Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Zasady zdobywania kwalifikacji na imprezy mistrzowskie oraz zawodnicy je spełniający
Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 23 sie 2019, 22:38

2-8 września - Pięciobój nowoczesny - Mistrzostwa Świata w Budapeszcie
Marta Kobecka, Anna Maliszewska, Oktawia Nowacka elita K
Łukasz Gutkowski*, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz elita M
*ma już kwalifikację
5-14 września - Strzelectwo rzutki - Mistrzostwa Europy w Lonato
Piotr Kowalczyk i Tomasz Pasierbski trap
Sandra Bernal trap
* Aleksandra Jarmolińska skeet (już wywalczyła OQ)
6-8 września - Karate - Premier League w Tokio
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
Miłosz Sabiecki kumite 67kg
Maciej Gębka kumite +84kg
16-22 września - Gimnastyka artystyczna - Mistrzostwa Świata w Baku
Natalia Kozioł wielobój indywidualnie
Julia Chochoł/Alicja Dobrolecka/Milena Górska/
Aleksandra Majewska/Aleksandra Wlaźlak wielobój drużynowo
21-22 września - Gimnastyka trampolina - Puchar Świata w Chabarowsku
Artur Zakrzewski, Łukasz Jaworski, Maciej Wyskiel trampolina indywidualnie

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 23 sie 2019, 23:05

2-8 września - Pięciobój nowoczesny - Mistrzostwa Świata w Budapeszcie
Marta Kobecka, Anna Maliszewska, Oktawia Nowacka elita K
Łukasz Gutkowski*, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz elita M
*ma już kwalifikację
5-14 września - Strzelectwo rzutki - Mistrzostwa Europy w Lonato
Piotr Kowalczyk i Tomasz Pasierbski trap
Sandra Bernal trap
* Aleksandra Jarmolińska skeet (już wywalczyła OQ)
6-8 września - Karate - Premier League w Tokio
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
Miłosz Sabiecki kumite 67kg
Maciej Gębka kumite +84kg
16-22 września - Gimnastyka artystyczna - Mistrzostwa Świata w Baku
Natalia Kozioł wielobój indywidualnie
Julia Chochoł/Alicja Dobrolecka/Milena Górska/
Aleksandra Majewska/Aleksandra Wlaźlak wielobój drużynowo
21-22 września - Gimnastyka trampolina - Puchar Świata w Chabarowsku
Artur Zakrzewski, Łukasz Jaworski, Maciej Wyskiel trampolina indywidualnie
22-28 września - Żeglarstwo rs:x - Mistrzostwa Świata w Torbole
Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Radosław Furmański elita M
Zofia Klepacka-Noceti, Maja Dziarnowska, Małgorzata Białecka, Karolina Lipińska, Lidia Sulikowska, Agnieszka Bilska, Weronika Marciniak elita K

Kursywą zawody zaliczane do światowego rankingu olimpijskiego bądź narodowego

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 01 wrz 2019, 18:21

2-8 września - Pięciobój nowoczesny - Mistrzostwa Świata w Budapeszcie HUN
Marta Kobecka, Anna Maliszewska, Oktawia Nowacka elita K
Łukasz Gutkowski*, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz elita M
*ma już kwalifikację
5-14 września - Strzelectwo rzutki - Mistrzostwa Europy w Lonato ITA
Piotr Kowalczyk i Tomasz Pasierbski trap
Sandra Bernal trap
* Aleksandra Jarmolińska skeet (już wywalczyła OQ)
11-15 września - Pięciobój nowoczesny - Zawody międzynarodowe w Drzonkowie POL
Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz, Oskar Paradowski, Kamil Kasperczak, Marcel Suliga elita M
Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska, Marta Konecka, Natalia Dominiak, Wiktoria Wierzba elita K
6-8 września - Karate - Premier League w Tokio JPN
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
Miłosz Sabiecki kumite 67kg
Maciej Gębka kumite +84kg
14-22 września - Zapasy - Mistrzostwa Świata w Astanie KAZ
Michał Tracz 60kg GR
Gevorg Sahakyan 67kg GR
Edgar Babayan 77kg GR
Arkadiusz Kułynycz 87kg GR
Tadeusz Michalik 97kg GR
Rafał Krajewski 130kg GR
Iwona Matkowska 50kg FW
Roksana Zasina 53kg FW
Jowita Wrzesień 57kg FW
Katarzyna Mądrowska 62kg FW
Agnieszka Wieszczek-Kordus 68kg FW
Daria Osocka 76kg FW
Krzysztof Bieńkowski 65kg FS
Kamil Rybicki 74kg FS
Zbigniew Baranowski 86kg FS
Radosław Baran 97kg FS
Robert Baran 125kg FS
16-22 września - Gimnastyka artystyczna - Mistrzostwa Świata w Baku AZE
Natalia Kozioł wielobój indywidualnie
Julia Chochoł/Alicja Dobrolecka/Milena Górska/
Aleksandra Majewska/Aleksandra Wlaźlak wielobój drużynowo
18-22 września - Siatkówka plażowa - Światowy turniej kwalifikacyjny w Haiyang CHN
Michał Bryl/Bartosz Łosiak
18-27 września - Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata w Pattayi THA
???
20-22 września - Judo - Grand Prix w Taszkiencie UZB
???
20-22 września - Karate - Series A w Santiago CHI
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
21-22 września - Gimnastyka trampolina - Puchar Świata w Chabarowsku UKR
Artur Zakrzewski, Łukasz Jaworski, Maciej Wyskiel trampolina indywidualnie
22-28 września - Żeglarstwo rs:x - Mistrzostwa Świata w Torbole ITA
Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Radosław Furmański elita M
Zofia Klepacka-Noceti, Maja Dziarnowska, Małgorzata Białecka, Karolina Lipińska, Lidia Sulikowska, Agnieszka Bilska, Weronika Marciniak elita K
28-29 września - Judo - European Open w Luksemburgu LUX
???
Kursywą zawody zaliczane do światowego rankingu olimpijskiego bądź narodowego

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 03 wrz 2019, 22:54

Listy startowe Polskich reprezentacji:::
2-8 września - Pięciobój nowoczesny - Mistrzostwa Świata w Budapeszcie HUN
Marta Kobecka, Anna Maliszewska, Oktawia Nowacka elita K
Łukasz Gutkowski*, Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz elita M
*ma już kwalifikację
4-8 września - Siatkówka plażowa - World Tour Finals w Rzymie
Grzegorz Fijałek/Michał Bryl
Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
Maciej Rudoł/Jakub Szałankiewicz
Kinga Wojtasik/Katarzyna Kociołek
5-14 września - Strzelectwo rzutki - Mistrzostwa Europy w Lonato ITA
Piotr Kowalczyk i Tomasz Pasierbski trap
Sandra Bernal trap
* Aleksandra Jarmolińska skeet (już wywalczyła OQ)
11-15 września - Pięciobój nowoczesny - Zawody międzynarodowe w Drzonkowie POL
Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz, Oskar Paradowski, Kamil Kasperczak, Marcel Suliga elita M
Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska, Marta Konecka, Natalia Dominiak, Wiktoria Wierzba elita K
6-8 września - Karate - Premier League w Tokio JPN
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
Miłosz Sabiecki kumite 67kg
Maciej Gębka kumite +84kg
14-22 września - Zapasy - Mistrzostwa Świata w Astanie KAZ
Michał Tracz 60kg GR
Gevorg Sahakyan 67kg GR
Edgar Babayan 77kg GR
Arkadiusz Kułynycz 87kg GR
Tadeusz Michalik 97kg GR
Rafał Krajewski 130kg GR
Iwona Matkowska 50kg FW
Roksana Zasina 53kg FW
Jowita Wrzesień 57kg FW
Katarzyna Mądrowska 62kg FW
Agnieszka Wieszczek-Kordus 68kg FW
Daria Osocka 76kg FW
Krzysztof Bieńkowski 65kg FS
Kamil Rybicki 74kg FS
Zbigniew Baranowski 86kg FS
Radosław Baran 97kg FS
Robert Baran 125kg FS
16-22 września - Gimnastyka artystyczna - Mistrzostwa Świata w Baku AZE
Natalia Kozioł wielobój indywidualnie
Julia Chochoł/Alicja Dobrolecka/Milena Górska/
Aleksandra Majewska/Aleksandra Wlaźlak wielobój drużynowo
18-22 września - Siatkówka plażowa - Światowy turniej kwalifikacyjny w Haiyang CHN
Michał Bryl/Bartosz Łosiak
18-27 września - Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata w Pattayi THA
???
20-22 września - Judo - Grand Prix w Taszkiencie UZB
???
20-22 września - Karate - Series A w Santiago CHI
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
21 września - Triathlon - Puchar świata w Weihai CHN
Kacper Stępniak elita M
Maria Cześnik elita K
21-22 września - Gimnastyka trampolina - Puchar Świata w Chabarowsku UKR
Artur Zakrzewski, Łukasz Jaworski, Maciej Wyskiel trampolina indywidualnie
21-22 września - Taekwondo - Zawody międzynarodowe G1 w Warszawie
Mateusz Nowak 58kg
Jakub Posadzy 68kg
Karol Robak 74kg
Karol Hołubowicz 80kg
Piotr Hatowski, Mikołaj Szaferski +87kg
Patrycja Adamkiewicz 57kg
22-28 września - Żeglarstwo rs:x - Mistrzostwa Świata w Torbole ITA
Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Radosław Furmański elita M
Zofia Klepacka-Noceti, Maja Dziarnowska, Małgorzata Białecka, Karolina Lipińska, Lidia Sulikowska, Agnieszka Bilska, Weronika Marciniak elita K
28-29 września - Judo - European Open w Luksemburgu LUX
???
Kursywą zawody zaliczane do światowego rankingu olimpijskiego bądź narodowego

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 04 wrz 2019, 17:03

Listy startowe Polskich reprezentacji:::
2-8 września - Pięciobój nowoczesny - Mistrzostwa Świata w Budapeszcie HUN
Marta Kobecka, Anna Maliszewska, Oktawia Nowacka elita K
Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz elita M
4-8 września - Siatkówka plażowa - World Tour Finals w Rzymie
Grzegorz Fijałek/Michał Bryl
Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
Maciej Rudoł/Jakub Szałankiewicz
Kinga Wojtasik/Katarzyna Kociołek
5-14 września - Strzelectwo rzutki - Mistrzostwa Europy w Lonato ITA
Piotr Kowalczyk i Tomasz Pasierbski trap
* Aleksandra Jarmolińska skeet (już wywalczyła OQ)
6-8 września - Karate - Premier League w Tokio JPN
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
Miłosz Sabiecki kumite 67kg
Maciej Gębka kumite +84kg
11-15 września - Pięciobój nowoczesny - Zawody międzynarodowe w Drzonkowie POL
Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz, Oskar Paradowski, Kamil Kasperczak, Marcel Suliga elita M
Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska, Marta Konecka, Natalia Dominiak, Wiktoria Wierzba elita K
14-22 września - Zapasy - Mistrzostwa Świata w Astanie KAZ
Michał Tracz 60kg GR
Gevorg Sahakyan 67kg GR
Edgar Babayan 77kg GR
Arkadiusz Kułynycz 87kg GR
Tadeusz Michalik 97kg GR
Rafał Krajewski 130kg GR
Iwona Matkowska 50kg FW
Roksana Zasina 53kg FW
Jowita Wrzesień 57kg FW
Katarzyna Mądrowska 62kg FW
Agnieszka Wieszczek-Kordus 68kg FW
Daria Osocka 76kg FW
Krzysztof Bieńkowski 65kg FS
Kamil Rybicki 74kg FS
Zbigniew Baranowski 86kg FS
Radosław Baran 97kg FS
Robert Baran 125kg FS
16-22 września - Gimnastyka artystyczna - Mistrzostwa Świata w Baku AZE
Natalia Kozioł wielobój indywidualnie
Julia Chochoł/Alicja Dobrolecka/Milena Górska/
Aleksandra Majewska/Aleksandra Wlaźlak wielobój drużynowo
18-22 września - Siatkówka plażowa - Światowy turniej kwalifikacyjny w Haiyang CHN
Michał Bryl/Bartosz Łosiak
18-27 września - Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata w Pattayi THA
Krzysztof Zwarycz 81kg
Łukasz Grela, Paweł Kulik 96kg
Arkadiusz Michalski 109kg
Joanna Łochowska 55kg
Jolanta Wiór 76kg
Kinga Kaczmarczyk 87kg
20-22 września - Judo - Grand Prix w Taszkiencie UZB
???
20-22 września - Karate - Series A w Santiago CHI
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
MMaciej Gębka kumite +84kg
21 września - Triathlon - Puchar świata w Weihai CHN
Kacper Stępniak elita M
Maria Cześnik elita K
21-22 września - Gimnastyka trampolina - Puchar Świata w Chabarowsku UKR
Artur Zakrzewski, Łukasz Jaworski, Maciej Wyskiel trampolina indywidualnie
21-22 września - Taekwondo - Zawody międzynarodowe G1 w Warszawie POL
Mateusz Nowak 58kg
Jakub Posadzy 68kg
Karol Robak 74kg
Karol Hołubowicz 80kg
Piotr Hatowski, Mikołaj Szaferski +87kg
Patrycja Adamkiewicz 57kg
22-28 września - Żeglarstwo rs:x - Mistrzostwa Świata w Torbole ITA
Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Radosław Furmański elita M
Zofia Klepacka-Noceti, Maja Dziarnowska, Małgorzata Białecka, Karolina Lipińska, Lidia Sulikowska, Agnieszka Bilska, Weronika Marciniak elita K
28-29 września - Judo - European Open w Luksemburgu LUX
???
Kursywą zawody zaliczane do światowego rankingu olimpijskiego bądź narodowego

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 11 wrz 2019, 21:03

Listy startowe Polskich reprezentacji:::
11-15 września - Pięciobój nowoczesny - Zawody międzynarodowe w Drzonkowie POL
Daniel Ławrynowicz, Sebastian Stasiak, Szymon Staśkiewicz, Oskar Paradowski, Kamil Kasperczak, Marcel Suliga elita M
Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska, Marta Konecka, Natalia Dominiak, Wiktoria Wierzba elita K
14-22 września - Zapasy - Mistrzostwa Świata w Astanie KAZ
Michał Tracz 60kg GR
Gevorg Sahakyan 67kg GR
Edgar Babayan 77kg GR
Arkadiusz Kułynycz 87kg GR
Tadeusz Michalik 97kg GR
Rafał Krajewski 130kg GR
Iwona Matkowska 50kg FW
Roksana Zasina 53kg FW
Jowita Wrzesień 57kg FW
Katarzyna Mądrowska 62kg FW
Agnieszka Wieszczek-Kordus 68kg FW
Daria Osocka 76kg FW
Krzysztof Bieńkowski 65kg FS
Kamil Rybicki 74kg FS
Zbigniew Baranowski 86kg FS
Radosław Baran 97kg FS
Robert Baran 125kg FS
16-22 września - Gimnastyka artystyczna - Mistrzostwa Świata w Baku AZE
Natalia Kozioł wielobój indywidualnie
Julia Chochoł/Alicja Dobrolecka/Milena Górska/
Aleksandra Majewska/Aleksandra Wlaźlak wielobój drużynowo
18-22 września - Siatkówka plażowa - Światowy turniej kwalifikacyjny w Haiyang CHN
Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
Kinga Wojtasik/Katarzyna Kociołek
18-27 września - Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata w Pattayi THA
Krzysztof Zwarycz 81kg
Łukasz Grela, Paweł Kulik 96kg
Arkadiusz Michalski 109kg
Joanna Łochowska 55kg
Jolanta Wiór 76kg
Kinga Kaczmarczyk 87kg
20-22 września - Judo - Grand Prix w Taszkiencie UZB
???
20-22 września - Karate - Series A w Santiago CHI
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
MMaciej Gębka kumite +84kg
21 września - Triathlon - Puchar świata w Weihai CHN
Kacper Stępniak elita M
Maria Cześnik elita K
21-22 września - Gimnastyka trampolina - Puchar Świata w Chabarowsku UKR
Artur Zakrzewski, Łukasz Jaworski, Maciej Wyskiel trampolina indywidualnie
21-22 września - Taekwondo - Zawody międzynarodowe G1 w Warszawie POL
Mateusz Nowak 58kg
Jakub Posadzy 68kg
Karol Robak 74kg
Karol Hołubowicz 80kg
Piotr Hatowski, Mikołaj Szaferski +87kg
Patrycja Adamkiewicz 57kg
22-28 września - Żeglarstwo rs:x - Mistrzostwa Świata w Torbole ITA
Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Radosław Furmański elita M
Zofia Klepacka-Noceti, Maja Dziarnowska, Małgorzata Białecka, Karolina Lipińska, Lidia Sulikowska, Agnieszka Bilska, Weronika Marciniak elita K
28-29 września - Judo - European Open w Luksemburgu LUX
???
Kursywą zawody zaliczane do światowego rankingu olimpijskiego bądź narodowego
[/quote]

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 16 wrz 2019, 19:17

Aktualizowane!!! Listy startowe Polskich reprezentacji:::
14-22 września - Zapasy - Mistrzostwa Świata w Astanie KAZ
Michał Tracz 60kg GR
Gevorg Sahakyan 67kg GR
Edgar Babayan 77kg GR
Arkadiusz Kułynycz 87kg GR
Tadeusz Michalik 97kg GR
Rafał Krajewski 130kg GR
Iwona Matkowska 50kg FW
Roksana Zasina 53kg FW
Jowita Wrzesień 57kg FW
Katarzyna Mądrowska 62kg FW
Agnieszka Wieszczek-Kordus 68kg FW
Daria Osocka 76kg FW
Krzysztof Bieńkowski 65kg FS
Kamil Rybicki 74kg FS
Zbigniew Baranowski 86kg FS
Radosław Baran 97kg FS
Robert Baran 125kg FS
16-21 września - Tenis ziemny - WTA International w Guanghzou CHN
Magdalena Fręch singiel
16-22 września - Gimnastyka artystyczna - Mistrzostwa Świata w Baku AZE
Natalia Kozioł wielobój indywidualnie
Julia Chochoł/Alicja Dobrolecka/Milena Górska/
Aleksandra Majewska/Aleksandra Wlaźlak wielobój drużynowo
16-22 września - Tenis ziemny - WTA Premier w Osace JPN
Katarzyna Kawa singiel, debel
Alicja Rosolska debel
16-22 września - Tenis ziemny - WTA International w Seulu KOR
Magda Linette singiel
16-22 września - Tenis ziemny - ATP Tour 250 w Metz FRA
Hubert Hurkacz singiel
16-22 września - Tenis ziemny - ATP Challenger 125 w Kaoshoung TWN
Hubert Hurkacz singiel
18-22 września - Siatkówka plażowa - Światowy turniej kwalifikacyjny w Haiyang CHN
Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
Kinga Wojtasik/Katarzyna Kociołek
18-22 września - Skateboarding - Mistrzostwa Świata w Sao Paulo BRA
Filip Szalak, Andrzej Palenica, Sebastian Sarysz street
18-27 września - Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata w Pattayi THA
Krzysztof Zwarycz 81kg
Łukasz Grela 96kg
Arkadiusz Michalski 109kg
Joanna Łochowska 55kg
Jolanta Wiór 76kg
Kinga Kaczmarczyk 87kg
19-22 września - Badminton - International Series w Warszawie POL
Michał Rogalski singiel
Joanna Podedworny, Wiktoria Dąbczyńska singiel
Paweł Pietryja/Jan Rudziński debel
Paweł Śmiłkowski/Magdalena Świerczyński mikst
20-21 września - Strzelectwo - Mistrzostwa Europy w Bolonii ITA
Natalia Król, Agata Nowak, Joanna Tomala pistolet 25m
Dawid Klimek, Oskar Mliwek, Patryk Sakowski pistolet szybkostrzelny 25m
Marcin Majka, Maciej Wojtasiak, Tomasz Bartnik karabin 3 pozycje (Bartnik już o kwalifikację ni może walczyć)
Aneta Stankiewicz, Natalia Kochańska, Agnieszka Nagay karabin 3 pozycje
20-22 września - Karate - Series A w Santiago CHI
Dorota Banaszczyk kumite 55kg
21 września - Triathlon - Puchar Świata w Weihai CHN
Kacper Stępniak elita M
21-22 września - Gimnastyka trampolina - Puchar Świata w Chabarowsku UKR
Artur Zakrzewski, Łukasz Jaworski, Maciej Wyskiel trampolina indywidualnie
21-22 września - Taekwondo - Zawody międzynarodowe G1 w Warszawie POL
Mateusz Nowak 58kg
Jakub Posadzy 68kg
Karol Robak 74kg
Karol Hołubowicz 80kg
Piotr Hatowski, Mikołaj Szaferski +87kg
Patrycja Adamkiewicz 57kg
21-22 września - Kolarstwo górskie - Zawody międzynarodowe Class 1 w Piliszczewie HUN
Bartłomiej Wawak, Filip Helta elita M
Maja Włoszczowska, Katarzyna Solus-Miśkowicz, Gabriela Wojtyła elita K
22-28 września - Żeglarstwo rs:x - Mistrzostwa Świata w Torbole ITA
Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Radosław Furmański elita M
Zofia Klepacka-Noceti, Maja Dziarnowska, Małgorzata Białecka elita K
22-29 września - Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata w Yorkshire GBR
Maciej Bodnar, Kamil Gradek time trial
Anna Plichta time trial
Filip Maciejuk, Szymon Tracz time trial u23
Rafał Majka, Maciej Bodnar, Michał Gołaś, Paweł Poljański, Łukasz Owsian, Kamil Gradek, Łukasz Wiśniowski road race
Małgorzata Jasińska, Marta Lach, Aurela Nerlo, Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Monika Brzeźna, Katarzyna Wilkos road race
Stanisław Aniołkowski, Szymon Sajnok, Filip Maciejuk road race u23
23-28 września - Tenis ziemny - WTA International w Taszkiencie UZB
Katarzyna Kawa singiel
24-29 września - Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata w La Seu D'Urgell FRA
Dariusz Popiela, Krzysztof Majerczak, Michał Pasiut slalom k-1
Grzegorz Hedwig, Igor Sztuba, Kacper Sztuba slalom c-1
Klaudia Zwolińska, Natalia Pacierpnik, Aleksandra Stach slalom k-1
Aleksandra Stach, Klaudia Zwolińska slalom c-1
26-29 września - Golf - European Challenge Tour w Mallemort FRA
Adrian Meronk, Mateusz Gradecki
26-29 września - Badminton - Future Series w Brnie CZE
Joanna Podedworny singiel
Paweł Pietryja/Jan Rudziński debel
Robert Cybulski/Paweł Prądziński debel
28-29 września - Kolarstwo górskie - Zawody międzynarodowe Class 1 w Titsee-Neustadt GER
Paula Gorycka elita K
28-29 września - Judo - European Open w Luksemburgu LUX
???
28 września - 6 października - Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w Doha QAT (tylko zawodnicy bez minimum bądź walczący o punkty do rankingu olimpijskiego olimpijskiego)
Krystian Zalewski 3000m z przeszkodami
Damian Czykier 110m przez płotki
Robert Sobera tyczka
Jakub Szyszkowski kula
Robert Urbanek, Bartłomiej Stój dysk
Paweł Wiesiołek 10-bój
Dawid Tomala chód 20km
Rafał Sikora chód 50km
Anna Kiełbasińska 400m
Anna Sabat 800m
Alicja Konieczek 3000m z przeszkodami
Joanna Linkiewicz 400m przez płotki
Kamila Lićwinko skok wzwyż
Klaudia Kardasz kula
Daria Zabawska dysk
Maria Andrejczyk oszczep
Katarzyna Zdziebło chód 20km
Sztafeta 4x400m kobiet
Sztafeta 4x400m mikst
30 września - 6 października - Tenis ziemny - ATP World Tour 500 w Tokio JPN
Hubert Hurkacz singiel

Kursywą zawody zaliczane do światowego rankingu olimpijskiego bądź narodowego

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 22 wrz 2019, 12:58

22-28 września - Żeglarstwo rs:x - Mistrzostwa Świata w Torbole ITA
Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Radosław Furmański elita M
Zofia Klepacka-Noceti, Maja Dziarnowska, Małgorzata Białecka elita K
22-29 września - Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata w Yorkshire GBR (bezpośrednie w time trial)
Maciej Bodnar, Kamil Gradek time trial
Anna Plichta time trial
Filip Maciejuk, Szymon Tracz time trial u23
Rafał Majka, Maciej Bodnar, Michał Gołaś, Paweł Poljański, Łukasz Owsian, Kamil Gradek, Łukasz Wiśniowski road race
Małgorzata Jasińska, Marta Lach, Aurela Nerlo, Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Monika Brzeźna, Katarzyna Wilkos road race
Stanisław Aniołkowski, Szymon Sajnok, Filip Maciejuk road race u23
23-28 września - Tenis ziemny - WTA Premier 5 w Wuhan CHN
Alicja Rosolska debel
23-28 września - Tenis ziemny - WTA International w Taszkiencie UZB
Katarzyna Kawa singiel, debel
23-29 września - Tenis ziemny - ATP World Tour 250 w Chengdu CHN
Kamil Majchrzak singiel
24-29 września - Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata w La Seu D'Urgell FRA
Dariusz Popiela, Krzysztof Majerczak, Michał Pasiut slalom k-1
Grzegorz Hedwig, Igor Sztuba, Kacper Sztuba slalom c-1
Klaudia Zwolińska, Natalia Pacierpnik, Aleksandra Stach slalom k-1
Aleksandra Stach, Klaudia Zwolińska slalom c-1
26-29 września - Golf - European Challenge Tour w Mallemort FRA
Adrian Meronk, Mateusz Gradecki
26-29 września - Badminton - Future Series w Brnie CZE
Joanna Podedworny singiel
Paweł Pietryja/Jan Rudziński debel
Robert Cybulski/Paweł Prądziński debel
28-29 września - Kolarstwo górskie - Zawody międzynarodowe Class 1 w Titsee-Neustadt GER
Paula Gorycka elita K
28 września - 6 października - Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w Doha QAT (tylko zawodnicy bez minimum bądź walczący o punkty do rankingu olimpijskiego olimpijskiego)
Krystian Zalewski 3000m z przeszkodami
Damian Czykier 110m przez płotki
Robert Sobera tyczka
Jakub Szyszkowski kula
Robert Urbanek, Bartłomiej Stój dysk
Paweł Wiesiołek 10-bój
Dawid Tomala chód 20km
Rafał Sikora chód 50km
Anna Kiełbasińska 400m
Anna Sabat 800m
Alicja Konieczek 3000m z przeszkodami
Joanna Linkiewicz 400m przez płotki
Kamila Lićwinko skok wzwyż
Klaudia Kardasz kula
Daria Zabawska dysk
Maria Andrejczyk oszczep
Katarzyna Zdziebło chód 20km
Sztafeta 4x400m kobiet
Sztafeta 4x400m mikst
30 września - 6 października - Tenis ziemny - ATP World Tour 500 w Tokio JPN
Hubert Hurkacz singiel
30 września - 6 października - Tenis ziemny - ATP World Tour 500 w Pekinie CHN
Łukasz Kubot debel
30 września - 6 października - Tenis ziemny - WTA Premier Mandatory w Pekinie CHN
Magda Linette singiel

Kursywą zawody zaliczane do światowego rankingu olimpijskiego bądź narodowego
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2019, 21:17 przez Wilczek19857, łącznie zmieniany 3 razy.

maruda
Posty: 11398
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: maruda » 22 wrz 2019, 15:37

Wilczek19857 pisze:
22 wrz 2019, 12:58
23-28 września - Tenis ziemny - WTA International w Taszkiencie UZB
Katarzyna Kawa singiel
W deblu też gra.
Poza tym z ważniejszych startów (trzymam się jedynie głównego cyklu): Rosolska w Wuhan, Majchrzak w Chengdu.

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 22 wrz 2019, 16:06

maruda pisze:
22 wrz 2019, 15:37
Wilczek19857 pisze:
22 wrz 2019, 12:58
23-28 września - Tenis ziemny - WTA International w Taszkiencie UZB
Katarzyna Kawa singiel
W deblu też gra.
Poza tym z ważniejszych startów (trzymam się jedynie głównego cyklu): Rosolska w Wuhan, Majchrzak w Chengdu.
Dzięki za pomoc, przyda się bo z tym tenisem trochę ciężko mi idzie, a żeby było czytelniej zamierzam wrzucać tylko na tydzień dany, a nie jak dotychczas caly miesiąc

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 30 wrz 2019, 13:33

Listy startowe Polskich reprezentacji:::
28 września - 6 października - Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata w Doha QAT (tylko zawodnicy bez minimum bądź walczący o punkty do rankingu olimpijskiego olimpijskiego)
Dawid Tomala chód 20km
Sztafeta 4x400m kobiet
30 września - 6 października - Tenis ziemny - ATP World Tour 500 w Pekinie CHN
Łukasz Kubot debel
1-6 października - Kolarstwo szosowe - Europe Tour 2.1 na Chorwacji
Maciej Paterski (Wibatech Merx 7R)
1-6 października - Tenis stołowy - World Tour Open w Sztokholmie SWE
Jakub Dyjas, Marek Badowski singiel, debel
Li Qian, Natalia Bajor, Natalia Partyka singiel, debel
3 października - Kolarstwo szosowe - Europe Tour 1.HC w Niemczech
Michał Kwiatkowski (Team Ineos)
3-6 października - Golf - European Challenge Tour w Rabacie MAR
Adrian Meronk, Mateusz Gradecki
3-6 października - Jeździectwo skoki - Puchar Świata CSI4*-W w Tetuan MAR
Jan Bobik, Natalia Cześnik, Grzegorz Kubiak, Andrzej Opłatek, Wojciech Wojcaniec
4-6 października - Karate - Premier League w Moskwie RUS
Dorota Banaszczyk, Natalia Szponder kumite 55kg
Sara Elwart kumite 61kg
Miłosz Sabiecki kumite 67kg
Maciej Gębka kumite +84kg
4-6 października - Podnoszenie ciężarów - Puchar Morza Śródziemnego Silver Label w Serravalle SMR
Joanna Łochowska 55kg
Jolanta Wiór 71kg
Kinga Kaczmarczyk 87kg
Krzysztof Zwarycz 81kg
Arkadiusz Michalski 109kg
4-6 października - Pływanie - Puchar Świata w Budapeszcie HUN
Dominik Bujak, Michał Chudy, Jakub Kraska, Jakub Majerski, Michał Poprawa, Bartłomiej Roguski, Wojciech Wojdak, Filip Zaborowski
Weronika Hallmann, Zuzanna Harasimowicz, Paulina Piechota, Paulina Peda
4-13 października - Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Świata w Stuttgarcie GER
Łukasz Borkowski, Filip Sasnal, Dawid Węglarz
Gabriela Janik
5 października - Kolarstwo szosowe - Europe Tour 1.HC w Belgii
Kamil Gradek (CCC Team)
Filip Maciejuk, Szymon Rekita (Leopard Pro Cycling)
5-6 października - Gimnastyka trampolina - Puchar Świata w Valladolid ESP
Artur Zakrzewski, Łukasz Jaworski, Maciej Wyskiel trampolina indywidualnie
6 października - Kolarstwo szosowe - Europe Tour 1.1 w Belgii
Kamil Gradek (CCC Team)
Filip Maciejuk, Szymon Rekita (Leopard Pro Cycling)
6-8 października - Judo - Grand Slam w Brasilli BRA
Patryk Wawrzyczek 66kg
Wiktor Mrówczyński 73kg
Agata Perenc 52kg
Julia Kowalczyk 57kg
Anna Borowska 57kg
Agata Ozdoba-Błach 63kg
Daria Pogorzelec 70kg
6-13 października - Tenis ziemny - ATP World Tour Masters 1000 w Szanghaju CHN
Łukasz Kubot debel

Kursywą zawody zaliczane do światowego rankingu olimpijskiego bądź narodowego

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 07 paź 2019, 22:20

7-13 października - Tenis ziemny - WTA International w Tianjin CHN
Magda Linette singiel
8-12 października - Skateboarding street - Mistrzostwa Europy w Niżnym Nowogrodzie RUS
Sebastian Sarysz, Andrzej Palenica, Filip Szalak, Jean Semaan street men
Anna Kulig street kob
8-13 października - Badminton - Tour Super 100 w Almere NED
Michał Rogalski singiel
Paweł Śmiłkowski/Magdalena Świerczyńska mikst
8-13 października - Tenis stołowy - World Tour Platinum Open w Bremen GER
Jakub Dyjas, Marek Badowski singiel
Li Qian, Natalia Bajor, Natalia Partyka, Magdalena Sikorska singiel
10-13 października - Golf - European Challenge Tour w Meath IRL
Adrian Meronk, Mateusz Gradecki???
11-12 października - Strzelectwo rzutki - Finał Pucharu Świata w Al Ałin UAE
Natalia Szamrej skeet
11-13 października - Pływanie - Puchar Świata w Berlinie GER
Dominik Bujak, Jakub Kraska, Jakub Majerski, Michał Poprawa, Bartłomiej Roguski, Jakub Skierka, Kacper Stokowski, Marcel Wągrowski, Wojciech Wojdak
Weronika Hallmann, Marta Klimek, Aleksandra Knop
12 października - Kolarstwo szosowe - 1.UWT Il Lombardia we Włoszech
Michał Kwiatkowski (Team Ineos)
12-13 października - Judo - European Open w Tallinie EST
Michał Bartusik 73kg
Sebastian Marcinkiewicz 81kg
Rafał Kozłowski 90kg
Kacper Szczurkowski, Iwo Baraniewski 100kg
Oleksii Lysenko +100kg
Aleksandra Kaleta 52kg
Anna Dąbrowska 57kg
Vanessa Machnicka 63kg
Paula Kułaga +78kg

Awatar użytkownika
Wilczek19857
Posty: 2729
Rejestracja: 09 sty 2017, 11:47

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: Wilczek19857 » 14 paź 2019, 1:12

16-19 października - Judo - Mistrzostwa Świata Juniorów w Marakeszu MAR
Adam Stodolski 73kg
Jakub Pankowski 81kg
Sebastian Oldak 90kg
Angelika Szymańska, Natalia Kropska 63kg
16-20 października - Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Europy w Apeldoorn NED
Marlena Karwacka/Urszula Łoś sprint drużynowy
Marlena Karwacka keirin
Urszula Łoś sprint indywidualny, keirin
Nikola Sibiak sprint indywidualny
Maciej Bielecki/Krzysztof Maksel/Mateusz Rudyk sprint drużynowy
Krzysztof Maksel keirin
Patryk Rajkowski keirin
Mateusz Rudyk sprint indywidualny
Rafał Sarnecki sprint indywidualny
Justyna Kaczkowska/Karolina Karasiewicz/Katarzyna Pawłowska/Łucja Pietrzak/Daria Pikulik/Wiktoria Pikulik/Mikołaj Płosaj wyścig drużynowy na dochodzenie
Daria Pikulik omnium
Wiktoria Pikulik/Daria Pikulik madison
Szymon Krawczyk/Bartosz Rudyk/Szymon Sajnok/Daniel Staniszewski wyścig drużynowy na dochodzenie
Szymon Sajnok omnium
Daniel Staniszewski/Szymon Krawczyk madison
16-20 października - Tenis stołowy - Challenge Open we Władysławowie POL
Jakub Dyjas, Marek Badowski, Patryk Zatówka, Szymon Kulczycki, Konrad Kulpa, Tomasz Kotowski, Daniel Górak, Maciej Kubik, Artur Grela singiel
Natalia Bajor, Magdalena Sikorska, Katarzyna Grzybowska-Franc, Anna Węgrzyn singiel
17-27 października - Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy U-20 Gold Label w Pitesti ROU
Martin Stasik 61kg
Piotr Kudłaszyk 73kg
Patryk Bęben 81kg
Paweł Szmeja 96kg
Jakub Węgrzyn +109kg
Magdalena Karolak +87kg
17-27 października - Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy U-23 Silver Label w Pitesti ROU
Kinga Kaczmarczyk 87kg
18-20 października - Taekwondo - Grand Prix G4 w Sofii BUL
Patrycja Adamkiewicz 57kg
Aleksandra Kowalczuk +67kg
18-20 października - Tenis stołowy - Puchar Świata Kobiet w Chengdu CHN
Natalia Partyka singiel
18-27 października - Lekkoatletyka - Światowe wojskowe igrzyska sportowe w Wuhan CHN
Mariusz Giżyński maraton
26-27 października - Taekwondo - Zawody międzynarodowe G1 w Belgradzie SRB
Mateusz Nowak 58kg
Jakub Posadzy 68kg
Karol Hołubowicz 80kg
Piotr Hatowski +87kg
Patrycja Adamkiewicz 57kg
Aleksandra Kowalczuk +67kg
30 października - 3 listopada - Tenis stołowy - Challenge Open w Mińsku BLR
Marek Badowski, Patryk Zatówka, Szymon Kulczycki, Konrad Kulpa, Maciej Kubik, Artur Grela singiel
Natalia Bajor, Magdalena Sikorska, Katarzyna Grzybowska-Franc, Anna Węgrzyn singiel

kursywą zawody zaliczane do światowego rankingu olimpijskiego bądź narodowego

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 4371
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: runfixe » 09 sty 2020, 9:35

Czy w styczniu czekają nas jakieś bezpośrednie emocje kwalifikacyjne ?

mrpotato
Posty: 4420
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:30

Re: Kalendarz kwalifikacji na IO 2020

Post autor: mrpotato » 09 sty 2020, 10:16

runfixe pisze:
09 sty 2020, 9:35
Czy w styczniu czekają nas jakieś bezpośrednie emocje kwalifikacyjne ?
siatkówka K, ale to wszyscy wiedzą, ze 20 procent szans imho
piłka reczna M, 0,00000000001 % szans

tu moja wiedza się konczy
z wazniejszych cząstkowych to AO, GP judo Izrael

chyba tez ew., po rzuceniu okiem na kalendarz:
pod koniec stycznia pś w torowym,
wazny turniej w karate ( ?)
i pś w żeglarstwie ale nie wiem co tam będzie do wziecia
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

ODPOWIEDZ