Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Wszystkie aktualne i archiwalne typowania
pbest
Posty: 1130
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: pbest » 29 sty 2018, 11:54

Zasady typera olimpijskiego:
1) Typujemy miejsca zajęte przez naszych zawodników indywidualnie, w drużynie lub sztafecie - lista poniżej.
2) Przy każdym powyższym obstawiamy jedną z 4 opcji:
-medal (dodatkowo podajemy konkretny kolor)
-miejsce 4-8
-miejsce 9-16
-poza 16
3) Za poprawne wytypowanie powyższego 2 punkty, poprawne wytypowanie koloru dodatkowe 2 punkty.
4) Jeśli typujemy medal, a będzie:
-miejsce 4-8 – minus 1 punkt
-miejsce 9-16 – minus 2 punkty
-poza 16 - minus 3 punkty
Jeśli typujemy miejsce 4-8, a będzie:
-medal – minus 1 punkt
-miejsce 9-16 – minus 1 punkt
-poza 16 - minus 2 punkty
Jeśli typujemy miejsce 9-16, a będzie:
-medal – minus 2 punkty
-miejsce 4-8 – minus 1 punkt
-poza 16 - minus 1 punkt
Jeśli typujemy 'poza 16', a będzie:
-medal - minus 3 punkty
-miejsce 4-8 - minus 2 punkty
-miejsce 9-16 – minus 1 punkt
5) Dodatkowo typujemy też liczbę polskich medali. Można za to zdobyć 10 punktów, każdy medal różnicy na plus lub minus to odejmowane od tej podstawy 3 punkty. Czyli jeśli zdobędziemy 3 medale, a ktoś wytypuje 5, zdobywa 10-2*3=4 punkty.
6) Każdy ma prawo podać dodatkowo maksymalnie 3 polskich zawodników, którzy jego zdaniem zdobędą medal, miejsce 4-8 lub miejsce 9-16. Punktacja za te typy jest podwójna w stosunku do tej z punktów 3 i 4.
7) Na liście obowiązkowej z punktu 1 każdy wskazuje dwóch JOKERÓW (maksymalnie 1 joker może dotyczyć drużyny/sztafety), za których punktacja liczy się podwójnie.
8) Jeśli zawodnik nie wystartuje, typy na niego nie są liczone do punktacji za jego start.
9) Typujemy do 7 lutego do godziny 02:59.
10) Brak podania jakiegokolwiek obowiązkowego typu skutkuje najgorszym możliwym wynikiem punktowym w tym przypadku. Np. nie obstawimy miejsca kogoś z listy obowiązkowej minus 3 punkty. Nie obstawimy JOKERÓW, jako takie traktowane są nasze najgorsze wyniki z listy.
11) Przy równej liczbie zdobytych punktów o kolejności decyduje:
-lepszy wynik z punktu 5
-lepszy wynik z punktu 7
-wcześniejszy czas podania swoich typów



Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km -
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km -
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km -
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km -
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km -
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km -
Sztafeta biathlonistek 4x6km -
Sztafeta mieszana w biathlonie -
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski -
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem -
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem -
Sztafeta biegaczek 4x5km -
Sztafeta sprinterska mężczyzn -
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski -
Sztafeta saneczkarzy -
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew -
Drużyna kombinatorów -
Natalia Maliszewska 500m -
Bartosz Konopko 500m -
Kamil Stoch skocznia normalna -
Dawid Kubacki skocznia normalna -
Stefan Hula skocznia normalna -
Kamil Stoch skocznia duża -
Dawid Kubacki skocznia duża -
Stefan Hula skocznia duża -
Drużyna skoczków -
Aleksandra Król -
Artur Waś 500m -
Artur Nogal 500m -
Sebastian Kłosiński 1000m -
Konrad Niedźwiedzki 1500m -
Zbigniew Bródka 1500m -
Jan Szymański 1500m -
Konrad Niedźwiedzki start masowy -
Natalia Czerwonka 1000m -
Natalia Czerwonka 1500m -
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m -
Karolina Bosiek 3000m -
Drużyna panczenistek -

Liczba medali:

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1-
2-
3-
Ostatnio zmieniony 01 lut 2018, 9:29 przez pbest, łącznie zmieniany 1 raz.

Ryszard1
Posty: 533
Rejestracja: 04 sty 2017, 9:25

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Ryszard1 » 29 sty 2018, 12:30

Weronika Nowakowska sprint 7,5km poza 16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km 9-16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km 9-16
Sztafeta biathlonistek 4x6km 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski 4-8 JOKER
Sztafeta saneczkarzy 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew 9-16
Drużyna kombinatorów 4-8
Natalia Maliszewska 500m 9-16
Bartosz Konopko 500m poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna 4-8
Stefan Hula skocznia normalna 9-16
Kamil Stoch skocznia duża srebro
Dawid Kubacki skocznia duża 4-8
Stefan Hula skocznia duża brąz
Drużyna skoczków złoto
Aleksandra Król poza 16
Artur Waś 500m 9-16
Artur Nogal 500m poza 16
Sebastian Kłosiński 1000m poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m 9-16
Zbigniew Bródka 1500m 4-8
Jan Szymański 1500m poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy 9-16
Natalia Czerwonka 1000m 9-16
Natalia Czerwonka 1500m 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m poza 16
Karolina Bosiek 3000m poza 16
Drużyna panczenistek 4-8 JOKER
Liczba medali : 4
Typy dodatkowe:
Grzegorz Guzik: sprint biathlonowy - poza 16
Maciej Kurowski - 1 m saneczkarstwo - poza 16
Bobsleje - 4 m poza 16

anoda
Posty: 450
Rejestracja: 04 sty 2017, 9:31

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: anoda » 29 sty 2018, 18:01

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 9-16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - poza 16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - poza 16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 9-16
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - poza 16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - poza16
Drużyna kombinatorów - 9-16
Natalia Maliszewska 500m - brązowy medal
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - brązowy medal
Dawid Kubacki skocznia normalna - 9-16
Stefan Hula skocznia normalna - srebrny medal
Kamil Stoch skocznia duża - złoty medalJOKER
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - srebrny medal JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 9-16
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 4-8
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 4-8
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Piotr Żyła duża skocznia 9-16
2-Luiza Złotkowska mass start 9-16
3- Maciej Kot normalna skocznia 9-16
Ostatnio zmieniony 06 lut 2018, 10:02 przez anoda, łącznie zmieniany 4 razy.
W oczekiwaniu na... no dobra, może choćby jakieś zimne ognie w Pjongczang

pbest
Posty: 1130
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: pbest » 29 sty 2018, 20:07

Pamiętajcie o 2 jokerach.

anoda
Posty: 450
Rejestracja: 04 sty 2017, 9:31

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: anoda » 29 sty 2018, 20:23

Oki, czas na zmianę typowań jeszcze długi.
W oczekiwaniu na... no dobra, może choćby jakieś zimne ognie w Pjongczang

pbest
Posty: 1130
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: pbest » 29 sty 2018, 21:07

Z doświadczenia wiem że potem się zapomina.

Awatar użytkownika
Vojthas
Posty: 304
Rejestracja: 02 lut 2017, 20:08

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Vojthas » 29 sty 2018, 21:32

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - poza 16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - brąz
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 4-8
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - złoto
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8 - JOKER
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16 - JOKER
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - złoto
Dawid Kubacki skocznia duża - brąz
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - złoto
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - poza 16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - poza 16
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 4-8
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 4-8
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 5

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Karolina Riemen-Żerebecka - skicross - 9-16
2- Magdalena Warakomska - 1000 m - 9-16
3- Magdalena Czyszczoń - bieg masowy - 4-8

beny1001
Posty: 15
Rejestracja: 26 lip 2017, 14:47

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: beny1001 » 30 sty 2018, 10:44

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 9-16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - 4-8
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 4-8
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - medal brąz
Sztafeta biegaczek 4x5km - 4-8
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8 JOKER
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16 JOKER
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna -medal złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna - medal brąz
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - srebro
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - 4-8
Drużyna skoczków -medal srebro
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 4-8
Zbigniew Bródka 1500m - 4-8
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 4-8
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 4-8
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 5

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1-Maciej Kot - skocznia normalna - 9-16
2- Sztafeta sprinterska kobiet - 9-16
3-Monika Hojnisz - na dochodzenie 10km - 9-16

RychuGKM
Posty: 460
Rejestracja: 10 lip 2017, 20:49

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: RychuGKM » 30 sty 2018, 14:54

Mam gdzieś tego typera
Ostatnio zmieniony 10 lut 2018, 16:37 przez RychuGKM, łącznie zmieniany 2 razy.

pbest
Posty: 1130
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: pbest » 30 sty 2018, 15:04

RychuGKM pisze:
30 sty 2018, 14:54
Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 4-8
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 9-16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km - 4-8
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 9-16
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna -medal złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - złoto
Dawid Kubacki skocznia duża - 9-16
Stefan Hula skocznia duża - 4-8
Drużyna skoczków -medal złoto JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 4-8
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 4-8
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 4-8
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8 JOKER

Liczba medali: 4

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1. Maciej Kot skocznia normalna medal brąz
2. Katarzyna Bachleda-Curuś 3000m 9-16
3. Sprint drużynowy kobiet 4-8
tylko jeden JOKER może dotyczyć drużyny/sztafety

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 1538
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: runfixe » 30 sty 2018, 15:45

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 4-8
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 9-16
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16 JOKER
Drużyna kombinatorów - 9-16
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - 9-16
Kamil Stoch skocznia normalna - złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 4-8
Kamil Stoch skocznia duża - srebro
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - brąz
Drużyna skoczków - srebro
Aleksandra Król - 9-16
Artur Waś 500m - 9-16
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 4-8
Natalia Czerwonka 1500m - 4-8
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 4-8
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8 JOKER

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Maciej Kot - skocznia normalna - 9-16
2-
3-

pbest
Posty: 1130
Rejestracja: 08 sty 2017, 9:26

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: pbest » 30 sty 2018, 15:50

runfixe pisze:
30 sty 2018, 15:45
Liczba medali:

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Maciej Kot - skocznia normalna - 9-16
2- Bobsleje czwórka - poza 16
3- Maciej Staręga - sprint stylem klasycznym - poza 16
Dodatkowe typy tylko w czołowej "16", brakuje liczby medali, ale może po prostu chcesz z tym poczekać ;)

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator
Posty: 1538
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:56
Lokalizacja: Rochefort

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: runfixe » 30 sty 2018, 16:00

pbest pisze:
30 sty 2018, 15:50
runfixe pisze:
30 sty 2018, 15:45
Liczba medali:

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Maciej Kot - skocznia normalna - 9-16
2- Bobsleje czwórka - poza 16
3- Maciej Staręga - sprint stylem klasycznym - poza 16
Dodatkowe typy tylko w czołowej "16", brakuje liczby medali, ale może po prostu chcesz z tym poczekać ;)
Ok, już poprawiłem :)

SzG
Posty: 665
Rejestracja: 14 sty 2017, 20:57

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: SzG » 30 sty 2018, 17:47

Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 4-8
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 4-8
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 4-8
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 4-8
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - poza 16
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - 4-8
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna -złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna - srebro
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - złoto JOKER
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - 4-8
Drużyna skoczków - złoto JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - brąz
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 4-8
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 4-8
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 5

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Maciej Kot skocznia duża 9-16
2-Maciej Kot skocznia normalna 4-8
3-Piotr Żyła skocznia duża 4-8
Ostatnio zmieniony 05 lut 2018, 21:07 przez SzG, łącznie zmieniany 1 raz.

generalissimus1
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2017, 21:04

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: generalissimus1 » 31 sty 2018, 0:00

Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 4-8
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 9-16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 4-8
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km - 4-8
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8 JOKER
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 9-16
Natalia Maliszewska 500m - 4-8
Bartosz Konopko 500m - 9-16
Kamil Stoch skocznia normalna - złoty medal
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - srebrny medal
Kamil Stoch skocznia duża - złoty medal JOKER
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - srebrny medal
Drużyna skoczków - złoty medal
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 4-8
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - poza 16
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 4-8
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 4-8
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali:5

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1-
2-
3-

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość