Kalendarz

Zasady zdobywania kwalifikacji na imprezy mistrzowskie oraz zawodnicy je spełniający
balwan
Posty: 1626
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Kalendarz

Post autor: balwan » 27 paź 2017, 7:42

03-07.01.2018 Siatkówka Plazowa WT4* Holandia
03-06.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
04-06.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping ZEA
05-07.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping NZL
6-27.01.2018 Teakwondo Grand Slam II, III, IV , V Chiny
09-14.01.2018 Badminton Grade 2 -Level 5 Tajlandia
10-14.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
11-14.01.2018 Badminton International Series Estonia
12-14.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping NZL
12-13.01.2018 Szermierka Puchar Świata Floret kobiet Polska
16-21.01.2018 Badminton Grade 2 - Level 4 Malezja
16-21.01.2018 Kolarstwo szosowe Tour Down Under Australia
17-20.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
18-21.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Niemcy
18-20.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping ZEA
18-21.01.2018 Badminton International Series Szwecja
18-21.01.2018 Badminton Polish Junior Open Polska
18-21.01.2018 Tenis Stołowy ITTF World Tour Węgry
19-25.01.2018 Surfing MS Longoboard Chiny
19-21.01.2018 Judo Grand Prix Tunezja
19-21.01.2018 Szermierka Puchar Świata Szpada kobiet Kuba
19-21.01.2018 Szermierka Puchar Świata Floret mężczyzn Francja
19-21.01.2018 Łucznictwo Puchar Świata Hala Francja
19-21.01.2018 Kolarstwo Torowe Puchar Swiata Białorus
23-28.01.2018 Badminton Grade 2- Level 4 Indie
24-28.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Meksyk
24-28.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
25-28.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Holandia
25-28.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Australia
25-28.01.2018 Badminton International Series Szwecja
25-27.01.2018 Szermierka Puchar Świata Szpada mężczyzn Niemcy
26-28.01.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Szwajcaria
26-28.01.2018 Judo Grand Prix Maroko
26-28.01.2018 Szermierka Puchar Świata Szabla kobiet USA
26-28.01.2018 Karate Premier League Francja
28.01.2018 Kolarstwo szosowe Cadel Evans Road Race Australia
28.01-4.01.18 Badminton Grade 2 - Level 4 Indie
28.01-2.02.18 Teakwondo U.S. Open G2 USA
31.01-3.02.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping UAE
31.01-4.02.18 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
31.01-4.02.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping \usa
01-04.02.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Niemcy
01-04.02.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/ WKKW Freancja
01-04.02.2018 Siatkówka Plazowa WT1* Australia
02-04.02.2018 Szermierka Puchar Świata Floret kobiet Algeria
02-04.02.2018 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn Włochy
02-04.02.2018 Karate MEJ i kadetów i U21 Rosja
03-04.02.2018 Judo Puchar Europy Por/Bul
06-11.02.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
06-09.02.2018 Teakwondo Klubowy Puchar Europy G1 Turcja
09-11.02.2018 Szermierka Puchar Świata Szpada kobiet Hiszpania
01-11.02.2018 Karate Series A Hiszpania
09-11.02.2018 Jeździectwo Sopot Polska
09-11.02.2018 Szermierka Puchar Świata Floret męzczyzn Niemcy
09-11.02.2018 Łucznictwo Puchar Świata Hala USA
10-11.02.2018 Triathlon Puchar Świata RPA
10-11.02.2018 Judo Grand Slam Francja
10.02.2018 koszykówka El.ME kobiet Estonia-Polska
10-14.02.2018 Teakwondo Turkish Open G1 Turcja
11.02.2018 Lekkoatletyka Szczecin Pole Vault Meeting Polska
12-13.02.2018 Tenis Stołowy YOG - Q Czechy
13-18.02.2018 Badminton Druzynowe ME Rosja
13-18.02.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
14-17.02.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
14.02.2018 koszykówka El.ME kobiet Białorus-Polska
14-19.02.2018 Łucznictwo Halowe MS USA
15-18.02.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Niemcy
15-18.02.2018 Jeździectwo Lublin Polska
15.02.2018 Lekkoatletyka Copernicus Cup Polska
16-18.02.2018 Karate Premier League UAE
16-18.02.2018 Teakwondo Fujarah Open G1 UAE
16-20.02.2018 Strzelectwo Mistrzostw Europy
16-18.02.2018 Szermierka Puchar Świata Szpada mężczyzn Kanada
17-18.02.2018 Lekkkoatletyka Mistrzostwa Polski Halowe Polska
17-18.02.2018 Judo Puchar Europy ITA\AUT
20-25.02.2018 Badminton Grade 2 - Level 5 Szwajcaria
20-24.02.2018 Siatkówka Plazowa WT3* M Iran
21-24.02.2018 Badminton International Challenge Austria
21-27.02.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
21-25.02.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Szwecja
21-25.02.2018 Kolarstwo Szosowe Abu Dhabi Tour UAE
22-25.02.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata Australia
22-25.02.2018 Tenis Stołowy ITTF Team WC GBR
23-25.02.2018 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn Polska
23.02.2018 koszykówka El.MŚ mężczyzn Polska-Kosowo
23-25.02.2018 Judo Grand Prix Niemcy
23-25.02.2018 Skoki DO wody Grand Prix Niemcy
24-25.02.2018 Teakwondo Egyot Open G2 Egypt
24-25.02.2018 Teakwondo Slowenia Open G1 SŁowenia
24-25.02.2018 Pływanie Grand Prix Polski 25m Polska
24.02.2018. Piłka wodna El. ME Polska-Niemcy
24.02.2018 Kolarstwo Szosowe Omloop Het Nieusblad Belgia
26.02.2018 koszykówka El.MŚ mężczyzn Węgry-Polska
27.02-4.03.18 Badminton Grade 2 - Level 5 Hiszpania
27.02-4.03.18 Siatkówka Plazowa WT5* USA
28.02-3.03.18 Badminton Future Series Słowacja
28.02-4.03.18 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
28.02-4.03.18 Pięciobój Nowoczesny Puchar Świata Egypt
28.02-4.03.18 Kolarstwo Torowe Mistrzostwa Świata Holandia
01-04.03.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Polska
01-04.03.2018 Lekkoatletyka Halowe Mistrzostwa Świata GBR
01-04.03.2018 Teakwondo Malysia Open G1 Malezja
02-04.03.2018 Karate Series A Austria
02-12.03.2018 Strzelectwo Puchar Świata
02-03.03.2018 Triathlon World Series ZEA
03.03.2018 Kolarstwo Szosowe Strade Bianche Women's Włochy
03.03.2018 Kolarstwo Szosowe Strade Bianche Włochy
03.03.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata USA
03.03.18. Piłka wodna El. ME Niemcy-Polska
03-04.03.2018 Judo Puchar Europy POL\CZE
04-05.03.2018 Teakwondo Sofia Open G1 Bułgaria
04-11.03.2018 Kolarstwo Szosowe Paris-Nicea Francja
06-11.03.2018 Badminton Grade 2 - Level 5 Niemcy
06-10.03.2018 Siatkówka Plazowa WT4* M Katar
07-13.03.2018 Kolarstwo Szosowe Tirreno-Andriatico Włochy
08-11.03.2018 Tenis Stołowy ITTF World Tour Platinum Katar
08-11.03.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping WKKW Holandia
09-11.03.2018 Pływanie Synchroniczne Open For Ever Francja
09-11.03.2018 Skoki do wody World Series Chiny
10-11.03.2018 Triathlon World Cup Australia
10-11.03.2018 Kolarstwo Górskie Puchar Świata RPA
10-11.03.2018 Teakwondo Dutch Open G1 Holadnia
10-11.03.2018 Lekkoatletyka PE w Rzutach Portugalia
10-11.03.2018 Pływanie Grand Prix Polski 50m Polska
11.03.2018 Kolarstwo Szosowe Ronde Van Drenthe Women's Holandia
14-17.03.2018 Siatkówka Plazowa WT1* M OMAN
14-18.03.2018 Strzelectwo Akademickie MS
14-18.03.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping/WkKKW USA
14-18.03.2018 Tenis Stołowy ITTF Challenge Polska
14-18.03.2018 Badminton Grade 2 - Level 2 GBR
15-18.03.2018 Siatkówka Plazowa WT1* M Holandia
15-18.03.2018 Badminton International Series Czechy
15-17.03.2018 Skoki do wody World Series Japonia
15-18.03.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata AAZE
16-19.03.2018 Szermierka Grand Prix Floret USA
16-18.03.2018 Karate Premier League Holandia
16-18.03.2018 Szermierka Puchar Świata Szabla kobiet Grecja
16-18.03.2018 Teakwondo Belgian Open G1 Belgia
17.03.2018 Open Water World Series Katar
17.03.2018 Kolarstwo Szosowe Milan-SanRemo Włochy
17-18.03.2018 Zapasy Puchar Świata Japonia
17-18.03.2018 Judo Grand Slam Rosja
17-18.03.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata Niemcy
18.03.2018 Kolarstwo Szosowe Trofeo Alfredo Binda Women's Włochy
19-25.03.2018 Kolarstwo Szosowe Vuelta Catalunya Hiszpania
20-29.03.2018 Strzelectwo PŚ juniorów
20-25.03.2018 Zapasy Mistrzostwa Europy Rosja
21-23.03.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata GBR
22-25.03.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Australia
22-25.03.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Niemcy
22-25.03.2018 Badminton International Challenge Polska
22.03.2018 Kolarstwo Szosowe De Penne Women's Belgia
23.03-1.04.18 Podnoszenie Ciężarów Mistrzostwa europy Turcja
23.03.2018 Kolarstwo Szosowe E3 Herelbeke Belgia
23-25.03.2018 Tenis Stołowy ITTF World Tour Platinum Niemcy
23-26.03.2018 Szermierka Grand Prix Szpada Węgry
24-25.03.2018 BMX Puchar Europy WŁochy
24-25.03.2018 Triathlon Puchar Świata NZL
25.03.2018 Kolarstwo Szosowe Gent Wewelgem Women's Belgia
25.03.2018 Kolarstwo Szosowe Gent Wewelgem Belgia
25.03.2018 Teakwondo Spanish Open G1 Hiszpania
27.03.2018 Piłka nożna EL.ME U21 Polska- Litwa
27-31.03.2018 Pięciobój Nowoczesny Puchar Świata USA
27.03-1.04.18 Badminton Grade 2 - Level 6 Chiny
27-31.03.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
28.03.2018 Kolarstwo Szosowe Dwaars Door Vlanderen Belgia
28.03-1.04.18 Tenis Stołowy ITTF Challenge Hiszpania
30.03-1.04.18 Szermierka Grand Prix Szabla Korea
30.03-1.04.19 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Bułgaria
31.03-1.04.18 Teakwondo Africa Open G2 Maroko
01.04.2018 Kolarstwo Szosowe Ronde Van Vlanderen Belgia
02-07.04.2018 Kolarstwo Szosowe Vuelta Al Pas Vasco Hiszpania
04-08.04.2018 Tenis Stołowy ITTF Challenge Słowenia
05-08.04.2018 Badminton International Challenge Finlandia
6.04.2018 Piłka nożna EL.MŚ kobiet Polska - Albania
06-07.04.2018 Teakwondo YOG - Q Tunecja
06-08.04.2018 Karate Premier League Maroko
06-08.04.2018 Judo Grand Prix Turcja\
06-08.04.2018 Jeździectwo Strzegom WKKW Polska
07-08.04.2018 Teakwondo German Open G1 Niemcy
07-08.04.2018 Wspinaczka PEJ All Słowenia
07-08.08.2018 Zapasy Puchar Świata USA
07-16.04.2018 Czwórbój Nowoczesny MSJ Portugalia
04-06........... Boks MEJ TBA ****
08.04.2018 Kolarstwo Szosowe Paris-Roubaix Francja
08-11.04.2018 Siatkówka Plazowa WT1* Tajlandia
09-13.04.2018 Teakwondo MSJ G6 Tunecja
10-15.04.2018 Badminton Grade 2 - Level 6 Chiny
10.04.2018 Piłka nożna EL.MŚ kobiet Szkocja- Polska
10-13.05.2018 Karate ME Sernbia
10-14.04.2018 Tenis Stołowy ITTF Challenge Chorwacja
10-15.04.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Finał Francja
12-15.04.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Brazylia
12-15.04.2018 Kajakarstwo Q Youth Olympic Hiszpania
12-15.04.2018 Kajakarstwo GórskieQ Youth Olympic Hiszpania
13-14.04.2018 Wspinaczka PS Bouldering Szwajcaria
13-15.04.2018 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata WLochy
13-15.04.2018 Jeździectwo Zakrzów Ujezdzenie Polska
14.03.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata Japonia
14-15.04.2018 BMX Puchar Europy Belgia
14-15.04.2018 Triathlon Puchar Świata USA
15.04.2018 Kolarstwo Szosowe Amstel Gold Race Women's Holandia
15.04.2018 Kolarstwo Szosowe Amstel Gold Race Holandia
18-22.04.2018 Siatkówka Plazowa WT4* Chiny
18.04.2018 Kolarstwo Szosowe Le Fleche Wallonne Women's Belgia
18.04.2018 Kolarstwo Szosowe Le Fleche Wallonne Belgia
19-22.04.2018 Jeździectwo Nations Cup WKKW Włochy
20-22.04.2018 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Uzbekistan
21-22.04.2018 Teakwondo Fajr Open G1 Iran
21-22.04.2018 Wspinaczka Bouldering/Speed Rosja
21-22.03.2018 Kolarstwo Górskie Mistrzostwa Europy Włochy
21-23.04.2018 Pływanie Synchroniczne CHina Open Chiny
22.04.2018 Kolarstwo Szosowe Liege-Bastogne-Liege Women's Belgia
22.04.2018 Kolarstwo Szosowe Liege-Bastogne-Liege Belgia
23-29.04.2018 Łucznictwo Puchar Świata Chiny
23-29.04.2018 Zapasy ME Kadetów Ukraina
24-29.04.2018 Kolarstwo Szosowe Tour De Romandie Szwajcaria
24-29.04.2p18 Badminton Mistrzostwa Europy Hiszpania
25-27.05.2018 Karate Youth League Bulgaria
25-29.04.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Białoruś
25-29.04.2018 Teakwondo President Open G2 Grecja
25-29.04.2018 Jeździectwo FEI Clasics WKKW /Jumping USA
26.04-1.05.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumpng RPA
26-29.04.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
26-29.04.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Uzbekistan
26-29.04.2018 Kolarstwo Szosowe Tour Of Chonghange Women's CHiny
26-29.04.2018 Judo Mistrzostwa Europy Izrael
26-29.04.2018 Siatkówka Plazowa WT1* Malezja
27-29.04.2018 Jeździectwo Sopot WKKW Polska
27-30.04.2018 Pływanie Synchroniczne Japan Open Japonia
27-29.04.2018 Skoki do wody World Series Kanada
27-29.04.2018 Szermierka Puchar Świata Floret Kobiet Niemcy
27-29.04.2018 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata AZE
27-28.04.2018 Trampolina Puchar Świata Włochy
28.04-1.05.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Chiny
28-29.04.2018 Wspinaczka PEJ Bouldering Austria
28-29.04.2018 BMX Puchar Europy Holandia
28-29.04.2018 Pływanie Grand Prix Polski 50m Polska
28-29.04.2018 Triathlon World Series Bermudy
20-30.04.2018 Strzelectwo Puchar Świata
29.04-6.05.18 Tenis Stołowy MS drużynowe Szwecja
01.05.2018 Kolarstwo Szosowe Rund Den Ewanplatz Niemcy
1-6.05.2018 Badminton Grade 2 - Level 5 NZL
01-30.05.2018 Podnoszenie Ciężarów MEJ Estonia
02-06.05.2018 Jeździectwo Fei Clasics WKKW GBR
02-06.05.2018 Siatkówka Plazowa WT4* USA
02-06.05.2018 Siatkówka Plazowa WT3* Turcja
03-06.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Chiny
03-06.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Węgry
03-06.05.2018 Siatkówka Plazowa WT1* Filipiny
03-07.05.2018 Pięciobój Nowoczesny Puchar Świata Węgry
04-06.05.2018 Teakwondo Ukraine Open G1 Ukraina
04.05.2018 Lekkoatletyka Diamond League Katar
04-06.05.2018 Jeździectwo Sopot Eventing Polska
04-06.05.2018 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Hiszpania
04-06.05.2018 Skoki do wody World Series Rosja
04-05.05.2018 Szermierka Puchar Świata Floret mężczyzn Rosja
04-07.05.2018 Siatkówka Plazowa WT2* W Chiny
04-06.05.2018 Szermierka Puchar Świata Szpada Kobiet UEA
05-06.05.2018 Triathlon World Series CHiny
05-06.05.2018 Lekkoatletyka Druzynowe MŚ w CHodzie Chiny
05-06.05.2018 Wspinaczka PS Bouldering Chiny
05-27.05.2018 Kolarstwo Szosowe Giro D'Italia Włochy
06.05.2018 Lekkoatletyka Miting Gwiazd Polska
07-15-05.2018 Strzelectwo Puchar Świata
08-13.05.2018 Badminton Grade 2 - Level 5 Autralia
09-12/05.2018 Siatkówka Plazowa WT1* W Wietnam
09-13.05.2018 Siatkówka Plazowa WT3* Szwajcaria
10-13.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Litwa
10-13.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Brazylia
10-13.05.2018 Teakwondo ME G4 Rosja
10-13.05.2018 Kolarstwo Szosowe Amgen Brekaway USA
10-13.05.2018 Skoki DO wody Grand prix Kanada
10-13.05.2018 Siatkówka Plazowa WT1* Tajlandia
11-13.05.2018 Jeździectwo Bogusłowice WKKW Polska
11-12.05.2018 Wspinaczka PEJ Speed Włochy
11-13.05.2018 Pływanie Synchroniczne MEC Cup Słowacja
11-13.05.2018 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Portugalia
11-13.05.2018 Judo Grand Slam AZE
11-13.05.2018 . Piłka wodna El. ME U19 TBD
11-13.05.2018 Szermierka Puchar Świata Szpada mężczyzn Francja
11-13.05.2018 Szermierka Puchar Świata Szabla Kobiet Tunezja
11-19.05.2018 Żeglarstwo ME 470 Hiszpania
12.05.2018 Lekkoatletyka Diamond League Chny
12.05.2018 Lekkoatletyka Memoriał Z.Furmana Polska
12-13.05.2018 Pływanie Grand Prix Polski 50m Polska
12-13.05.2018 Triathlon World Series Japonia
12-13.05.2018 Wspinaczka PS Bouldering Chiny
13-19.05.2018 Kolarstwo Szosowe Amgen Tour Of California USA
15-20.05.2018 Jeździectwo Ciekocinko Jumping Polska
15-20.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Argentyna
16-20.05.2018 Tenis Stołowy ITTF Challenge Tajlandia
16-20.05.2018 Siatkówka Plazowa WT4* Brazylia
17-20.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Francja
17-20.05.2018 Siatkówka Plazowa WT1* Turcja
18-20.05.2018 Pływanie Synchroniczne Budapeszt Open Węgry
18-20.05.2018 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Niemcy
18-20.05.2018 Skoki DO wody Grand prix TBA
18-20.05.2018 Kajakarstwo Puchar Świata Węgry
18-20.05.2018 Szermierka Grand Prix Floret Chiny
18-20.05.2018 Szermierka Puchar Świata Szabla mężczyzn Hiszpania
19.05.2018 Lekkoatletyka 4 Memoriał Z.Szelesta Polska
19-20.05.2018 Wspinaczka PEJ Bouldering Bułgaria
19-20.05.2018 Triathlon Puchar Świata Kazachstan
19-20.05.2018 BMX Puchar Europy Belgia
19-22.05.2018 Kolarstwo Szosowe WWT Emakumeen Hiszpania
20-27.05.2018 Badminton Grade 1 Team Tajlandia
20.05.2018 Open Water World Series Szeszele
21-26.05.2018 Łucznictwo Puchar Świata Turcja
22-29.05.2018 Strzelectwo Puchar Świata
22-27.05.2018 Jeździectwo Ciekocinko Jumping Polska
23-27.05.2018 Pięciobój Nowoczesny Puchar Świata Bułgaria
23-27.05.2018 Siatkówka Plazowa WT4* Chiny
23-27.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping RPA
23-27.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Dania
24-27.05.2018 Jeździectwo Nations Cup WKKW GBR
24-27.05.2018 Tenis Stołowy ITTF World Tour Honk Kong
24-27.05.2018 Skoki DO wody Grand prix TBA
24-27.05.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata Chorwacja
25-27.05.2018 Pływanie Synchroniczne Trofeo Of Espana Hiszpania
25-26.05.2018 Wspinaczka MEJ ALL Austria
25-27.05.2018 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Czechy
25-27.05.2018 Kajakarstwo Puchar Świata Niemcy
25-27.05.2018 Judo Grand Prix Chiny
25-27.05.2018 Szermierka Grand Prix Szpada Kolumbia
25-27.05.2018 Jeździectwo Baborówko WKKW Polska
25-27.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Kirgistan
25-27.05.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Słowenia
26.05.2018 Lekkoatletyka Diamond League USA
26-27.05.2018 Teakwondo Austrian Open G1 Austria
26-27.05.2018 Wioslarstwo MEJ Francja
28.05.-02.06.18. Piłka wodna Finał LŚ kobiet TBD
29.05-3.06.18 Jeździectwo Ciekocinko Jumping Polska
29.05.2018 Lekkoatletyka Europejski Fesiwal Lekkoatletyczny Polska
29.05-7.06.18 Strzelectwo wojskowe MŚ
30.05-2.06.18 Pływanie Synchroniczne Synchro Canada Open Kanada
31.05-3.06.2018 Siatkówka Plazowa WT2* Chiny
31.05-3.06.18 Tenis Stołowy ITTF World Tour Platinum Chiny
31.05.2018 Lekkoatletyka Diamond League Włochy
31.05-3.06.18 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata Słowenia
31.05-3.06.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Gruzja
31.05-3.06.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Rumunia
01-03.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Węgry
01-03.06.2018 Szermierka Grand Prix Szabla Rosja
01-03.06.2018 Teakwondo Grand Prix G4 Włochy
01-03.06.2018 Kajakarstwo Górskie Mistrzostwa Europy Czechy
01-03.06.2018 Wioślarstwo Puchar Świata Serbia
02-03.06.2018 Wspinaczka PEJ Bouldering Holandia
02-04.062018 Teakwondo Aystrian Open G1 Austria
2-3.06.2018 Wspinaczka PS Bouldering Japonia
02-03.06.2018 Triathlon Puchar Świata Wlochy
02-03.06.2018 Judo Puchar Europy ESP
02.06.2o18 Lekkoatletyka Tyczka Na Molo Polska
03-10.06.2018 Kolarstwo Szosowe Criterium Du Dauphine Francja
05-09.06.2018 BMX MS Azerbejdzan
05-10.06.2018 Zapasy ME U23 Turcja
05-15.06.2018 Strzelectwo Puchar Świata
06.06.2018 Lekkoatletyka Łomzynski Miting Polska
06-10.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Rosja
07-10.06.2018 Jeździectwo Poznan Jumping Polska
07.06.2018 Lekkoatletyka Diamond League Norwegia
07-10.06.2018 Tenis Stołowy ITTF World Japonia
07-10.06.2018 Badminton Future Series Litwa
07-09.06.2018 Pływanie Synchroniczne Synchro America Cup USA
08.06.2018 Lekkoatletyka Memoriał J.Kusocinskiego Polska
08-10.06.2018 Karate Premier League Turcja
08-10.06.2018 Kajakarstwo Mistrzostwa Europy Serbia
08-09.06.2018 Wspinaczka PS Bouldering USA
09.06.2018 Open Water World Series Portugalia
09-10.06.2018 Triathlon Puchar Świata Meksyk
09-10.06.2018 Triathlon World Series GBR
09-17.06.2018 Kolarstwo Szosowe Tour De Suisse Szwajcaria
09-10.06.2018 Judo Puchar Europy Estonia
10.06.2018 Lekkoatletyka Diamond League Szwecja
10.06.2018 Lekkoatletyka GP Gliwic Polska
10.06.2018 Lekkoatletyka 15.Memoriał T.Slusarskiego Polska
11-17.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping RPA
11017.06.2018 Czwórbój Nowoczesny MEJ Polska
11-17.06.2018 Tenis Stołowy ITTF Challenge Algeria
12.06.2018 Piłka nożna EL.MŚ kobiet Polska- Szkocja
12-17.06.2018 Badminton Grade 2 - Level 5 USA
13-17.06.2018 Kolarstwo Szosowe OUO Energy Women's GBR
13-17.06.2018 Tenis Stołowy ITTF Challenge Korea
14-17.06..2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Australia
14-17.06.2018 Jeździectwo Sopot Jumping Polska
14-17.06.2018 Jeździectwo FEI Clasics WKKW Niemcy
14-17.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Rosja
14-17.06.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata Portugalia
14-17.06.2018 Siatkówka Plazowa WT1* W Monako
15-17.06.2018 Judo Grand Prix Meksykó
15-17.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Czechy
14-17.06.2018 Badminton International Challenge Hiszpania
15-17.06.2018 Pływanie Synchroniczne Hellas Cup Węgry
16.06.2018 Lekkoatletyka 46.Memoriał J.Zylewicza Polska
16+17.06.2018 Wspinaczka PEJ Lead Włochy
16-17.06.2018 Teakwondo Lux Open G1 Luksemburg
16-17.06.2018 Triathlon Puchar Świata Belgia
16-21.06.2018 Szermierka ME Serbia
16.06.2018 Open Water World Series Węgry
17-24.06.2018 Piecobój Nowoczesny MME Hiszpania
17.06.2018 Lekkoatletyka 14.Miting O róze Kuutna Polska
17.06.2018 Lekkoatletyka 13.Opolski Festiwal Skoków Polska
18-23.06.18. Piłka wodna Finał LŚ mężczyzn TBD
19-22.06.2018 Tenis Stołowy ITTF World Tour Platinum Korea
19-24.06.2018 Łucznictwo Puchar Świata USA
19-24.06.2018 Badminton Grade 2 - Level 6 Kanada
20.06.2018 Lekkoatletyka Goleniów Athletics Park Polska
20-24.06.2018 Siatkówka Plazowa WT4* Czechy
20-22.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Iran
21-24.06.2018 Siatkówka Plazowa WT2* Singapur
20-23.06.2018 Wspinaczka Akademickie MS All Slowacja
21-24.06.2018 Pięciobój Nowoczesny Puchar Świata Kazachstan
21-24.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Czechy
21-24.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie /Jumping Holandia
21-24.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Kazachstan
22-24.06.2018 Jeździectwo Pytel WKKW Polska
22-24.06.2018 Jeździectwo Puchar Świata WKKW Polska
22-24.06.2018 Kajakarstwo Górskie Puchar Świata SŁowacja
22-25.06.2018 Siatkówka Plazowa WT2* W Chiny
22-24.06.2018 Wspinaczka PEJ Speed Wlochy
22-24.06.2018 Wioślarstwo Puchar Świata Niemcy
23-29.06.2019 Strzelectwo PS junioró
23-25.06.2018 Lekkoatletya MP U20 Polska
23.06.-1.07.18. Hokej na trawie Champions Trophy mężczyzn Holandia
26.06.1.07.18 Skoki do Woduy MEJ Finlandia
26.06-1.07.18 Siatkówka Plażowa MS U 19 Chiny
26.06-1.07.18 Badminton Grade 2 - Level 3 \malezja
26-31.06.2018 Łucznictwo MEJ Turcja
27.06-1.07.18 Pływanie Synchroniczne MEJ Finlandia
27.06-1.07.18 Siatkówka Plazowa WT4* Polska
27.06-1.07.18 Jeździectwo Warnik Jumping Polska
28.06-1.07.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Bułgaria
28.06-107.18 Jeździectwo Nations Cup WKKW Polska
28.06-1.07.18 Siatkówka Plazowa WT1* Turcja
28.06.2018 koszykówka El.MŚ mężczyzn Polska-Litwa
28-30.06.2018 Karate YOG - Q Chorwacja
28.06-1.07.18 Kajakarstwo MEJ i MEu23 Wlochy
29.06-1.07.18 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Polska
29.06-1.07.18 Kajakarstwo Górskie Puchar Świata Polska
30.06-1.07.18 Wspinaczka PEJ LEAD Szwajcaria
30.06-1.07.18 Lekkoatletya MP U 23 Polska
30.06.2018 Lekkoatletyka Diamond League Francja
1.07.2018 koszykówka El.MŚ mężczyzn Kosowo-Polska
02-04.07.2018 Karate MSJ Chorwacja
02-08.07.2018 Zapasy MS Kadetów Chorwacja
03-08.07.2018 Open Water MRJ FInlandia
03-08.07.2018 Pływane MEj 50m FInlandia
3-8.07.2018 Badminton Grade 2 - Level 2 Indie
04-08.07.2018 Jeździectwo Wilków Jumping Polska
4-8.07.2018 Badminton International Challenge Rosja
04-08.07.2018 Siatkówka Plazowa WT4* Portugalia
04-08.07.2018 Pięciobój Nowoczesny Akademickie MS Czechy
5-8.07.2018 Lekkoatletyka ME U 18 Węgry
05-08.07.2018 Jeździectwo Ochaby ujeżdżenie Polska
05-08.07.2018 Jeździectwo Puchar Świata Juming ROsja
05.07.2018 Lekkoatletyka Diamond League Szwajcaria
05-07.07.2018 Teakwondo El Hassan Open G1 Jordania
06-08.07.2018 Karate Youth league Chorwacja
06-7.07.2018 Wspinaczka PEJ Lead Niemcy
-6-07.07.2018 Wspinaczka PS Lead i Speed Szwajcaria
06-08.07.2018 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Włochy
06-08.07.2018 Jeździectwo Nations Cup wkkw USA
06-08.07.2018 Kajakarstwo Górskie Puchar Świata Niemcy
06-08.07.2018 Skoki DO wody Grand prix TBA
06-14.07.2018 Podnoszenie Ciężarów MSJ Uzbekistan
07-08.07.2018 Triathlon Puchar Świata Węgry
07-08.07.2018 Triathlon EYOF-Q Hiszpanioa
07-11.07.2018 Teakwondo Kimyung Open TBA Korea
06-15.07.2018 Kolarstwo Szosowe Giro D'Italia Women's Włochy
08.07.2018 Lekkoatletyka 6.Festiwal Rzytów K.Skolimowskiej Polska
09-15.07.2018 Jeździectwo MSJ i MSJ Francja
10-15.07.2018 Siatkówka Plazowa WT5* Szwajcaria
10-15.07.2018 Lekkoatletyka MŚ U 20 Fin landia
10-15.07.2018 Badminton Grade 2 - Level 4 Tajlandia
11-15.07.2018 Jeździectwo Wilków Jumping Polska
12-15.07.2018 Siatkówka Plazowa WT1* W Korea
12-15.07.2018 Jeździectwo Nations Cup Szwecja
12-15.07.2018 Siatkówka Plazowa ME U 20 Rosja
12-13.07.2018 Wspinaczka PS Lead i Speed Francja
13-15.07.2018 Wioślarstwo Puchar Świata Szwajcaria
14-15.07.2018 Triathlon World Series i MS mikstów Niemcy
07-25.07.2018 Kolarstwo Szosowe Tour De France Francja
09-19.07.2018 Strzelectwo Puchar Świata
13.07.2018 Lekkoatletyka Diamond League Maroko
13-15.07.2018 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Andora\
13-15.07.2018 Skoki DO wody Grand prix Hiszpania
14-28.07.18 Piłka wodna ME Hiszpania
15-21.07.2018. Hokej na trawie MEJ III dywizji Turcja
15-21.07.2018. Hokej na trawie MEJ II dywizji kobiet Czechy
15-21.07.2018. Hokej na trawie MEJ Hiszpani
15-22.07.2018 Siatkówka Plazowa ME Holandia
17.07.2018 Kolarstwo Szosowe Le Tour De France Francja
17-22.07.2018 Jeździectwo Nations Cup WKKW/Jumpinh/ujezdzenie Niemcy
17-22.07.2018 Łucznictwo Puchar Świata Niemcy\
17-22.07.2018 Badminton Grade 2 - level 4 Chiny
17-27.07.2018 Piecobój Nowoczesny ME Węgry
18-24.07.2018 Teakwondo Korea Open G2 Korea
18-22.08.2018 Pływanie Synchroniczne MSJ TBA
18-21.07.2018 Siatkówka Plazowa WT1* W Korea
20.07.2018 Lekkoatletyka Diamond League Monako
20-22.07.2018 Lekkoatletyka MP Polska
20-21.07.2018 Wspinaczka PS Lead Francja
20-22.07.2018 Kolarstwo Górskie MP Polska
21.07.-05.08. Hokej na trawie MŚ kobiet Anglia
21-22.08.18 Lekkoatletyka Diamond League GBR
22-28.07.18. Hokej na trawie MEJ II dywizji mężczyzn Walia
24-29.07.2018 Badminton Gradde 2 - Level 6 Japonia
24-29.07.2018 Badminton Grade 2 - level 6 Rosja
25-29.07.2018 Wioślarstwo MŚ U23 Polska
25-29.07.2018 Siatkówka Plazowa WT3* Maroko
25-29.07.2018 Siatkówka Plazowa WT3* Japonia
25-29.07.2018 Kolarstwo Górskie ME U15 i U23 Austria
26-29.07.2018 Siatkówka Plazowa ME U 22 Łotwa
26-29.07.2018 Siatkówka Plazowa WT1* Turc ja
26-29.07.2018 Kajakarstwo MSJ i MS U 23 Bułgaria
26.07.2018 Open Water World Series Kanada
26-29.07.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Łotwa
26-29.07.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie /Jumping GBR
27-29.07.2018 Jeździectwo PS Jumping Australia
27-29.07.2018 Triathlon World Series Kanada
27-29.07.2018 Judo Grand Prix Chorwacja
27-28.07.2019 Wspinaczka PS Lead i SPeed Włochy
28.07.2018 Kolarstwo Szosowe RideLondon Women's GBR
29.07.2018 Kolarstwo Szosowe Ridelondon Hiszpania
29.07-8.08.18 Piecobój Nowoczesny MMŚ CZechy
15.07-15.08.18 Szermierka MS
30.07- 15.08.2018 Badminton MS Chiny
30.07-12.08.18 Strzelectwo Misrzostwa Europy
30.07-12.8.18 Zglarstwo Mistrzostwa Świata Dania
31.07-5.08.18 Zapasy MEJ Wlochy
31.07-5.08.19 Siatkówka Plazowa WT5* Austria
02-05.08.2018 Wioślarstwo Mistrzostwa Europy Szkocja
02-05.08.2018 Siatkówka Plazowa WT1* Indie
03-05.08.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Słowacja
03-12.08.2018 Skoki DO Wody Mistrzostwa Euroby GBR
03-12.08.2018 Pływanie Synchroniczne ME GBR
03-09.08.2018 Open Water ME GBR
03-05.08.2018 Teakwondo Argentina Open G1 ARgentina
03-09.08.2018 Pływanie ME 50m GBR
04-05.08.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Australia
04-10.08.2018 Kolarstwo Szosowe Tour De Pologne Polska
04.08.2018 Kolarstwo Szosowe Classica San Sebastian Hiszpania
04-05.08.2018 Judo Grand Prix Węgry
04-05.08.2018 Trampolina Puchar Świata Japonia
05-12.08.2018 Kolarstwo Szosowe ME GBR
07-12.08.2018 Badminton Grade 2 - Level 6 Wietnam
07-12.08.2018 Kolarstwo Górskie ME GBR
07-12.08.2018 Lekkoatletyka ME GER
07-19.08.2018 Wspinaczka MSJ Kanada
08-12.08.2018 Wioślarstwo MSJ Czechy
08-12.08.2018 Siatkówka Plazowa WT4* Rosja
09-14.08.2018 Jeździectwo Nations Cup WKKW Francja
09-12.08.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Wegry
09-12.08.2018 Jeździectwo Strzegom WKKW Polska
10-12.08.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping RPA
10-12.08.2018 Woślarstwo Akademickie MS Chiny
10-11.08.2018 BMX Mistrzostywa Europy GBR
10-12.08.2018 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Kanada
10-12.08.2018 Kolarstwp Szosowe Cresient Vargarda Szwecja\
10-12.08.2018 Teakwondo Grand Prix G4 Rosja
11-19.08.18. Piłka wodna MŚJM mężczyzn Węgry
11.08.2018 Open Water World Series Kanada
11-23.09.2018 Jeździectwo MS (WEG) USA #Road IO2020
13-19.08.2018 Kolarstwo Szosowe Binck Bank Tour Holandia
14-16.09.2018 Teakwondo Russia Open G1 Rosja
14-16.09.2018 Jeździectwo Strzegom WKKW Polska
14-16.09.2018 Karate Premier League Niemcy
14-19.08.2018 Siatkówka Plazowa WT Final Niemcy
15.08.2018 Lekkoatletyka Memriał W.Maniaka Polska
15-19.08.2018 Kajakarstwo Górskie MEJ i U23 SLowacja
16-19.08.2018 Kolarstwo Szosowe Tour Of Norway Women's Norwegia
16-19.08.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
16-19.08.2018 Tenis Stołowy ITTF World Tour Bulgaria
16-19.08.2018 Siatkówka Plazowa ME U 18 Czechy
17.08.2018 Lekkoatletyka 20.Memoriał Komara i Slusarskiego Polska
17-19.08.2018 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Bialorus
17-18.08.2018 Wspinaczka PS Bouldering Biemcy
18.08.2018 Lekkoatletyka Diamond League GBR
18-19.08.2018 Triathlon Puchar Świata Szwajcaria
18-25.08.2018 Zeglarstwo ME RsX Polska
19.08.2018 Kolarstwo Szosowe Cyclassic Hamburg Niemcy
20-23.09.2018 Jeździectwo Nations Cup WKKW Belgia
20-22.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Egypt
20-23.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
21-26.08.2018 Jeździectwo Ciekocimko Jumping Polska
21-26.08.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Kanada
22.08.2018 Lekkoatletyka 9.Memoriał K. Skolimowskiej Polska
22-26.08.2018 Kajakarstwo MS Portugalia
23-26.08.2018 Tenis Stołowy ITTF World Tour Czechy
23-26.08.2018 Jeździectwo Nations Cup Wkkw GBR
24-26.08.2018 Kolarstwo Górskie Puchar Świata Francja
24-26.08.2018 Gimnastyka Artystyczna Puchar Świata Rosja
25.08.2018 Kolarstwo Szposowe GP De Plouyay Women's Kanada
25-26.08.2018 Triathlon World Series Kanada
25.08-16.09.18 Kolarstwo Szosowe Vuelta Espana Hiszpania
26.08.2018 Kolarstwo Szosowe Bretagne Classic Francja
26-30.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
26-30.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Brazylia
26.08.-02.09.18. Piłka wodna ME U19 mężczyzn Białoruś
27-30.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Rosja
27-30.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Egypt
27-30.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie USA
27.08.-02.09.18. Piłka wodna MŚJM kobiet Serbia
27-31.08.2018 Łucznictwo ME Polska
27.08-3.09.2018 Teakwondo IWAS Games G6 GBR
28.08-2.09.19 Kolarstwo Szosowe Boels Ladies Tour Holandia
28.08-2.09.18 Jeździectwo Ciekocimko Jumping Polska
28.08-2,09.18 Jeździectwo Radzionków Ujezdzenie Polska
29.08-2.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping RPA
30.08-2.09.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Kolumbia
30.08-1.09.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Jordania
30.08-2.09.18 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Rosja
30.08-2.09.18 Jeździectwo Fei Clasics WKKW GBR
30.08.2018 Lekkoatletyka Diamond League Szwajcaria
30.08-2.09.2018 Teakwondo Costa Rica Open TBD Kostarika
31.08-2.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Estonia
31.08-2.09.2018 Jeździectwo Fecimech WKKW Polska
31.08.2018 Lekkoatletyka Diamond League Belgia
31.08-2.09 Wspinaczka MEJ Bouldering Belgia
31.08-14.09.18 Strzelectwo Mistrzostwa Świata
31.08.2018 Piłka nożna EL.MŚ kobiet Bialoruś- Polska
31,08-2.09.18 Kajakarstwo Górskie Puchar Świata Niemcy
09................ Boks MSJ Men TBA ****
01-02.09.2018 Triathlon Puchar Świata Czechy
01-10.09.2018 Pięciobój Nowoczesny Mistrzostwa Świata Meksyk
02-07.09.2018 Boks Akademickie MS Rosja
04.09.2018 Piłka nożna EL.MŚ kobiet Polska- Szwajcaria\
04-09.09.2018 Badminton Grade 2 - Level 6 Indie
04-09.09.2018 Kolarstwó Górskie Mistrzostwa Świata Szwajcaruia
05-09.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Korea
06-08.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Jordania
06-19.09.2018 Wspinaczka MS Austria
07-09.09.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Słowacja
07-09.09.2018 Jeździectwo Sopot Wkkw Polska
07.09.2018 Kolarstwo Szosowe GP De Quebec Kanada
07.09.2018 Piłka nożna EL.ME U21 Polska- W.Owcze
07-09.09.2018 Kajakarstwo Górskie Puchar Świata Hiszpania
07-09.09.2018 Open Water MSJ Izrael
08-09.09.2018 Lekkoatletyka Puchar Kontynentalny Czechy
08-09.2018 Wioślarstwo ME U23 Bialoruś
09.09.2018 Kolarstwo Szosowe GP De Montral Kanada
09-16.09.2018 WIoślarstwo Mistrzostwa Świata Bułgaria
09-16.09.18. Piłka wodna ME U19 mężczyzn Portugalia
10-16.09.2019 Gimnastyka Artystyczna Mistrzostwa Świata Bułgaria
11-16.09.2018 Badminton Grade 2 - Level 3 Japonia
11.09.2018 Piłka nożna EL.ME U21 Finlandia- Polska
12-16.09.2018 Triathlon World Series Australia
13-16.09.2018 Teakwondo Canada Open TBD Kanada
14-16.09.2018 Teakwondo Polish Open G1 Polska
15-16.09.2018 Teakwondo Belrut Open G1 Liban
16.09.2018 Kolarstwo Szosowe Madrit Challenge Hiszpania
16.09.2018 Open Water World Series Chiny
16-23.09.2018 Judo Mistrzostwa Świata AZE
17-24.09.2018 Pięcobój Nowoczesny ME U24 Polska
17-22.09.2018 Surfing Surfing Games Japonia
18-22.09.2018 Tenis Stołowy ITTF Challenge Belgia
18-23.09.2018 Zapasy MSJ Słowajca
18-23.09.2018 Badminton Grade 2 - Level 2 Chiny
18-23.09.218 Badminton Grade 2 - Level 6 Indonezja
19-21.09.2018 Teakwondo Grand Prix G4 Tajwan
20-22.09.2018 Badminton International Series Polska
20-22.09.2018 Teakwondo Palestyne Open G1 Palestyna
20-23.09.2018 Podnoszenie Ciężarów Uniwersyteckie MS Polska
21-23.09.2018 Karate Series A Chile
21-23.09.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata Węgry
22.09.2018 Open Water World Series UAE
22-23.09.2018 Triathlon Puchar Świata Chiny
22-23.09.2018 Lekkoatletyka MP U 16 Polska
22-30.09.2018 Kolarstwo Szosowe MŚ Austria
25-30.09.2019 Badminton Grade 2 Level 4 Korea
26-30.09.2018 Kajakarstwo Górskie Mistrzostwa Świata Brazylia
27-30.09.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata Francja
28-30.09.2018 Tenis Stolowy Women's World Cup TBA
28-30.09.20118 Jeździectwo Baborówko WKKW Polska
29-30.09.2018 Wspinaczjka PS Lead Slowenia
29-30.09.2018 Triathlon Puchar Świata Hiszpania
30.09.2018 Lekkoatletyka 43.memoriał Moroza Polska
10-11......... Boks MSJ Kobiet TBC
1-6.10.2018 Pływanie YOG 50m Argentina
02-07.10.2018 Badminton Grade 2 - Level 5 Tajlandia
03-07.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
03-07.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
04-07.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Chiny
04-07.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Maroko
04-07.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Gruzja
04-07.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Hiszpania
04-07.10.2018 Tenis Stołowy ITTF World Tour Platinum Australia
05-07.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/ Jumping Estonia
05-07.10.2018 Jeździectwo Wrocław Jumping Polska
05-06.10.2018 Trampolina Puchar Świata Portugalia
06-07.10.2018 Teakwondo Riga Open G1 Łotwa
06-07.10.2018 Judo Puchar Europy GBR
06-18.10.2018 Youth Olympic Games Argentyna
09-14.10.2018 Kolarstwo Szosowe Tour Of Turkey Turcja
09-14.10.2018 Badminton Grade 2 - Level 6 Holandia
10-12.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Iran
11-14.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Norwegia
11-1410.2018 Jeździectwo Nations Cup WKKW Holandia
11-14.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Maroko
11-14.10.2018 Jeździectwo Strzegom WKKW Polska
11-14.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Litwa
12.10.2018 Piłka nożna EL.ME U21 Dania- Polska
12-14.10.2018 Karate Premier League Japonia
12-14.10.2018 Judo Grand Prix Uzbekistan
12-14.10.2018 Teakwondo Rwanda Open G1 Rwanda
13.10.2018 Kolarstwo Szosowe Il Lombardia Włochy
13-14.10.2018 Triathlon Puchar Świata USA
16.10.2018 Piłka nożna EL.ME U21 Polska- Gruzja
16-21.10.2018 Badminton Grade 2 - Level 3 Dania
16-21.10.2018 Kolarstwo Szosowe Tour Of Quangja Chiny
17-21.10.2018 Judo MSJ
17-21.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
17-19.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping NZL
17-21.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
17-19.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping NZL
17-21.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/ Jumping Dania
18-21.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/ Jumping Finlandia
18-21.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Maroko
18-21.10.2018 Jeździectwo Michałowice Jumping Polska
19-21.10.2018 Tenis Stołowy ITTF Men's World Cup Francja
19-21.10.2018 Teakwondo Grand Prix G4 GBR
19-21.10.2018 Teakwondo Grecce Open G1 Grecja
20-21.10.2018 Triathlon Puchar Świata Ekwador
20-21.10.2018 Wspinaczka PS Lead i Speed Słowenia
21.20.2018 Kolarswo Szosowe Tour Of Quangxi Women's Chiny
22-28.10.2018 Zapasy Mistrzostwa Świata Węgry
23.29.10.2018 Strzelectwo Puchar Świata
23-28.10.2018 Badminton Grade 2 - Level 3 Francja
23-28.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
24-28.10.2018 Jeździectwo FEI Clasics WKKW Francja
24-28.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Rpa
24-27.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Algeria
24-31.10.2018 Podnoszenie Ciężarów MEJ i U23 Estonia
25-30.10.2018 Pięciobój Nowoczesny WOjskowe MS Węgry
25.10-3.11.18 Gimnastyka Sportowe Mistrzostwa Świata Katar
25-28.10.2018 Jeździectwo Michałowice Jumping Polska
25-28.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Włochy
26-28.10.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Polska
26-28.10.2018 Karate Youth league Meksyk
26-28.10.2018 Judo Grand Slam UAE
27-28.10.2018 Pływanie Grand Prix Polski 25m Polska
27-28.10.2018 Teakwondo Belgrade Open G1 Serbia
27-28.10.2018 Wspinaczka PS Lead i SPeed Chiny
27-28.10.2018 Triathlon Puchar Świata Korea Płd
30.10-4.11.18 Badminton Grade 2 - Level 5 Makau
30.10-4.11.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
31.10-4.11.18 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Francja
11 ...... Boks MS Kobiet Indie ****
30.10-4.11.18 Badminton Grade 2 - Level 6 Niemcy
01-03.11.2018 Teakwondo Dracula Open G1 Rumunia
01-04.11.2018 Tenis Stołowy ITTF World Tour Szwecja
03-04.11.2018 Triathlon Puchar Świata jAPONIA
05-10.11.2018 Badminton MSJ Team Kanada
05-10.11.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Kanada
05-11.11.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping NZL
06-11.11.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
06-11.11.2018 Karate MS Hiszpania
6-11.11.2018 Badminton Grade 2 - Level 3 Chiny
07-10.11.2018 Trampolina Mistrzostwa Świata Rosja
08-11.11.2018 Tenis Stolowy ITTF World Tour Platinum Australia
08-11.11.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Polska
09-11.11.2018 Jeździectwo Sopot Ujezdzenie Polska
09-11.11,2018 Skoki DO wody Grand prix TBA
10-11.11.2018 Pływanie Grand Prix Polski 25m Polska
10-11.11.2018 Teakwondo Croatia Open TBD Chorwacja
12-18.11.2018 Badminton MSJ Kanada
13-18.11.2018 Badminton Grade 2 - Level 4 Jonkong
13-18.11.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Argentyna
13-18.11.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping USA
14-18.11.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Niemcy
14-18.11.2018 Tenis Stołowy ITTF Challenge Bialorus
15-18.11.2018 Teakwondo MS G8 Tajwan
16-18.11.2018 Judo Grand Prix Holandia
15-18.11.2018 Skoki DO wody Grand prix TBA
15-18.11.2018 Jeździectwo Fei Clasics WKKW/Jumping Australia
15-18.11.2018 Jeździectwo Biesiekarz Jumping Polska
17.11.2018 koszykówka El.ME kobiet Polska-Turcja\
17-18.11.2018 Teakwondo Paris Open G2 Francja
17-25.11.18. Hokej na trawie Champions Trophy kobiet Chiny
20-25.11.218 Badminton Grade 2 - Level 6 Szkocja
20-25.11.2018 Badmin ton Grade 2 - level 5 Indie
21.11.2018 koszykówka El.ME kobiet Polska-Estonia
22-25.11.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/ Jumping Hiszpania
23-25.11.2018 Jeździectwo Warnik Juming Polska
22-25.11.2018 Gimnastyka Sportowe Puchar Świata Niemcy
23-26.11.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Argentyna
23-25.11.2018 Judo Grand Slam Japonia
21.11-2.12.18 Surfing MS SUP i Paddleboard Brazylia
23-25.11.2018 Skoki DO wody Grand prix TBA
24-25.11.2018 Pływanie Grand Prix Polski 25m Polska
24-25.11.2018 Teakwondo Israel Open G1 Israel
24.11-3.12.18 Podnoszenie Ciężarów Mistrzostwa Świata Peru\
27.11-2.12.18 Badminton Grade 2 - Level 5 Indie
28.11.-16.12.18. Hokej na trawie MŚ mężczyzn Indie
29.11-2.12.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Polska
29.11-2.12.18 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Rosja
29.11-2.12.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Katar
30.11-1.12.18 Jeździectwo Puchar Świata Jumping NZL
1.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Japonia
01-02.12.2018 Zapasy Puchar Świata Iran
02-09.12.2018 Tenis Stołowy MSJ Australia
05-09.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Austria
06-09.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping/WKKW Szwajcaria
06-09.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Australia
07-09.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Hiszpania
07-09.12.2018 Karate Series A Chiny
07-11.12.2018 Pływanie MS 25m Chiny
12-16.12.2018 Teakwondo Grand Prix Fina UAE
12-15.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping KSA
13-16.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping NZL
13-15.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping Katar
13-16.12.2018 Tenis Stolowy ITTF World Tour Finalsa TBA
14-16.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Ukraina
14-16.12.2018 Karate Yputh Legue Włochy
17-23.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping GBR
18-22.12.2018 Pływanie MP 25m Polska
21-23.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie Ukraina
26-30.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata ujeżdżenie/Jumping Belgia
27-30.12.2018 Jeździectwo Puchar Świata Jumping UAE
TBA Surfing MSJ
TBA Surfing MS Adaptive
1)Koszykówka - wymagania aktualizacja 07.2018
2)Piłka Nożna - Wymagania aktualizacja 10.2018
3)Strzelectwo- Wymagania aktualizacja 10.2018
4)Szermierka- Wymagania aktualizacja 9.2018 (*)
5) Judo- wymagania aktualizacja 11.2018
6) Tenis Stołowy- Wymagania aktualizacja 12.2018
7)Kolarstwo Szosowe- wymagania aktualizacja 11.2018
8) Kolarstwo Torowe- Wymagania aktualizacja 8.2018
9) Kolarstwo Górskie- wymagania akytualizacja 9.2018
10)Kajakarstwo - wymagania aktualizacja 10.2018
11)Kajakarstwo Górskie - Wymagania aktualizacja 10.2018
12)Wioślarstwo - Wymagania aktualizacja 12.2018
13)Tenis - Nie ma w kalendarzu gdyż przez cały rok są turnieje.
14)Triathlon - Wymagania aktualizacja 11.2018
15)Podnoszenie CIęzarów- wymagania aktualizacja 11.2018
16)Zapasy - Wymagania aktualizacja 11.2018
17)Pięcobój Nowoczesny- wymagania aktualizacja 10.2018
18)Łucznictwo- Wymagania aktualizacja 8.2018
19)Kolarstwo BMX Racing- Wymagania aktualizacja 11.2018
20) Żeglarstwo - wymagania aktualizacja 10.2018*
21)Golf- Turnieje przez cały rok
22)Trampolina - wymagania aktualizacja 10.2018
23) Gimnastyka Artystyczna - Wymagania aktualziacja 10.2018
24)Gimnastyka Sportowa - Wymagania aktualizacja 10.2018
25)Wspinaczka - wymagania aktualziacja 10.2018
26) Skoki Do wody - wymagania aktualizacja 11.2018
27) Pływanie Synchroniczne - wymagania aktualizacja 11.2018
28) Lekkoatletyka - Wymagania aktualizacj 12.2018
29) Badminton - wymagania aktualizacja 12.2018
30) Boks- Wymagania aktualizacja 1.2018
31)Hokej Na Trawie - Wymagania aktualizacja 4.2018
32)Piłka Wodna- Wy,agania aktualizacja 3.2018
33)Pływanie- wymagania aktualizacja 12.2018
34 Pływanie na otwartym akwenie - wymagania aktualizacja 12.2018
35)Siatkówka Plażowa - Wymagania aktualizacja 8.2018
36) Teakwondo - Wymagania aktualizacja 12.2018
37)Surfing - Wymagania aktualizacja 3.2018
38)Jeździectwo - Wymagania aktualziacja 12.2018
39)Karate
Ostatnio zmieniony 04 sty 2018, 19:27 przez balwan, łącznie zmieniany 62 razy.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 1808
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Kalendarz

Post autor: runfixe » 06 lis 2017, 17:07

Imponująca lista.

balwan
Posty: 1626
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz

Post autor: balwan » 28 gru 2017, 10:23

Dziś z aktualizowałem kalendarz o kolejne dyscipliny ( wieczorem wpisze jeszcze Boks).

Cały czas nie mam kalendarzy : Siatkówki, Piłki ręcznej, Pływania, pływania na otwartym akwenie, piłki wodnekj, koszykówki 3x3 , BMX Freestyle, Jezdziectwo, Hokej na Trawie, Rugby , Teakwondo, Siatkówka Plażowa, Basebball, Softball, Karate , Skateboarding Surfing.


Pływanie , BMX i Siatkówke Plazową uzupełnie sam. Ale fajnie by było gdyby ktos pomógł pozostałymi sportami bo to nie moja bajka.

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 372
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz

Post autor: Vojthas » 28 gru 2017, 13:22

Zacznę od mojej koronnej dyscypliny, pięcioboju, bo wymaga uzupełnienia (dopisuję też juniorski czwórbój, ze względu na to, że są to imprezy związane z YOG):

lipcowe AMŚ będą na Węgrzech (konkretnie w Bp)
07-16.04.18. Czwórbój nowoczesny MŚJ Portugalia
11-17.06.18. Czwórbój nowoczesny MEJ Polska (razem z MEJM w trójboju nowoczesnym)
17-24.06.18. Pięciobój nowoczesny MME Hiszpania
17-27.07.18. Pięciobój nowoczesny ME Węgry
29.07.-08.08.18. Pięciobój nowoczesny MMŚ Czechy
17-24.09.18. Pięciobój nowoczesny ME U24 Polska

Hokej na trawie:
23.06.-1.07.18. Hokej na trawie Champions Trophy mężczyzn Holandia
15-21.07.18. Hokej na trawie MEJ III dywizji Turcja
15-21.07.18. Hokej na trawie MEJ II dywizji kobiet Czechy
15-21.07.18. Hokej na trawie MEJ Hiszpania
21.07.-05.08. Hokej na trawie MŚ kobiet Anglia
22-28.07.18. Hokej na trawie MEJ II dywizji mężczyzn Walia
17-25.11.18. Hokej na trawie Champions Trophy kobiet Chiny
28.11.-16.12.18. Hokej na trawie MŚ mężczyzn Indie

Piłka wodna:
24.02.18. Piłka wodna El. ME Polska-Niemcy
03.03.18. Piłka wodna El. ME Niemcy-Polska
11-13.05.18. Piłka wodna El. ME U19 TBD
28.05.-02.06.18. Piłka wodna Finał LŚ kobiet TBD
18-23.06.18. Piłka wodna Finał LŚ mężczyzn TBD
14-28.07.18 Piłka wodna ME Hiszpania
11-19.08.18. Piłka wodna MŚJM mężczyzn Węgry
26.08.-02.09.18. Piłka wodna ME U19 mężczyzn Białoruś
27.08.-02.09.18. Piłka wodna MŚJM kobiet Serbia
09-16.09.18. Piłka wodna ME U19 mężczyzn Portugalia

Jeździectwo (w zasadzie ciężko wybrać z całej listy różnych zawodów, więc dałem to, co najważniejsze)
10-15.04.18. Jeździectwo (skoki i ujeżdżenie) Finał PŚ Francja
9-15.07.18. Jeździectwo MEJiMJ Francja
11-23.09.18. Jeździectwo WEG (MŚ) USA - #RoadToTokyo

Ponadto proponuję zaznaczyć te imprezy, które wiążą się z kwalifikacjami na Tokio (np. tak, jak przy Światowych Igrzyskach Jeździeckich):
Koszykówka el. MŚ mężczyzn - pośrednio
Piłka nożna el. ME U21 mężczyzn - pośrednio
Piłka nożna el. MŚ kobiet - pośrednio
Żeglarstwo MŚ
4-22.04.18. Piłka nożna Copa America Femenina Chile - #RoadToTokyo

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 604
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz

Post autor: Wilczek19857 » 28 gru 2017, 17:12

Może jak mamy już MŚ I ME w osobnym wątku to pominmy je, zaś jeśli chodzi o kalendarze to po nowym roku mogę podesłać, także mityngi klasy Area Permit w LA, Niestety teraz już nie będę miał kiedy podać

balwan
Posty: 1626
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz

Post autor: balwan » 02 sty 2018, 12:19

Dziś uzupełniłem o kolejne dyscipliny kalendarz (Surfing zaraz dopisze).

Dalej brakuje:
-Koszykówka 3x3
-Jezdziectwo
-BMX Freestyle
-Rugby
-Piłka reczna
-Siatkówka
-Baseball/Sofball
-Karate( Wiem ze już jest kalendarz ale nie mogę znalezc na strone oficjalnej)
-Skateboarding (http://worldskateboardingfederation.org/events-3/ - Tutaj jest kalendarz ale nie wiem które wpisywac by bylo związanie IO)

Licze na waszą pomoc w tych dysciplinach

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 604
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz

Post autor: Wilczek19857 » 02 sty 2018, 23:43


balwan
Posty: 1626
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz

Post autor: balwan » 04 sty 2018, 19:32

Dodałem Karate i Jezdziectwo ( Wszystkie PS, i zawody w Polsce).

Na tym zakończyłem tworzenie kalendarza. Mogę dopisać pozostałe dyscypliny ale jak ktoś mi tu wrzuci kalendarz. Sam już nie mam czasu szukasz kalendarzy. Brakuje:
-Koszykówka 3x3
-BMX Freestyle
-Rugby
-Piłka reczna
-Siatkówka
-Baseball/Sofball
-Skateboarding


Teraz mogę z aktualizować kalendarz w kontekście zaznaczenia zawodów mających w wpływ w walce o IO.
Tylko ze ja sam nie orientuję się wszystkich sportach.
I kieruje do Wasz pytanie : Którę zawody w tym roku już odgrywają rolę w kwalifikacjach do IO?
W których dyscyplinach rankingi Olimpijskie juz w tym roku ruszają (i od kiedy) ?

Proponuję utworzenie także tematu w którym zostaną zebranie zasady wszystkich dysciplin.

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 372
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz

Post autor: Vojthas » 04 sty 2018, 20:17

Te, o których wiem na pewno, już wypisałem - koszykarskie el. MŚ mężczyzn oraz piłkarskie el. ME U21 mężczyzn i seniorskich MŚ kobiet są kwalifikacjami do kwalifikacji. Pierwsze kwalifikacje bezpośrednie to Copa America Femenina, pierwsze z udziałem Polaków to żeglarskie MŚ oraz Światowe Igrzyska Jeździeckie.

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 604
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz

Post autor: Wilczek19857 » 04 sty 2018, 21:42

Jeśli chodzi o kalendarze z lekkoatletyki to służę pomocą, ale od przyszłego tygodnia dopiero, w pozostałych przypadkach których szukasz nie ustalono jeszcze oficjalnie kalendarzy zawodów. Ogólnie tworzylem też kalendarz imprez mistrzowskich w kategorii seniora, młodzieżowca i juniora, więc proponuję by imprezy mistrzowskie oddzielnie wypisać, a pozostałe międzynarodowe turnieje, zawody osobno

balwan
Posty: 1626
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz

Post autor: balwan » 05 sty 2018, 10:26

Wilczek19857 pisze:
04 sty 2018, 21:42
Jeśli chodzi o kalendarze z lekkoatletyki to służę pomocą, ale od przyszłego tygodnia dopiero, w pozostałych przypadkach których szukasz nie ustalono jeszcze oficjalnie kalendarzy zawodów. Ogólnie tworzylem też kalendarz imprez mistrzowskich w kategorii seniora, młodzieżowca i juniora, więc proponuję by imprezy mistrzowskie oddzielnie wypisać, a pozostałe międzynarodowe turnieje, zawody osobno
Jak będziesz miał czas to możesz wrzucić kalendarz zawodów międzynarodowych w których mozna minima zdobywać. W kalendarzu już są wszystkie zawody z Polskiego podwórka z kalendarza PZLA, Diamentowa liga, imprezy mistrzowskie.

Z tego co mi wiadomo to w sportach walki rankingi nie zaliczają tylko ostatniego sezonu ale kilka poprzednich ?
Zawody których dyscyplin zaznaczyć już jako ważne w kontekscie IO ?

Czy może po prostu poczekać te kilka tygodni aż MKOL wyda pdf-a zasadami ?

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 1808
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Kalendarz

Post autor: runfixe » 05 sty 2018, 10:31

Ja bym proponował poczekać, aż będą oficjalne zasady.

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 604
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz

Post autor: Wilczek19857 » 05 sty 2018, 11:57

W kalendarzu IJF oficjalnie jest ujęte, że od maja po ME rozpoczyna się cykl kwalifikacyjny w judo, tyle wiem na pewno

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 372
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kalendarz

Post autor: Vojthas » 05 sty 2018, 17:59

balwan pisze:
05 sty 2018, 10:26
Zawody których dyscyplin zaznaczyć już jako ważne w kontekscie IO ?
Czy ty mnie zablokowałeś/wyciszyłeś, czy po prostu nie zauważasz postów, w których cię nie cytuję? ;)

viewtopic.php?p=14038#p14038

balwan
Posty: 1626
Rejestracja: 01 lut 2017, 11:43

Re: Kalendarz

Post autor: balwan » 05 sty 2018, 18:07

Vojthas pisze:
05 sty 2018, 17:59
balwan pisze:
05 sty 2018, 10:26
Zawody których dyscyplin zaznaczyć już jako ważne w kontekscie IO ?
Czy ty mnie zablokowałeś/wyciszyłeś, czy po prostu nie zauważasz postów, w których cię nie cytuję? ;)

viewtopic.php?p=14038#p14038
Przeoczyłem ;)
Jak będę zaznaczał to twój post weźmie pod uwagę

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość