Lista przebojów

Tematy niezwiązane ze sportem
anoda

Lista przebojów

Post autor: anoda » 12 sie 2017, 0:05

Tak jakoś naszlo mnie na wspominki.

Temat: niezapomniane relacje live na forum.

Najbardziej utkwila mi chyba w pamięci walka Jaromira Wjtasiewicza o występ na Igrzyskach w Londynie(?). Strzelanie do rzutków i podniecenia na forum, którego chyba nie da sie jakoś racjonalnie wytłumaczyć. W końcu na forum nie ma żadnego zdeklarowanego wielka miłością kibica tej dyscyplińy sportu. Na fali optymizmu i dobrych wspomnień jechaliśmy takze przy okazji kwalifikacji Jarmolinskiej. Na pewno ważnym powodem dla ktorego takie emocje wzbudzały te zawody była fajna relacja live na stronie internetowej.

Z rozrzewnieniem wspominam takze nasze dyskusje przy okazji walk zapasniczych z udziałem Gadziny i Kapuczio, nawet kiedy nie walczyli ramię w ramię. W ogóle występy zapasnikow w kwalifikacjach olimpijskich przytlaczaly inne sporty walki, które zostawiły daleko z tylu, mimo ze np. na bokserskich ringach wciąż unosi sie gdzieś w naroznikach krzyk trenera tysiąclecia: Dawaj Lukasz, dawaj.

Pamietam takze początkowa irytację z powodu postawy Agi Radwanskiej w turnieju w Rio, która pózniej przerodziła sie w powód do śmiechu i spojrzenie na jej występy z przymrużeniem oka(chociaż nie u wszystkich).

Niestety kilka relacji live zapamiętałem z tej gorszej strony. Pare razy zbyt mocno sie rozczarowałismy i padały z tego powodu mocne słowa nie jednokrotnie w stosunku do naszych sportowców.

Szkoda, ze większość archiwalnych dyskusji jest juz nie do odtworzenia.

A wy zapamietaliscie jeszcze jakies ciekawe relacje?
Kamil Stoch. Prawdopodobnie najlepszy polski sportowiec w historii.

Awatar użytkownika
sharkinator

Re: Lista przebojów

Post autor: sharkinator » 12 sie 2017, 1:22

Zmagania Rzeszutka o Rio tez były dobre ;)

matti

Post autor: matti » 12 sie 2017, 10:12

A walka o minimum naszej drużyny w ujeżdżeniu? Tam to dopiero się działo. Ludzie relacjonowali na żywo "tańce na koniach"!

Ja pamiętam też wspaniałe relacje z MŚ w szermierce 2009 r. Siedziałem w akademiku i czytałem to wszystko. Stąd mogłem wiedzieć cokolwiek "live" z tych zawodów

cube

Post autor: cube » 12 sie 2017, 11:40

Dla mnie strzelectwo w wykonaniu Jaromira przebija wszystko. Spore emocje chyba przy okazji tych samych zawodów były też związane z Jarmolińską. Spore emocje pamiętam też ze złotego medalu Wojciechowskiego.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 12 sie 2017, 11:59

Eliminacje strzelectwa z Bogacką i Nagay w Londynie.

zuczek

Post autor: zuczek » 12 sie 2017, 17:26

Dogłębnej analizy konia, na którym miała jechać Oktawia Nowacka w Rio chyba nic nie przebije:) Swoją drogą to witam po długiej przerwie.

Chydziu

Post autor: Chydziu » 12 sie 2017, 18:45

Ja pamiętam cytat z walki Gadziny " Wjechał w niego jak dzik w paśnik"

ODPOWIEDZ