Spluwaczka

Tematy niezwiązane ze sportem
Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Spluwaczka

Post autor: runfixe » 04 sty 2017, 9:06

Wszystkie ewentualne wycieczki personalne proszę umieszczać w tym wątku. O ile nie będzie w nich wulgaryzmów oraz będąc w granicach dobrych obyczajów, to nie będą one moderowane (dotyczy to też spluwania na moderację i administrację).

dyziu1234

Re: Koszykówka

Post autor: dyziu1234 » 04 wrz 2017, 17:23

Mnie Rysiu irytuje twoja wyliczanka
Nie jestem w szkole ,nie jestem twoim uczniem
Nie wszedłem w żadne środowisko ,tylko byłem tu dawno ale nie bywałem tu nawet całymi miesiącami
Może masz skrzywiony pogląd ,ze coś ci się należy bo tu się udzielasz od dawna ?
Nikogo nie obraziłem ,a jednocześnie wkład twój czy kogoś jest mało istotny dla mnie przynajmniej
Nie będę pisał peanów na wasza cześć
Popularności nie szukam !
Widzisz ? Da się bez infantylnej wyliczanki ?
Nie będę chwalił ani bronił sportowców po takich występach i pisze to co myślę.
Notabene czytalem ,ze No Kubiak ,jako kapitan rozmawiał na zgrupowaniu z prezesem Kasprzykiem o kwestii finansów bo rzekomo jeden zawodnik miał za mało dniówki ...Hmm i co ? Mało ? Orzełek na piersi to nobilitacja
Co pokazali to widzieliśmy
Rysiek dales się podpuścić jak dzieciak zrobiwszy przy okazji offtopic
Do usunięcia proszę
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2017, 17:32 przez dyziu1234, łącznie zmieniany 2 razy.

dyziu1234

Re: Koszykówka

Post autor: dyziu1234 » 04 wrz 2017, 17:33

Rysiu pysiu wrócę nawet po banie
Mam prawie 40 lat dziadku

no name

Re: Spluwaczka

Post autor: no name » 12 lut 2018, 9:55

Do kol. Mirassa
Szanowny kolego.
Przez kilka lat z jakiegoś tam powodu nieustannie stękałeś i przeszkadzałeś prowadzić poprzednie forum. Ja oczywiście rozumiem, że mój sposób prowadzenia mógł się nie podobać, nawet skrajnie nie podobać.

Rozumiem też, że dyskutanci mogą diametralnie różnić się co do poglądów na poszczególne tematy.

Jednakże po tamtym forum nie pozostały nawet zgliszcza, mój forumowy przyjaciel, którego atakowałeś z podobną zawziętością nie żyje, na nowym forum jestem jedynie jednym z wielu zwykłych użytkowników z liczbą postów mniejszą od średniej ważonej, a tymczasem ty pojawiasz się tam sporadycznie właściwie jedynie po to, żeby raz na jakiś czas wyrzygać w moim kierunku swoje głęboko tkwiące frustracje.

W związku z tym napisz proszę co cię tak naprawdę nadal tak mocno boli (może zdarzyło się coś czego nie pamiętam…) – może będę mógł jakoś zadośćuczynić, żebyś się ode mnie definitywnie odp…dolił.

A jeżeli to się nie da, to nie wiem, może poszukaj sobie jakąś laskę, albo zostań wolontariuszem w IPN-ie. To może skieruje twoje emocje w inną stronę niż moja skromna osoba i przestaniesz czepiać się niczym niezapomniany porucznik Jaszczuk w 07 zgłoś się.

Lukash

Post autor: Lukash » 12 lut 2018, 12:56

Drogi kol. Merlinie,
pozwolisz, że odniosę się w formie odpowiedz na poszczególne cytaty:
- Odpowiadałem już kiedyś komuś innemu, że o moim wieku wspomniałem tu chyba dwa razy, ostatnio wiele miesięcy temu i było to zupełnie mimochodem, a nie w celu podkreślenia czegokolwiek. Ostatnia rzecz jaką mógłbym o sobie powiedzieć to właśnie to, że jestem statecznym, a tym bardziej starszym panem ;).
Jesteśmy w małym gronie, nie jest wielką trudnością skojarzenie użytkownika po wieku(to widać najlepiej po wspomnieniach), miejscu zamieszkania czy wykonywanego zawodu.

Mam nadzieję, że tez powszechnie znany jest fakt, że używałem na tym forum nicku "L__".

W dyskusji ze mną na pewno podniosłeś protekcjonalnie argument wieku, w celu podkreślenie że edukację odbierałeś w czasach, gdy nauczali czytania ze zrozumieniem. Rozbawiło mnie to, bo parafrazując inną Twoją wypowiedź(odnoszącą się do wieku), podejrzewam że w kwestii odebranej edukacji jestem na tym forum w czołówce.

Bawi mnie to też teraz w kontekście czytania ze zrozumieniem.
Zresztą, sam piszesz, że zachowuję się jak dziecko, a to trochę kłóci się ze "statecznością", chyba że masz na myśli ten wiek, kiedy już się całkiem dziecinnieje.
"Starszy pan" był hiperbolą. Użytą właśnie dlatego, że Twoje zachowanie (dziecinne w mojej ocenie), kłóci się z deklarowanym wiekiem.

Podsumowując, napisałem o tym dlatego, że w mojej ocenie zachowanie kłóci się ze statecznością. Czytanie ze zrozumieniem po raz pierwszy.
- Napisałem wyraźnie, że nie znam się na broni i powtarzam tylko opinię komentatorów Eurosportu. Być może słowo "nieracjonalny" nie było całkiem precyzyjne, ale inny użytkownik zamieścił tu cytaty z wypowiedzi Jarońskiego i Kołodziejczyka, w których wyraźnie sugerują, że duży mróz ma wpływ na zachowanie broni i jest to jeden z ważnych powodów odwoływania zawodów, co Ty uważasz za bzdurę i głupotę. Moja wiedza nie pozwala na rozstrzygnięcie, kto z Was ma rację.
Inny użytkownik już się do tego odniósł. Zarzucając Ci m.in. nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.
- Wybacz, jeśli uraziłem Cię nawiązaniem do regulaminu zawodów biathlonowych, ale nie dostrzegłem, co może być w tym "przykrego". Jeśli mam być szczery, to nadal tego nie dostrzegam.
Przykre jest to, że najpierw napisałeś o tym jaki jest powód takiego punktu regulaminu, a gdy zwróciłem na to uwagę, że to co piszesz ma niewielki związek z faktami, to napisałeś, że trzeba zapytać twórców jaki był powód takiego punktu.

To jest przykre, że zamiast zakończyć temat odwracasz kota ogonem. Wyjątkowo nieumiejętnie.
Na zakończenie tematu chcę dodać, że w wielu kwestiach się spieramy, ale z jedną częścią Twojej wypowiedzi zgadzam się całkowicie. Też uważam, że trzeba mieć klasę, o czym z wielką klasą mnie pouczyłeś.
Napisałem, że na forum klasy nikt od użytkowników nie wymaga. Czytanie ze zrozumieniem po raz kolejny.
Zawsze mi się wydawało, że forum jest po to, żeby wyrażać różne opinie, nawet takie, które uważasz za kontrowersyjne. Jeśli je zamieszczam, to nie dlatego, żeby zabłysnąć, bo nie mam takiej potrzeby, tylko po to, żeby skonfrontować z innymi i ewentualnie czegoś się nauczyć od tych, którzy są w danym temacie lepiej poinformowani.
Tutaj chyba się zgadzamy, więc mam nadzieję że czeka nas jeszcze kilka ciekawych dyskusji, staram się aktywność tutaj traktować jako przyjemną rozrywkę, więc jeżeli jakoś Cię uraziłem to przepraszam.

Wysyłam też prv.

Awatar użytkownika
Merlin

Post autor: Merlin » 12 lut 2018, 13:25

Nie uraziłeś mnie absolutnie. Może zachowuję się czasem jak dziecko ;), ale nie na tyle, żeby płakać "proszę pani, on mnie przezywa". Zresztą, przecież zdaję sobie sprawę, że też nie jestem bez winy.

mirass

Re: Kolarstwo torowe

Post autor: mirass » 28 lut 2018, 21:37

no name pisze:
28 lut 2018, 20:30
pbest pisze:
28 lut 2018, 19:59
Polacy zdyskwalifikowani w kwalifikacjach...ehhh...a było czwarte miejsce.
Tym razem jury nie miało wątpliwości podobnych jak w Rio i dyskwalifikacja nastąpiła lekko, łatwo i przyjemnie.
Cóż, kiedy otoczenie ma świadomość o panującym wewnętrznym burdelu, to radykalne decyzje podejmuje się dużo łatwiej.
Skojarzenia z polityką historyczną, ale także bieżącą wskazane.
Aha czyli zostali zdyskwalifikowani za bycie Polakami? A może za to że ich Żydzi holenderscy nie lubią?
Ten burdel o ktorym piszesz tworza wlasnie tacy jak Ty, jątrzący i zakompleksieni "europejczycy".
Bardzo chcialbym wg Twojego rozkazu z priva nie odpowiadać, nie reagować na Twoje posty, ale pech chce ze zazwyczaj jak tu wchodze piszesz takie farmazony że niestety jestem do tego zmuszony.

Panie Administratorze, bardzo przepraszam ale to są kolejne słowa pana "no name" które uderzają pośrednio w
polskich zawodników a także co dziwne, a czego podobno pan "no name" nie uznaje, łączą politykę ze sportem.
Chcialbym wiec prosic o zwrocenie uwagi, aby takie posty stąd eliminowac, dziekuje.

SzG

Re: Skoki narciarskie

Post autor: SzG » 23 mar 2018, 22:57

Obiektywnie trolle pochodzą z nordyckich wierzeń, dlatego kibicowanie Norwegom jest tu subiektywnym przejawem patriotyzmu.

marti

Post autor: marti » 23 mar 2018, 23:29

Ryszard1 pisze:
23 mar 2018, 22:48
Ja będę bardziej przesmiewczy Zygus vel Marti vel Norku rozluznij się i pomysl na dobranoc o swoim ulubionym wąsaczu z kraju fiordow. ..zapewne poczujesz się lepiej. ..
Nie mierz innych swoja miarą... Skoro Ty miewasz takie fantazje, może niekoniecznie z tym samym bohaterem w roli głównej, to jeszcze nie znaczy, że każdy ma tak samo :lol: Ciebie z tego, co pamiętam, kręcą dobrze zbudowani, kakaowi zapaśnicy rodem z Kuby :lol: Nie oceniam, nie potępiam, bo akceptuję każdą dewiację. Kakaowych snów Rysiu!

marti

Post autor: marti » 23 mar 2018, 23:47

Ryszard1 pisze:
23 mar 2018, 23:38
Człowieczku wyluzuj bo mocny tylko w necie jestes. Trolku wyspij się dobrze. Chcesz konfrontacji w realu zygusiu zapraszam
Wybacz, ale do kategorii oldbojów jeszcze się nie łapię, także może za czas jakiś :lol:

marti

Post autor: marti » 24 mar 2018, 0:11

Wiesz, co Rysiu na starym forum robiliście, co chcieliście- uważaliście się, cytując klasyka- za jakąś nadzwyczajną kastę, bo niby je tworzyliście. Musicie jednak przyjąć do wiadomości, że tamtego forum już nie ma! Jest zupełnie nowe i wszystkie wasze rzekome przywileje wynikające ze stażu, prysły niczym mydlana bańka. Także, te twoje rozkazy mnie wcale nie ruszają i możesz je sobie wsadzić, dobrze wiesz gdzie...

mirass

Re: Kajakarstwo

Post autor: mirass » 26 maja 2018, 22:40

no name pisze:
26 maja 2018, 19:34
Krolowa Sniegu pisze:
26 maja 2018, 19:08
no name pisze:
26 maja 2018, 18:19
Wróciła Naja.
Jeżeli przytrafi się opcja z powrotem Mikołajczyk na Tokio to powinniśmy mieć najsilniejszą czwórkę w historii.
Mam na myśli układ z Nają, Puławską i Włodarczyk
Po pierwsze wielokrotnie sprawdzony układ 2 doświadczone i dwie mocne młode.
Po drugie wszystkie specjalizują się w dystansie 500. A do tej pory czwartą była Marta dla której 500 to ewidentnie zbyt długo, abo któraś z dziewczyn na co dzień pływających głównie nieolimpijskie 1000.
A czemu akurat Włodarczyk, a nie Iskrzycka, Paszek albo Kołodziejczyk?
Pierwszy argument opisałem kilka dni temu. Bo jako jedyna z nich jest sprinterką. Pozostałe do tej pory specjalizowały się na 1000.
I drugi argument równie ważny - jest z tej czwórki najlepszą kajakarką.

To jeszcze jakbyś mógł podać ile medali zdobędziemy w Tokio, najlepiej we wszystkch dyscyplinach jak byś podał, to obstawię u buka.
Najpierw zabraniasz z cieszenia sie z naszych realnych sukcesów (Stoch, siatkarze, Kowalczyk), potem jestes wizjonerem "przewidującym" przyszłość. Znasz sie na wszystkim twoim zdaniem? Sport to nie tylko IO, są tez inne zawody, wielu wybitnych albo bardzo dobrych zawodników nigdy nie doznało smaku medalu olimpijskiego, ale czy to ich dyskwalifikuje jako sportowców właśnie.
Cieszmy sie zatem z realnych sukcesów nie tylko tych na IO, niech nas cieszą nawet pojedyncze wygrane zawody, rzuty, wyniki. Nie odbieraj nam tej przyjemności.
Wielu ciekawych i mających coś wiecej do powiedzenia (niz tylko "wrózenie z fusów") na temat wielu dyscyplin uzytkowników jak: adereq, QQ-Q, czarny, dommak, matti, juz tutaj niestety nie ma, a szkoda wielka szkoda.

no name

Post autor: no name » 27 maja 2018, 0:56

mirass pisze:
26 maja 2018, 22:40
no name pisze:
26 maja 2018, 19:34
Krolowa Sniegu pisze:
26 maja 2018, 19:08

A czemu akurat Włodarczyk, a nie Iskrzycka, Paszek albo Kołodziejczyk?
Pierwszy argument opisałem kilka dni temu. Bo jako jedyna z nich jest sprinterką. Pozostałe do tej pory specjalizowały się na 1000.
I drugi argument równie ważny - jest z tej czwórki najlepszą kajakarką.

To jeszcze jakbyś mógł podać ile medali zdobędziemy w Tokio, najlepiej we wszystkch dyscyplinach jak byś podał, to obstawię u buka.
Najpierw zabraniasz z cieszenia sie z naszych realnych sukcesów (Stoch, siatkarze, Kowalczyk), potem jestes wizjonerem "przewidującym" przyszłość. Znasz sie na wszystkim twoim zdaniem? Sport to nie tylko IO, są tez inne zawody, wielu wybitnych albo bardzo dobrych zawodników nigdy nie doznało smaku medalu olimpijskiego, ale czy to ich dyskwalifikuje jako sportowców właśnie.
Cieszmy sie zatem z realnych sukcesów nie tylko tych na IO, niech nas cieszą nawet pojedyncze wygrane zawody, rzuty, wyniki. Nie odbieraj nam tej przyjemności.
Wielu ciekawych i mających coś wiecej do powiedzenia (niz tylko "wrózenie z fusów") na temat wielu dyscyplin uzytkowników jak: adereq, QQ-Q, czarny, dommak, matti, juz tutaj niestety nie ma, a szkoda wielka szkoda.
Kilku z tych których wymieniłeś, a także kilku innych odeszło, gdyż jako mod byłem zbyt tolerancyjny i nie wyrzucałem w kosmos na zawsze "pismaków wyklętych", którzy siali ferment i nieustannie śmiecili (wtedy głównie polityką) na tamtym forum.
A na tym forum robisz dokładnie to samo. Ani jedno słowo w powyższym wpisie nie dotyczyło tematu wątku. Zero szacunku dla założyciela forum i innych użytkowników.

mirass

Post autor: mirass » 02 cze 2018, 12:38

no name pisze:
27 maja 2018, 0:56
Kilku z tych których wymieniłeś, a także kilku innych odeszło, gdyż jako mod byłem zbyt tolerancyjny i nie wyrzucałem w kosmos na zawsze "pismaków wyklętych", którzy siali ferment i nieustannie śmiecili (wtedy głównie polityką) na tamtym forum.
A na tym forum robisz dokładnie to samo. Ani jedno słowo w powyższym wpisie nie dotyczyło tematu wątku. Zero szacunku dla założyciela forum i innych użytkowników.
Niestety nie masz racji i dobrze wiesz ze odeszli oni z powodu "zamordyzmu" i cenzury prewencyjnej ktorą niestety skutecznie wprowadzałeś. Tutaj jakos nikomu nie przeszkadza pisanie nie tyle o polityce, co o powiazaniach polityki i sportu, bo to Cię głównie bolało na tamtym forum.

Monte88

Re: Lekkoatletyka

Post autor: Monte88 » 25 lip 2018, 21:28

cobra pisze:
24 lip 2018, 17:20
Jako, że rzadko się udzielam pozwolę sobie na wpis człowieka z boku, który ma większy dystans do tego co się dzieje na forum. Uwielbiam to forum właśnie za takie dyskusje, jakiego 3 oszczepanika wysłać na ME, wszyscy wiemy, że znaczenia to nie ma żadnego dla nikogo (poza samymi zainteresowanymi), a jednak dyskusja rozgrzewa :)
Co do forumowiczki królowej, to odbieram większość jej wpisów za merytorycznych, choć w wielu przypadkach bardzo optymistycznych, może po prostu jeszcze mało porażek olimpijskich przeżyła ;) W swoich wpisach co do wyrównania ilości konkurencji męskich/kobiecych jest konsekwentna i generalnie ma racje, że w wielu przypadkach nie ma przesłanek aby mężczyźni mieli więcej konkurencji niż kobiety, ale dostrzega też, że są konkurencje kobiece które wchodzą do programu za szybko. A sama jej obecność na forum dodaje kolorytu w tym męskim gronie:)
Ewidentny przykład nierówności, na który nie zareagował "nasz równościowy uczestnik". Brak słów, a może jedno - "hipokryzja".
Quis custodiet ipsos custodes?

ODPOWIEDZ