Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Wszystkie aktualne i archiwalne typowania
Kuburgha
Posty: 1667
Rejestracja: 24 sty 2017, 15:56

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Kuburgha » 06 lut 2018, 19:17

No to jeszcze ja. Nie do wszystkich typów mam przekonanie, więc niektóre mają minimalizować straty ;)
Moja lista:

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - 9-16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 4-8
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 4-8
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 4-8
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - Brąz
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - Złoto, JOKER
Dawid Kubacki skocznia normalna - Brąz
Stefan Hula skocznia normalna - 4-8
Kamil Stoch skocznia duża - Złoto
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - 4-8
Drużyna skoczków - Złoto, JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 4 (wiem, z typów wychodzi inaczej, ale tak typuję)

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Piotr Żyła, skocznia duża - brąz
2-
3-

cOx
Posty: 94
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: cOx » 06 lut 2018, 19:47

Weronika Nowakowska sprint 7,5km - poza 16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 9-16
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - poza 16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - poza 16
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16 JOKER
Drużyna kombinatorów - 9-16
Natalia Maliszewska 500m - poza 16
Bartosz Konopko 500m - poza 16 JOKER
Kamil Stoch skocznia normalna - brąz
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - 4-8
Dawid Kubacki skocznia duża - 9-16
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - srebro
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - poza 16
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 4-8
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - poza 16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 2

Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 291
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:08

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: sharkinator » 06 lut 2018, 20:18

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km -poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16 JOKER
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - poza 16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - poza 16
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - poza 16
Drużyna kombinatorów - 9-16
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - BRĄZ
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - SREBRO
Dawid Kubacki skocznia duża - 4-8
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - SREBRO JOKER
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 9-16
Artur Nogal 500m - poza 16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - poza 16
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - poza 16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1-
2-
3-

maruda
Posty: 3199
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: maruda » 06 lut 2018, 20:19

cOx pisze:
06 lut 2018, 19:47
Zbigniew Bródka 1500m - poza 16
Tak z ciekawości, jak nie chcesz odpowiadać, to nie musisz ;) - dlaczego taki typ?

dd100
Posty: 562
Rejestracja: 04 sty 2017, 1:30

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: dd100 » 06 lut 2018, 20:24

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - poza 16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 4-8
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - 9-16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8 JOKER
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16 JOKER
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - złoto
Dawid Kubacki skocznia duża - brąz
Stefan Hula skocznia duża - 4-8
Drużyna skoczków - złoto
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 4-8
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 4-8
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 4-8
Karolina Bosiek 3000m - poza 16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 5

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1-Sztafeta sprinterska kobiet - 9-16
2-Ewa Kuls-Kusyk 9-16
3-Katarzyna Bachleda-Curuś 3000m 9-16

PS. Największy dylemat miałem co ciekawe przy bobsleistach. Korciło mnie postawić 4-8. To tak pewnie w ramach mojej nadziei, iż kiedyś uda się zdobyć jakiś medal czy to na IO czy MŚ na torze czy to w sankach (tu bliżej za sprawą naszej dwójki) czy w bobach.

KRK
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2018, 20:15

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: KRK » 06 lut 2018, 20:46

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 9-16
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - 9-16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - złoto JOKER
Dawid Kubacki skocznia normalna - brąz
Stefan Hula skocznia normalna - 4-8
Kamil Stoch skocznia duża - srebro
Dawid Kubacki skocznia duża - 9-16
Stefan Hula skocznia duża - 4-8
Drużyna skoczków - srebro
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - 9-16
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 9-16
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - 9-16
Drużyna panczenistek - 4-8 JOKER

Liczba medali: 4

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- P. Żyła duża skocznia 9-16
2- L. Złotkowska mass start 9-16
3- M. Hojnisz bieg indywidualny 15 km 9-16

Ze sportowym pozdrowieniem

Luccini
Posty: 23
Rejestracja: 24 sty 2017, 23:07

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Luccini » 06 lut 2018, 21:33

Weronika Nowakowska sprint 7,5km - 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - 4-8
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - 4-8
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - 4-8
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16
Drużyna kombinatorów - 4-8
Natalia Maliszewska 500m - 4-8
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - 4-8
Dawid Kubacki skocznia normalna - medal srebrny
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - medal srebrny JOKER
Dawid Kubacki skocznia duża - 9-16
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - medal srebrny
Aleksandra Król -poza 16
Artur Waś 500m - 4-8 JOKER
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - poza 16
Zbigniew Bródka 1500m - 4-8
Jan Szymański 1500m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 4-8
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - poza 16
Karolina Bosiek 3000m - poza 16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 4

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1-Monika Hojnisz bieg indywidualny 15 km - medal brązowy

dzaret
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2018, 21:53

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: dzaret » 06 lut 2018, 21:48

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - miejsce 9 - 16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - miejsce 9 -16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - miejsce 9 -16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - miejsce 9 - 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - miejsce 4 - 8
Sztafeta mieszana w biathlonie - miejsce 9 - 16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - miejsce 9 -16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - poza 16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - miejsce 9 -16
Sztafeta biegaczek 4x5km - miejsce 9 -16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - miejsce 9 - 16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - miejsce 9 -16
Sztafeta saneczkarzy - miejsce 4 - 8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - miejsce 9-16
Drużyna kombinatorów - miejsce 9-16
Natalia Maliszewska 500m - poza 16
Bartosz Konopko 500m - poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna - BRĄZ
Dawid Kubacki skocznia normalna - miejsca 4 -8
Stefan Hula skocznia normalna - miejsca 4 -8
Kamil Stoch skocznia duża - SREBRO (JOKER)
Dawid Kubacki skocznia duża - miejsca 4-8
Stefan Hula skocznia duża - miejsca 4 -8
Drużyna skoczków - SREBRO (JOKER)
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - miejsce 4 - 8
Artur Nogal 500m - miejsce 9 -16
Sebastian Kłosiński 1000m - poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - miejsce 9 -16
Zbigniew Bródka 1500m - miejsce 9-16
Jan Szymański 1500m - miejsce 9 -16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - miejsce 9 -16
Natalia Czerwonka 1000m - miejsce 9 - 16
Natalia Czerwonka 1500m - miejsce 4 - 8
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - miejsce 9 -16
Karolina Bosiek 3000m - miejsce 9 - 16
Drużyna panczenistek - miejsce 4-8

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1- Piotr Żyła skocznia duża - miejsce 9 -16
2- Katarzyna Bachleda - Curuś 3000m - miejsce 9 -16
Ostatnio zmieniony 06 lut 2018, 22:37 przez dzaret, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
barania głowa
Posty: 234
Rejestracja: 05 mar 2017, 18:53

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: barania głowa » 06 lut 2018, 22:11

Weronika Nowakowska sprint 7,5km poza 16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski poza 16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem poza 16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem poza 16
Sztafeta biegaczek 4x5km 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski 4-8
Sztafeta saneczkarzy 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew 9-16
Drużyna kombinatorów 4-8
Natalia Maliszewska 500m poza 16
Bartosz Konopko 500m poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna złoto
Dawid Kubacki skocznia normalna 4-8
Stefan Hula skocznia normalna 9-16
Kamil Stoch skocznia duża złoto joker
Dawid Kubacki skocznia duża 4-8
Stefan Hula skocznia duża 9-16
Drużyna skoczków złoto joker
Aleksandra Król poza 16
Artur Waś 500m 9-16
Artur Nogal 500m poza 16
Sebastian Kłosiński 1000m poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m 9-16
Zbigniew Bródka 1500m 9-16
Jan Szymański 1500m poza 16
Konrad Niedźwiedzki start masowy 9-16
Natalia Czerwonka 1000m 9-16
Natalia Czerwonka 1500m 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m 9-16
Karolina Bosiek 3000m poza 16
Drużyna panczenistek 4-8

Liczba medali : 3

mecenas
Posty: 10
Rejestracja: 02 lut 2018, 21:53

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: mecenas » 06 lut 2018, 23:03

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km – 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km – poza 16 JOKER
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km – 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km – 9-16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km – poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km – poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km – 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie – 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski – poza 16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem – 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem – 9-16
Sztafeta biegaczek 4x5km – 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn – 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski – 9-16
Sztafeta saneczkarzy – 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew – 9-16
Drużyna kombinatorów – 9-16
Natalia Maliszewska 500m – 9-16
Bartosz Konopko 500m – poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna – medal (złoty)
Dawid Kubacki skocznia normalna – 9-16
Stefan Hula skocznia normalna – 4-8
Kamil Stoch skocznia duża – medal (srebrny)
Dawid Kubacki skocznia duża – 4-8
Stefan Hula skocznia duża – 9-16
Drużyna skoczków – medal (srebrny) JOKER
Aleksandra Król – 9-16
Artur Waś 500m – 9-16
Artur Nogal 500m – poza 16
Sebastian Kłosiński 1000m – poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m – 9-16
Zbigniew Bródka 1500m – 4-8
Jan Szymański 1500m – 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy – poza 16
Natalia Czerwonka 1000m – 9-16
Natalia Czerwonka 1500m – 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m – poza 16
Karolina Bosiek 3000m – poza 16
Drużyna panczenistek – 4-8

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
1 - sprint drużynowy kobiet – 9-16
2 - Maciej Kot (skocznia normalna) – 9-16
3 – Piotr Żyła (skocznia duża) – 9-16
Ostatnio zmieniony 07 lut 2018, 23:28 przez mecenas, łącznie zmieniany 1 raz.

maruda
Posty: 3199
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:56

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: maruda » 06 lut 2018, 23:22

mecenas pisze:
06 lut 2018, 23:03
Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km – 9-16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km – poza 16 JOKER
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km – 9-16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km – 9-16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km – poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km – poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km – 4-8
Sztafeta mieszana w biathlonie – 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski – poza 16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem – 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem – 9-16
Sztafeta biegaczek 4x5km – 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn – 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski – 9-16
Sztafeta saneczkarzy – 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew – 9-16
Drużyna kombinatorów – 9-16
Natalia Maliszewska 500m – 9-16
Bartosz Konopko 500m – poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna – medal (złoty)
Dawid Kubacki skocznia normalna – 9-16
Stefan Hula skocznia normalna – 4-8
Kamil Stoch skocznia duża – medal (srebrny)
Dawid Kubacki skocznia duża – 4-8
Stefan Hula skocznia duża – 9-16
Drużyna skoczków – medal (srebrny) JOKER
Aleksandra Król – 9-16
Artur Waś 500m – 9-16
Artur Nogal 500m – poza 16 JOKER
Sebastian Kłosiński 1000m – poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m – 9-16
Zbigniew Bródka 1500m – 4-8
Jan Szymański 1500m – 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy – poza 16
Natalia Czerwonka 1000m – 9-16
Natalia Czerwonka 1500m – 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m – poza 16
Karolina Bosiek 3000m – poza 16
Drużyna panczenistek – 4-8
O jednego JOKERa za dużo.

anoda
Posty: 521
Rejestracja: 04 sty 2017, 9:31

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: anoda » 06 lut 2018, 23:40

38! Prawie powtórka z Rio.
Najlepsi w Europie, słabi na Igrzyskach. Święto lekkoatletyki w Berlinie.

no name
Posty: 456
Rejestracja: 09 sty 2017, 9:48

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: no name » 07 lut 2018, 0:48

Lista obowiązkowa:
Weronika Nowakowska sprint 7,5km – poza 16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km – poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km – poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km – 5-8
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km – poza 16 JOKER
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km – poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km – 9-16
Sztafeta mieszana w biathlonie – 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski – poza 16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem – 9-16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem – 5-8
Sztafeta biegaczek 4x5km – 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn – 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski – 9-16
Sztafeta saneczkarzy – 9-16
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew – 9-16
Drużyna kombinatorów – 9-16
Natalia Maliszewska 500m – 9-16
Bartosz Konopko 500m – poza 16
Kamil Stoch skocznia normalna – medal (srebrny)
Dawid Kubacki skocznia normalna – 9-16
Stefan Hula skocznia normalna – 9-16
Kamil Stoch skocznia duża – medal (brązowy)
Dawid Kubacki skocznia duża – 4-8
Stefan Hula skocznia duża – 9-16
Drużyna skoczków – medal (srebrny)
Aleksandra Król – 9-16
Artur Waś 500m – 9-16
Artur Nogal 500m – poza 16
Sebastian Kłosiński 1000m – poza 16
Konrad Niedźwiedzki 1500m – 9-16
Zbigniew Bródka 1500m – 9-16
Jan Szymański 1500m – 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy – poza 16
Natalia Czerwonka 1000m – 9-16
Natalia Czerwonka 1500m – 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m – 9-16
Karolina Bosiek 3000m – 9-16
Drużyna panczenistek – 4-8 JOKER

Liczba medali: 3

Dodatkowe typy (opcjonalnie):
brak

Krolowa Sniegu
Posty: 3919
Rejestracja: 12 sty 2017, 21:04

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: Krolowa Sniegu » 07 lut 2018, 9:55

cOx pisze:
06 lut 2018, 19:47
Weronika Nowakowska sprint 7,5km - poza 16
Magdalena Gwizdoń sprint 7,5km - poza 16
Weronika Nowakowska na dochodzenie 10km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg indywidualny 15km - poza 16
Krystyna Guzik bieg indywidualny 15km - poza 16
Weronika Nowakowska bieg masowy 12,5km - poza 16
Sztafeta biathlonistek 4x6km - 9-16
Sztafeta mieszana w biathlonie - 9-16
Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski - 9-16
Justyna Kowalczyk sprint klasykiem - poza 16
Justyna Kowalczyk 30km klasykiem - poza 16
Sztafeta biegaczek 4x5km - 9-16
Sztafeta sprinterska mężczyzn - 9-16
Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski - 4-8
Sztafeta saneczkarzy - 4-8
Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew - 9-16 JOKER
Drużyna kombinatorów - 9-16
Natalia Maliszewska 500m - poza 16
Bartosz Konopko 500m - poza 16 JOKER
Kamil Stoch skocznia normalna - brąz
Dawid Kubacki skocznia normalna - 4-8
Stefan Hula skocznia normalna - 9-16
Kamil Stoch skocznia duża - 4-8
Dawid Kubacki skocznia duża - 9-16
Stefan Hula skocznia duża - 9-16
Drużyna skoczków - srebro
Aleksandra Król - poza 16
Artur Waś 500m - 4-8
Artur Nogal 500m - 9-16
Sebastian Kłosiński 1000m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki 1500m - 9-16
Zbigniew Bródka 1500m - poza 16
Jan Szymański 1500m - 9-16
Konrad Niedźwiedzki start masowy - 4-8
Natalia Czerwonka 1000m - 9-16
Natalia Czerwonka 1500m - 9-16
Katarzyna Bachleda-Curuś 1500m - 9-16
Karolina Bosiek 3000m - poza 16
Drużyna panczenistek - 4-8

Liczba medali: 2
Wlasnie zostales najwiekszym pesymista na forum :P

cOx
Posty: 94
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:01

Re: Typer olimpijski - Pyeongchang 2018

Post autor: cOx » 07 lut 2018, 10:00

Z miłą chęcią odbiorę metal :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości