prix Marrakesh MAR
08-15.03.2019 Podnoszenie ciężarów international Open Las Vegas USA
08-15.03.2019 Podnoszene ciężarów Mistrzostwa Świata juniorów Las Vegas USA
8-10.03.2019 Szermierka Grand Prix szpada kobiet i mężczyzn Budapeszt
08-10.03.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn Padoue
08-10.03.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla kobiet Ateny
09.03.2019 BMX Racing C1 Saransk RUS
14-17.03.2019 Gimnastyka sportowa Puchar Świata Baku
15-17.03.2019 Judo Grand Slam Ekaterinbyrg RUS
15-26.03.2019 Strzelectwo Puchar Świata Meksyk
16.03.2019 BMX Racing C1 Manchester GBR
16-17.03.2019 Szermierka Grand Prix floret kobiet i mężczyzn Anaheim
16-17.03.2019 Traithlon Puchar Świata Mooloolaba AUS
16-25.03.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Europy 10m Osijek SLO ****
20-23.03.2019 Gimnastyka sportowa Puchar Świata Doha
20-24.03.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Muscat OMA
20-24.03.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Guadalajara ESP
22-25.03.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa małych krajów cospiua MLT
22-24.03.2019 Szermierka Puchar świata Szpada mężczyzn Buenos Aires
22-24.032019 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn Budapeszt
22-24.03.2019 Szermierka Puchar Świata szpada kobiet Chengdu
22-24.03.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla kobiet Sint-Niklaas
24.03.2019 Triathlon Puchar Europy Huelva ESP
26-31.03.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Doha QAT
28-31.03.2019 Karate Mistrzostwa Europy seniorów Gyadalajara ESP
29-31.03.2019 Judo Grand Prix Tbilisi GEO
30-31.03.2019 Triathlon Puchar Świata New Plymouth NZL
30-31.03.2019 BMX Racing HC Verona ITA
03-13.04.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Europy Butumi GEO
05-07.04.2019 Judo Grand Prix Antalaya TUR
07.04.2019 Triathlon Puchar Europy Meilla ESP
05-16.04.2019 Strzelectwo Puchar Świata UAE
19-21.04.2019 Karate Premier League Rabat MAR
20-21.04.2019 BMX Racing HC Zolder BEL
21-28.04.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Świata Budapeszt HUN
23-31.04.2019 Strzelectwo Puchar Świata Pekin
23.04-1.05.19 Hokej na trawie World Hokey series meżcyznzn Kuala Lumpur
26-28.04.2019 Szermierka Grand Prix Szabla kobiet i mężczyzn Seul
27.04.2019 Triathlon Puchar Europy Quartiera POR
27-28.04.2019 BMX Racing Puchar Świata Manchester GBR
27-28.04.2019 Triathlon World Series Bermuda BER
27.4-4.5.19 Triathlon Mistrzostwa w triathlonie Pontevedra ESP
01-05.05.19 Tenis Stołowy ITTF Challenge Belgrade SRB
3-5.05.2019 Szermierka Grand Prix Szpada kobiet i mężczyzn Cali
3-5.05.2019 Szermierka Puchar Świata floret kobiet Tauberbischofen
3-5.05.2019 Szermierka Puchar Świata floret mężczyzn St-Petesbourg
04-05.05.2019 BMX Racing C1 Rade NOR
04-05.05.2019 Triathlon Puchr Świata Madryt ESP
07-18.05.2019 Strzelectwo Puchar Świata Changwon
8-10.05.2019 Karate Swiatowy turniej kwalifikacyjny
08-12.05.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Otocec SLO
10-12.05.2019 Judo Grand SLam Baku AZE
10-12.05.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn adryt
10-12.05.2019 Szermierka Puchar Świata Szabla Kobiet Tunis
11-12.05.2019 BMX Racing Puchar Świata Papendal HOL
11-12.05.2019 Podnoszenie ciężarów IWF Grand PRIX Lima PER
11=12.05.2019 Traithlon Puchar Świata CHangdu CHN
14-18.05.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Zagrzeb CRO
17-19.05.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Albstadt GER
17-19.05.2019 Szermierka Puchar Świata Szpada mężczyzn Paryż
17-19.05.2019 Szermierka Puchar świata Szpada kobiet Dubai
17-19.05.2019 Karate Series A Istanbul TUR
17-19.05.2019 Szermierka Grand Prix Floret kobiet i mężczyzn Szhanghai
18.05.2019 Triathlon Puchar Europy Olsztyn POL
18-19.05.2019 Triathlon World Series Yokohama JPN
19.05.2019 BMX Racing C1 Dessel BEL
22-26.05.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Bagkok THA
24-26.05.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Nove Mesto Cze
24-26.05.2019 Judo Grand Prix Hohot CHN
25.05.2019 BMX Racing HC Sarrians FRA
25.05-2.06.18 Hokej na trawie World Hokey series kobiet Japonia
25-26.05.2019 Trathlon Puchar Świata Cagliari ITA
24-26.05.2019 Szermierka Grand Prixz Szabla kobiet i mężczyzn Moskwa
24-31.05 2019 Strzelectwo Puchar Świata Monachium
28.05-2.06.19 Tenis Stołowy World Tour Platinum Shenzen CHN
30.05-2.6.2019 Kajakarstwo Górskie Mistrzostwa Europy Pau ***
31.05-2.6.19 Trathlon Mistrzostwa Europy Weert HOL
01-02.06.2019 Judo Puchar Europy Bukareszt ROU
01-08.06.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Świata juniorów Suva Fiji
02.06.2019 BMX Racing C1 Ahnatal GER
03-16.06.2019 Łucznictwo Mistrzostwa Świata Rotterdam
04-09.06.2019 Tenis Stołowy Word Tour Hong Kong HKG
07-09.06.2019 Karate Premier League Shanghai CHN
08-09.06.2019 Traithlon Puchar Europy Dnipro UKR
09-09.06.2019 BMX Racing Puchar Świata Saint Centin FRA
08-09.06.2019 Trathlon Puchar Świata Huatulco MEX
08-09.06.2019 Triathlon World Series Leeds GBR
12-16.06.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Sapporo JPN
15-16.06.2019 Triathlon Puchar Świata Astana KAZ
15-16.06.2019 Triathlon World Series Nottingham GBR
15.06.2019 Podnoszenie cięzaró1) Alpe Adria Cup Sarajevo BIH
15-23.06.2019 Hokej na trawie World Hockey series mężczyzn La Touguet
16-27.06.2019 Hokej na trawie World Hokey series kobiet Valencia
16-30.06.2019 Piłka nozna Mistrzostwa Europy U21 Wlochy
14-16.06.2019 Łucznictwo Igrzyska Europejskie Minsk
15-23.06.2019 Koszykówka Mistrzostwa Europy kobiet 2019
17-22.06.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Europy Dusseldorf
20-30.06.2019 strzelectwo Igrzyska Europejski Minsk
20-23.06.2019 Trathlon Mistrzostwa Europy juniorów Kiztbuhel AUT
20-30.06.2019 Tenis Stołowy Igrzyska Europejskie Minsk BLR
21-23.06.2019 Karate Series A Montral KAN
22-23.06.2019 Trathlon Puchar Świata Antwerp BEL
22-25.06.2019 Judo Igrzyska Europejski MINSk BLR
28-29.06.2019 Triathlon World Series Montreal KAN
28.6-7.7.19 Triathlon Mistrzosstwa Europy Targu ROU
29.06.2019 Triathlon Puchar Europy Holten HOL
29.06.2019 Kolarstwo Górskie Kvam NOR
29-30.06.2019 Karate Igrzyska Europejskie Minsk BLR
02-07.07.2019 Tenis Stołowy World Tour Korea
05-07.07.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Vallnord AND
05-07.07.2019 Judo Grand Prix Montreal CAN
06-07.07.2019 Triathlon World Series Hamburg GER
07-16.07.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Europy juniorów Ostrava
07-15.07.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Europy juniorów Chisinau MDA
09-14.07.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Geelong AUS
12-14.07.2019 Judo Grand Prix Budapeszt HUN
12-14.07.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Les Gets FRA
13-14.07.2019 BMX Racing Mistrzostwa Europy Valmera LAT
13-14.07.2019 Trahlon Puchar Świata Tiszujarve HUN
12-28.07.19 Pływanie Synchroniczne Mistrzostwa Świata Korea
12-28.07.2019 Pływanie Mistrzostwa swiata w pływaniu
15-23.07.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Świata Budapeszt
18-21.07.2019 Tenis Stołowy T2 Diamong TBC
20-21.07.2019 Triathlon World Series Edmondon KAN
23-28.07.2019 BMX Racing Mistrzostwa Świata Heusden BEL
24-28.07.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Pyengchang KOR
25-28.07.2019 Kolarsto górskie Mistrzostwa Europy Brno CZE
26-28.07.2019 Judo Grand Prix Zagrzeb CRO
26-28.07.2019 Triathlon Mistrzostwa Europy Kazan RUS
02-04.08.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Val Di Sole ITA
03-04.08.2019 Triathlon Puchar Europy Malmoo SWE
03.08.2019 BMX Racing C1 Omsk RUS
03.08.2019 BMX Racing C1 Berlin GER
07-11.08.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Lagos NGR
07-11.08.2019 Judo Mistrzostwa Świata kadetów TBC
09-11.08.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Lenzerheide SUO
11-22.08 2019 Strzelectwo Puchar Świata Lahti
13-18.08.2019 Tenis Stołowy World Tour Panagyurishte BUL
15-18.08.2019 Triathlon Zawody kwalifikacyjne MIKSTach Tokio JPN
18.08.2019 Triathlon Puchar Europy Keckemet HUN
16-25.08.2019 Hokej na trawie Mistrzostwa Europy mężczyzn i kobiet
19-25.08.2019 Jeździectwo Mistrzostwa Europy w ujezdzeniu i w skokach Rotterdam
20-25.08.2019 Tenis Stołowy World Tour Olomunuc CZE
21-25.08.2019 Kajakoarstwo Mistrzostwa Świata Szeged
24-25.08.2019 Triathlon Puchar Świata Karolvy Vary CZE
25.08-1.09.19 Judo Mistrzostwa Świata Tokio JPN
25.08-1.09.19 Wioslarstwo Mistrzostwa Świata 2019 Linz
26.08-03.09.19 Strzelectwo Puchar Świata Rio
28.08-01.09.19 Jeździectwo Mistrzostwa Europy w WKKW Luhmuhlen
28.08-109.19 Kolarstwo Górskie Mistrzostwa Świata Mont Sainte Anne
29.08-1.9.2019 Traithlon World Series Lozanna SUI
30.08-31.08.2019 Podnoszenie ciężarów Cup of Blue Meissen GER
31.08.2019 BMX Racing C1 Peer BEL
31.08-15.09.19 Koszykówka Mistrzostwa Świata mężczyzn 2019
03-17.09.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Europy skeet/trap Lorato
03-08.09.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Europy Nantes FRA
05-14.09.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Europy juniorów Constanta ROU
06-08.09.2019 Kolarstwo Górskie Puchar Świata SnowShoe USA
06-08.09.2019 Karate Premier League Tokio JPN
07-08.09.2019 Triathlon Puchar Świata Banyoles ESP
08.09.2019 BMX Racing C1 Uithorn HOL
12-23.09.2019 Strzelectwo Mistrzostwa Europy 25/50m Bologna
12-22.09.2019 Judo Grand Prix Perth AUS
14.09.2019 Triathlon Mistrzostwa Europy u23 Valencia ESP
14-22.09.2019 Zapasy Mistrzostwa Świata Astana KAZ
14-15.09.2019 BMX Racing Puchar Świata USA
16-25.09.2019 Podnoszenie ciężarów Mistrzostwa Świata Pattaya THA
20-22.09.2019 Karate Series A Santiago Chi
21-22.09.2019 Triathlon Puchar Świata Weihai CHN
22.09.2019 Triathlon Puchar Europy Constanta ROU
22-29.09.2019 Koarstwo Szosowe Mistrzostwa Świata Yorkshire
24-29.09.2019 Kajakarstwo Górskie Mistrzostwa Świata La Seu D Urgell
25-29.09.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Asuncion PAR
26-29.09.2019 Tenis Stołowy T2 diamond TBC
28-29.09.2019 BMX Racing Puchar Świata Santiago ARG
01-06.10.2019 Tenis Stołowy World Tour Stokholm SWE
04-06.10.2019 Karate Premier League Moskwa RUS
05-06.10.2019 BMX Racing C1 Saransk RUS
05-06.10.2019 Triathlon Puchar Europy Alanya TUR
05-06.10.2019 Judo Puchar Europy Belgrade SRB
08-16.10.2019 Strzelectwo Puchar Świata UAE
08-13.10.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Bremen GER
12-13.10.2019 Judo Puchar Europy Tallin EST
12-13.10.2019 BMX Racing Proba przedolimpijska Tokio JPN
16-20.10.2019 Judo Mistrzostwa Świata Juniorów MAR
16-20.10.2019 Tenis Stołowy Challenge Cancun MEX
16-20.10.2019 Tenis Stołowy ITTF CHalenge Władysławowo POL
18-20.10.2019 Tenis Stołowy Puchar Świata kobiet Chengdu CHN
19-20.10.2019 Triathlon Puchar Świata Tonqyeong KOR
20.10.2019 BMX Racing C1 Osaka JPN
23-27.10.2019 Karate Mistrzostwa Świata Juniorów Santiago Chile
25-27.10.2019 Judo Grand Slam Abu Dhabi UAE
25-27.10.2019 Tenis Stołowy Puchar Świata mężczyzn Chengdu CHN
26-27.10.2019 Triathlon Puchar Świata Miyazaki JPN
30.10.3.11.19 Tenis Stołowy ITTF Challenge Minsk BLR
30.10-3.11.19 Tenis Stołowy ITTF Challenge Agadir MEX
02-03.11.2019 Triathlon Puchar Świata Salinas ECU
08-10.11.2019 Judo Grand Prix Taskhent UZB
09-10.11.2019 Triathlon Puchar Świata Santo Domingo DOM
12-17.11.2019 Tenis Stołowy World Tour Platinum Linz AUT
13-17.11.2019 Tenis Stołowy World Tour ITTF Challenge Jogjakarta INA
15-17.11.2019 Judo Grand Prix Haga HOL
19-23.11.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Antalaya TUR
22-24.11.2019 Judo Grand SLam Osaka JPN
24-30.11.2019 Tenis Stołowy Mistrzostwa Świata juniorów
28.11-1.12.19 Tenis Stołowy T2 Diamonf TBC
29.11-1.12.19 Karate Premier Legue Madrit ESP
04-08.12.2019 Tenis Stołowy ITTF Challenge Markham CAN
6-7.12.2019 Teakowndo Grand Prix Finał Moskwa
12-15.12.2019 Tenis Stołowy World Tour Finał TBD
14-15.12.2019 BMX Racing C1 Saint entiene FRA
10-26.01.2020 Piłka ręczna Mistrzstwa Europy mężczyzn
19-22.03.2020 Piłka ręczna kobietTurnieje kwalifikacyjne
19-22.03.2020 Zapasy Europejski Turniej Kwalifikacyjny ITA?SRB
03-05.04.2020 Zapasy Światowy runiej kwalifikacyjny Sofia BUL
16-19.04.2020 piłka ręczna Turnieje kwalifikacyjne mężczyzn
27-29.04.20 Wioslarstwo Europejskie regaty kwalifikacyjny Varese Wlochy
8-10.05.2020 Karate Swiatowy turniej kwalifikacyjny
15-17.05.2020 Kajakarstwo Górskie Mistrzostwa Europy Lee Valley
17-19.05.20 Wioslarstwo Swiatowe refaty kwalifikacyjne lucerna SUI

21-22.05.2020 Kajakarstwo Europejski turniej kwalifikacyjny Poznan
26-31.05.2020 BMX Racing Mistrzstwa Świata 2020
29.05-1.06.2020 Kajakarstwo Puchar Świata Duisburg
8-14.06.2020 Koszykówka turniej kwalifikacyjny kobiet
23-28.06.2020 Koszykówka turniej kwalifikacyjny mężczyzn


TBA Jeździectwo Zawody kwalifikacyjne Grupa C i F ujezdzenie
TBA Jeździectwo Zawody kwalifikacyjne Grupa C i F/G WKKW
TBA Jeździectwo Zawody kwalifikacyjne Grupa C i F/G skoki
TBA Jeździectwo Finał Nations Cup 2019 WKKW
TBA Jeździectwo Finał Nations Cup 2019 skoki
TBA Jeździectwo Kalendarz 2019
TBA Łucznictwo Europejski turniej kwalifikacyjny
TBA Łucznictwo Światowy turniej kwalifikacyjny
TBA pływanie synchroniczne Mistrzostwa Europy
TBA pływanie synchroniczne Swiatowy turniej kwalifikacyjny 2020
TBA Lekkoatletyka brak kalendarza 2019 (od 08)
TBA Lekkoatletyka brak kalendarza 2020
TBA Koszykówka 3x3 Turniej kwalifikacyjny 2020 kobiet i męzczyzn
TBA Koszykówka 3x3 Turniej kwalifikacyjny Universyty 2020 kobiet i mężczyzn
TBA Koszykówka 3x3 Zawody rankingowe od 1 listopada 2018
TBA Siatkówka plazowa Mistrzostwa Świata 1019
TBA Siatkówka Plażowa turniej kwalifikacyjny
TBA Siatkówka Plazowa Brak kalednarza 2019
TBA Siatkówka Plazowa Brak kalednarza 2020 fo 6
TBA Kolarstwo Szosowe kalendarz UCI 2019 do 27.10
TBA skoki do wody Mistrzostwa Świata 2019 Korea
TBA skoki do wody Mistrzostwa Europy 2019
TBA skoki do wody Finał Pucharu Świata 2020
TBA skoki do wody Brak kalendarza Puchar świata 2019/2020
TBA Szermierka Europejski turniej kwalifikacyjny

TBA 2019 Gimnastyka sportowa Mistrzostwa Świata
TBA 2019 Gimnastyka sportowa Mistrzostwa Europy
TBA Gimnastyka sportowa Puchar Świata2019/2020
TBA Gimnastyka artystyczna 2019 MS
TBA Gimnastyka artystyczna 2020 ME
TBA Gimnastyka artsryczna PS 2019-2020
TBA Trampoliny ME 2020
TBA Trampoliny MS 2019
TBA Trampoliny PS 2019-2020
TBA 2019 Hokej na trawie World Hockey Series TBA męzczyzn
TBA 2019 Hokej na trawie Finals World Hockey Series TBA mężczyzn
TBA 2019 Hokej na trawie World Hockey Series TBA kobiet
TBA 2019 Hokej na trawie Finals World Hockey Series TBA kobiet
TBA Piłka ręczna kwalifikacje
TBA Piecoboj nowoczesny kalendarz 2019
TBA Piecoboj nowoczesny kalendarz 2020 do 1.06
TBA Piecoboj nowoczesny Finał Pucharu świata 2019
TBA Piecoboj nowoczesny Mistrzostwa swiata 2019
TBA Piecoboj nowoczesny Mistrzoswwa Europy 2019
TBA Piecoboj nowoczesny Mistrzostwa Świata 2020
TBA Piecoboj nowoczensy Puchara Świata final 2020
TBA Zeglarstwo MS w poszczególnych klasach
TBA Zeglarstwo Europejskie zawody kwalifikacyjne
TBA Skateboarding Mistrzostwa Świata 2019
TBA Skateboarding Mistrzostwa Świata 2019
TBA Skateboarding Zawody rankingowe (1.01.2019-31.05.2020)
TBA Wspinaczka Puchar Świata 2019
TBA Wspinaczka Mistrzostwa Świata 2019
TBA wspinaczka Mistrzostwa Europy 2020
TBA Wspinaczka Zawody kwalifikacyjne
TBA Surfing ISA World Surfing Games (2019)
TBA Surfing World Surf League championshi tour(2019)
TBA Surfing Eupejskie zawody kwalifikacyjne
TBA Pływanie na otwartym akwenie europejskie zawody kwalifikacyjne 2020
TBA Taekwondo brak kalendarza 20199 i 2020
TBA Taekwondo Europejski turniej kwaifikacyjny
TBA Piłka wodna Liga Swiatowa 2019 mężczyzn i kobiet
TBA Piłka wodna Mistrzostwa Europy mężczyzn i kobiet
TBA piłka wodna turniej kwalifikacyjny mężczyzn
TBA piłka wodna turniej kwalifikacyjny kobet
……………………………………………………………………
02.2019 TBA Tenis stołowy Europejskie turnieje kwalifikacyjne
02.2019 TBA Tenis STołowy Swiarowe turnieje kwalifikacyjne
02.2019 TBA Tenis Stołowy World tour 2020
03.2019 TBA Badminton brak kalendarza 20.04.2019
03.2019 TBA BMX Frestylle Brak kalandarza 2019
03.2018 TBA BMX Freestyle Mistrzostwa Świata
05.2019 TBA Tenis kalendarz ATP WTA od 6.2019 do 6.2020
06.2019 TBA Kolarstwo Torowe Kalendarz 2019/2020 do 1.03
07.2019 TBA Szermierka Brak kalendarza 2019/2020 do 04.2020
10.2019 TBA Judo Brak Kalendarza 2020
10.2019 TBA Podnoszenie ciężarów kalendarz do 30.04 2020
11.2019 TBA Karate brak kalendarzy 2020 do 6 kwietna 2020
11.2019 TBA Triathlon Kalendarz 2019 /2020 do 11 maja
11.2019 TBA Triathlon Zawody kwalifikacyjne miksty ***
11.2019 TBA Tenis stołowy Brak kalendarza 2020
12.2019 TBA Badminton brak kalendarza 2020
12.2019 TBA Kolarstwo Gorskie kalendarz 2020 do 20 maja
12.2019 TBA Zapasy Światowy turniej kwalifikacyjny
01.2020 TBA BMX Frestylle Brak kalandarza 2020 do 1.6
01.2020 BMX Racing Brak kalendarza 2020
02.2020 TBA Strzelectwo ME 10m Toruń (na pewno w Toruniu ? czy na Węgrzech?)
02.2020 TBA Strzelectwo Europejski turniej kwalifikacyjny skeet/trap
02.2020 TBA Strzelectwo Europejski turniej kwalifikacyjny







1) Baseball (brak szans dla Polski)
2) Koszykówka 3x3 (Zawody rankingowe)
3) Boks (Brak zasad)
4) Jezdziectwo (zawody rankingowe)
5) Golf (turnieje co tydzień)
6) Rugby (Brak oficjalnych zasad)
7) Sofball (Brak szans dla Polski)
8) Plywanie (1.03.19-29.06.2020 zdobywanie minimum, brak zasad krajowych)
9) Siatkówka (Brak oficjalnych zada)

balwan
Posty: 2223
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 16 lis 2018, 10:34

Na te chwilę wygląda to tak:
- na początku widać zawody kwalifikacyjne.
-następnie widać w TBA zawody których brakuje.
- Na ostatku są wypisane dyscypliny których nie ma w kalendarzu jeszcze.

Fajnie by było aby ktoś opracował kalendarze w jeździectwie i w koszykówce 3x3. Bo o tym mam zbyt mało wiedzę .

Col_Frost
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2017, 13:58

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Col_Frost » 16 lis 2018, 10:56

W koszykówce 3x3 nie ma to raczej sensu, a nie wiem czy w ogóle ktoś by podołał. Kiedyś już o tym pisałem, ale mogę powtórzyć. Ranking krajów ustalany jest na podstawie rankingu indywidualnego (sumuje się wyniki najlepszych zawodników z danego kraju), z kolei ranking indywidualny jest opracowywany na podstawie występów poszczególnych zawodników zarówno w reprezentacji, jak i w klubach, zarówno w rozgrywkach międzynarodowych, jak i krajowych. Jeśli ktoś się czuje na siłach żeby wypisać kilkaset-kilka tysięcy turniejów z całego świata to śmiało, ale chyba jednak lepiej ograniczyć się do samych turniejów kwalifikacyjnych, ew. wstawić daty początku i końca okresu, z którego będzie się liczył ranking ;-)

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 563
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Vojthas » 16 lis 2018, 23:56

balwan pisze:
16 lis 2018, 10:32
1) Baseball (brak szans dla Polski)
2) Koszykówka 3x3 (Zawody rankingowe)
3) Boks (Brak zasad)
4) Jezdziectwo (zawody rankingowe)
5) Golf (turnieje co tydzień)
6) Rugby (Brak oficjalnych zasad)
7) Sofball (Brak szans dla Polski)
8) Plywanie (1.03.19-29.06.2020 zdobywanie minimum, brak zasad krajowych)
9) Siatkówka (Brak oficjalnych zada)
1) mamy szanse teoretyczne poprzez ME i turniej kwalifiakcyjny EUR-AFR
2) nie da się wszystkiego śledzić
3) wybrali Rachimowa, nie wiemy, czy będzie boks na igrzyskach w Tokio
4) terminy będą podane przez FEI 15 grudnia, ostatnio zebrali wszystkie imprezy w trzech pdfach (po jednym na każdą dyscyplinę)
5) chyba też nie da się wszystkiego śledzić
6) tutaj
7) mamy szanse teoretyczne poprzez ME i turniej kwalifiakcyjny EUR-AFR
8) nic do dodania
9) tutaj

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 563
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Vojthas » 17 lis 2018, 1:33

16-18.04.2020-Wspinaczka sportowa-Mistrzostwa Europy
20-21.08.2019-Wspinaczka sportowa-Mistrzostwa Świata
28.11.-1.12-Wspinaczka sportowa-Światowy Turniej Kwalifikacyjny
PŚ nie był podany w artykule wspinanie.pl cytowanym przez PKOl, może zmienili zasady

3-5.04.2020-Gimnastyka artystyczna-Puchar Świata 1
10-12.04.2020-Gimnastyka artystyczna-Puchar Świata 2
17-19.04.2020-Gimnastyka artystyczna-Puchar Świata 3
24-26.04.2020-Gimnastyka artystyczna-Puchar Świata 4

04/05.2020-Surfing-World Surfing Games (2020)

Strzelectwo - turnieje w Europie w 2020 są w marcu (ME 10m) i kwietniu (pozostałe dwa), nie w lutym

Siatkówka plażowa - brakuje Pucharu Kontynentalnego (1. etap w 2019 bez Polski, 2. z Polską w maju 2020, finał 22-28.06.2020)
28.06.-07.07.2019-Siatkówka plażowa-Mistrzostwa Świata

Łucznictwo - turniejem kwalifikacyjnym będą ME 2019
20-26.05.2019-Łucznictwo-Mistrzostwa Europy

10-12.05.2019-Pływanie artystyczne(synchroniczne)-European Champions Cup (Europejski Turniej Kwalifikacyjny)

12-28.07.2019-Skoki do wody-Mistrzostwa Świata

15-26.04.2020-Szermierka-Europejski Turniej Kwalifikacyjny

4-13.10.2019-Gimnastyka sportowa-Mistrzostwa Świata 2019
21-24.11.2019-Gimnastyka sportowa-Puchar Świata na przyrządach 1 (5)
13-16.02.2020-Gimnastyka sportowa-Puchar Świata na przyrządach 2 (6)
12-15.03.2020-Gimnastyka sportowa-Puchar Świata na przyrządach 3 (7)
25-28.03.2020-Gimnastyka sportowa-Puchar Świata na przyrządach 4 (8)
7.03.2020-Gimnastyka sportowa-Puchar Świata w wieloboju 1
21-22.03.2020-Gimnastyka sportowa-Puchar Świata w wieloboju 2
28.03.2020-Gimnastyka sportowa-Puchar Świata w wieloboju 3
5.04.2020-Gimnastyka sportowa-Puchar Świata w wieloboju 4

20-21.04.2019-Gimnastyka – trampolina-Puchar Świata 2
21-22.09.2019-Gimnastyka – trampolina-Puchar Świata 3
5-6.10.2019-Gimnastyka – trampolina-Puchar Świata 4
15-16.02.2019-Gimnastyka – trampolina-Puchar Świata 5
24-25.04.2020-Gimnastyka – trampolina-Puchar Świata 6

Hokej na trawie - pogubiłem się w tych datach, bo chyba są trochę inne od moich. Prawidłowe są te:
26.04.-04.05.2019-Hokej na trawie-Hockey Series Finals (mężczyzn) Kuala Lumpur
6-16.06.2019-Hokej na trawie-Hockey Series Finals (mężczyzn) Indie - z Polakami
15-23.06.2019-Hokej na trawie-Hockey Series Finals (mężczyzn) La Touquet
8-16.06.2019-Hokej na trawie-Hockey Series Finals (kobiet) Irlandia
15-23.06.2019-Hokej na trawie-Hockey Series Finals (kobiet) Japonia - z Polkami
19-27.06.2019-Hokej na trawie-Hockey Series Finals (kobiet) Walencja

27-30.06.2019-Pięciobój nowoczesny-Finał PŚ 2019 (2020 nie jest kwalifikacją)
6-11.08.2019-Pięciobój nowoczesny-Mistrzostwa Europy
2-9.09.2019-Pięciobój nowoczesny-Mistrzostwa Świata 2019

1-9.07.2019-Żeglarstwo-MŚ Laser
16-24.07.2019-Żeglarstwo-MŚ Laser Radial
2-9.08.2019-Żeglarstwo-MŚ 470
22-28.09.2019-Żeglarstwo-MŚ RS:X
29.11.-8.12.2019-Żeglarstwo-MŚ 49er, 49er FX, Nacra 17
13-19.04.2020-Żeglarstwo-Europejskie Regaty Kwalifikacyjne (PŚ w Genui)
9-19.05.2019-Żeglarstwo-ME Finn (wystartują też załogi spoza Europy i będą to regaty kwalifikacyjne zamiast MŚ Finn)

3-5.04.2020 to nie turniej światowy w zapasach tylko amerykański. Turniej światowy jest 30.04.-03.05.2020

balwan
Posty: 2223
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: balwan » 17 lis 2018, 6:35

Możliwe że w wspinaczkach zmienily się zasady, gdy robiłem kalendarz na pewno kwalifikacje mieli uzyskać najlepszy z sumy PS od 2018 do 2020. .

W gimnastykach wydaje mi się że także liczy się PS 2018/2019.

W zapasach najwyraźniej coś się zmieniło. ( Albo źle przepisałem z strony federacji )

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość