Kultura naszego forum

Tematy niezwiązane ze sportem
Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Re: Kultura naszego forum

Post autor: runfixe » 25 gru 2018, 0:31

Przyłączam się radośnie do życzeń ! Wszystkiego najlepszego.

Piotrek

Post autor: Piotrek » 25 gru 2018, 1:38

Wesołych Świąt!

Monte88

Post autor: Monte88 » 25 gru 2018, 20:40

Białe święta - marzenia się spełniają! Wesołych !
Quis custodiet ipsos custodes?

Kuburgha

Post autor: Kuburgha » 25 gru 2018, 23:21

Z okazji Bożego Narodzenia dla wszystkich forumowiczów życzenia radości, pokoju w sercu i mnóstwa okazji do zachwycania się sportowymi sukcesami naszych reprezentantów.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 01 sty 2019, 8:58

W 2019 roku chciałbym życzyć Wam wszystkim, byśmy mogli wspólnie cieszyć się z sukcesów naszych reprezentantów na najważniejszych impreazach sportowych. A poza tym:
- ponad 20 medali w konkurencjach olimpijskich
- polskiego rekordu świata w lekkoatletyce
- jak największej liczby kwalifikacji olimpijskich
- oraz kwalifikacji olimpijskich naszych drużyn
- wysypu nowych gwiazd naszego sportu.

Wszystkiego dobrego!

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 22 sty 2019, 19:17

Zastanawiałem się, czy pisać tu, czy w spluwaczce, napiszę tu, a runfixe niech ewentualnie przeniesie.
mirass pisze:
22 sty 2019, 17:51
mrpotato pisze:
21 sty 2019, 11:04
dziś pierwsze z ww. transmisji na ES i oby to były szlagierowe i o duzym znaczeniu mecze Cro-Ger i Swe-Nor
My póki co daleko od MŚ, ale dla kurażu obejrzałem właśnie mecz fryców z Chorwatami i to był mój ostatni obejrzany mecz na tych ms. Niestety od czasu kiedy grali w finale w 2007 niewiele się zmieniło. Duńscy "sędziowie" dali wczoraj popis "bezstronności". Raczej na pewno w finale zagrają fryce z Duńczykami, coś za coś. Jesli tak ma to dalej wyglądać to obok boksu powinna z IO wyleciec reczna, bo smierdzi drukarnią na odległość o czym nawet nasi byli reprezentanci wspominali w kontekście ich dawnych meczów o stawkę.
Ja meczu nie oglądałem, więc nie wypowiem się na temat sędziowania. Jednak wypowiem się na temat słowa "fryc", które słownikowo jest uważane za pejoratywne. I przy założeniu faktycznie stronniczego sędziowania, byłoby to nawet w jakimś stopniu zrozumiałe. Ale jeżeli jest to jedyne określenie w całym poście na naszych zachodnich sąsiadów, do tego użyte dwukrotnie, to już trąci mi brakiem kultury. Może jestem jeszcze gówniarz i nie mnie oceniać kulturę starszych ode mnie, ale jednak to zrobię. I nie chodzi tu o samego "fryca", bo przecież każde słowo można zrozumieć inaczej w innym kontekście (np. Gustlik w odc. 5. "Czterech pancernych..." raczej traktował "frycka" z uśmiechem i żartobliwie, a nie chcąc go obrazić, a za takie obrażanie właśnie uznaję "fryca" w powyższym poście). Pomijając już fakt, czy sami zawodnicy faktycznie są winni temu stronniczemu (jeśli miało miejsce) sędziowaniu, a wątpię, żeby tak po prostu podszedł zawodnik do sędziemu i wręczył parę tysięcy euro za odpowiedni wynik.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 22 sty 2019, 22:32

Fryc, słowo jakiego „nauczył” mnie wlasnie mirass parę lat temu na tym forum, to jak widzę jest jak Szkop, makaroniarz, żabojad itp. więc nie widzę podstaw bym miał interweniować jako moderator.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 23 sty 2019, 0:24

runfixe pisze:
22 sty 2019, 22:32
Fryc, słowo jakiego „nauczył” mnie wlasnie mirass parę lat temu na tym forum, to jak widzę jest jak Szkop, makaroniarz, żabojad itp. więc nie widzę podstaw bym miał interweniować jako moderator.
Nie twierdzę, że tu jest potrzeba interwencji. Raczej zwykłego zastanowienia się nad sobą.

ODPOWIEDZ