Ankieta o turystyce sportowej

Tematy niezwiązane ze sportem
Virtanen

Ankieta o turystyce sportowej

Post autor: Virtanen » 11 sty 2019, 21:30

Witam,
Przeglądam to forum od około pół roku, ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto. Powód? :arrow:
Mam dla forumowiczów ogromną prośbę. Jestem studentem geografii ze specjalnością turystyczną i obecnie zajmuję się projektem dotyczącym ruchu turystycznego podczas MŚ oraz ME. I z tej oto okazji chciałbym zaprosić Was do udziału w tym projekcie i wypełnieniu ankiety dotyczącej powyższego tematu. Zajmie to dosłownie chwilkę, a pytania są powiązane z Waszymi zainteresowaniami, co stwierdzam na podstawie tematyki tego forum :D
Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tej ankiety, piszcie pod tematem lub na prywatną wiadomość. Z góry dziękuję za Waszą pomoc!
Tutaj link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Re: Ankieta o turystyce sportowej

Post autor: runfixe » 12 sty 2019, 11:05

Fajnie, że ktoś się tym interesuje.

Ja bym dodał kilka pytań, na przykład dotyczące miejsca zamieszkania, preferowanego sposobu transportu, miejsca odbywania się MŚ - bo ja np. z chęcią bym się udał na imprezę, ale dużo mniej chętnie gdyby trzeba było przekraczać granice. Wpływ ma również termin imprezy... A i fakt posiadania potomstwa... ;)

Poza tym pytanie 7 i 8 się dublują.

Co do zatrudnienia, ja mam np. wolny zawód - nie było takiej opcji więc wpisałem pełen etat, ale do zakłamuje sytuacje, bo w przeciwieństwie do tych na etacie mogę sobie zrobić wolne kiedy chce.

Nie wiem jakie są polskie realia i co się zakłada w takich badaniach, ale w zarobkach wszystkie opcje były poniżej średniej krajowej. Wydaje mi się, że w 2019 3500 miesięcznie to nie są jakieś bajeczne sumy i nie jest się od razu bogaczem jak zarabia się więcej.

W każdym razie powodzenia. Twoja ankieta mnie zainteresowała, bo moim drugim hobby po sporcie jest geopolityka i kartografia.

Virtanen

Re: Ankieta o turystyce sportowej

Post autor: Virtanen » 12 sty 2019, 14:14

runfixe pisze:
12 sty 2019, 11:05
Fajnie, że ktoś się tym interesuje.

Ja bym dodał kilka pytań, na przykład dotyczące miejsca zamieszkania, preferowanego sposobu transportu, miejsca odbywania się MŚ - bo ja np. z chęcią bym się udał na imprezę, ale dużo mniej chętnie gdyby trzeba było przekraczać granice. Wpływ ma również termin imprezy... A i fakt posiadania potomstwa... ;)

Poza tym pytanie 7 i 8 się dublują.

Co do zatrudnienia, ja mam np. wolny zawód - nie było takiej opcji więc wpisałem pełen etat, ale do zakłamuje sytuacje, bo w przeciwieństwie do tych na etacie mogę sobie zrobić wolne kiedy chce.

Nie wiem jakie są polskie realia i co się zakłada w takich badaniach, ale w zarobkach wszystkie opcje były poniżej średniej krajowej. Wydaje mi się, że w 2019 3500 miesięcznie to nie są jakieś bajeczne sumy i nie jest się od razu bogaczem jak zarabia się więcej.

W każdym razie powodzenia. Twoja ankieta mnie zainteresowała, bo moim drugim hobby po sporcie jest geopolityka i kartografia.
Pytania 7 i 8 ułożyłem w ten sposób, ponieważ dla przykładu, gdy ktoś pojechał na MŚ w lekkoatletyce w 2017 w Londynie, to chciałem się dowiedzieć, czy podczas tej imprezy zwiedzał tylko Londyn(czyli miasto-gospodarz w pytaniu 7), czy może też inne miejsca w Anglii (czyli kraj gospodarza w pytaniu 8). Chociaż faktycznie, na pierwszy rzut oka, pytania mogą wydawać się identyczne.
Ogólnie jest to moja pierwsza ankieta, którą samodzielnie stworzyłem, więc nie mam zbyt dużego doświadczenia i mogą pojawić się niedociągnięcia, ale dzięki za ciekawe sugestie dotyczące pytań, bo bardzo chętnie bym ich użył :D
I bardzo się cieszę, że moja ankieta Ciebie zainteresowała :D

ODPOWIEDZ