Typer - ME w la

Wszystkie aktualne i archiwalne typowania
radef
Posty: 61
Rejestracja: 04 sie 2017, 14:38

Re: Typer - ME w la

Post autor: radef » 03 sie 2018, 18:34

Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m poza 8
Adam Kszczot 800m złoto
Marcin Lewandowski 1500m 4-8
Henryk Szost maraton 4-8
Krystian Zalewski 3000m z/p 4-8
Damian Czykier 110m ppł poza 8
Patryk Dobek 400m ppł 4-8
Piotr Lisek tyczka brąz
Paweł Wojciechowski tyczka srebro
Tomasz Jaszczuk w dal poza 8
Karol Hoffmann trójskok 4-8
Michał Haratyk kula 4-8
Konrad Bukowiecki kula 4-8
Piotr Małachowski dysk brąz
Wojciech Nowicki młot srebro
Paweł Fajdek młot złoto
Rafał Augustyn chód 50km 4-8
Justyna Święty-Ersetic 400m 4-8
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m poza 8
Angelika Cichocka 800m 4-8
Sofia Ennaoui 1500m 4-8
Klaudia Siciarz 100m ppł poza 8
Anna Jagaciak Michalska trójskok 4-8
Paulina Guba kula 4-8
Anita Włodarczyk młot złoto
Joanna Fiodorow młot brąz
Malwina Kopron młot 4-8
4x100m mężczyzn 4-8
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn srebro
4x400m kobiet srebro
drużyna maratończyków 4-8

Mistrzowie Europy:
400m mężczyn Bruno Hortelano
800m mężczyzn Adam Kszczot
1500m mężczyzn Filip Ingebrigtsen
400m ppł mężczyzn Karsten Warholm
Skok o tyczce mężczyzn Renaud Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn David Storl
4x400m mężczyzn Wielka Brytania
400m kobiet Libania Grenot
1500m kobiet Laura Muir
4x100m kobiet Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 12

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 - Marcin Krukowski - 4-8
2 -
3 -

dd100
Posty: 584
Rejestracja: 04 sty 2017, 1:30

Re: Typer - ME w la

Post autor: dd100 » 04 sie 2018, 3:14

Miejsca Polaków:
Karol Zalewski 400m 4-8
Adam Kszczot 800m 1
Marcin Lewandowski 1500m 3
Henryk Szost maraton poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p 4-8
Damian Czykier 110m ppł 4-8
Patryk Dobek 400m ppł 4-8
Piotr Lisek tyczka 2
Paweł Wojciechowski tyczka 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal 4-8
Karol Hoffmann trójskok poza 8
Michał Haratyk kula 1
Konrad Bukowiecki kula 4-8
Piotr Małachowski dysk 4-8
Wojciech Nowicki młot 1
Paweł Fajdek młot 2
Rafał Augustyn chód 50km poza 8
Justyna Święty-Ersetic 400m 3
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m poza 8
Angelika Cichocka 800m 4-8
Sofia Ennaoui 1500m 2
Klaudia Siciarz 100m ppł 4-8
Anna Jagaciak Michalska trójskok 3
Paulina Guba kula 3
Anita Włodarczyk młot 1
Joanna Fiodorow młot 2
Malwina Kopron młot 4-8
4x100m mężczyzn 4-8
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn 2
4x400m kobiet 1
drużyna maratończyków 4-8

Mistrzowie Europy:
400m mężczyn Hortelano
800m mężczyzn Kszczot
1500m mężczyzn Ingebrigtsen
400m ppł mężczyzn Warholm
Skok o tyczce mężczyzn Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn Haratyk
4x400m mężczyzn Belgia
400m kobiet Onoura
1500m kobiet Muir
4x100m kobiet Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 14

Dodatkowe polskie typy:
1 - Kardasz 4-8
2 - Urbanek 4-8
3 - Krukowski 4-8

beny1001
Posty: 52
Rejestracja: 26 lip 2017, 14:47

Re: Typer - ME w la

Post autor: beny1001 » 04 sie 2018, 14:37

TYPOWANIE
Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m 4-8
Adam Kszczot 800m złoto
Marcin Lewandowski 1500m brąz
Henryk Szost maraton poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p 4-8
Damian Czykier 110m ppł 4-8
Patryk Dobek 400m ppł 4-8
Piotr Lisek tyczka srebro
Paweł Wojciechowski tyczka 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal 4-8
Karol Hoffmann trójskok 4-8
Michał Haratyk kula srebro
Konrad Bukowiecki kula 4-8
Piotr Małachowski dysk 4-8
Wojciech Nowicki młot złoto
Paweł Fajdek młot srebro
Rafał Augustyn chód 50km brąz
Justyna Święty-Ersetic 400m brąz
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m poza 8
Angelika Cichocka 800m 4-8
Sofia Ennaoui 1500m srebro
Klaudia Siciarz 100m ppł 4-8
Anna Jagaciak Michalska trójskok 4-8
Paulina Guba kula brąz
Anita Włodarczyk młot złoto
Joanna Fiodorow młot srebro
Malwina Kopron młot brąz
4x100m mężczyzn brąz
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn brąz
4x400m kobiet złoto
drużyna maratończyków brąz

Mistrzowie Europy:
400m mężczyn Hudson -Smith
800m mężczyzn Kszczot
1500m mężczyzn jakob Ingebritsen
400m ppł mężczyzn Karsten Warholm
Skok o tyczce mężczyzn Renaud LAVILLENIE
Pchnięcie kulą mężczyzn Tomas Stanek
4x400m mężczyzn Hiszpania
400m kobiet Anyika ONUORA
1500m kobiet Laura MUIR
4x100m kobiet Greit Britain

Liczba medali Polaków: 15

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 - Sabat 4-8
2 - Yared Shegumo 4-8
3 - Bednarek 4-8

bartex
Posty: 225
Rejestracja: 05 lut 2017, 11:12

Re: Typer - ME w la

Post autor: bartex » 05 sie 2018, 10:57

Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m 4-8
Adam Kszczot 800m zloto
Marcin Lewandowski 1500m 4-8
Henryk Szost maraton poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p 4-8
Damian Czykier 110m ppł poza 8
Patryk Dobek 400m ppł 4-8
Piotr Lisek tyczka braz
Paweł Wojciechowski tyczka 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal poza 8
Karol Hoffmann trójskok poza 8
Michał Haratyk kula zloto
Konrad Bukowiecki kula 4-8
Piotr Małachowski dysk 4-8
Wojciech Nowicki młot srebro
Paweł Fajdek młot zloto
Rafał Augustyn chód 50km poza 8
Justyna Święty-Ersetic 400m braz
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m poza 8
Angelika Cichocka 800m 4-8
Sofia Ennaoui 1500m 4-8
Klaudia Siciarz 100m ppł poza 8
Anna Jagaciak Michalska trójskok 4-8
Paulina Guba kula srebro
Anita Włodarczyk młot zloto
Joanna Fiodorow młot braz
Malwina Kopron młot 4-8
4x100m mężczyzn 4-8
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn 4-8
4x400m kobiet srebro
drużyna maratończyków 4-8

Mistrzowie Europy:
400m mężczyn Hudson-Smith
800m mężczyzn Kszczot
1500m mężczyzn Henrik Ingebrigtsen
400m ppł mężczyzn Warholm
Skok o tyczce mężczyzn Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn Haratyk
4x400m mężczyzn Hiszpania
400m kobiet Ounuora
1500m kobiet Muir
4x100m kobiet Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 10

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 -
2 -
3 -

anoda
Posty: 528
Rejestracja: 04 sty 2017, 9:31

Re: Typer - ME w la

Post autor: anoda » 05 sie 2018, 13:53

TYPOWANIE

Karol Zalewski 400m poza 8
Adam Kszczot 800m złoty medal
Marcin Lewandowski 1500m srebrny medal
Henryk Szost maraton poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p 4-8
Damian Czykier 110m ppł 4-8
Patryk Dobek 400m ppł poza 8
Piotr Lisek tyczka srebrny medal
Paweł Wojciechowski tyczka 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal 4-8
Karol Hoffmann trójskok poza 8
Michał Haratyk kula srebrny medal
Konrad Bukowiecki kula 4-8
Piotr Małachowski dysk 4-8
Wojciech Nowicki młot brązowy medal
Paweł Fajdek młot srebrny mwdal
Rafał Augustyn chód 50km 4-8
Justyna Święty-Ersetic 400m brązowy medal
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m po, a 8
Angelika Cichocka 800m 4-8
Sofia Ennaoui 1500m 4-8
Klaudia Siciarz 100m ppł poza 8
Anna Jagaciak Michalska trójskok 4-8
Paulina Guba kula brązowy medal
Anita Włodarczyk młot złoty medal
Joanna Fiodorow młot 4-8
Malwina Kopron młot brązowy medal
4x100m mężczyzn 4-8
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn srebrny medal
4x400m kobiet złoty medal
drużyna maratończyk ów 4-8

Mistrzowie Europy:
400m mężczyzn Hortelano
800m mężczyzn Kszczot
1500m mężczyzn 2 zlote: bracia Ingebrigsten
400m ppł mężczyzn Warholm
Skok o tyczce mężczyzn Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn Storl
4x400m mężczyzn Wielka Brytania
400m kobiet Holub-Kowalik
1500m kobiet Muir
4x100m kobiet Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 12

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 - Urbanek 4-8
2 - Kardasz Brązowy medal
3 -
Ostatnio zmieniony 05 sie 2018, 22:29 przez anoda, łącznie zmieniany 5 razy.
Najlepsi w Europie, słabi na Igrzyskach. Święto lekkoatletyki w Berlinie.

Awatar użytkownika
Merlin
Posty: 1001
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:04

Re: Typer - ME w la

Post autor: Merlin » 05 sie 2018, 16:27

Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m 4-8
Adam Kszczot 800m zloto
Marcin Lewandowski 1500m brąz
Henryk Szost maraton poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p 4-8
Damian Czykier 110m ppł poza 8
Patryk Dobek 400m ppł 4-8
Piotr Lisek tyczka srebro
Paweł Wojciechowski tyczka brąz
Tomasz Jaszczuk w dal 4-8
Karol Hoffmann trójskok poza 8
Michał Haratyk kula zloto
Konrad Bukowiecki kula brąz
Piotr Małachowski dysk 4-8
Wojciech Nowicki młot złoto
Paweł Fajdek młot srebro
Rafał Augustyn chód 50km 4-8
Justyna Święty-Ersetic 400m srebro
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m poza 8
Angelika Cichocka 800m 4-8
Sofia Ennaoui 1500m brąz
Klaudia Siciarz 100m ppł poza 8
Anna Jagaciak Michalska trójskok poza 8
Paulina Guba kula srebro
Anita Włodarczyk młot zloto
Joanna Fiodorow młot braz
Malwina Kopron młot 4-8
4x100m mężczyzn 4-8
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn 4-8
4x400m kobiet złoto
drużyna maratończyków 4-8

Mistrzowie Europy:
400m mężczyn Husillos
800m mężczyzn Kszczot
1500m mężczyzn Holusa
400m ppł mężczyzn Warholm
Skok o tyczce mężczyzn Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn Haratyk
4x400m mężczyzn Hiszpania
400m kobiet Święty
1500m kobiet Muir
4x100m kobiet Niemcy

Liczba medali Polaków: 13

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 -
2 -
3 -

Krolowa Sniegu
Posty: 4028
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Typer - ME w la

Post autor: Krolowa Sniegu » 05 sie 2018, 19:29

TYPOWANIE
Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m - 4-8
Adam Kszczot 800m - złoto
Marcin Lewandowski 1500m - brąz
Henryk Szost maraton - 4-8
Krystian Zalewski 3000m z/p - 4-8
Damian Czykier 110m ppł - 4-8
Patryk Dobek 400m ppł - brąz
Piotr Lisek tyczka - złoto
Paweł Wojciechowski tyczka - 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal - 4-8
Karol Hoffmann trójskok - poza 8
Michał Haratyk kula - złoto
Konrad Bukowiecki kula - 4-8
Piotr Małachowski dysk - 4-8
Wojciech Nowicki młot - srebro
Paweł Fajdek młot - złoto
Rafał Augustyn chód 50km - 4-8
Justyna Święty-Ersetic 400m - srebro
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m - brąz
Iga Baumgart-Witan 400m - poza 8
Angelika Cichocka 800m - poza 8
Sofia Ennaoui 1500m - srebro
Klaudia Siciarz 100m ppł - 4-8
Anna Jagaciak Michalska trójskok - 4-8
Paulina Guba kula - srebro
Anita Włodarczyk młot - złoto
Joanna Fiodorow młot - srebro
Malwina Kopron młot - brąz
4x100m mężczyzn - 4-8
4x100m kobiet - 4-8
4x400m mężczyzn - 4-8
4x400m kobiet - złoto
drużyna maratończyków - brąz

Mistrzowie Europy:
400m mężczyn - Hudson-Smith
800m mężczyzn - Adam Kszczot
1500m mężczyzn - Filip Ingebrigsten
400m ppł mężczyzn - Karsten Warholm
Skok o tyczce mężczyzn - Piotr Lisek
Pchnięcie kulą mężczyzn - Michał Haratyk
4x400m mężczyzn - Hiszpania
400m kobiet - Lissane de Witte
1500m kobiet - Laura Muir
4x100m kobiet - Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 14

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 - Borkowski 800 m 4-8
2 -
3 - Kardasz 4-8
Ostatnio zmieniony 06 sie 2018, 13:52 przez Krolowa Sniegu, łącznie zmieniany 1 raz.

tyzzzz
Posty: 13
Rejestracja: 01 sie 2017, 21:19

Re: Typer - ME w la

Post autor: tyzzzz » 05 sie 2018, 20:42

Karol Zalewski 400m 4-8
Adam Kszczot 800m złoto
Marcin Lewandowski 1500m srebro
Henryk Szost maraton poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p 4-8
Damian Czykier 110m ppł 4-8
Patryk Dobek 400m ppł 4-8
Piotr Lisek tyczka srebro
Paweł Wojciechowski tyczka 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal 4-8
Karol Hoffmann trójskok 4-8
Michał Haratyk kula złoto
Konrad Bukowiecki kula 4-8
Piotr Małachowski dysk 4-8
Wojciech Nowicki młot złoto
Paweł Fajdek młot srebro
Rafał Augustyn chód 50km 4-8
Justyna Święty-Ersetic 400m brąz
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m poza 8
Angelika Cichocka 800m brąz
Sofia Ennaoui 1500m srebro
Klaudia Siciarz 100m ppł 4-8
Anna Jagaciak Michalska trójskok 4-8
Paulina Guba kula srebro
Anita Włodarczyk młot złoto
Joanna Fiodorow młot srebro
Malwina Kopron młot 4-8
4x100m mężczyzn 4-8
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn brąz
4x400m kobiet złoto
drużyna maratończyków brąz

Mistrzowie Europy:
400m mężczyn Hudson-Smith
800m mężczyzn Kszczot
1500m mężczyzn Filip Ingebrigtsen
400m ppł mężczyzn Warholm
Skok o tyczce mężczyzn Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn Haratyk
4x400m mężczyzn Belgia
400m kobiet Serksniene
1500m kobiet Muir
4x100m kobiet Niemcy

Liczba medali Polaków: 14

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 - Kardasz 4-8
2 - Krukowski 4-8
3 - Bednarek 4-8

BLAZEJ76
Posty: 59
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:52

Re: Typer - ME w la

Post autor: BLAZEJ76 » 05 sie 2018, 21:33

Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m - poza 8
Adam Kszczot 800m - złoty
Marcin Lewandowski 1500m brąz
Henryk Szost maraton poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p 4-8
Damian Czykier 110m ppł 4-8
Patryk Dobek 400m ppł 4-8
Piotr Lisek tyczka srebro
Paweł Wojciechowski tyczka 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal poza 8
Karol Hoffmann trójskok poza 8
Michał Haratyk kula złoty
Konrad Bukowiecki kula 4-8
Piotr Małachowski dysk poza 8
Wojciech Nowicki młot srebro
Paweł Fajdek młot złoto
Rafał Augustyn chód 50km poza 8
Justyna Święty-Ersetic 400m brąz
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m poza 8
Angelika Cichocka 800m 4-8
Sofia Ennaoui 1500m brąz
Klaudia Siciarz 100m ppł 4-8
Anna Jagaciak Michalska trójskok 4-8
Paulina Guba kula brąz
Anita Włodarczyk młot złoty
Joanna Fiodorow młot brązowy
Malwina Kopron młot 4-8
4x100m mężczyzn poza 8
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn 4-8
4x400m kobiet srebro
drużyna maratończyków 4-8


Mistrzowie Europy:
400m mężczyn Karsten Warholm
800m mężczyzn Adam Kszczot
1500m mężczyzn Filip Ingebrigtsen
400m ppł mężczyzn Karsten Warholm
Skok o tyczce mężczyzn Renaud Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn Michał Haratyk
4x400m mężczyzn Belgia
400m kobiet Anyika Onuora
1500m kobiet Laura Muir
4x100m kobiet Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 12

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 - Robert Urbanek - 4-8
2 -
3 -

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 2369
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Typer - ME w la

Post autor: runfixe » 05 sie 2018, 21:56

Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m - 4-8
Adam Kszczot 800m - złoty
Marcin Lewandowski 1500m złoto
Henryk Szost maraton poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p brąz
Damian Czykier 110m ppł 4-8
Patryk Dobek 400m ppł 4-8
Piotr Lisek tyczka - 4-8
Paweł Wojciechowski tyczka brąz
Tomasz Jaszczuk w dal 4-8
Karol Hoffmann trójskok poza 8
Michał Haratyk kula złoty
Konrad Bukowiecki kula 4-8
Piotr Małachowski dysk 4-8
Wojciech Nowicki młot złoto
Paweł Fajdek młot srebro
Rafał Augustyn chód 50km 4-8
Justyna Święty-Ersetic 400m brąz
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m poza 8
Angelika Cichocka 800m brąz
Sofia Ennaoui 1500m srebro
Klaudia Siciarz 100m ppł poza 8
Anna Jagaciak Michalska trójskok 4-8
Paulina Guba kula srebro
Anita Włodarczyk młot złoty
Joanna Fiodorow młot 4-8
Malwina Kopron młot 4-8
4x100m mężczyzn 4-8
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn 4-8
4x400m kobiet srebro
drużyna maratończyków 4-8


Mistrzowie Europy:
400m mężczyn - Hudson-Smith
800m mężczyzn - Kszczot
1500m mężczyzn - F. Ingerbrigsten
400m ppł mężczyzn - K. Warholm
Skok o tyczce mężczyzn - R. Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn Michał Haratyk
4x400m mężczyzn Wielka Brytania
400m kobiet - J. Święty
1500m kobiet Laura Muir
4x100m kobiet Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 13

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 - Robert Urbanek - 4-8
2 - M. Krukowski 4-8
3 - Kardasz 4-8

Awatar użytkownika
barania głowa
Posty: 239
Rejestracja: 05 mar 2017, 18:53

Re: Typer - ME w la

Post autor: barania głowa » 05 sie 2018, 22:04

TYPOWANIE
Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m: miejsce 4-8
Adam Kszczot 800m: złoto
Marcin Lewandowski 1500m: brąz
Henryk Szost maraton: poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p: miejsce 4-8
Damian Czykier 110m ppł: miejsce 4-8
Patryk Dobek 400m ppł: miejsce 4-8
Piotr Lisek tyczka: brąz
Paweł Wojciechowski tyczka: brąz
Tomasz Jaszczuk w dal: miejsce 4-8
Karol Hoffmann trójskok: miejsce 4-8
Michał Haratyk kula: złoto
Konrad Bukowiecki kula: miejsce 4-8
Piotr Małachowski dysk: miejsce 4-8
Wojciech Nowicki młot: srebro
Paweł Fajdek młot: złoto
Rafał Augustyn chód 50km: miejsce 4-8
Justyna Święty-Ersetic 400m: złoto
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m: miejsce 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m: poza 8
Angelika Cichocka 800m miejsce 4-8
Sofia Ennaoui 1500m: brąz
Klaudia Siciarz 100m ppł: brąz
Anna Jagaciak Michalska trójskok: miejsce 4-8
Paulina Guba kula: srebro
Anita Włodarczyk młot: złoto
Joanna Fiodorow młot: brąz
Malwina Kopron młot: miejsce 4-8
4x100m mężczyzn: miejsce 4-8
4x100m kobiet: miejsce 4-8
4x400m mężczyzn: miejsce 4-8
4x400m kobiet: złoto
drużyna maratończyków: brąz

Mistrzowie Europy:
400m mężczyzn: Matthew HUDSON-SMITH
800m mężczyzn: Adam KSZCZOT
1500m mężczyzn: Filip INGEBRIGTSEN
400m ppł mężczyzn: Karsten WARHOLM
Skok o tyczce mężczyzn: Renaud LAVILLENIE
Pchnięcie kulą mężczyzn: Michał HARATYK
4x400m mężczyzn: Wielka Brytania
400m kobiet: Justyna Święty-Ersetic
1500m kobiet: Laura MUIR
4x100m kobiet: Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 13

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 – Klaudia Kardasz - miejsce 4-8

mgars
Posty: 187
Rejestracja: 13 sty 2017, 20:54

Re: Typer - ME w la

Post autor: mgars » 05 sie 2018, 23:03

Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m - 4-8
Adam Kszczot 800m - złoto
Marcin Lewandowski 1500m - brąz
Henryk Szost maraton - 4-8
Krystian Zalewski 3000m z/p - 4-8
Damian Czykier 110m ppł 4-8
Patryk Dobek 400m ppł brąz
Piotr Lisek tyczka - srebro
Paweł Wojciechowski tyczka 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal 4-8
Karol Hoffmann trójskok 4-8
Michał Haratyk kula złoto
Konrad Bukowiecki kula brąz
Piotr Małachowski dysk 4-8
Wojciech Nowicki młot złoto
Paweł Fajdek młot srebro
Rafał Augustyn chód 50km brąz
Justyna Święty-Ersetic 400m złoto
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m brąz
Iga Baumgart-Witan 400m poza 8
Angelika Cichocka 800m 4-8
Sofia Ennaoui 1500m srebro
Klaudia Siciarz 100m ppł poza 8
Anna Jagaciak Michalska trójskok 4-8
Paulina Guba kula srebro
Anita Włodarczyk młot złoty
Joanna Fiodorow młot srebro
Malwina Kopron młot 4-8
4x100m mężczyzn 4-8
4x100m kobiet 4-8
4x400m mężczyzn brąz
4x400m kobiet złoto
drużyna maratończyków brąz


Mistrzowie Europy:
400m mężczyn - Hortelano
800m mężczyzn - Kszczot
1500m mężczyzn - F. Ingerbrigsten
400m ppł mężczyzn - Warholm
Skok o tyczce mężczyzn - Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn - Haratyk
4x400m mężczyzn Hiszpania
400m kobiet - Święty
1500m kobiet Laura Muir
4x100m kobiet Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 17

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 - Sabat 4-8
2 - Ellward 4-8
3 -

no name
Posty: 483
Rejestracja: 09 sty 2017, 9:48

Re: Typer - ME w la

Post autor: no name » 06 sie 2018, 6:10

Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m- poza 8
Adam Kszczot 800m- złoto
Marcin Lewandowski 1500m- brąz
Henryk Szost maraton, poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p, poza 8
Damian Czykier 110m ppł, 4-8
Patryk Dobek 400m ppł, 4-8
Piotr Lisek tyczka, brąz
Paweł Wojciechowski tyczka, 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal, poza 8
Karol Hoffmann trójskok, poza 8
Michał Haratyk kula, srebro
Konrad Bukowiecki kula, 4-8
Piotr Małachowski dysk, 4-8
Wojciech Nowicki młot, srebro
Paweł Fajdek młot, złoto
Rafał Augustyn chód 50km, poza 8
Justyna Święty-Ersetic 400m, brąz
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m, 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m, poza 8
Angelika Cichocka 800m, 4-8
Sofia Ennaoui 1500m, brąz
Klaudia Siciarz 100m ppł, 4-8
Anna Jagaciak Michalska trójskok, 4-8
Paulina Guba kula, 4-8
Anita Włodarczyk młot, złoto
Joanna Fiodorow młot, brąz
Malwina Kopron młot, 4-8
4x100m mężczyzn, 4-8
4x100m kobiet, 4-8
4x400m mężczyzn, 4-8
4x400m kobiet, srebro
drużyna maratończyków, brąz

Mistrzowie Europy:
400m mężczyn- Hudson Smith
800m mężczyzn- Kszczot
1500m mężczyzn- O`Hare
400m ppł mężczyzn- Warholm
Skok o tyczce mężczyzn- Lavillenie
Pchnięcie kulą mężczyzn- Storl
4x400m mężczyzn- Hiszpania
400m kobiet- Onuora
1500m kobiet- Muir
4x100m kobiet- Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 10

cOx
Posty: 101
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Re: Typer - ME w la

Post autor: cOx » 06 sie 2018, 8:27

Karol Zalewski 400m- poza 8
Adam Kszczot 800m- złoto
Marcin Lewandowski 1500m- srebro
Henryk Szost maraton, poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p, poza 8
Damian Czykier 110m ppł, 4-8
Patryk Dobek 400m ppł, 4-8
Piotr Lisek tyczka, złoto
Paweł Wojciechowski tyczka, 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal, poza 8
Karol Hoffmann trójskok, 4-8
Michał Haratyk kula, złoto
Konrad Bukowiecki kula, 4-8
Piotr Małachowski dysk, poza 8
Wojciech Nowicki młot, srebro
Paweł Fajdek młot, złoto
Rafał Augustyn chód 50km, poza 8
Justyna Święty-Ersetic 400m, 4-8
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m, 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m, poza 8
Angelika Cichocka 800m, 4-8
Sofia Ennaoui 1500m, brąz
Klaudia Siciarz 100m ppł, poza 8
Anna Jagaciak Michalska trójskok, 4-8
Paulina Guba kula, 4-8
Anita Włodarczyk młot, złoto
Joanna Fiodorow młot, 4-8
Malwina Kopron młot, 4-8
4x100m mężczyzn, 4-8
4x100m kobiet, 4-8
4x400m mężczyzn, 4-8
4x400m kobiet, srebro
drużyna maratończyków, 4-8

Mistrzowie Europy:
400m mężczyn- Hudson Smith
800m mężczyzn- Kszczot
1500m mężczyzn- O`Hare
400m ppł mężczyzn- Warholm
Skok o tyczce mężczyzn- Lisek
Pchnięcie kulą mężczyzn- Haratyk
4x400m mężczyzn- Hiszpania
400m kobiet- Onuora
1500m kobiet- Muir
4x100m kobiet- Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 11

cube
Posty: 250
Rejestracja: 03 sty 2017, 20:55

Re: Typer - ME w la

Post autor: cube » 06 sie 2018, 13:41

Miejsca Polaków: (wpisujemy kolor medalu, 'miejsce 4-8' lub 'poza 8')
Karol Zalewski 400m: miejsce 4-8
Adam Kszczot 800m: złoto
Marcin Lewandowski 1500m: srebro
Henryk Szost maraton: poza 8
Krystian Zalewski 3000m z/p: poza 8
Damian Czykier 110m ppł: brąz
Patryk Dobek 400m ppł: miejsce 4-8
Piotr Lisek tyczka: srebro
Paweł Wojciechowski tyczka: miejsce 4-8
Tomasz Jaszczuk w dal: miejsce 4-8
Karol Hoffmann trójskok: miejsce 4-8
Michał Haratyk kula: złoto
Konrad Bukowiecki kula: miejsce 4-8
Piotr Małachowski dysk: brąz
Wojciech Nowicki młot: srebro
Paweł Fajdek młot: złoto
Rafał Augustyn chód 50km: miejsce 4-8
Justyna Święty-Ersetic 400m: srebro
Małgorzata Hołub-Kowalik 400m: miejsce 4-8
Iga Baumgart-Witan 400m: miejsce 4-8
Angelika Cichocka 800m: srebro
Sofia Ennaoui 1500m: miejsce 4-8
Klaudia Siciarz 100m ppł: brąz
Anna Jagaciak Michalska trójskok: miejsce 4-8
Paulina Guba kula: brąz
Anita Włodarczyk młot: złoto
Joanna Fiodorow młot: brąz
Malwina Kopron młot: miejsce 4-8
4x100m mężczyzn: miejsce 4-8
4x100m kobiet: miejsce 4-8
4x400m mężczyzn: brąz
4x400m kobiet: złoto
drużyna maratończyków: miejsce 4-8

Mistrzowie Europy:
400m mężczyzn: Matthew Hudson-Smith
800m mężczyzn: Adam Kszczot
1500m mężczyzn: Filip Ingebrigtsen
400m ppł mężczyzn: Karsten Warholm
Skok o tyczce mężczyzn: Renaud Lavilllenie
Pchnięcie kulą mężczyzn: Michał Haratyk
4x400m mężczyzn: Belgia
400m kobiet: Lisanne de Witte
1500m kobiet: Laura MUIR
4x100m kobiet: Wielka Brytania

Liczba medali Polaków: 13

Dodatkowe polskie typy (opcjonalnie, max 3, albo medal, albo miejsce 4-8):
1 – Klaudia Kardasz - miejsce 4-8
2 - Anna Sabat - miejsce 4-8
3 - Marcin Krukowski - miejsce 4-8

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość