Nasze punkty - Rio 2016

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2261
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Nasze punkty - Rio 2016

Post autor: runfixe » 05 sty 2017, 10:58

Posty: 81 • Strona 5 z 9 • 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Re: Nasze punkty - Rio 2016

Postautor: Dark777 » 17 sie 2016, 21:45

Halo halo..punkty za siódme miejsce Matkowskiej i za siatkarzy :D

Postautor: cOx » 17 sie 2016, 21:54
Naprawdę czasami dziwi mnie postawa niektórych ludzi. Czy pbest podpisywał jakąś umowę, że będzie dopisywał punkty? Przecież też możesz to zrobić nie jest to jakieś zadanie nie do ogarnięcia. Gość robi to rzetelnie, a co za różnica czy dopisze te dwa punkciki teraz czy jutro rano.
Mniej słów więcej czynów. Pozdrawiam :)
1330060816241220


Postautor: Dark777 » 17 sie 2016, 21:59
Myślałem,ze konkretne osoby odpowiadają za ten wątek,ale ok


Postautor: cOx » 17 sie 2016, 22:02
Na tym forum jedyną Zasadą, może być wspomnienie o p. Sobiesławie.



Postautor: Dark777 » 17 sie 2016, 22:05
Przyjąłem do wiadomości


Postautor: pbest » 18 sie 2016, 1:32
Porównanie punktów zdobytych w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio (kolorem czerwonym, pomarańczowym lub zielonym – odpowiednio gorsze, takie same lub lepsze niż 4 lata temu – uwzględnione tylko konkurencje już zakończone w wykonaniu naszych):

Razem: 178,5(Ateny) – 199,5 (Pekin) – 144,5 (Londyn) – 103,5 (Rio)

Dyscypliny zakończone:

Badminton: 0 – 2,5 – 2,5 – 2,5
Boks: 2,5 – 2,5 – 0 – 0
Gimnastyka sportowa: 0 – 8 – 0 – 0

Jeździectwo: 0 – 0 – 1 – 0
Judo: 5 – 5 – 5 – 0
Kajakarstwo górskie: 2 – 7 – 11 – 4

Kolarstwo szosowe: 0 – 1 – 0 – 12
Kolarstwo torowe: 4 – 0 – 0 – 5

Łucznictwo: 0 – 7 – 0 – 0
Pływanie: 32 – 9 – 10 – 0
Podnoszenie ciężarów: 13 – 19 – 20 – 2

Siatkówka: 2,5 – 2,5 – 2,5 – 2,5
Siatkówka plażowa: 0 – 0 – 2,5 – 0
Strzelectwo: 0 – 5 – 13 – 0
Szermierka: 6 – 15 – 4 – 3

Tenis stołowy: 2,5 – 0 – 0 – 0
Tenis ziemny: 0 – 2,5 – 0 – 0

Wioślarstwo: 20 – 22 – 12 – 30

Dyscypliny w trakcie:

Kajakarstwo klasyczne: 21 - 19 – 15 – 13
Kolarstwo górskie: 3 – 7 – 2 – 0
Lekkoatletyka: 47 – 45 – 21 – 22,5
Pięciobój nowoczesny: 3 – 3 – 0 – 0
Piłka ręczna: 0 – 4 – 0 – 0
Zapasy: 5 – 6,5 – 10,5 – 2
Żeglarstwo: 10 – 7 – 13 – 5

Nasze punkty w Rio:

1.miejsce: Magdalena Fularczyk-Kozłowska/Natalia Madaj – wioślarstwo – dwójka podwójna (8)
1.miejsce: Anita Włodarczyk - lekkoatletyka - rzut młotem (8)
2.miejsce: Piotr Małachowski - lekkoatletyka - rzut dyskiem (7)
2.miejsce: Marta Walczykiewicz - kajakarstwo klasyczne - K-1 200m (7)
3.miejsce: Maria Springwald/Joanna Leszczyńska/Agnieszka Kobus/Monika Ciaciuch – wioślarstwo – czwórka podwójna (6)
3.miejsce: Rafał Majka – kolarstwo szosowe – start wspólny (6)
3.miejsce: Beata Mikołajczyk/Karolina Naja - kajakarstwo klasyczne - K-2 500m (6)
4.miejsce: Mateusz Biskup/Wiktor Chabel/Dariusz Radosz/Mirosław Ziętarski – wioślarstwo – czwórka podwójna (5)
4.miejsce: Piotr Myszka - żeglarstwo - RS:X (5)
4.miejsce: Piotr Lisek - lekkoatletyka - skok o tyczce(4,5)
5.miejsce: Piotr Szczepański/Marcin Pochwała – kajakarstwo górskie – C-2 (4)
5.miejsce: Ósemka wioślarska (4)
5.miejsce: Robert Mateusiak/Nadia Zięba - badminton - gra mieszana (2,5)
5.miejsce: Drużyna siatkarzy (2,5)
6.miejsce: Katarzyna Niewiadoma – kolarstwo szosowe – start wspólny (3)
6.miejsce: Maciej Bodnar – kolarstwo torowe – jazda indywidualna na czas (3)
6.miejsce: Artur Mikołajczewski/Miłosz Jankowski - wioślarstwo - dwójka podwójna wagi lekkiej (3)
6.miejsce: Aleksandra Socha/Bogna Jóźwiak/Małgorzata Kozaczuk/Marta Puda - szermierka - szabla drużynowo (3)
6.miejsce: Marcin Lewandowski - lekkoatletyka - 800m (3)
6.miejsce: Damian Zieliński - kolarstwo torowe - keirin (3)
7.miejsce: Rafał Sarnecki/Damian Zieliński/Krzysztof Maksel – kolarstwo torowe – sprint drużynowy (2)
7.miejsce: Weronika Deresz/Martyna Mikołajczak - wioślarstwo - dwójka podwójna wagi lekkiej (2)
7.miejsce: Natan Węgrzycki-Szymczyk - wioślarstwo - jedynka (2)
7.miejsce: Arkadiusz Michalski - podnoszenie ciężarów - 105kg (2)
7.miejsce: Iwona Matkowska - zapasy - 48kg (2)



Postautor: pbest » 18 sie 2016, 19:16
Porównanie punktów zdobytych w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio (kolorem czerwonym, pomarańczowym lub zielonym – odpowiednio gorsze, takie same lub lepsze niż 4 lata temu – uwzględnione tylko konkurencje już zakończone w wykonaniu naszych):

Razem: 178,5(Ateny) – 199,5 (Pekin) – 144,5 (Londyn) – 104,5 (Rio)



Dyscypliny zakończone:

Badminton: 0 – 2,5 – 2,5 – 2,5
Boks: 2,5 – 2,5 – 0 – 0
Gimnastyka sportowa: 0 – 8 – 0 – 0

Jeździectwo: 0 – 0 – 1 – 0
Judo: 5 – 5 – 5 – 0
Kajakarstwo górskie: 2 – 7 – 11 – 4

Kolarstwo szosowe: 0 – 1 – 0 – 12
Kolarstwo torowe: 4 – 0 – 0 – 5

Łucznictwo: 0 – 7 – 0 – 0
Pływanie: 32 – 9 – 10 – 0
Podnoszenie ciężarów: 13 – 19 – 20 – 2

Siatkówka: 2,5 – 2,5 – 2,5 – 2,5
Siatkówka plażowa: 0 – 0 – 2,5 – 0
Strzelectwo: 0 – 5 – 13 – 0
Szermierka: 6 – 15 – 4 – 3

Tenis stołowy: 2,5 – 0 – 0 – 0
Tenis ziemny: 0 – 2,5 – 0 – 0

Wioślarstwo: 20 – 22 – 12 – 30
Żeglarstwo: 10 – 7 – 13 – 6

Dyscypliny w trakcie:

Kajakarstwo klasyczne: 21 - 19 – 15 – 13
Kolarstwo górskie: 3 – 7 – 2 – 0
Lekkoatletyka: 47 – 45 – 21 – 22,5
Pięciobój nowoczesny: 3 – 3 – 0 – 0
Piłka ręczna: 0 – 4 – 0 – 0
Zapasy: 5 – 6,5 – 10,5 – 2

Nasze punkty w Rio:

1.miejsce: Magdalena Fularczyk-Kozłowska/Natalia Madaj – wioślarstwo – dwójka podwójna (8)
1.miejsce: Anita Włodarczyk - lekkoatletyka - rzut młotem (8)
2.miejsce: Piotr Małachowski - lekkoatletyka - rzut dyskiem (7)
2.miejsce: Marta Walczykiewicz - kajakarstwo klasyczne - K-1 200m (7)
3.miejsce: Maria Springwald/Joanna Leszczyńska/Agnieszka Kobus/Monika Ciaciuch – wioślarstwo – czwórka podwójna (6)
3.miejsce: Rafał Majka – kolarstwo szosowe – start wspólny (6)
3.miejsce: Beata Mikołajczyk/Karolina Naja - kajakarstwo klasyczne - K-2 500m (6)
4.miejsce: Mateusz Biskup/Wiktor Chabel/Dariusz Radosz/Mirosław Ziętarski – wioślarstwo – czwórka podwójna (5)
4.miejsce: Piotr Myszka - żeglarstwo - RS:X (5)
4.miejsce: Piotr Lisek - lekkoatletyka - skok o tyczce(4,5)
5.miejsce: Piotr Szczepański/Marcin Pochwała – kajakarstwo górskie – C-2 (4)
5.miejsce: Ósemka wioślarska (4)
5.miejsce: Robert Mateusiak/Nadia Zięba - badminton - gra mieszana (2,5)
5.miejsce: Drużyna siatkarzy (2,5)
6.miejsce: Katarzyna Niewiadoma – kolarstwo szosowe – start wspólny (3)
6.miejsce: Maciej Bodnar – kolarstwo torowe – jazda indywidualna na czas (3)
6.miejsce: Artur Mikołajczewski/Miłosz Jankowski - wioślarstwo - dwójka podwójna wagi lekkiej (3)
6.miejsce: Aleksandra Socha/Bogna Jóźwiak/Małgorzata Kozaczuk/Marta Puda - szermierka - szabla drużynowo (3)
6.miejsce: Marcin Lewandowski - lekkoatletyka - 800m (3)
6.miejsce: Damian Zieliński - kolarstwo torowe - keirin (3)
7.miejsce: Rafał Sarnecki/Damian Zieliński/Krzysztof Maksel – kolarstwo torowe – sprint drużynowy (2)
7.miejsce: Weronika Deresz/Martyna Mikołajczak - wioślarstwo - dwójka podwójna wagi lekkiej (2)
7.miejsce: Natan Węgrzycki-Szymczyk - wioślarstwo - jedynka (2)
7.miejsce: Arkadiusz Michalski - podnoszenie ciężarów - 105kg (2)
7.miejsce: Iwona Matkowska - zapasy - 48kg (2)
8.miejsce: Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński - żeglarstwo - 49er (1)


Postautor: RychuGKM » 18 sie 2016, 19:35

Jak oceniacie? Przebijemy punktowo Londyn czy nie?


Postautor: pbest » 18 sie 2016, 19:36

RychuGKM pisze:Jak oceniacie? Przebijemy punktowo Londyn czy nie?



może być minimalnie nad lub pod kreską moim zdaniem


Postautor: Ukassiu » 18 sie 2016, 19:42
Myśle, że przebijemy dość wyraźnie. Obstawiam 160.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość