Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Zasady zdobywania kwalifikacji na imprezy mistrzowskie oraz zawodnicy je spełniający
tomi2525
Posty: 42
Rejestracja: 17 mar 2019, 20:53

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: tomi2525 » 09 sie 2019, 18:52

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 32
Liczba miejsc startowych: 42
Liczba zawodników: 54

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
8. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
9. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
10. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
11. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
12. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
13. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
14. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
15. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
16. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
17. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
19. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
20. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
21. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
22. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
23. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
24. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
25. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
26. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
27. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
28. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
29. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
30. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
31. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
32. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 1810
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: Vojthas » 10 sie 2019, 20:33

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 33
Liczba miejsc startowych: 43
Liczba zawodników: 55

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
8. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
9. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
10. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
11. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
12. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
13. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
14. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
15. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
16. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
17. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
19. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
20. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
21. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
22. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
23. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
24. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
25. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
26. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
27. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
28. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
29. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
30. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
31. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
32. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
33. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 863
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:08

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: sharkinator » 11 sie 2019, 20:49

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 34
Liczba miejsc startowych: 44
Liczba zawodników: 67

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
8. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
9. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
10. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
11. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
12. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
13. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
14. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
15. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
16. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
17. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
19. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
20. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
21. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
22. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
23. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
24. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
25. Siatkówka - drużyna mężczyzn
26. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
27. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
28. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
29. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
30. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
31. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
32. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
33. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
34. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

Awatar użytkownika
Col_Frost
Posty: 2919
Rejestracja: 13 sty 2017, 13:58

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: Col_Frost » 18 sie 2019, 12:18

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 35
Liczba miejsc startowych: 45
Liczba zawodników: 68

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
4. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*
5. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
6. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
7. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
8. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
9. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
10. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
11. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
12. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
13. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
14. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
15. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
16. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
17. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
19. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
20. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
21. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
22. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
23. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
24. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
25. Siatkówka - drużyna mężczyzn
26. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
27. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
28. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
29. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
30. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
31. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
32. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
33. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
34. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
35. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 863
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:08

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: sharkinator » 25 sie 2019, 13:39

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 41
Liczba miejsc startowych: 56
Liczba zawodników: 77

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju

9. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
10. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
11. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
12. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
13. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
14. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
15. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
16. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
17. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
19. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
20. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
22. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
23. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
24. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
25. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
26. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
27. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
28. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
29. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
30. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
31. Siatkówka - drużyna mężczyzn
32. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
33. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
34. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
35. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
36. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
37. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
38. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
39. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
40. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
41. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

pbest
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: pbest » 29 sie 2019, 13:45

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 46
Liczba miejsc startowych: 61
Liczba zawodników: 95

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju
9. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
10. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
11. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
12. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
13. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
14. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
15. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
16. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
17. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
19. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
20. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
22. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
23. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
24. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
25. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
26. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
27. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
28. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
29. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
30. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
31. Siatkówka - drużyna mężczyzn
32. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
33. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
34. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
35. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
36. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
37. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
38. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
39. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
40. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
41. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

42. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
43. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
44. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
45. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
46. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 4109
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: runfixe » 30 sie 2019, 14:16

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 47
Liczba miejsc startowych: 62
Liczba zawodników: 97

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju
9. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
10. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
11. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
12. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
13. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
14. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
15. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
16. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
17. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
19. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
20. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
22. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
23. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
24. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
25. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
26. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
27. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
28. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
29. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
30. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
31. Siatkówka - drużyna mężczyzn
32. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
33. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
34. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
35. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
36. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
37. Wioślarstwo - Dwójka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
38. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
39. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
40. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
41. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
42. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
43. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
44. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
45. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
46. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
47. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

Awatar użytkownika
Col_Frost
Posty: 2919
Rejestracja: 13 sty 2017, 13:58

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: Col_Frost » 30 sie 2019, 16:34

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 48
Liczba miejsc startowych: 63
Liczba zawodników: 98

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju
9. Kajakrstwo - C1 200m K - kwalifikacja dla kraju
10. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
11. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
12. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
13. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
14. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
15. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
16. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
17. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
19. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
20. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
22. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
23. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
24. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
25. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
26. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
27. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
28. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
29. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
30. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
31. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
32. Siatkówka - drużyna mężczyzn
33. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
34. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
35. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
36. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
37. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
38. Wioślarstwo - Dwójka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
39. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
40. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
41. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
42. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
43. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
44. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
45. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
46. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
47. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
48. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

pbest
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: pbest » 16 wrz 2019, 9:29

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 49
Liczba miejsc startowych: 64
Liczba zawodników: 99

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju
9. Kajakrstwo - C1 200m K - kwalifikacja dla kraju
10. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
11. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
12. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
13. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
14. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
15. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
16. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
17. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
19. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
20. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
22. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
23. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
24. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
25. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
26. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
27. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
28. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
29. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
30. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
31. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
32. Siatkówka - drużyna mężczyzn
33. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
34. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
35. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
36. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
37. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
38. Wioślarstwo - Dwójka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
39. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
40. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
41. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
42. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
43. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
44. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
45. Zapasy - styl klasyczny - 97kg - kwalifikacja dla kraju
46. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
47. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
48. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
49. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

pbest
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: pbest » 18 wrz 2019, 8:56

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 51
Liczba miejsc startowych: 66
Liczba zawodników: 101

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju
9. Kajakrstwo - C1 200m K - kwalifikacja dla kraju
10. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
11. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
12. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
13. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
14. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
15. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
16. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
17. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
18. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
19. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
20. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
22. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
23. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
24. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
25. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
26. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
27. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
28. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
29. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
30. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
31. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
32. Siatkówka - drużyna mężczyzn
33. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
34. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
35. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
36. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
37. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
38. Wioślarstwo - Dwójka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
39. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
40. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
41. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
42. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
43. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
44. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
45. Zapasy - styl klasyczny - 97kg - kwalifikacja dla kraju
46. Zapasy - styl wolny kobiet - 53kg - kwalifikacja dla kraju
47. Zapasy - styl wolny kobiet - 57kg - kwalifikacja dla kraju

48. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
49. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
50. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
51. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

pbest
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: pbest » 29 wrz 2019, 14:05

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 53
Liczba miejsc startowych: 68
Liczba zawodników: 103

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju
9. Kajakarstwo - C1 200m K - kwalifikacja dla kraju
10. Kajakarstwo górskie - K1 kobiet - kwalifikacja dla kraju
11. Kajakarstwo górskie - C1 mężczyzn - kwalifikacja dla kraju

12. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
13. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
14. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
15. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
16. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
17. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
18. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
19. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
20. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
22. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
23. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
24. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
25. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
26. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
27. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
28. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
29. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
30. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
31. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
32. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
33. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
34. Siatkówka - drużyna mężczyzn
35. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
36. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
37. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
38. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
39. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
40. Wioślarstwo - Dwójka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
41. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
42. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
43. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
44. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
45. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
46. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
47. Zapasy - styl klasyczny - 97kg - kwalifikacja dla kraju
48. Zapasy - styl wolny kobiet - 53kg - kwalifikacja dla kraju
49. Zapasy - styl wolny kobiet - 57kg - kwalifikacja dla kraju
50. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
51. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
52. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
53. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

tomi2525
Posty: 42
Rejestracja: 17 mar 2019, 20:53

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: tomi2525 » 29 wrz 2019, 22:21

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 54
Liczba miejsc startowych: 69
Liczba zawodników: 105

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju
9. Kajakarstwo - C1 200 m K - kwalifikacja dla kraju
10. Kajakarstwo górskie - K1 kobiet - kwalifikacja dla kraju
11. Kajakarstwo górskie - C1 mężczyzn - kwalifikacja dla kraju
12. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
13. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
14. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
15. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
16. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
17. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
18. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
19. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
20. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
22. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
23. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
24. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
25. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
26. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
27. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
28. Lekkoatletyka – Sztafeta mieszana 4x400 m - kwalifikacja dla kraju (2 zawodniczki + 2 zawodników)
29. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
30. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
31. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
32. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
33. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
34. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
35. Siatkówka - drużyna mężczyzn
36. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
37. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
38. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
39. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
40. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
41. Wioślarstwo - Dwójka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
42. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
43. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
44. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
45. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
46. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
47. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
48. Zapasy - styl klasyczny - 97kg - kwalifikacja dla kraju
49. Zapasy - styl wolny kobiet - 53kg - kwalifikacja dla kraju
50. Zapasy - styl wolny kobiet - 57kg - kwalifikacja dla kraju
51. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
52. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
53. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
54. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

maruda
Posty: 9851
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 30 wrz 2019, 21:04

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 55
Liczba miejsc startowych: 70
Liczba zawodników: 108

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju
9. Kajakarstwo - C1 200 m K - kwalifikacja dla kraju
10. Kajakarstwo górskie - K1 kobiet - kwalifikacja dla kraju
11. Kajakarstwo górskie - C1 mężczyzn - kwalifikacja dla kraju
12. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
13. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
14. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
15. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
16. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
17. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
18. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
19. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
20. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
22. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
23. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
24. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
25. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
26. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
27. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
28. Lekkoatletyka – Sztafeta mieszana 4x400 m - kwalifikacja dla kraju (2 zawodniczki + 2 zawodników)
29. Lekkoatletyka – Skok wzwyż K - Kamila Lićwinko*
30. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
31. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
32. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
33. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
34. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
35. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
36. Siatkówka - drużyna mężczyzn
37. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
38. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
39. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
40. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
41. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
42. Wioślarstwo - Dwójka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
43. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
44. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
45. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
46. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
47. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
48. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
49. Zapasy - styl klasyczny - 97kg - kwalifikacja dla kraju
50. Zapasy - styl wolny kobiet - 53kg - kwalifikacja dla kraju
51. Zapasy - styl wolny kobiet - 57kg - kwalifikacja dla kraju
52. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
53. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
54. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
55. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

maruda
Posty: 9851
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: maruda » 02 paź 2019, 20:22

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 56
Liczba miejsc startowych: 71
Liczba zawodników: 109

1. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
2. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
3. Kajakarstwo - K1 200 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
4. Kajakarstwo - K1 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
5. Kajakarstwo - K2 500 m K - dwie kwalifikacje dla kraju
6. Kajakarstwo - K4 500 m K - kwalifikacja dla kraju
7. Kajakarstwo - C1 1000 m M - dwie kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - C2 1000 m M - kwalifikacja dla kraju
9. Kajakarstwo - C1 200 m K - kwalifikacja dla kraju
10. Kajakarstwo górskie - K1 kobiet - kwalifikacja dla kraju
11. Kajakarstwo górskie - C1 mężczyzn - kwalifikacja dla kraju
12. Lekkoatletyka - Maraton K - Karolina Nadolska*
13. Lekkoatletyka - Rzut młotem K - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
14. Lekkoatletyka - Chód 50 km M - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
15. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą M - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
16. Lekkoatletyka - Rzut młotem M - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
17. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m M - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
18. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem M - Piotr Małachowski*
19. Lekkoatletyka - Skok o tyczce M - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
20. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m K - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
21. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł K - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
22. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem M - Marcin Krukowski*
23. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m K - Ewa Swoboda*
24. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m M - Marcin Lewandowski*
25. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m K - Sofia Ennaoui*
26. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą K - Paulina Guba*
27. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł M - Patryk Dobek*
28. Lekkoatletyka – Sztafeta mieszana 4x400 m - kwalifikacja dla kraju (2 zawodniczki + 2 zawodników)
29. Lekkoatletyka – Skok wzwyż K - Kamila Lićwinko*
30. Lekkoatletyka – Bieg na 400 m ppł K - Joanna Linkiewicz*
31. Pięciobój nowoczesny - indywidualne M - Łukasz Gutkowski***
32. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
33. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
34. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym K - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
35. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym M - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
36. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym mikst - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
37. Siatkówka - drużyna mężczyzn
38. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
39. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
40. Strzelectwo - Skeet K - kwalifikacja dla kraju
41. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
42. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
43. Wioślarstwo - Dwójka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
44. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
45. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
46. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
47. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
48. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
49. Wspinaczka sportowa - kombinacja (kobiety) - Aleksandra Mirosław
50. Zapasy - styl klasyczny - 97kg - kwalifikacja dla kraju
51. Zapasy - styl wolny kobiet - 53kg - kwalifikacja dla kraju
52. Zapasy - styl wolny kobiet - 57kg - kwalifikacja dla kraju
53. Żeglarstwo - Laser Radial - kwalifikacja dla kraju
54. Żeglarstwo - RS:X (kobiety) - kwalifikacja dla kraju
55. Żeglarstwo - RS:X (mężczyźni) - kwalifikacja dla kraju
56. Żeglarstwo - 470 (kobiety) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 1810
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Kwalifikacje olimpijskie 2020 - lista

Post autor: Vojthas » 07 paź 2019, 4:55

Lista kwalifikacji olimpijskich na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 reprezentacji Polski.

Liczba konkurencji: 62
Liczba miejsc startowych: 77
Liczba zawodników: 111

1. Gimnastyka sportowa - wielobój indywidualny (K) - Gabriela Janik
2. Gimnastyka sportowa - skok (K) - Gabriela Janik
3. Gimnastyka sportowa - ćwiczenia wolne (K) - Gabriela Janik
4. Gimnastyka sportowa - poręcze asymetryczne (K) - Gabriela Janik
5. Gimnastyka sportowa - równoważnia (K) - Gabriela Janik
6. Jeździectwo - WKKW drużynowo - kwalifikacja dla kraju
7. Jeździectwo - WKKW indywidualnie - trzy kwalifikacje dla kraju
8. Kajakarstwo - K1 200 m (K) - dwie kwalifikacje dla kraju
9. Kajakarstwo - K1 500 m (K) - dwie kwalifikacje dla kraju
10. Kajakarstwo - K2 500 m (K) - dwie kwalifikacje dla kraju
11. Kajakarstwo - K4 500 m (K) - kwalifikacja dla kraju
12. Kajakarstwo - C1 1000 m (M) - dwie kwalifikacje dla kraju
13. Kajakarstwo - C2 1000 m (M) - kwalifikacja dla kraju
14. Kajakarstwo - C1 200 m (K) - kwalifikacja dla kraju
15. Kajakarstwo górskie - K1 (K) - kwalifikacja dla kraju
16. Kajakarstwo górskie - C1 (M) - kwalifikacja dla kraju
17. Lekkoatletyka - Maraton (K) - Karolina Nadolska*
18. Lekkoatletyka - Rzut młotem (K) - Joanna Fiodorow*, Anita Włodarczyk*, Malwina Kopron*
19. Lekkoatletyka - Chód 50 km (M) - Rafał Augustyn*, Artur Brzozowski*
20. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą (M) - Konrad Bukowiecki*, Michał Haratyk*
21. Lekkoatletyka - Rzut młotem (M) - Paweł Fajdek*, Wojciech Nowicki*
22. Lekkoatletyka - Bieg na 800 m (M) - Adam Kszczot*, Marcin Lewandowski*
23. Lekkoatletyka - Rzut dyskiem (M) - Piotr Małachowski*
24. Lekkoatletyka - Skok o tyczce (M) - Paweł Wojciechowski*, Piotr Lisek*
25. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m (K) - Justyna Święty-Ersetic*, Iga Baumgart-Witan*
26. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m ppł (K) - Karolina Kołeczek*, Klaudia Siciarz*
27. Lekkoatletyka - Rzut oszczepem (M) - Marcin Krukowski*
28. Lekkoatletyka - Bieg na 100 m (K) - Ewa Swoboda*
29. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m (M) - Marcin Lewandowski*
30. Lekkoatletyka - Bieg na 1500 m (K) - Sofia Ennaoui*
31. Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą (K) - Paulina Guba*
32. Lekkoatletyka - Bieg na 400 m ppł (M) - Patryk Dobek*
33. Lekkoatletyka – Sztafeta 4x400 m (X) - kwalifikacja dla kraju (2 zawodniczki + 2 zawodników)
34. Lekkoatletyka – Skok wzwyż (K) - Kamila Lićwinko*
35. Lekkoatletyka – Bieg na 400 m ppł (K) - Joanna Linkiewicz*
36. - Lekkoateltyka - Sztafeta 4x400 m (K) - kwalifikacja dla kraju (5 zawodniczek)
37. Pięciobój nowoczesny - indywidualne (M) - Łukasz Gutkowski***
38. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym (M) - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
39. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. dowolnym (K) - kwalifikacja dla kraju (4 zawodniczki + max. 2 rezerwowe)**
40. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym (K) - kwalifikacja dla kraju (4 zawodniczki + max. 2 rezerwowe)**
41. Pływanie - Sztafeta 4x200 m st. dowolnym (M) - kwalifikacja dla kraju (4 zawodników + max. 2 rezerwowych)**
42. Pływanie - Sztafeta 4x100 m st. zmiennym (X) - kwalifikacja dla kraju (2 zawodników + 2 zawodniczki + max. 2 rezerwowych)**
43. Siatkówka - drużyna (M) - kwalifikacja dla kraju (12 zawodników)
44. Strzelectwo - Karabin 3 postawy (M) - kwalifikacja dla kraju
45. Strzelectwo - Karabin pneumatyczny, 10 m (M) - kwalifikacja dla kraju
46. Strzelectwo - Skeet (K) - kwalifikacja dla kraju
47. Strzelectwo - Pistolet pneumatyczny, 10 m (K) - kwalifikacja dla kraju
48. Strzelectwo - Pistolet sportowy, 25 m (K) - kwalifikacja dla kraju
49. Wioślarstwo - Dwójka podwójna (M) - kwalifikacja dla kraju
50. Wioślarstwo - Dwójka podwójna wagi lekkiej (M) - kwalifikacja dla kraju
51. Wioślarstwo - Czwórka bez sternika (M) - kwalifikacja dla kraju
52. Wioślarstwo - Czwórka bez sterniczki (M) - kwalifikacja dla kraju
53. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (M) - kwalifikacja dla kraju
54. Wioślarstwo - Czwórka podwójna (M) - kwalifikacja dla kraju
55. Wspinaczka sportowa - kombinacja (K) - Aleksandra Mirosław
56. Zapasy - styl klasyczny, 97kg (M) - kwalifikacja dla kraju
57. Zapasy - styl wolny, 53kg (K) - kwalifikacja dla kraju
58. Zapasy - styl wolny, 57kg (K) - kwalifikacja dla kraju
59. Żeglarstwo - Laser Radial (K) - kwalifikacja dla kraju
60. Żeglarstwo - RS:X (K) - kwalifikacja dla kraju
61. Żeglarstwo - RS:X (M) - kwalifikacja dla kraju
62. Żeglarstwo - 470 (K) - kwalifikacja dla kraju

* w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 3 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZLA
** liczba zawodników rezerwowych nie liczona do ogólnej liczby zawodników
*** w przypadku wypełnienia minimum przez więcej niż 2 osoby, o składzie zadecyduje PKOl po rekomendacji PZPNow

ODPOWIEDZ