Sportowe plotki

Tematy niezwiązane ze sportem
Superadrian15

Re: Sportowe plotki

Post autor: Superadrian15 » 28 lip 2019, 5:33

Bladzicie w tematach, na który jak widać nie masz wiedzy a przypuszczenia jednego kolegi, a czy drugiego pracownika geja. Rozumiem że forma spędzania czasu też miesięcznie, będące wydarzeniem religijnym, pielgrzymki, oraz procesie w bozecialo, jest to również eksponowanie swojej heteroseksualności. Parady równości trwają od wielu lat, to właśnie w 2005 Kaczyński zakazał parady równości w Warszawie. Marsze równości niosą wiele postulatów równości płci, ekologii, też ochrony praw osób niepełnosprawnych. To żadna forma ekshibicjonizmu, to jest zaakceptowanie że geje i lesbijki, osoby transpłciowe są w nasz zwyczajne osoby, osoby z którymi się spotykamy na codzień, że zależy im na posiadaniu praw, na które w pełni zasługują. Dlaczego maja siedzieć cicho w każdej sytuacji politycznej na to, aby te prawa im zagwarantować. Przykre jest to, że traktuje się to jako obnoszenie, czy ekshibicjonizmu, i na to się patrzy. A nie jak na nierówna sytuację tych osób. To że wiele dzieciaków, nastolatków, młodych dorosłych zmaga się z depresja, myślami samobójczymi z uwagi na orientację seksualna i odbiór jej szerzy to fakt. Są badania. Bardzo źle kojarzysz marsze są od dawna, były też za platformy, cześć gejów publicznie manifestowala nawet głosowanie na PiS, bo platforma jest a tej kwestii nie wiarygodna. Bo te prawa mogły być nadane przy dyscyplinie partyjnej PO, i WSPARCIU Ruchu Palikota i SLD. Marsze równości rok rocznie idą z takim przesłaniem, obrywalo się często PO, PiS. Może więcej faktów... W internecie jest ankieta jakie poglądy maja nasi posłowie... Część z posłów PiS w ankiecie o sytuacji osób LGBT, odmawia!!!!! Nawet prawa do pochowania partnera. To jest nie ludzkie i niegodne.

Superadrian15

Post autor: Superadrian15 » 28 lip 2019, 5:39

Co znaczy że nie mam nic kompletnie LGBT, są dwa wyjścia nie ma trzeciej drogi. Albo jesteś za związkami partnerskim, bądź małżeństwa i cywilnymi uznając prawa tych osób do możliwości stworzenia rodziny, albo nie. Tu nie ma nic pośrodku. To nie światopogląd, a prawa człowieka. A że teraz uchwała się deklaracje anty LGBT w jednostkach samorządu terytorialnego i inne, i na jakich wrogów się ekspnonuje te grupę, to skazywanie na jakiś publiczny ostracyzm.

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 28 lip 2019, 10:16

Superadrian15 pisze:
28 lip 2019, 5:33
procesie w bozecialo, jest to również eksponowanie swojej heteroseksualności.
Jeśli to eksponowanie, to akurat religijności, a nie heteroseksualności. Nie sprowadzaj wszystkiego do kwestii orientacji seksualnej. Świat to coś więcej. I człowiek również to coś więcej niż tylko jego seksualność.
Superadrian15 pisze:
28 lip 2019, 5:39
są dwa wyjścia nie ma trzeciej drogi. Albo jesteś za związkami partnerskim, bądź małżeństwa i cywilnymi uznając prawa tych osób do możliwości stworzenia rodziny, albo nie. Tu nie ma nic pośrodku.
Czyli jeśli przykładowo ktoś poparłby związki partnerskie, ale nie adopcję, to w tym Twoim zero-jedynkowym świecie jest przeciw wszelkim prawom homoseksualistów?

A odnosząc się jeszcze do tego co związane z moimi wcześniejszymi wypowiedziami:
Superadrian15 pisze:
28 lip 2019, 0:22
o obnoszeniu się,
Nie jest tak jak próbujesz mi przypisać, że za obnoszenie uważam trzymanie się za ręce czy pocałunki. To obnoszenie to wręcz epatowanie swoja seksualnością, golizną itp na niektórych paradach (chociaż chyba ostatnio u nas tego mniej i pewnie widoczne bardziej za granicą). Pewnie większość gejów nie epatuje, ale ta widoczna garstka przyszywa łatkę wszystkim. Tak jak garstka tłumoków pozwala niektórym przyszywać łatkę faszystów np. kilkudziesięciu tysiącom uczestników Marszu Niepodległości. Teraz jaśniej? Więc nie wmawiaj mi, że piszę coś o trzymaniu za ręce czy pocałunkach jako obnoszeniu się.
Superadrian15 pisze:
28 lip 2019, 0:22
LGBT" lubiącym być przedstawianym jako poszkodowanym"
mam na myśli coś, co chyba lepiej wyraził no name:
no name pisze:
28 lip 2019, 4:57
Oni doskonale wiedzą, ze działają jak płachta na byka na grupy prymitywnych stadionowych pustaków intelektualnych i mają 98% pewności, że coś się "będzie działo".
A z politycznego punktu widzenia to im więcej się będzie działo i im więcej "krwawych" relacji live "pójdzie" w mediach społecznościowych tym lepiej. Zasiany ferment się kręci i o to właśnie chodzi...
I nie chodzi mi tu o fakt organizowania parad, marszów, domagania się praw itp. Tylko o bardziej radykalne prowokacje, choćby te już wcześniej przytoczone. Choćby tęczowa Matka Boska nie jest niewinnym "dziełkiem artystycznym" tylko świadomym działaniem wymierzonym by wywołać reakcję. A po tej reakcji (oczywiście kompletnie nieadekwatnej) przedstawić się jako niewinne ofiary. Teraz rozumiesz co mam na myśli? Czy znów będziesz mi przypisywał, że twierdzę coś innego?

Z mojej strony tyle, chyba że będę zmuszony prostować jakieś rzeczy, które fałszywie interpretujesz z moich wypowiedzi lub wręcz przypisujesz mi coś, czego nie napisałem

Superadrian15

Post autor: Superadrian15 » 28 lip 2019, 10:33

Doskonale wiesz, co czego zmierzają twoje wpisy, i ugolnienia. Co jest radykalnego w tej tęczowe matce Boskiej. Bez przesady. Pewnie równie radykalne twoim zdaniem jak napaść czterech lysych karkow na nastolatka. Uważam, że nie powinno być takich sytuacji, bo dla mnie one nie pomagają. Ale nie dziwię się, skoro kościół jego przedstawiciele i wyznawcy obrażają gejów i lesbijki, mówią im jak mają żyć., że tworzą jakiś mechanizm obronny. Ludzie też mają swoją cierpliwość. Nie każdy cierpliwie znosi fakt, gdy ktoś rzuca mu obelgami w oczy. Wprowadzasz dyskusje o osobach LGBT celowo do takich przykładów, a problemy tej grupy są gdzie indziej. Piszesz wprost o jakiś obnoszeniu się, robieniu kariery przez samo bycie gejem, prowokowaniu katolików. Dla części katolików samo bycie gejem jest prowokujące, i oznaką bycia kimś gorszym. To kościół często prowokuje, prawicowe politycy prowokują, prawicowe gazety prowokują, uchwalone są deklaracje anty LGBT, nie dziw się że są ludzie walczący o głos tej grupy, w mniej czy bardziej udany i przystępny sposób.

Superadrian15

Post autor: Superadrian15 » 28 lip 2019, 10:39

Jak widać po twoich wpisach nie TYLKO LGBT lubi stawiać się w roli winnego, poszkodowanego, który niby coś napiszę ale to nie to znaczy. Nie rozumiesz problemów osób LGBT, i ich walki o równe i godne życie. Nie potrafisz odróżnić tego. Na całej warszawskiej paradzie najpierw oburzono się, że profancja mszy. Jakby tylko jedno wyznanie miało prawo w tym kraju istnieć, a część gejów nie mogła być wierząca. Albo oburzenie o zdjęcie matki Boskiej w Tęczy. Ciekawe czy równie oburzylo Cię stawianie w kościołach gdzie LGBT było obok innych grzechów, przy Grobie Pańskim bodajże w Płocku. To była instalacja artystyczna, czemu służyła jak nie prowokacji? Kościół nie lubi się stawiać w roli poszkodowanego?

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 28 lip 2019, 10:55

Superadrian15 pisze:
28 lip 2019, 10:39
Kościół nie lubi się stawiać w roli poszkodowanego?
Każde środowisko lubi, bo to wygodne. Zresztą czasem odnoszę wrażenie, ze ultrakatolicy i aktywiści gejowscy są w tym do siebie bardzo podobni. Jedni i drudzy uważają, że żyją w oblężonej twierdzy.
Superadrian15 pisze:
28 lip 2019, 10:33
Ale nie dziwię się, skoro kościół jego przedstawiciele i wyznawcy obrażają gejów i lesbijki, mówią im jak mają żyć.
Tak z ciekawości, czytałeś oficjalne zdanie Kościoła, czyli katechizm? Jedni obrażają, ale to nie jest stanowisko Kościoła. Słyszałeś w tej materii papieża Franciszka? Skoro jacyś geje też wulgarnie odnoszą się do katolików, to mam napisać, że robią tak wszyscy geje? Generalnie? Bo coś zrobili niektórzy? Ja nie piszę, że generalnie geje są tacy czy tacy. Tylko o pewnych zauważalnych postawach części z nich.
Superadrian15 pisze:
Co jest radykalnego w tej tęczowe matce Boskiej.
Podawałem tez inne przykłady. A sam pisałeś o różnej wrażliwości.
Superadrian15 pisze:
Pewnie równie radykalne twoim zdaniem jak napaść czterech lysych karkow na nastolatka.
Znowu mi przypisujesz coś, czego nie napisałem. I odnosiłem się już do swojego stosunku do przemocy. Lubisz tak wmawiać innym zdanie, które widocznie chcesz by mieli? To jest właśnie cały bezsens takiej internetowej dyskusji. Jeśli emocje nie pozwalają Ci czytać ze zrozumieniem tego co piszę, to żegnam tym bardziej. Bo nie mam zamiaru co chwilę tłumaczyć się z tego, że jakieś karki kogoś pobiją, co permanentnie każesz mi robić. Dostrzegasz jak w ten sposób MANIPULUJESZ?

Superadrian15

Post autor: Superadrian15 » 28 lip 2019, 11:15

A ty dostrzegasz manipulacje, przedstawiając wydarzenie marsz równości jako obnoszenie się, czy krytykę homofobicznych wypowiedzi Klepackiej, do braku mowy nienawiści. Pomijasz wiele życiowych dramatów zwykłych ludzi. Jedyne co Cię interesuje w tych wydarzeniach to kwestia obrazy uczuć religijnych. Zaś uczucia gejów i lesbijek obrazanyxh przez Kościół, prawicę, czy polityków już Cię tak nie bolą? Bo cię nie dotyczą. Dotyczy Cię to co uderza w wiarę katolicką. O w tym jest twój problem. Zarzucasz aktywistom robienie kariery nie dostrzegając ilu osobom pomogli, piszesz ze nie chcą zaglądać do łóżka, niby wytykajac jakąś hipokryzje. Nic ci nie wmawia, to taka pozorna uluda, i tumiwisizm, sprawiają, że coraz większym agresywnym językiem posługują się homofobowie, jest duże przyzwolenie na krytykę osób LGBT. One nic innego nie robią jak walczą o swoje prawa, które jako ludziom się po prostu należą. A Polska to skansen Europy pod tym kątem. Geje i lesbijki nie niszczą rodziny, ja tworzą, chcą sformalizowac własną, czesto wychowują już swoje dzieci, chcą żeby partner miał prawo przysposobic, w razie śmierci czy inny okoliczności, chca czuć się równoprawną rodziną. Możesz traktować parady jako skrajny ekshibicjonizm, i golych facetów co jest rzadkością, i pióra w pewnej części ciała, ale one czemuś służą. Służą temu by dostrzegano ich jako ludzi żyjących w społeczeństwie mających swoje problemy, a nie typu,, "zyjcie sobie" ale się nie obnoscie, toleruje ale jak nie widzę. Dla ludzi najlepiej by było jakby zamknęli się w domach i nie afiszowali, udawali kim są. Zrozum te problemy dzieciaków młodzieży, która była wyrzucana z domów przez religijnych rodziców, dzieciaków popelniajacych samobójstwa, bowiem czuło się nie akceptowany przez społeczeństwo. Potem pisz o jakiś radykalnych obrazach uczyć religijnych. Normalne jest ze jeżeli coś jest przestępstwem, jak jakieś ataki powinno być karalne i nie akceptowalne społecznie. Bronisz kościół w tych wpisach (jakoś nad wyraz go nie krytykujesz) nie widząc ile złego w kwestii osób LGBT robi, zwłaszcza w ostatnich czasach.

anoda

Post autor: anoda » 28 lip 2019, 11:21

Uważam, że ktoś ma interes w tym by poróżniać ludzi. Po co trasy przemarszów kieruja się w stronę kościołów? Po co ludzi ludzie idący w przenarszach niosą obrażające uczucia innych ludzi transparenty? Wiadomo, że ludzie z drugiej strony barykady nie będą patrzeć na to z założonymi na pasie rękami. Setki marszow przechodziło już w pokojowej atmosferze, jednak co rusz dokładne są jakieś nowe ideologię. Kiedyś obnoszono się tylko z honoseksualboscia, dzisiaj po prostu cel jest wymierzaby w prowokacje i ten cel został osiągnięty. Wśród tysięcy ludzi, któryn ten stan rzeczy nie odpowiada, znajdują się ludzie, którzy umieją reagować tylko agresją. Na to liczyli właśnie organizatorzy parad. Teraz łatwiej w atmosferze nietolerancji forsowac im własne teorie...

Superadrian15

Post autor: Superadrian15 » 28 lip 2019, 11:22

Wolisz brnac w sugerowane Ci manipulacji, nie rozumiesz sytuacji osób LGBT. Nie ma nic emocjonalnego w tym, to jest przykład po prostu nie wiem o co chodzi, ale jestem ekspertem, wiem o sytuacji w Argentynie, zarzuce hipokryzja. Wspomnę o tęczowej matce Boskiej, i włączę się w krytykę środowiska. Bo przecież tylko o wzbudzenie kontrowersji im chodzi.

Superadrian15

Post autor: Superadrian15 » 28 lip 2019, 11:28

anoda pisze:
28 lip 2019, 11:21
Uważam, że ktoś ma interes w tym by poróżniać ludzi. Po co trasy przemarszów kieruja się w stronę kościołów? Po co ludzi ludzie idący w przenarszach niosą obrażające uczucia innych ludzi transparenty? Wiadomo, że ludzie z drugiej strony barykady nie będą patrzeć na to z założonymi na pasie rękami. Setki marszow przechodziło już w pokojowej atmosferze, jednak co rusz dokładne są jakieś nowe ideologię. Kiedyś obnoszono się tylko z honoseksualboscia, dzisiaj po prostu cel jest wymierzaby w prowokacje i ten cel został osiągnięty. Wśród tysięcy ludzi, któryn ten stan rzeczy nie odpowiada, znajdują się ludzie, którzy umieją reagować tylko agresją. Na to liczyli właśnie organizatorzy parad. Teraz łatwiej w atmosferze nietolerancji forsowac im własne teorie...
Może dlatego, że Kościół odgrywa coraz mocniejszą rolę w kraju, może dlatego że dużo osób popiera też świeckosc państwa i rozdział państwa od kościoła, może dlatego że chcą pokazać, że istnieja i są normalnymi ludźmi, a nie jak przedstawianymi przez nich dewiantami.

Superadrian15

Post autor: Superadrian15 » 28 lip 2019, 11:31

To kościol chce byście widzieli w tych ludziach ideologię. LGBT to żadna ideologia. I jakie teorie chcą lansować i przebija twoim zdaniem?

SzG

Post autor: SzG » 28 lip 2019, 11:37

Pisanie post pod postem prowokacyjnych politycznych manifestów jest nieodpowiednie na olimpijskim forum ,tak jak niedawno 38 latka ze strony partii rządzącej.

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 08 wrz 2019, 19:57

Z ciekawostek powiem, że w programie Top Model do dalszego etapu przeszło dwóch sportowców:
- lekkoatleta Rafał Torkowski, który uprawiał skok o tyczce, ale z tego co mówił kontuzja zakończyła jego karierę
- pływak Michał Szer, który w maju został wicemistrzem Polski na 50 km stylem klasycznym (czas 27,97)

W poprzednich edycjach byli Anna Markowska (doszła do finału) uprawiała skok wzwyż, ale skończyła jeszcze jako juniorka oraz duży talent naszego kajakarstwa, czyli Zuzanna Matysiak, która wraz z Justyną Iskrzycką w 2015 roku została wicemistrzynią świata juniorek w dwójce. Doszła też w sprincie do finału MŚJ. Dziewczyna niestety zrezygnowała z kajaków.
Sprawdź, kto został kajakowym mistrzem naszego forum :)

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 09 wrz 2019, 23:28

Kolejna sportsmenka - Natalia Pyrlińska zawodowa siatkarka przyszła do Top Model, bo uznała, jako 30 latka, że pora na sportową emeryturę.
Sprawdź, kto został kajakowym mistrzem naszego forum :)

mrpotato

Post autor: mrpotato » 09 wrz 2019, 23:32

Krolowa Sniegu pisze:
09 wrz 2019, 23:28
Kolejna sportsmenka - Natalia Pyrlińska zawodowa siatkarka przyszła do Top Model, bo uznała, jako 30 latka, że pora na sportową emeryturę.
Nie znam
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

ODPOWIEDZ